Opinie o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder w Skierniewice

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder w Skierniewice

reak

witam. ZGADZAM SIĘ W 100%. BANDA BEZ GODNOŚCI

nick

Ostainio skorzystac z ich uslug, jest bardzo ciezko ;) Biuro w godzinach urzedowania nieczynne (karteczki z napisem "zaraz wracam" brak). Telefonow tez nikt nie raczy odbierac. Totalna porazka. Nie polecam

sealesuhe

miło ze tyle osób pozostawiło tu swoje zdanie, szkoda ze jeszcze tak mało kandytdatów wie ze gowork to okno na swiat. Ja napewno nie skorzystam z ich usług....brzydze sie takimi praktykami jak opisane tu powyżej.

Greg

Chłopie jak ty tak spawasz jak piszesz to się wcalę nie dziwię. Pracowałem za ich pośrednictwem w Polsce i potem jak się sprawdziłem to zatrudnili mnie bezpośrednio u klienta, teraz za ich pośrednictwem byłem w Niemczech w Amazonie na 2 miesiące i zarobiłem 1100 euro/miesiąc na rękę, jedzenie i zakwaterowanie zagwarantowane. A co do stawek w Polsce to ustala je firma w której się wykonuje prace, a nie agencja i to tylko od nich zależy ile dostaniemy, Pewnie że zawsze mogło by być lepiej, ale nie jest źle

Kierownik Produkcji

Miła atmosfera

Napiszę krótko. Nie ma nic gorszego niż zadawać pytania na które samemu nie zna się odpowiedzi. To raczej takie sondowanie kandydata. Jeśli odpowiada płynnie tzn., że wie o czym mówi, a jeśli się zająknie to nie ma pojęcia. Także dość śmiesznie.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Badanie/audyt zdalny (tylko dla firm)
QualitySite
logo firmy Kierowca międzynarodowy kat. B
TTD MICHALIK
logo firmy Zatrudnimy betoniarza
Candidate Competente GmbH
dyzio

Ten zakład się nadaje do (usunięte przez administratora) w powietrze.Oszukali kilkanaście osób za jednym zamachcem. A zwolnili przez smsa wmawiajac że nie chodziliśmy do pracy chodz byliśmy na lodówkach w tym czasie(w pracy) sa świadkowie i na dodatek podpisane listy obecności. Jedno wielkie (usunięte przez administratora) i odradzam pracy w tej agencji

Firma ok.

5000 to ma chyba (usunięte przez administratora), a firma denna i o dziwnym podejściu do pracownika...

Wywalona

niestety nie jestem w stanie powiedzieć nic dobrego o agencji Trenkwalder olewkowy stosunek do pracownika nie reagują na uwłaczające sytuacje jakich doznaje pracownik przez nich zatrudniony Pani która powinna być dostępna dla pracownika bo podpisywała z nim umowę gdy są problemy odcina się od sprawy nie odbiera telefonów nie wywiązują się z warunków umowy 3 dniowe wypowiedzenie nie nic z tego ona zatrudnia wywalają za nią firmy dla których wykonuje zlecenie. Po nadto znajduje firmy w których warunki minimum sanitarnego nie są znane. Ja udaję się do sądu w celu założenia tej agencji sprawy cywilnej nie będzie nikt żerował na mojej ciężko wykonanej pracy. (usunięte przez administratora)

iza

Mnie też wywalili po 18 mc - a już miałem obiecany awans i podwyżkę :) Ogólnie praca bardzo fajna, raczej się tam nikt nie przepracowuje - no chyba, że akurat trzeba robić płace dla tymczasowych. W biurach istny wyścig szczórów - kto się lepiej podlize kierownikowi dostanie lepszą premię, każdy każdemu jest w stanie podłożyć świnię. Na prawdę pracując w TRK trzeba uważać, na to co się mówi. Co do kasy - na początek dają 1tys. netto (max do 1.2 tys) Po kilku miesiącach pracy wraz z dobrą premią można wyciągnąć 2 tys. Plusem jest prywatna opieka medyczna, szkolenia, dwa razy w roku imprezy integracyjne - jedna w Polsce, druga z resztą Trenkwalder w Austrii. Fajna firma, żeby zdobyć doświadczenie w HR a potem, tak jak ja dostać pracę u klienta, którego się obsługiwało :)

nie polecam ,centrala nie zalatwia dokumentow na czas po prostu porazka n

Zostaw merytoryczną opinię o Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder - Skierniewice

• Jak się pracuje w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder?

Zobacz opinie na temat firmy Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 20.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 2 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder?

Kandydaci do pracy w Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Agencja Pracy Tymczasowej Trenkwalder