Opinie o City Security S.A. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy City Security S.A.. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie City Security S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy ochroniarskie
Firmy ochroniarskie Warszawa

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City Security S.A. w Warszawa

Eden

Teraz (usunięte przez administratora) działa na rynku pracy

Hej

Jak tam drodzy koledzy? Macie jeszcze co jesc? Macie na chleb? Podzielcie sie opiniami :)

Do workera

Psa nie masz a kolegów szukasz

zadowolony -Jan

A ja w dniu 20.12.2018r otrzymałem przelew od komornika z pełną sumą zasądzoną w sierpniu. Panowie z City Security kombinowali jak mogli, aby nie wypłacić mi zasądzonej sumy, ale im nie wyszło. Jeśli chcecie namiar na kancelarie - która już nie jedną sprawę doprowadziła do końca - chętnie polecę.

Pracownik Ochrony

Zadali mi multum pytań(niektóre aż zapamiętałem). Szczególnie o doświadczenie, bo prowadzą nabór do centrum handlowego. Teraz są szczególnie wyczuleni, ale to chyba wszędzie, po tym co się wydarzyło w Stalowej Woli.

Czy potrafiłby Pan przeprowadzić pierwszą pomoc? Czy wie Pan jakie nalezy uruchomić procedury w przypadku pożaru? Czy umie Pan czytać rysunek techniczny.

logo firmy Pracownik w Dziale Technicznym ds. technicznych
logo firmy Portier - Dozorca
Bełchatów
PPHU Batis Sp. z o.o.
OSZUKANY PRACOWNIK

Nie zapłacicie to będą pozwy zbiorowe... Macie czas do 27.12. na zapłatę za LISTOPAD jak nie to wszyscy się zorganizujemy i będziecie mieli tyle spraw sądowych że będziecie żałować tego że nie zapłaciliście ludziom w terminie... Jesteście bez serca i zero poczucia człowieczeństwa UWAGA !!!!! DO WSZYSTKICH PRACOWNIKÓW, KTÓRZY TAK JAK JA NIE DOSTALI WYPŁATY. JEŻELI FIRMA NIE ZAPŁACI TO ZGADUJCIE SIĘ W SWOICH OKOLICACH (REGIONACH) I RÓBCIE POZWY ZBIOROWE DO SĄDU PRACY. PRAWO JEST PO NASZEJ STRONIE. MUSIMY ODZYSKAĆ TO CO NASZE!!!! JEŻELI JESTEŚCIE OBIEKTOWYMI OCHRONY NA OBIEKTACH HANDLOWYCH TESCO ZGADAJCIE SIĘ Z INNYMI OBIEKTOWYMI I NA KILKA SKLEPÓW NIECH IDZIE TEN POZEW, INACZEJ WYGLĄDA POZEW ZBIOROWY 2,3,4 SKLEPY Z OKOLICY NIŻ EKIPA Z JEDNEGO SKLEPU... POTRAKTOWALI NAS JAK ŚMIECI, A MY SOBIE NA TO NIE POZWOLIMY

Zniesmaczony
@OSZUKANY PRACOWNIK

Oczywiście że bez kasy, szczęście że konsalnet wypłacił wypłatę styczniowa w grudniu bo był by problem ze świętami i sylwestrem, pozew po świętach mój prawnik wysyła, nie dam się robić w konia.

OSZUKANY PRACOWNIK
@Zniesmaczony

lepiej pozew zbiorowy przyjacielu, wtedy lepsza moc przebicia w sądzie. Zbierzcie ekipę i napiszcie wspólnie pozew i chwała Konsalnetowi że pomogli bo byśmy jedli na święta jedynie opłatek i pili wodę z kranu... także polecam pozew zbiorowy. Zgadajcie się w kilka obiektów i wyślijcie. Ja i zaprzyjaźnione obiekty też będziemy robić pozew zbiorowy mają czas do 27 grudnia bo 25 jest termin zapłaty zgodnie z umową jeżeli nie zapłacą to zmawiamy się i wysyłamy pozwy

@OSZUKANY PRACOWNIK

Życzę powodzenia niejednokrotnie już pisałem jak wszystko jest zrobione i nie ma możliwości odzyskania pieniędzy ze spółek powiązanych. To spółki zoo sam wygrałem wszystkie rozprawy otrzymałem nakazy zapłaty i co się okazało komornicy umarzają sprawy bo nie mają z czego ściągać. Dobrze wiedzą co robić aby ani grosza nie dostał pracownik. Piszcie do zus że zostaliście oszukani i że to city security jest główną firmą może choć składki emerytalne odzyskacie .

