Opinie o Security Patrol Wyrobek Malewicz w Warszawa

Poniżej zobaczysz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Security Patrol Wyrobek Malewicz. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie Security Patrol Wyrobek Malewicz o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Security Patrol Wyrobek Malewicz w Warszawa

Kinga Nowy wpis

Zatrudniają chętnie kobiety ?

@Bora, dziękuję za Twój komentarz oraz spostrzeżenia na temat pracy w firmie security patrol wyrobek malewicz. Czy mógłbyś swoją opinię uzupełnić o kwestię atmosfery panującej w tym miejscu pracy? Jak ocenisz współpracę pomiędzy pracownikami zatrudnionymi w tej firmie? Napisz, proszę, coś na ten temat.

Bora Nowy wpis
@Marcin

Kwestia atmosfery była w tamtym okresie zła , nie polecam pracy w tej firmie no chyba że pracownik lubi być ośmieszony przed innymi pracownikami wogole nie jasne sytuację tam były co do szefostwa jak za dużo się pytalo spotykało się z nie których pracowników strony z wrogością , dziwna firma.

Deska

Dlaczego nie są sprzątane rozbite szkła koło śmietnika z gabarytami?

Tomek Nowy wpis
@Deska

Bo pracownicy nic nie robią . Wogole ich nie widać

Marcin Nowy wpis

@Deska, czy są to szkła wyrzucane przez pracowników firmy security patrol wyrobek malewicz? Dlaczego, zdecydowałeś się na dodanie komentarza właśnie w wątku związanym z tą firmą? Wyjaśnij, proszę, bardziej szczegółowo swój komentarz na ten temat.

Jesteś już po rozmowie rekrutacyjnej w firmie Security Patrol Wyrobek Malewicz? Zostaw swoją opinię dotyczącą jej przebiegu. Czy spełniła Twoje oczekiwania? Jaki był jej rezultat?
logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Starszy Specjalista ds. Komercjalizacji
RWS Investment Group Sp. z o.o.

Czy warto zainteresować się firmą security patrol wyrobek malewicz jako pracodawcą?

Bora

Z tego co pamiętam pracując tam jakiś czas pan Adam Malewicz siedział w domu od 23.00 do 5,6 rano :) a pilnował mnie jeden pracownik o imieniu Darek który był dobrym kablem również sam spał nic nie robiąc . Zrezygnowałem nie byłem zadowolony , pan Malewicz lubi ośmieszać pracowników przed innymi pracownikami . Umowe dostałem po 3 dniach mówili że jeśli śpi się w nocy dostaje się karę , wszyscy jednak do tego się nie stosowali . Po pijawki alkohol na poziomie dziennym .

Deska

Czy te duże busy płacą za postój na parkingu dla gości?jakie są stawki dla dużych aut służbowych

Nicki
@Deska

Mieszkasz i nie wiesz:)

erik

Szkoda że klatka jest tak rzadko myta na 29B ostatnio widziałem panią myjącą miesiac temu, klatka jest mocno przykurzona ,pracować nie chcą czy nie miają czym robić:/

Hanna

Ja wiem jedno , że idealnych firm nie ma . Ale ludzi również i zawsze znajdzie się jakaś maruda.

smiechu warte

Ta pani juz tam od dawna nie pracuje nie rozumiem w jakim celu jest tu pisane o niej, druga sprawa obrazanie jest nie na miejscu, jak i rowniez pana Mariusza za takie pisanie bzdur mozna w sadzie byc IP bardzo latwo znalesc oraz osobe ktora obrazliwe pisze komentarze , powinni ta strone usunac. Firma dobrze wywiàzuje sie ze swoich obowiazkow nie narzekam.

Nowodworska
@smiechu warte

Dokładnie ! Widać, że zebrało się kilku desperatów i farmazony piszą. Dziwię się, że ktoś jeszcze nic z tym nie zrobił. Brednie odnośnie braku umundurowania, wyzysku, nie takie kamery, a to ktoś spojrzał w telefon. Patrząc po umieszczanych komentarzach ewidentnie widać, że wstawia je zawistny mieszkaniec osiedla (niestety takich u nas sporo - brudasy puszczające psy samopas, które pod klatkami załatwiają swoje potrzeby, ćpuny, do których przyjeżdża notorycznie policja, wszyscy roszczeniowi, tylko siebie nie widzą), albo mściwy były pracownik, którego wywalili za spożywanie alkoholu w miejscu pracy. Za wypisywane tu oszczerstwa są paragrafy. Każdy może wpisać dowolną głupotę bez rejestracji. Dla mnie ta strona to porażka, istny brak wiarygodności !

