Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

Kwas

A ja znam osobiście takich "wojowników" co zadzierali z firmami, sądzili się a teraz wydeptują ścieżki pod sklepami monopolowymi typu "Borys" żebrzą od ludzi po 50 groszy i są bezdomnymi!!

gonzo
@Kwas

Taa krecisz cos, trza walczyc o swoje.

prawda

kwas mam wrazenie ze jestes jednym z pracownikow ale z biura ktory pisze dla mnie bzdury a dla tego mianowicie ze ja jako jeden z nielicznych domagam sie Swoich praw przed sadem o ustalenie stosunku pracy i wygralem pracowalem w firmie 9 miesiecy dostalem 10000zl oraz musza zaplacic mi zus za 9 miesiecy a teraz kolejna sprawa w firmie pracowalem 3 lata i sadze sie o 50000zl i tez powinna sie skonczyc po Mojej mysly gdyz wszystkie warunki byly spelnione. A mysle sobie tak ze puki bedziecie przytakiwac i nie bedziecie walczyc o swoje to bedziecie traktowani tak jak jestescie traktowani a z tym wilczym biletem to smieszna sprawa w firmie ktorej obecnie pracuje jest ok oczywiscie dyr z poprzedniej firmy napisal donos ale i tak zostal wysmiany bo jesli firma lamie prawo powinna sie liczyc z konsekwencjami smutna sprawa jest tak ze nie ma w Polsce Agencji ochrony ktora nie lamal by prawa pracy Moja rada jest taka walczcie o swoje i nie sluchajcie bzdur o "wilczych biletach" jestem tego najlepszym dowodem

Kwas

@karol 12 godzin od 6 do 18 i od 18 do 6 mi pasuje.

prawda

panowie pamietajcie ze prawo pracy mowi ze firma nie moze zatrudniac na umowe o prace i umowe zlecenie ta sama osoba na tym samym stanowisku a jesli tak robi to nic tylko pracowac i sie cieszyc po trzech podac firme do PIPu i dostajcie wyruwnanie z firmy tzn. za nadgodziny godziny nocne ekwiwalent za urlop. Poduobna sytuacja jest jak pracujecie na umowa zlecenie a ktos kto pracuje na tym samym stanowisku ma umowe o prace jest to dyskryminacjia i powinniscie starac sie o ustaleneie "stosunku pracy" pamietajcie pracujac na umowe zlecenie nikt nie moze Wam wydawac polecenie jesli ktos wydaje polecenia macie stale miejsce i grafik to macie "stosunek pracy" piszcie do Panstwowej inspekcj pracy" walczcie o swoje i o rowne traktowanie!!!! pozdrawiam

@prawda

@prawda czasy są teraz takie a nie inne. Rząd wprowadza ustawy w życie ale nie wymyślił skutecznych mechanizmów kontrolujących przestrzegania tych przepisów. Wszyscy oni doskonale wiedzą co się tak naprawdę dzieje na rynku pracy ale przymykają na to oko. A my donosząc na firmę do P.I.P. nie tylko że nic nie zyskamy to jeszcze stracimy robotę, spalimy mosty i dostaniemy "wilczy bilet" także żadna inna firma w mieście nas nie zatrudni bo będziemy mieli opinie że jesteśmy mąciciele! A w takim miasteczku jak Grudziądz wszystko roznosi się z szybkością błyskawicy! A rodzinę trzeba za coś wyżywić. Mnie się dobrze tu pracuje i nie narzekam. Wypłata na czas, robota lekka i szefostwo też ok. Także dziękuję za dobre rady ale nie skorzystam.

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Przedstawiciel Regionalny ds. pozyskiwania gruntów
Katowice
Green Volt Konrad Rakowski
logo firmy Administrator
Spółdzielnia Budowlano-Mieszkaniowa Techniczna
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.

Kwas

@karol pytają się Ciebie na jakiej umowie chciałbyś pracować i czy posiadasz wszystkie niezbędne kwity (kwalifikacje) i to jest cała rozmowa kwalifikacyjna.

Kwas

Jak się przyjmujesz to musisz dostarczyć ksero kwitów (zaświadczenie o wpisie na listę kwalifikowanych) oraz jak posiadasz to ksero legitymacji dopuszczenia do broni. Jak masz ważne kwity to wiadomo że nie mogłeś być karany.

Kwas

@Domek u nas w Grudziądzu w jednostkach wojskowych jest tak. Pracownik biura przepustek - 8 zł /h netto Wartownik - 8 zł /h netto Dowódca zmiany. - 9 zł /h netto Najemnicy z innych miast - 14 zł /h netto Ale od sierpnia kto z miejscowych będzie chciał dostanie umowę o pracę (najniższa krajowa + pozostałe godziny na umowę-zlecenie za 7 zł /h netto). Albo może zostać przy tym co jest czyli umowa-zlecenie z pełnym zusem za 8 zł /h netto. Albo (to w szczególności dla emerytów) umowa-zlecenie bez zusu za 8,70 zł /h netto.

Kwas

@Damek u nas w Grudziądzu w jednostkach wojskowych jest tak. Pracownik biura przepustek - 8 zł /h netto Wartownik - 8 zł /h netto Dowódca zmiany. - 9 zł /h netto Najemnicy z innych miast - 14 zł /h netto Ale od sierpnia kto z miejscowych będzie chciał dostanie umowę o pracę (najniższa krajowa + pozostałe godziny na umowę-zlecenie za 7 zł /h netto). Albo może zostać przy tym co jest czyli umowa-zlecenie z pełnym zusem za 8 zł /h netto. Albo (to w szczególności dla emerytów) umowa-zlecenie bez zusu za 8,70 zł /h netto.

