Opinie o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KEIPER Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KEIPER Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

zazuzi

Pani - 2012-11-01 08:51:25 [usunięte przez moderatora],ciamajdo,zapaliłam znicz ku twojej chwale.Najlepsza jest [usunięte przez moderatora] jak ona zapiernicza w pracy że hoho.

Pani

[usunięte przez moderatora],ciamajdo,zapaliłam znicz ku twojej chwale.

koledzy z hali A :)

Kochany [usunięte przez moderatora]. Masz dwa dni na to a żeby się wyspać. Jesteś pod pbserwacją-rodzina równieź :)

Gdzie ta sprawiedliwość człowiek ciężko pracuje a brygadziści i tak mają swoich wybranków, twierdzą że oni robią wszystko najlepiej i najwięcej co wcale nie jest prawdą liżą im tylko tyłki i biorą uznaniówki, tylko takich ludzi szanuje się w Keiperze, człowiek się boi iść na chorobowe pracuje mimo wszystko i tak jest nikim u swoich przełożonych i ciągle mało i mało … Gdzie ta sprawiedliwość człowiek ciężko pracuje a brygadziści i tak mają swoich wybranków, twierdzą że oni robią wszystko najlepiej i najwięcej co wcale nie jest prawdą liżą im tylko tyłki i biorą uznaniówki, tylko takich ludzi szanuje się w Keiperze, człowiek się boi iść na chorobowe pracuje mimo wszystko i tak jest nikim u swoich przełożonych i ciągle mało i mało … A coraz głośniej robi się o romansach brygadzistów… Może dzięki temu niektórym otworzą się oczy i zabiorą się za prawdziwą prace a nie stanie osiem godzin przy robocie na którym dana wybranka pracuje.

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie KEIPER Polska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
logo firmy Operator maszyn CNC
Rzeszów
Smithstown Polska Sp. z o.o.
ludzie mariana

każdy orze jak morze...jak szczury płyniemy na tej samej łodzi co jakiś czas ktoś odpada nie bądzmy świniami oceniając pracowników ryba psuje się od głowy pamiętajmy że obsmarować kogoś jest łatwo zwłaszcza robiąc to anonimowo

Sprzątaczka :)

Słyszałam,że tutaj przytoczę cytat z rozmówek w palarni "brygadzista [usunięte przez moderatora] zaczął dawać sobie radę ze wszystkim i nie potrzebuje już pomocnika w osobie [usunięte przez moderatora],ba nie potrzebuje nawet mechaników,a co więcej nie potrzebuje fotela przy biurku :),bo non stop biega po projekcie :) to niesamowite :) śmiech na sali,a raczej na hali :) na pewno nikt nie widział jak do tej pory ściemniał,nie nie to niemożliwe żeby ktoś się zorientował :) ale za to teraz zobaczą jak sumiennie wykonuje swoje obowiązki :)" koniec cytatu.

fryzjer z pruszkowa

Szanowny Panie [usunięte przez moderatora], dziękujemy że wraz z panią [usunięte przez moderatora] dporowadziliście tak porządną firmę do takiej ruiny jaką mamy. DZIĘKUJEMY

żetelny

witam serdecznie chciałby sie dowiedziec co robi taki pracownik [usunięte przez moderatora] do tej pory widze ze tylko siedzi na Tracku 2000 od 7,00 i pije cherbatki i tylko go widac jak Bajerzy dziewczyny.mam pytanie kto mu za to płaci jaka ma on odpowiedzialność ??? z tego co widac to ma Plecy u majstrów a oni nic stary pracownik [usunięte przez moderatora] a taki nic nie robi.a ludzie wszystko widzą. i gdzie tu oszczedności?? zwalniacie pracowników którzy pracuja na niego za to że ściemnia Brawo !! tak trzymać .mam nadzieje ze ktoś odpisze .

dział opini

A ta wiedza to od [usunięte przez moderatora] ??

monter

Moglibyście się odpierdoklić od kobiet , bo tak samo jak wy samce do pracy przychodzą pracować . A co do rąbania (usunięte przez administratora) y innym to w tej sprawie świetni są mężczyżni robią to lepiej niż my kobiety , I nie wiem czemu na forum innych obgadują przeważnie mężczyżni . Coście się tak uczepili zmiany Białego wszędzie na wszystkich zmianach i na wszystkich projektach jest tak samo jedni drugim (usunięte przez administratora) e rąbią .