@OSZUKANY PRACOWNIK

Jeśli podpisaliście dwie umowy spółka dodatkowa jest już dawno niewypłacalna i nic nie zrobicie.

Gocha
@OSZUKANY PRACOWNIK

Oczywiście do sądu trzeba iść, choć pieniędzy się i tak nie odzyska. Właściciel obiektu w którym pracuję właśnie powiedział, że City Security właściwie już zdechło, koordynator powiedział już bez ogródek, że na kontach jest 0. Znsczy żadne prośby i grożby nie pomogą, bo firma nie znaterializuje nsgle pieniędzy z niczego. Nasz właściciel obiektu postanoeił zmienić firmę z rekomendacją zatrudnienia nas. Trochę za póżno. Ogólnie sprawa wygląda tak, że CS podało tyłu i już nawet nie próbują wciskać swoich głodnych kawałków. Jednym słowem ściek. Nasze obiekty sobie już odpuścili i wisi im to. Nie ma co dalej tego ciąhnąć. 2 miesiące pracy za darmo wystarczy. Jutro jeszcze przychodzę zabrać swoje "zabawki" a w poniedziałek porzucam stanowisko. I niech się oni sądzą o karę umowną.

W
@Gocha

Obiekty LOTTO też

zadowolony -Jan
@Gocha

Co za firma...

Wy to sobie niezle w kulki lecicie, gdzie Wyplaty dla lotto za listopad mamy styczen, ja za darmo mam jezdzic?

Szczery
@Co za firma...

Nie wiesz do kiedy ta firemka obstawia LOTTO.??. ..my też bez kasy

jerzy romanowski

jak dobrze pamiętam to city security w roku 2015 miało mieć cofnięta koncesje na prowadzenie działalności ochrony mienia ponieważ już w roku 2015 zaczęły się robić problemy z płatnościami część kontrahentów nie płaciło im na czas . Bardzo się dziwiłem sytuacja która obecnie jest w firmie city że nie płacą wynagrodzeń swoim pracownikom przyczyna jest prosta biorąc obiekty za bardzo niska cenę i problem w tym momencie powstaje napewno znajądz życie większość kontrahentów nie wyraziło zgody na podwyżkę i taka sytuacja powstała w tej firmie to samo się dzieje co w impelu bark płatności ale to wszystko dzięki temu że każdy pracodawca patrzy nie na ludzi tylko na swój zysk . Dla pracodawcy pracownik nie ma żadnego znaczenia ponieważ oni myślą że człowiek ma rachunków lub rodziny na utrzymaniu ja z swojej strony dodamy abyście zgłosili sprawę do pip u oraz do telewizji

Ed

Przegięli z wypłatą za listopad. Oczywiście odchodzę, ale jak już mam się sądzić to zaczynam od złożenia wniosku o ustalenie, że była to umowa o pracę nie zlecenie. Raczej nie będzie z tym problemu. A potem o zapłatę pieniędzy za niewykorzystane urlopy z kilku lat. A te cieńkie bolki niech wracają handlować na targu z lóżka polowego, bo do pważnych interesów to się nie nadają.

Bartosz

No cóż sam Beniamin Krasicki przyznał się na jednej z grup o tematyce branży ochrony, że jego firmie City Security jedna z największych spółek państwowych zalega z pieniędzmi na kwotę 7 mln złotych.

Moge prosić o link?

@Bartosz

Jak nie wyplacaja wynagrodzen to zawsze jest wytlumaczenie ze kontrahent im 'nie placi'

Bartosz
@Zainteresowany

Jest to grupa zamknięta na fb

Jakoś trudno mi uwierzyć w Pana słowa Panie Bartoszu, bez dowodów nie uwierzę

Michałek S.

