Agencja Ochrania budynki przy Herbu Oksza. Nie wiem czy można nazwać to ochroną ale po budynku ciągle szwendają się obcy ludzie. Wczoraj to nawet wszedł do garażu jakiś osobnik i roznosił ulotki za wycieraczki aut.Chodziły po budynku osoby żebrające pieniądze w dziwnych uniformach.Każdy normalny by zwrócił na nich uwagę.Ochrona oczywiście nic nie zauważyła. Odpowiedź byli na obchodzie? Jakim obchodzie skoro całą noc były ulotki za wycieraczkami aut.Codziennie jesteśmy budzeni trąbieniem śmieciarek bo ochrona nie pilnuje by im szlaban otworzyć a nawet też nie raczy podejść i zwrócić im uwagę. Gadają całymi dniami przez telefon, plotkują zamiast ochraniać budynek. Panowie to starsi znudzeni ludzie którzy nie są zainteresowani bezpieczeństwem mieszkańców.Nie wiem po co są kamery skoro nic nie widzą w tych kamerach.Chyba nigdy ochrona nie patrzy na samochody w garażu bo nie widzi choinek, wózków opon na miejscach parkingowych a to powinni widzieć i reagować bo stwarzają zagrożenie pożarowe. Rok wytrzymałem te sytuacje ale miarka się przebrała. Kilka dni temu mieliśmy w mieszkaniach ulotki wkładane w drzwi to znak dla złodzieja.NIE POLECAM. Jak zmieni się na lepsze usunę komentarz ale dopóki będzie taki bałagan niech wszyscy wiedzą co przez ponad rok przeżyłem.