obserwator

Większość z was myśli że jak płacicie to macie mieć wszystko wykonane na perfekt ale taka jest prawda że płacicie za to co macie a widać że płacicie groszowe sprawy. Proszę wejść do tej budki i zobaczyć w jakich warunkach muszą pracować pracownicy nie mają prywatności na każdym kroku są obserwowani kątem oka mieszkańców nawet w nocy. Przechowują wasze rzeczy a taka jest prawda że to nie należy do ich obowiązku. Zastanawiacie się ile zarabia pracownik ochrony 13 brutto początkowy 9 złotych do ręki przy przepracowaniu 240 godzin wychodzi 2100 gdzie taka osoba musi siedzieć jak wypadnie grafik a często są to weekendy oraz najważniejsze święta w roku wiadomo każdy zasłużył na pracę jakie ma wykształcenie ale można pomóc im i zwiększyć wydatki na ochronę. Piszecie żeby nie spali i nie używali telefonów jestem ciekaw jakby Państwo przez pół roku zamienili się pracą czy sami chcielibyście siedzieć w takich warunkach 24/48 bez telefonu oraz czy w nocy wytrzymalibyście bez chwilowego zmrużenia oka bądźmy ludźmi. Piszecie że nie mają odpowiedniego umundurowania dlaczego zatem nic z tym nie robicie? Najważniejsza sprawa zobaczcie jakie mają kamery oraz monitoring te sprzęty mają spokojnie 10 lat jak nie więcej oprócz tego firma powinna zakupić więcej kamer a niestety nie ma pieniędzy. Podsumowując jeśli chcecie coś pisać najpierw zobaczcie co zrobiliście żeby oceniać kogoś.

Nero
@obserwator

Firma powinna zadbać o odpowiednie umundurowanie i to jest w kwestii pracodawcy z licencjami i odpowiednimi kwalifikacjami. Niestety firma myśli więcej o swoim zysku .

@Nero

Zgadzam się z tym również inna kwestia spora ilość pracowników zarabia 9 złotych do ręki powinni według ustawy 9,40 niby tylko 40 groszy ale w miesiącu daje to 200 złotych różnicy jeśli firma zatrudnia 50 osób na różnych obiektach ktoś co miesiąc ma 10 tys zaoszczędzonych pieniędzy.

@Nero

Pracownicy ochrony posiadają mundury. Odnośnie kamer - mamy to, co zakupiliśmy. Kamery są w gestii mieszkańców naszego osiedla - to my je zakupiliśmy. A tak na marginesie o czym ma myśleć firma - Ty pracujesz ku chwale ojczyzny?

Deska

Ale mamy fajną choinkę przy wjeździe.Pozdrawiam Ochronę:)

Sylwia

Skąd takie opinie ... Większość wyssane z palca , zmyślone i nie prawdziwe . Szkoda się robi jak to się czyta obrażanie jest nie na miejscu i pisanie głupot w celu jakim... Ja mam dobre doświadczenia z tym miejscem pracy ...A pan Mariusz był uroczym facetem ...

@Sylwia

Pracowałaś tu na Nowodworskiej ?

Sylwia
@Tomek

Tak pracowałam jakiś czas temu firma pana Mariusza była wypłacalna dziewczyny zawsze miały ścierki , szczotki płyny i tak po trochu zapewnione nie ma co narzekać są gorsze firmy . Połowa tych opinii co przeczytałam jest nie prawdziwa z faktem rzeczywistym . O ochronie nie wiem nie pracowałam już tam jak była zmiana . Ale po przednia była dla mnie negatywna nie byłam zadowolona z tych panów . Kompletne dno zastanawiałam się kiedy ich wykurzą za tamtąd robili świńskie rzeczy i byli brudasami .Teraz znając tamtą ochronę powinniście być zadowoleni .

Lolek
@Sylwia

Kojarze cie juz jestes tą ładna brunetka

Nie kolega

A czym on moze szpanowac siedzeniem w budzie na wjezdzie. Wynajmowaniem pokoi od pracowników bo domu nie ma. Wstyd młody chłopak cos powinien ze sobą zrobic szkoły to nie ma fakt ale na budowe by chociaz poszedł a nie jest cieciem i to bez kwalifikacji bo po podstawowce a tfuu tam

obserwator

Zgadzam się niestety,byłem na szkoleniu przez te 3 dni szkolenia nie miałem żadnej umowy ale oczywiście mówili że jak będę spał dostanę ileś kary jak nie zamknę drzwi od budki i przez wiatr zostaną otwarte a będzie samochód i coś się stanie zapłacę niesamowitą karę plus inne nieprzyjemne sytuacje np wyśmiewanie się z młodego pracownika (myśleli że nie widzę tego),jeden pracownik nie będę mówił imienia straszny konfident wydawało się że normalna osoba zwykły ochroniarz człowiek z nim siedział co powiedział to odpowiednia osoba już o tym wiedziała.Wymagania mają straszne a początkowi zarabiają marne 9 złotych gdzie wcześniej w komentarzu jest napisane że powinni 9,75 mało tego zadaje pytanie czy osoba która nie ma podpisanej umowy tak jak ja a dowód został sfotografowany (podobno jak coś mi by się stało wtedy na szybko zrobiliby umowę) czy to jest zgodne z prawem?

