Opinie o Paweł Tunajek Kancelaria Prawa Gospodarczego Tunajek & Partnerzy w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie obecnych i byłych pracowników o firmie Paweł Tunajek Kancelaria Prawa Gospodarczego Tunajek & Partnerzy. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Paweł Tunajek Kancelaria Prawa Gospodarczego Tunajek & Partnerzy o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Kancelarie prawne i doradcy prawni
Kancelarie prawne i doradcy prawni Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Paweł Tunajek Kancelaria Prawa Gospodarczego Tunajek & Partnerzy w Kraków

ja Nowy wpis

Ta kancelaria ma krew na renkach. dla nich sie liczy tylko kasa. Ta banda w garniturkach potrafi wpakowac do wienzienia niewinnego czlowika tak jak mojego menza. A proawdziwy (usunięte przez administratora) chodzi po ulicy i sie smieje. nakradl. (usunięte przez administratora)ludzi i mial kase na takich cwaniakow w garniturkach. Uwazajcie na nich !!! Sprawy w sadzie sa bardzo podjerzane jak oni tam sa

Czy Paweł Tunajek Kancelaria Prawa Gospodarczego Tunajek & Partnerzy zatrudnia studentów?

Kazimiera Nowy wpis

Kancelaria godna ich klientów. bronią cwaniaków i złodziejaszków w białych kołnierzykach. (usunięte przez administratora)biednych ludzi a teraz idą do jeszcze sprytniejszej kancelari takich adwokatów powiązanych ze spóżbbami która zamiata w dziwny sposób sprawe pod dywan. (usunięte przez administratora) mnie (usunięte przez administratora)a to ja dostałam wyrok i zostałam uznana przez sąd i prokurature za złodziejkę i oszustkę. Ja nie wiem w jakim ja kraju żyje!!!!!!!! Pokazuje prokuratorce dokumenty ze to ja jestem pokrzywdzona przez ich klientów, a prokuratura jak by nie widzi tego. Mój adwokat mówi wprost, sprawa ORDYNARNIE ustawiona i powiązana układami politycznymi.

Jakie są warunki zatrudnienia w Paweł Tunajek Kancelaria Prawa Gospodarczego Tunajek & Partnerzy?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Paweł Tunajek Kancelaria Prawa Gospodarczego Tunajek & Partnerzy? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
OniOn

Jaskółki powiadają, że tunajki zatrudnili jakąś nową, do przyszłej krakowkiej 4 i szykują ją na szefową działu.... Taka tajna, że nikt ją jeszcze nie widział. Z tego co wróbelki powiadają, to w systemie jest jakaś nowa Joanna K. na necie można ją obczaić. Ciekawe czy już się przeszła po wszystkich 3 oddziałach w Kr, jako rzekomo klient na obczajke i donos poszedł do tunajków. Dla zainteresowanych na necie jest focia, wiec oczka szeroko otwarte ????

Verka83

Od kiedy ona jest ?

OniOn
@Verka83

Nie wiem, ja ją dzisiaj obczaiłem w kleosie ze jest taki rekord - i zablokowany! Nie da się wejść. Wiec na bank to ta nowa co ma iść do 4

DoudiK
@OniOn

Ktoś ją widział na rozmowie rekru?. Kiedy była ?

Verka83
@OniOn

Ciekawe ile sie utrzyma ta nowa pani deeerektor ha ha. Daje jej max 2Q jak jej szefowa plany przywali ha ha

Roxane

I recommend these lawyers. The best law firm I know and have used. I won the case that was not easy and everyone told me I would never win it! They are very expensive but really worth all the money !!! I recommend !!!!

Johans

Auch mir eine Warnung! Das ist die legale (usunięte przez administratora) Keine Anwälte! Sie gewinnen vor Gericht nur dank ihrer Geschäfte mit Politikern !!! So eine Kanzlei sollte gar nicht funktionieren !!!

