Opinie o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy KEIPER Polska. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie KEIPER Polska o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja części i materiałów eksploatacyjne pojazdów

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KEIPER Polska w Polska Zachodnia 78

Tomasz

popieram swieta racja smiecha na sali oni jeszcze chyba nigdy fizycznie nie pracowali ale zeby sie do (usunięte przez administratora) to pierwsi Keiper to jedna wielka lipa z miesionca na miesionc coraz gorzej a pracuje tu juz troche dobrze ze bony chociasz na swieta daja masakra zwolnienia na porzadku dziennym podwyrzka ale obowiazkuw a zarobki w miejscu aby do grudnia

koza

NAJLEPSZY DZIAŁ AMPV

glodujacy

Stołówka to tylko nazwa juz bezdomnym lepiej podają jedzenie masakra ale co się dziwić To co nie zejdzie w restauracji to na stołówkę a ze czasami popsute nie szkodzi moze zjedzą nie wyczuja Tylko kto na tym zarobił???

A co sądzicie o naszej stołówce tak zwane M.. pracownicy tej psełdo jadalni są byle jak ubrani podają jedzenie gołymi rękoma a miało być rodzinnie tylko sanepidu brak !!!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie KEIPER Polska? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
Nikt wielki, czytajacy szrak

Są trzy progi : 900 / 800 / 700

swój

a ile będą wynosić bony?

czarownica1984

A co sądzicie o małym z szarana od Nowaka?

zosia

He to wszystko co piszecie jest śmieszne pracowałam z byłym brygadzistą M.na lini od samego początku,był super ,dobrym człowiekiem.Takie głupoty mogą pisać tylko osoby ,( koledzy ) z jego byłego obszaru.Cóż niech każdy martwi się o siebie,i nie patrzy innym na dłonie -pozdrawiam normalnych.

Hela

Ale ubliżacie innym,jesteście sami nie lepsi pisząc takie głupoty.Ja pracowałam kiedyś na innym obiekcie z kolegą i jest osobą ułożoną,skuteczną na lini.Sami macie chyba jakiś problemy z samym sobą, poradnia psychologiczna się kłania-zapraszamy.Piście normalne problemy martwice się sami o siebie.Nie zerkajcie na innych.

tolerancyjna

Jeśli chodzi o Kasie to jest to bardzo fajna koleżeńska dziewczyna ale jak ci coś w niej przeszkadza to jej to powiedz w oczy a nie na forum obgadujesz a punk nikomu nie wadzi oby tak wszyscy pracowali jak on a nie plotami się zajmowali.

zazuzi

Dla niektórych to mogą być ostatnie bony w tym zakładzie niestety..

noe

Moja droga życzliwa gdyby ludzie zarabiali krocie to zapewne taki bonus jakim są bony, a zwłaszcza ich wysokość zapewne by ich tak nie interesowały ale zarobki jakie są każdy wie więc fajnie się zastanowić ile kasy dostaniemy.To po pierwsze a po drugie mamy już 5 listopad więc do świąt jedynie dwie wypłaty i trzeba je jakoś rozdysponować z głową...

życzliwa

Jeśli chodzi o bony to na pewno kasa z funduszy nie idzie na posiłki,całą kwotę płaci dyrekcja.A bony nie zostały jeszcze ustalone,niedługo to będziecie chcieli widzieć już w sierpniu ile będzie bonów,cierpliwości na pewno będą a ile to się okaże.pozdrawiam

pacownik

[usunięte przez moderatora]...ta to jest MASAKRA

taki jeden

noe - 2012-11-04 09:57:01 ja po prostu obawiam się że w każdej plotce zawiera się odrobina prawdy :( a swoją drogą gdyby okazało się że dostaniemy tak małe karpiówki to były by to straszne święta :( Zgadzam się z Tobą, ale nie sądzę aby kwota bonów była tak niska. Może będzie troszkę mniejsza, ale do przyjęcia.

taki jeden

jhjhjh - 2012-11-03 17:42:03 prawda z czym z tymi bonami ??ludzie co wy gadacie i skąd macie takie informacje????? Komisja od spraw socjalnych jeszcze nie miała spotkania i nie ustaliła kwoty bonów.

jhjhjh

prawda z czym z tymi bonami ??

Niestety ale to prawda

noe

słyszeliście już coś o bonach świątecznych? bo mnie doszły słuchy że mamy dostać po około 300 zł!!! masakra!!! podobno masę kasy poszło na dofinansowanie tego paskudnego żarcia

Zostaw merytoryczną opinię o KEIPER Polska - Polska

• Jak się pracuje w KEIPER Polska?

Zobacz opinie na temat firmy KEIPER Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KEIPER Polska?

KEIPER Polska