Sąsiad
@obserwator

Po pierwsze omijac szerokim łukiem bo jak to prawda to zwykli złodzieje ten cały malewicz i wyrobek skoro firma ich to obaj kradną.. Powiadomic natychmiast Pip. I domagac się zadosc uczynienia. Prawo nakazuje 13 zł brutto a nie jakies gówniane 9 zł kradną prawie zeta na godzinie. Współczję

Łukasz
@obserwator

Proponuję złożyć skargę w inspekcji pracy . Wystarczą 2 osoby które miały nie przyjemną współpracę z tą firmą i się nimi zajmą . Przywiskają ich dobrze i ich umowy i ilość pracowników zatrudnianych bez umów na czarno lub nie prawidłowości z umowami na zlecenie. Pensje nie adekwatne do pracy . Działają szybko jak wykryją nie prawidłowości zapłacą karę . I to dużą . W moim przypadku było 20.000tys kary I skarbówka się weźmie za nich przechodziłem przez taką firmę swoje należności odzyskałem .

Łysy

Nie spać w budzie a pracować

Obserwujacy

Malewicz jakos nie trawie tego faceta , dobry cwaniaczek , faceci z firmy sprzatajacej tereny tez cwaniaczki wiecej hleja niz robia nie ma komu robic i nie chce sie robic.

Lokator

Ochrona nic nie robi . Moze tak do pracy? Rownież dotyczy to sprzątaczek.

lokator 29

Widzę Panowie, że wszyscy macie wiele do powiedzenia ale mało wiecie. Każdy ma jakiś głupi wpis bo został albo wywalony za gorzałkę i teraz się odgrywa albo ma na pieńku bo komuś paczka nie została odebrana albo coś mu nie w ząb bo w ryja nie zarobił. Mieszkam w małym bloku przy wjeździe i widzę, że na chama chcecie wjeżdżać albo sami oszukujecie bo kartę się zgubiło albo autokar siostry trzeba zostawić tak tak kolego z 27 - wdziałem to. Teraz jak Was nie wpuszczą to się mścicie i głupoty o Malewiczu albo Wyrobku piszecie ale jak pożar zagaszą albo trupa pierwsi znajdą to co - cisza nie ma dziękuję. Mój blok jest super posprzątany bo przedtem ta czarna w gumę leciała to ją wywalili a teraz piszecie w ciąży albo inne głupoty - co Was to obchodzi. Mój blok jest cacy posprzątany i w budzie chłopaki patrzą w kamery ale najprościej obgadać bo już ciężko wjechać bez przepustki - to najlepiej oczernić i Zarządy w to wmieszać co za darmo dla Was robią. Polska to kraj głąbów!

Jacek
@lokator 29

Wreszcie jakaś merytoryczna opinia, no i konkrety. Ze swojej strony bardzo dziękuję za rzetelną wypowiedź. Niestety są one rzadkością. Zaglądając na taką stronę, oczekiwałoby się konkretów, a nie wyssanych z palca dyrdymałów. Niestety przeczytawszy niektóre komentarze osobiście stwierdzam, że pisali je frustraci, którzy w życiu nic nie osiągnęli, potrafią jedynie krytykować i oczerniać innych - zazdrość, nienawiść ?! Sami są zapewne cudowni, piękni, bez wad - bo inteligencją, wnioskując po komentarzach, to raczej nie grzeszą.

@lokator 29

Najlepiej pisać sobie po chlebne opinie ale my wszyscy wiemy jak jest. Po za tym dziewczyna zwolniła sie sama informacja ta była z źródła wielu osób jak i osób z samej firmy sprzątającej nie wiem czy wiesz? Mianowicie od pana Dariusza i pani Stanisławy oczerniać dziewczyne to czyste chamstwo tej firmy jak i samego pana wyrobka. Prawda jest taka ze lokatorzy nie chca tej firmy a Administracja ich trzyma układy :) obecnie jestem zadowolony tylko z jednej pani sprzątajacej która wspólpracuje z ta firmą, ochrona to lipa, jak idź z tąd i nie wracaj kiedy się doczekamy zmiany firmy ochroniarskiej nie wiem moze wtedy gdy zmienimy Administracje.

emmsa

Ludzie nie sa zadowoleni! Prosze zmienic ekipe albo pana zmienimy na inna firme.

Lokatorka

Na stronie wyrobek nie mozna wpisac negatywnej opinii na temat sprzatania klatek i samej firmy jestem zniesmaczony tym. Chwala sobie pozytywne opinie a negtywne wogole sie niepokazuja.!!!

Włodzimierz
@Lokatorka

Durniejszej wypowiedzi to nie widziałem. Nick "lokatorka" wpis "jestem zniesmaczony", to kim ty w ogóle jesteś ? Widać jakie te opinie są rzetelne. Najlepiej pomyje wylewać na innych anonimowo. Jesteś zniesmaczony/zniesmaczona, bo nawet nie wiem z kim mam do czynienia ! Twierdzisz, że negatywnej opinii na temat firmy nie można dodać, a to bardzo ciekawe. Opinii pewnie nie napiszesz, bo trzeba by było się ujawnić i napisać coś konkretnego. Ale po tym wpisie, nie sądzę żeby było cię na to stać ...

Zostaw merytoryczną opinię o Security Patrol Wyrobek Malewicz - Warszawa

Security Patrol Wyrobek Malewicz
1.6/5 Na podstawie 63 ocen.
  • Myśliborska 87 lok. 36
    03-185 Warszawa