Redy63

Ostrzegam!. Ta kancelaria i mecenasi tam pracujący nie mają nic wspólnego z prawem, a już napawano z etyką jaką każdy adwokat powinien się cechować. Po trupach do socjalizmu - to idealne określenie jakie do nich pasują. Zrobią wszystko żeby tylko wygrać sprawę. I tak to jest w tym naszym dziwnym kraju, że ich klient mnie (usunięte przez administratora) a w sądzie śmieje mi się w twarz. I na dodatek jeszcze wygrywa. To jest jakiś absurd !!! Jedne wielkie (usunięte przez administratora) układy, układziki i znajomości. Wykonałem swoją usługę, koszty poniosłem, musiałem pracownikom zapłacić a ich wielki "Pan Deweloper" wy**** mnie w całości. I ja się pytam?! I teraz mam zapłacić Tunajkom 18 tyś ich rzekomych kosztów i jeszcze koszty sądowe. Ludzie !!! W jakim kraju my żyjemy !!!!!!! Ostrzegam! Ta kancelaria to jedni wielcy cwaniacy, ślizgający się na (usunięte przez administratora) znajomości. !!!!!!! NIE POLECAM tej kancelari !!!!!!!!

druga strona

(usunięte przez administratora)kancelaria, która broni(usunięte przez administratora) Bank mnie (usunięte przez administratora), okradł z poeniedzy, odebrał dorobek życia. Ci ludzie nie mają skrupułów i bank też nie. Taki tunajek potrafi się bogacić na krzywdzie innych. Jaki bank taka ich kancelaria. Co tunajku, przylatując swoim helikopterem na rozprawę do sondu myślisz ze ja się przestraszę ciebie i tej twojej kancelarii? Myślisz, że mnie tym upokorzyliście ty i bank ? To ze macie pieniądze nie oznacza że ja i moja rodzina się podda. Pojdę do Ziobro. Ta sprawa była ustawiona od początku. I to samo powiedział mój adwokat. Ja tego tak nie zostawię.

(usunięte przez administratora) kancelaria, która broni(usunięte przez administratora)i. Bank mnie (usunięte przez administratora) okradł z poeniedzy, odebrał dorobek życia. Ci ludzie nie mają skrupułów i bank też nie. Taki tunajek potrafi się bogacić na krzywdzie innych. Jaki bank taka ich kancelaria. Co tunajku, przylatując swoim helikopterem na rozprawę do sądu myślisz ze ja się przestraszę ciebie i tej twojej kancelarii? Myślisz, że mnie tym upokorzyliście ty i bank ? To ze macie pieniądze nie oznacza że ja i moja rodzina się podda. Pojdę do Ziobro. Ta sprawa była ustawiona od początku. I to samo powiedział mój adwokat. Ja tego tak nie zostawię.

Weronika

No ale chyba zadaniem prawnika jest reprezentowanie klienta. Miałby według Ciebie działać na jego niekorzyść? To by było złamanie przysięgi wtedy

Czy w Paweł Tunajek Kancelaria Prawa Gospodarczego Tunajek & Partnerzy jest skuteczna reakcja na zgłaszane przez pracowników problemy?

Ble Bla Ble

W zależności o jakich problemy pytasz? Te w których zarząd musi reagować oczywiście tak. W tej firmie polityka jest nastawiona na kreatywność i ambicje. Jeśli masz problem to przychodzisz do nich, raczej z propozycją ich rozwiązania. W tej firmie raczej nie ma miejsca dla mięczaków i na narzekania. Typowe korpo z ciśnieniem na wynik … Kreatywność każdemu się tu finansowo opłaca.

Jaki jest okres rozliczeniowy w Paweł Tunajek Kancelaria Prawa Gospodarczego Tunajek & Partnerzy? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

On1107

Co można im zarzucić to można, a jest tego wiele... Ale płaca w terminie tak jak wystawisz im FV, czyli 7 dni.

Weronika
@On1107

O proszę czyli jakiś pozytywów można się doszukać, to spoko. A jakieś inne prócz tej terminowości?

Minionka
@Weronika

Ja ogolenie jestem zadowolona. Owszem ciśnienie na terminy success jest mega. W zamian za to wystawiasz im FV, która rekompensuje ci wszystko. Masz zaj*** reprezentacyjne biura. Czy tu czy w Warszawie. Nie jest wstyd umówić się z Klientem. Narzędzia pracy są naprawdę zaczepistej klasy. Co jakiś czas wymieniają ci służbowego lapka, tel czy tablet. Auta u nich są średnio zmieniane co 3 lata, jak dobrze pamiętam. Nie musisz się doszukiwać wszystkiego sama. Masz pomocy zespół wsparcia. Jak dla mnie jako adwokata idealne rozwiązanie. Ja tą kancelarie jako miejsce pracy polecam. Poziom jest, ale za tym idzie i renoma i pozycja na rynku.