Nikt ważny

Rysiu - 2012-10-16 20:00:53 Na 1 i 2 zmianach też po (usunięte przez administratora) ..-takie życie pokręcone.Pan [usunięte przez moderatora] zabawia się w detektywa ma zmianie,Kolombo-he.Obstawiony kapownikami ,począwszy od operatorów ,poprzez operatorki.Szuka sprawcę podań o sobie na swojej zmianie-błąd.Winowajca jest na innej,mam wiedzę od koleżanki z twojej zmiany Kolombo.Jestem sama operatorką i sporo wiem o tobie .

Rysiu

mietek

nawet na nockach cie [usunięte przez moderatora]

tropiciel_absurdów

Mistrz – tytuł przyznawany osobie, która osiągnęła najwyższy stopień wiedzy lub umiejętności w danej dziedzinie; ciesząca się swoistym autorytetem i będąca wzorem do naśladowania (nauczyciel, guru) dzięki czemu posiada pozycję/stanowisko, które wyróżnia ją spośród ogółu. I co? Zgadza się? :))) Hahahahahaha!

gen.Kiper

@ - 2012-10-13 11:50:28 jestem pracownikiem ze średnim stażem.Widzę co się dzieje w robocie,czytam te forum i mówię masakra !!!!Ludzie są wredni ,fałszywi tu z tobą gadają są milutccy a potem ci dupę obrobią ...teraz kazdy martwi się o swój tyłek.i przez to jest taka (usunięte przez administratora) owa atmosfera w zakładzie. Brygadziści dobrze wiedzą kto jest do odstrzału bo wiadomo ulubienców zostawią a tego kogo nie lubią to -za bramę.tak jest i tak bedzie. A zmiana białego powiem tak pracowałem kiedys na tej zmianie teraz jestem na innej i powiem tak -na każdej zmianie jest tak samo .faceci robią swoje a baby...plotkują ,śmieją się z tych co zwolniono ,i psują miłą atmosferę.Zajmijcie się robotą!Nie mówię ze każda z nich taka jest ale nie jedna ma taki charakterek ale podobno im wiecej kobiet tym gorzej.Nie nakrecajmy sie sami,pracujmy ,nie patrzmy na innych niech każdy robi swoje a bedzie lepsza atmosfera.Z tego co wiem to brygadziści mają (usunięte przez administratora) do gadania i sami trzepią tyłkami ze strachu...

@

Konserwator Zabytków Keipera

Do pracy się idzie pracować czy to do Keipera czy gdzie indziej, wszędzie trzeba robić a nie się opierdzielać i narzekać, cieszmy się że mamy jeszcze jakąś prace bo na chwilę obecną jest bardzo ciężko z robotą.

Taki jeden

masakra - 2012-10-12 11:37:24 Jak wam się praca nie podoba to się pozwalniajcie , bo tylko nazekać potraficie i nic pozatym.Taka jest mentalność ludzi. Stoi przy robocie to płacze, że musi normę wyrabiać, ma sprzątać albo linie malować to jęczy, że on/ona nie jest od tego. A jak zwolnią to wielki żal i opowiadanie jakim to on/ona dobrym pracownikiem jest i że niesłusznie wypowiedzenie dostał. Brak słów.

masakra

ooooooj....

pierniczysz głupoty jak leci (usunięte przez administratora) wiesz ,zmiana białego jest najlepsza zmiana inne sie chowają na tej zmanie sa normalni ludzie w przeciwnosci do innych zmian.

Zostaw merytoryczną opinię o KEIPER Polska - Polska

• Jak się pracuje w KEIPER Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KEIPER Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KEIPER Polska?

KEIPER Polska