Kwas

Teraz już nie ma licencji. Jest wpis w KWP na listę kwalifikowanych pracowników ochrony. Robisz kurs i jesteś kwalifikowany. Jako kwalifikowany jesteś dopuszczony do posiadania podczas pełnienia służby środków przymusu bezpośredniego (gaz, kajdanki, tonfa, paralizator). Jako kwalifikowany możesz pracować w sądzie, prokuraturze oraz w jednostce wojskowej na biurze przepustek. A dodatkowo jak zrobisz pozwolenie na broń to możesz pracować jako wartownik w jednostce wojskowej, możesz jeździć w grupie interwencyjnej albo konwoju. Jeżeli chodzi o płacę to nie ma wielkiej różnicy. Dlatego bardzo mało ludzi robi teraz te uprawnienia.

Kwas

Do kolegów wartowników z Grudziądza. Od sierpnia w Jednostkach wojskowych wszyscy miejscowi którzy nie mają emerytury jak chcą dostaną umowę o pracę. Zapraszamy!

Olek

potwierdzam,jak się dogadasz z inspektorem na obiekcie to warunki są w sumie ok. Wypłata w miarę na czas, więc nie ma co narzekać.

Kwas

Od 2014 już nie ma licencji. Teraz robisz kurs i po kursie jesteś kwalifikowanym pracownikiem ochrony z wpisem na listę w Wojewódzkiej Komendzie Policji. Pozwolenie na broń robisz osobno. Ale żeby otrzymać pozwolenie na broń musisz zaliczyć egzamin praktyczny i strzelenia z różnego typu broni. Nie łatwo zrobić to pozwolenie. Ale u nas w Grudziądzu potrzebują z samymi kwalifikacjami na biuro przepustek do jednostek wojskowych. Więc jak jesteś z okolic to zapraszam. Same kwalifikacje (bez pozwolenia na broń) można można zrobić już za 800 zł.

rekomenduje

zus rozsyła ile składek i na jaka kwote firma odprowadziła do zusu jest to kwota 13- 14 złotych miesiecznie trzeba z tej firmy uciekać symulacja emerytury to jakieś 400 zł to jest robota dobra dla emerytów

ochrona
@rekomenduje

Do rekomenduje, ja u siebie widzę na logowaniu do ZUS stawkę na ubezpieczenie emerytalne 226 zł miesięcznie, nie wiem jak jest ze składkami zdrowotnymi.

stan
@ochrona

to chyba chodzi o składki odprowadzone za 2015 rok tez dostałem takie pismo i kwoty sa bardzo zblizone

ochrona
@stan

Chodzi o ten rok, takie mam odprowadzane.

Ochroniarz
@rekomenduje

Zgadzam się u nas jest tak samo tragedia......

tomek

Witam .CZy może ktoś pracował lub pracuje w Jabłonce koło Zakopanego.Jakie tam warunki .

Jabłonka
@tomek

jak to na obiekcie, masz swoje obowiazki: obchody, meldunki, księga wjazdów/wyjazdów , wydawanie przepustek, raportowanie itp... Jest sporo pracy, bo to wynika z obowiązków, ale praca jest sowicie opłacana. Firma daje zarobić bo zmiany są 24, a każda rbh skrzętnie liczona. Wypłaty są wysokie.

fifi

Wczoraj sejm uchwalił stawkę minimalną 12 zł i 13 po waloryzacji, wreszcie! ciekawe jak się do tego zastosują, ja robię za 8 zł na godzinę.

@fifi

12, 13 zł brutto. Na rękę to jest 8.70 - 9.70 zł na godzinę! Szału nie ma!

Leon
@Kwas

Gdzie indziej masz po 6 zet na godzine, tu jest calkiem ok

Witek

No tak, przecież takie czasy, nawet na kasie wymagania takie mają. Co się dziwić.

Kwas

To było przed zmianami w "ozusowaniu". Pytałem się czy nie można wnieść sprawy o ewentualną spłatę wyrównania składek. A ona do mnie że to było przed wprowadzeniem ustawy o ozusowaniu i że nic nie można zrobić.

Kwas

Miałem zlecenie. Ale to było za 2015 jeszcze przed obowiązkiem "ozusowania". No ale to i tak mało odprowadzali. Ja byłem w ZUSie. Powiedzieli mi że to się liczy. Nawet jakby płacili symboliczną " złotówkę " to by się liczyło. Tylko wiadomo jaka to będzie emerytura! Chociaż suma-sumarum biorą pod uwagę składki z najlepszych 10 lat.

Zależy gdzie.

Kwas

A co wy myślicie że inne firmy są takie żetelne?! Dostałem ostatnio rozliczenie z ZUSu z poprzedniej firmy odprowadzali miesięcznie niecałe dwa złote!!!

Adam M.

Nie jestem pracownikiem, ale kontrahentem, którego spotkała nieprzyjemność rozmowy z pracownikami ochrony. Nie wiem do jakiego stopnia można oszukiwać ludzi, ale tak nie powinno się robić. Zgaduję, że lwia część opinii wynika z PR City Security, a reszta to zwyczajnie pracownicy JW, będącymi oczkami w głowie firmy, nie mniej sytuacja jak zostaje tutaj przedstawiona nie jest tak klarowna i ładna. Pracownik ochrony przychodzi do mnie do biura i codziennie nagabuje mnie czy zapłaciłem za fakturę, za ochronę, bo On (pracownik ochrony) nie otrzymał wypłaty pomimo, że jest już blisko dziesiąty dzień od obowiązującego pracodawcę terminu wypłaty wynagrodzenia. Niestety, ale na podstawie tego punktu nie mogę polecić takiej firmy.

@Adam M.

Ale w JW w Grudziądzu płacą na czas.

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.