Jagna

Bardzo polecam tą kancelarie. Niesamowicie skuteczni i to przez bardzo duże „S”. Zajęli majątek mojego dłużnika, który od 8 lat komornik nie mógł dopaść i nic mu zlicytować, bo pan był rzekomo biedny. Mieszkania przepisane na kochanki poszły pod młotek a pan teraz siedzi w apartamencie z zakratowanymi oknami, za działanie na moją szkodę i wyprowadzanie majątku. Tak skutecznej kancelarii jeszcze w życiu nie spotkałam. No i co najważniejsze! Odzyskali moją kamienice !!! Polecam !!! Warci tych pieniędzy! Jeszcze raz WIELKIE DZIĘKI Mecenasie !

Donaldino2000

tunajek - prawnik polityków, polskich milionerów i służb specjalnych .... (usunięte przez administratora) jakich mało ....to co nie wywalczy w sądzie dowodami i argumentami nadgania znajomością ze służbami i politykami z pierwszych stron gazet ....

Irena
@Donaldino2000

I w sprawach prywatnych osób uruchamia te swoje znajomości, i pomaga w ten inny sposób klientom? ;)

@Donaldino2000

Tunajek - wielce liberał, a tak naprawdę spotyka się z ludzmi Ministra O, a jednocześnie dawnymi i obecnymi politykami Lewicy. na facebooku neguje PiS, spotyka się z ludzmi Tuska i jednocześnie PiS. Jak wygląda w polsce dzisiaj opozycja, można sprawdzić w Warszawskim biurze tej kancelarii, jak na kawusi w gabinecie Tunajków przesiadują wszyscy z PO i PiS - i jakoś go gardeł sobie nie skaczą tak jak widać w telewizji ....

@Irena

Ja już od jakiegoś czasu nie pracuje u nich bo nie wyrobiłem ciśnienia. Ale widziałem na oczy jedną taką sprawę, gdzie każdy inny prawnik dałby 100% gwarancje że koleś będzie na 100% skazany, a gościu wyszedł uniewinniony. Mało tego, od tamtej strony później wyciśli mega odszkodowanie. Nie wiem jak tunajki używają swoich kontaktów w prywatnych sprawach, ale w służbowych, a zwłaszcza tych sądowych, to służby kręca się koło spraw które prowadzą prawie na każdym kroku.... I to widać .....Mówi się, że (usunięte przez administratora) i WSI w polsce mineła, ale ludzie nadal są ci sami ...

Jowiż79
@Irena

@Irena chyba źle zadałaś pytanie. Trzeba zacząć od tego kto jest ich klientem... Bo zwykłego śmiertelnika na nich i ich usługi zwyczajnie nie stać. Do Tunajków przychodzą Ci którym portfel się nie domyka i do nie PLN ;)

lok285
@Irena

@Irena koleżanka to widzę że chyba nie miała z tą kancelarią jeszcze doczynienia w praktyce. Tam jednogodzinna pogawędka kosztuje cie trzy koła netto

Małgorzata
@Jowiż79

Kurcze, to w jakich granicach zarabiają we firmie pracownicy? :D Mając takich klientów?

On1107

Wielka kancelaria od siedmiu boleści i całe tunajki ;) haha. Fasadowa firma niczym marionetka służb i dziwnych typków z izraela. Dla zmyłki zatrudniająca kilkaset prawników. Na tym polega ich wielka siła, spryt i kontakty

gama

Potwierdzam wszechstronną inwigilacje w tej firmie. W każdym aucie służbowym jest zainstalowany nadajnik GPS. Zwróćcie uwagę co podpisujecie co do "załącznik nr 36 -regulaminu użytkowania samochodu służbowego". Dla niewtajemniczonych jest tam zapis mówiący, że pracownik zobowiązany jest do "należytego i ekonomicznego używania przedmiotu oddanego do dyspozycji użytkownika" W praktyce wygląda to tak, że jeśli chcecie się wybrać na weekend gdzieś autem firmowym, to spodziewajcie się FV. Tak samo się to ma, jak ktoś lubi mocniej wdepnąć gaz. Ich systemy przez lokalizację pokazują jaka jest maksymalna prędkość na trasie którą jechaliście. Jeden km powyżej dozwolonej prędkości, powoduje naliczenie 1.000 zł netto kary i opłatę wyliczoną przez system za zużyte paliwo przez samochód. A pamiętajcie że skoda czy to octavia czy superb lubi parę litrów wsiąść. Ostrzegam też przez nieautoryzowanym grzebaniem w systemie. Każdy macbook ma wgraną jakąś appkę śledzenia ruchu osoby która się loguje. Ja juz dostałam zaproszenie do Koordynatora na spowiedź, czego usiłowałam szukać w katalogu klienta, którego sprawy nie prowadziłam. Także miejcie się kochani na baczności. ;)

