Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

3miasto też otrzymało. Nie wszyscy za jednym rzutem. ale teraz jest ok

witek z kaziemierza

Kraków też podobno cały już otrzymał pity. Nie doszły do 1 marca ale dostałem info do citi, że poczta może je dostarczać nawet przez dwa tygodnie. Nie spodobało mi się to ale powołali się na regulamin poczty polskiej. Najważniejsze, że już są. Zawsze poślizgi w tej polszy...

poznaniak

Poznań tak

Igor

City Security to bardzo dobry pracodawca. Podpowiedzcie czy rekrutują aktualnie?

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
Zakład Gospodarowania Nieruchomościami w Dzielnicy Włochy m.st. Warszawy
logo firmy Agent nieruchomości
Sokółka
Successio Sp. z o.o.
logo firmy Administrator nieruchomości mieszkaniowej
GGKO - Zarządzanie Nieruchomościami sp. z o.o.
Syy

Czy pracuje ktoś w kadrach lub księgowości? Czy też sa dwie umowy przy zatrudnieniu?

@Syy

Hej, zatrudniając się w HR lub KS otrzymujesz umowę o pracę. Tak jest u nas. Gdzie się starasz do biura?

@Haer

W Warszawie

@Syy

No to nie czekaj, staraj się o pracę, prowadzą teraz nabór.

@Haer

A możesz powiedzieć coś trochę wiecej o pracy w biurze firmy? ????

Szczur
@Syy

Najlepiej podpisz umowę z City a 2 z Bluplay i życzę Ci powodzenia na koniec roku

@Syy

W biurze city pracować to już w ogóle jest dobrze. Masz normowany czas pracy, przyjaznych ludzi w okol siebie i możliwości by się rozwijać. Niedawno wprowadzili potwora softwearowego i kadry maja już górki. Wyślij aplikacje

SECAP

Na naszym obiekcie wchodzi secap. Z city mówią, ze prosty w obsłudze. Jak wam się na nim pracuje? Rzeczywiście jest prosty? Ułatwia prace? Czy to nie mit, ze administrator ma wgląd 24/7 w prace ochrony?

Miałem rozmowę z inspektorem na ochrone i od 4 dni nie mam odpowiedzi, rozmowa była krotka i na temat.

LUDEK77
@Nowy

Odpuść.Idź do Securitasa.

Studento
@LUDEK77

Jakie dostałeś pytania? Myśle, żeby zmienić tryb roboty i na ten moment praca w ochronie jest jak znalazł. Niewiele się dzieje w takiej pracy, monotonia miłe widziana obecnie. Pomyślałem, ze najlepiej będzie sprawdzić się w roli ochrony, póki jestem studentem. Przynamniej do sesji wykuje

Body

Ciekaw jestem jednego tematu, jakie trzeba mieć kwalifikacje by zostać ochroniarzem VIPów ?

goś
@Body

trza byc vipkiem

@Body

1. legitymacja 2. uprawnienia na kwalifikowanego 3. praca nad sobą i komunikatywność.

vip

Na podstawie mojego doświadczenia mogę napisac, że podstawowym wymaganiem jaki jest przed Tobą to posiadanie legitymacji ochrony ,i niezbędny wpis na listę pracowników kwalifikowanych ochrony. Dzięki temu otrzymasz pozwolenie na broń, bo bez tego możesz jedynie pomarzyć o pracy z vipami. Kurs nie będzie łatwy ale też nie_ do _zrobienia. I tutaj kończa nam się wymogi prawne. Ale to wciąż jeszcze nie koniec ; musi cechować Cię samodyscyplina - nieustanne podnoszenie kwalifikacji i szkolenia oraz dużooow olnego czasu. Praca z Vipami jest bardzo absorbująca. @Body zakasaj rękawy i bierz się do roboty, bo im wcześniej zaczniesz tym lepsze będą tego efekty. powodzenia

