Opinie o Sly Protection Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Sly Protection Sp. z o.o.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Sly Protection Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Sly Protection Sp. z o.o. w Warszawa

Kryśka Nowy wpis

Witam. mąż ma już doświadczenie z pracy jako kierownik ochrony i wstępnie przeglądamy okoliczne możliwości. Kiedyś jak była dostępna oferta to pisano w niej, że doświadczenie jest wymagane ale nie określono ile. Większa liczba lat zwiększy podstawę?

Marcel

Ta firma to tragedia, prezesi zadufani w sobie . Typowe korpo , nie polecam chyba że ktoś lubi pracę w nerwach.

Ida Nowy wpis
@Marcel

Ale co ma wpływ na te nerwy w pracy? Prezesi właśnie? Tworzą nieprzyjemną atmosferę? Czy o coś jeszcze innego chodzi? Zarobki chociaż wynagradzają nerwy w pracy?

Marcel Nowy wpis
@Ida

Prezesi, kierownictwo i atmosfera w pracy. Jeśli dajesz z siebie wszystko i padasz na twarz. To stwarzają przyjazna atmosferę ale jeśli nie masz siły i nie wnosisz nic do firmy bo akurat źle się czujesz to nie jesteś już tak postrzegany . To moja opinia . A zrobicie jak uważacie

Na jakie narzędzia pracy może liczyć pracownik w Sly Protection Sp. z o.o.?

Róża

Odnośnie tych obiektów to gdzie jest lepiej się dogadywać w razie czego? Zauważyłam, że po prostu jednemu panu nie odpisano… była tez oferta o prace ze dwa miesiące temu dla kierowcy zarządu. Jaka opinia z pracy w tym zakresie? I czemu tylko cv ze zdjęciem są brane pod uwagę?

Czy kandydat na stanowisko Pracownik ochrony wycieczek zagranicznych w firmie Sly Protection Sp. z o.o. ma szansę poznać potencjalną ścieżkę rozwoju zawodowego już na rozmowie kwalifikacyjnej? Jak przebiega rekrutacja? Podziel się swoimi doświadczeniami.
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości - oddział Gdynia
Partnerzy Nieruchomości
Piotrp.gdynia86

Witam maja państwo jakieś obiekty na trenie trójmiasta pozdrawiam

Pracuje dla Sly protection ponad półtora roku. Atmosfera, koordynator, zarząd firmy godny polecenia. Pozdrawiam

Weronika

Hej, a możesz proszę napisać coś więcej na temat samej pracy? Jak w praktyce to wychodzi i jak ostatecznie jest to nagradzane?

Irena

Dasz znać na jakie zarobki można tu liczyć? Macie jakieś premie? Dostaliście coś na święta?

Co sądzisz o atmosferze w firmie Sly Protection Sp. z o.o.? Ile można tam zarobić?

Adela

Praca tam to jakaś kpina a tym bardziej jak jest kierownik który nic nie wie tylko gadać potrafi

Iza
@Adela

w firmie jest jeden kierownik od wszystkiego czy kazdy dział ma swojego ? i akurat mowisz o jakims konkretnym ?

Robert
@Adela

Pracowałem tam ponad rok Kasyna kluby różne imprezy . Firma na początku wydaje się ok niestety później wychodzi bractwo prezesa Sylwestra jego głupie zachowania podczas imprez np po wyrzuceniu awanturnika z klubu prezes sylwester wraca z nim komunikujac że ten pan ma inne prawa bo to mój kumpel. Gdyby Nie Vice prezes Tomasz wszystko by tam padło . Jeśli szanujecie się i nie akceptujecie kolesiostwa i powiązań z tzw warszawka omijać

Agata
@Robert

Czyli decyzje pracowników są podważane? To był taki wyjątkowy przypadek czy częściej się to zdarza?

Robert
@Agata

Niestety na wszystkich nocnych imprezach w Warszawie na których jest firmą sly Prezes sweter często w upojeniu podważa decyzję pracowników ochrony

Zostaw merytoryczną opinię o Sly Protection Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Sly Protection Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Sly Protection Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Sly Protection Sp. z o.o.?

Sly Protection Sp. z o.o.
  • Żurawia 6/12 lok. 522
    00-503 Warszawa

Sly Protection Sp. z o.o.