@gama

A co pani myśli że w firmach transportowych tak nie jest ? Podaje przykład ale tak jest szef widzi spalanie , km , pozycję gdzie pojazd się znajduje oraz ekonomikę jazdy . To są normalne rzeczy a jeśli jadę kogoś autem służbowym i widzę że kolega zostawił naprzyklad tablet to nie szukam i nie ryje mu w urządzeniu no trochę kultury tak samo nie przeglądam mu dokumentów czy portwela jeśli by zostawił . Także proszę się nie obrazić ale wyższe wykształcenie nic nie daje jeśli się ma średnie myślenie i niską wyobraźnię :)

@gama

Po za tym wrazie jakby pani ukradli urządzenie to wie pani co by było gdyby (usunięte przez administratora) miał wgląd do dokumentacji ? Dlatego jest śledzenie to nie jest po to by uprzykrzyć życie komuś . Proszę zacząć myśleć bo to nie jest pani mocna strona

Maja
@Seba 03

W sumie to się z tobą zgadzam, skoro te wszystkie zabiegi są zawarte w umowie to według mnie nie ma się o co oburzać. A wiesz może czy u nich jest możliwość wykorzystywania samochodu służbowego do celów prywatnych i na jakich zasadach ?

Seba 03

Polecam . Bardzo skuteczni i szybko działają . Sprawa z wyłudzeniem pieniędzy gdzie dowody były słabe rozwiązana została w kilka dni

Kandydatka

Ile trzeba mieć doświadczenia w spółpracy z klientami korporacyjnymi aby przejść do was przejść? Wiem że tunajki obsługują duże zagraniczne fundusze inwestycyjne. Zależy mi na pracy z takim klientem

Czy w Paweł Tunajek Kancelaria Prawa Gospodarczego Tunajek & Partnerzy zatrudniani są obcokrajowcy?

Żaneta

Tak, jeśli masz uprawnienia międzynarodowe lub doświadczenie w danej dziedzinie prawnej. Szefostwo ma dużo zagranicznych Klientów, a przy aplikacji wymagany jest komunikatywny w mowie i piśmie język angielski i najlepiej jakiś drugi obcy.

Józef

Polecam tą kancelarię adwokacą. Miałem dłużnika od którego nie mogłem ściągnąc kasy. Byłem wcześniej w Intrum ale te wszystkie firmy pseudo windykacyjne nic nie wskórały. Adwokat z tej kancelarii szybko sciągnał mi kase. Intrum patyczkował się w sądzie cywilnym, a ta kancelaria załozyła sprawę karna, przejeła majątek firmy dłużnika przez konfiskate rozszerzona. Sa bardzo szybcy i niesamowicie skuteczni !!! Dłużnik nie dośc ze oddał mi to co wisiał przez lata to jeszcze musiał zapłacić odszkodowanie. Jestem bardzo zadowolony polecam i jeszcze raz dziękuje przez duze "D"

Zostaw merytoryczną opinię o Paweł Tunajek Kancelaria Prawa Gospodarczego Tunajek & Partnerzy - Kraków

• Jak się pracuje w Paweł Tunajek Kancelaria Prawa Gospodarczego Tunajek & Partnerzy?

Zobacz opinie na temat firmy Paweł Tunajek Kancelaria Prawa Gospodarczego Tunajek & Partnerzy tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 10.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Paweł Tunajek Kancelaria Prawa Gospodarczego Tunajek & Partnerzy?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 3 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Paweł Tunajek Kancelaria Prawa Gospodarczego Tunajek & Partnerzy
4.8/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Huculska 16
    30-413 Kraków