Sahi

Siema, jakie są obowiązki w ochronie jako strażnika parkingu, mam rozmowe

Elo
@Sahi

kontrolujesz wjazdy do parkingu i wyjazdy, robisz obchody , obserwujesz co dzieje się przez kamery i pilnujesz porządku

Karol
@Sahi

Obowiązków jest niewiele. Rzeczywiście patrzenie w monitory to częsta czynność jaką będziesz wykonywał. Następnie brama- a więc prowadzenie rejestru na wjazdach i wyjazdach. Wiąże się to z tym, że zawsze musisz mieć długopis, chyba że rejestr będzie elektroniczny. W pracy na parkingu raczej marne szanse na to ale w 'lepszych' obiektach powinien być. Jeśli zajdzie jakaś niecodzienna sytuacja to możesz nawet wylegitymować interesanta. Ma to wszystko swoje plusy bo nie przepracujesz się a zarobisz.

Inaczejbycniemoze

Ochraniasz od grudnia i Tobie nie płacą, ..., i nadal tam siedzisz? To dla mnie śmierdzi oczernianiem na kilometr. Treść postu wyssana z palca. Pozdro

Wyjadacz

W branży się właśnie to praktykuje. Masz do wyboru albo zlecenia albo umowe o pracę.

Były
@Wyjadacz

W większości w city masz tylko do wyboru dwa zlecenia albo do widzenia tak to wygląda w praktyce.

Młody
@Były

Mi Pasuje taka umowa tym bardziej, że zbyt dlugo nie zostaje w jednym miejscu.

Młody
@Były

W tej pracy mam wszystko czego potrzebuje na ten moment.

Wnuk

Chciałbym dodzwonić się do kadr, potrzebuje zaświadczenia do emerytury dziadka, który pracował w City przez 15lat, czy ktoś ma bezpośredni numer, jak dzwonię to zajęty.

Loko
@Wnuk

No szybko zaczął ten Twój dziadek :) Nie ma innego sposbu jak zadzwonić pod ogólny numer - sprawdz na ich stronie. Ciężko się tam dodzwonić ale musisz się zwrócić do działku CKI - wszystkie sprawy kadrowe są koordynowane przez ten dział. Nie ma innego spsobu

@Loko

dzieki

LUDEK77
@Wnuk

Telefon nie działa bo zmienili siedzibę firmy.Szukaj w necie.

@LUDEK77

już znalazłem i załatwiłem sprawę dzieki

Czak

Koledzy w jakich firmach, budynkach i przy jakich ulicach ochrania firma City Security ? Ostatnio widziałem ich logo na osiedlach i sklepach. Chcę składać CV i już teraz sprawdzić w jakich lokalizacjach są miejsca chronione przez City.

Ochroniarzno1

Słyszeliście, że city werbuje masowo do pracy? Potrzebują wszystkich: ochroniarzy, koordynatorów i osoby z pfronem.

Jaro75

Takie czasy Panie Ciastek... wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma

Maniek

Chłopaki tydzień temu dostaliśmy nowe całe mundury, czekaliśmy z miesiąc, a jak u was ?

Kabura
@Maniek

Jak do tej pory wciąż były problemy z mundurami, ale jakoś dawaliśmy radę. W zasadzie to w kółko trąbiliśmy koordynatorowi na ten temat, bo przeceiż każda rzecz się zużywa po czasie. no i w końcu pękł. Z nowym rokiem przyjechał z nowymi sortami mundurów. Każdy ma swój na obiekcie. Ale co się naprosiliśmy, to już nasze. No nic, ważne, że już są :)

Do Pitera

W Gdańsku jest oddział Citi, w sieci znajdziesz kontakt do nich. Mają dużo obiektów w 3mieście, więc robota się znajdzie

Magi

Pracuję w ochronie i chciałabym zrobić uprawnienia na kwalifikowanego? Polecacie jakąś szkołę w Krakowie lub we Wrocławiu?

HP

A podobno City nie zatrudnia niepełnosprawnych

Ochroniarz22

Czy kojarzy ktoś spółkę media security group od CS?

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.