Czytam te wasze wpisy i zupełnie nie rozumiem, dlaczego tak usilnie próbujecie się grupowac. Jak ja również nie otrzymałem wynagrodzenia przez dłuższy czas to złożyłem sam sprawę do sądu w Lublinie, który jako jedyny rozpatruje sprawy przez internet. Nawet nie musiałem wychodzić z domu. Sprawa była oczywiście bezsporna, więc po miesiącu miałem już wyrok (sądowy nakaz zapłaty). 2 tygodnie mieli na odwołanie, ale nawet tego im się nie chciało. Teraz komornik i sprawa (mam nadzieję) załatwiona. Polecam wszystkim. Nie ma na co czekać, bo pieniędzy nie zobaczycie.

Jebac prezesa city

Dawaj pieniądze je.... Prezesie City Security,jestes zwyklym przestepcą (usunięte przez administratora) ......

Nie polecam

Nie polecam

Nienawidzę was kurwyyy

Kurde jest 26 a nie ma wypłat ,gnoje w (usunięte przez administratora) nas mają ,trzeba byc bestią nie czlowiekiem zeby nie placic przed swietami ,za co ja mam zrobic prezenty.(usunięte przez administratora). modle sie oby tą firmę wywalili z naszego miejsca pracy

Ładne żeście swieta ludziom wyprawili....... Kiedy mozemy spodziewac sie Wyplaty za listopad ? Po nowym roku? W polowie stycznia? Toc to jakis zart jest.....pracuje uczciwie, swieta spedaam w robocie a nawet nie mam co do gara wlozyc na Wigilie....... Jak mozna tak traktowac ludzi i spac spokojnie, jak mozna tak prowadzic firme, zenada

Łukasz

Czy ktoś z państwa posiada nr do księgowości??? wypłaty nie ma i nigdzie nie można się dodzwonić...

@Łukasz

Czuję że będzie jak w zł nie czy praktikierze ludzie bez wypłat , co do numerów też tak mieliśmy bo jak zaczynają się braki w wpłatach wynagrodzeń nieraz tydzień próbowałem się dodzwonić i nic. Albo odpowiedż nie ma osoby odpowiedzialnej lub tak zostanie wysłane i tak do utraty cierpliwości.

Infi
@Łukasz

Takich info tu się nie dowiesz, dzwoń na centralę, albo pisz maile, radzę poczekać

Kofi
@Łukasz

Tyle jest innych, ktorzy płacą w terminie i zawsze jest kasa na czas. Czemu Barany pracujecie w tej firmie. Omijajcie tą firmę szerokim łukiem! Ostrzegam każdego - jak najdalej od City Security !

tic tak
@Były

widze, z e praktiker to stara sprawa, na ktorej ciagle wiesza się psy, opóżnienia raz są raz nie, ochrona to malo wdzieczna branza ale bardzo potrzebna zawsze beda sie ludzie pojawiac lub znikac cos zmieniac, jak tak widze inspektorow to sa oni zabiegani ale probuja pomoc, gdziekolwiek pojdziesz moga byc problemy.

mm
@tic tak

City Security czekamy za wynagrodzeniem za LISTOPAD 2018 .POZDRAWIAMY

@tic tak

A nie mówiłem zaczęło się praktiker alma a teraz tesco i znów ludzie pozostawieni samym sobie ale jak pisałem to mnie torpedowano iż przesadzam. Poczekajcie już niedługo za waszą pracę nie zapłacą i nie chciałbym wtedy słuchać jęków ojojojoj bo nam nie zapacono co robić ???

Były pracownik city

Zobaczcie sobie jak prezesik sobie swięta robi na swoim profilu fb a wy nie macie co jeść

Znerwicowany

Zastanawia mnie jedna spółka która nagle zmieniła nazwę.... Chodzi o City Work Service 2. Jak dobrze pamietacie była to kiedyś spółka Smart Work Service 2. Pamietam jak mój kolega pracował w M2CS też agencja ochrony i tam była ta spółka. Firma była czesko polska i doszło do tego że poszedł rozłam i Czesi oddzielili się od Polaków. Polska cześć upadła i co się okazało ? Moj kolega i reszta ludzi podobnie zostali załatwieni. Okazało się również że źle odprowadzali składki ZUS. Tu mamy taką samą sytuację. Sprawdzajcie sobie składki w ZUS. Mój kolega już ponad 2 lata sądzi się ze Smart Work Service 2.... Oni tylko potrafią zmieniać nazwy, a ludzi obrabiają po mistrzowsku

Pracownik 1

Panowie są jeszcze osoby zadowolone z firmy, gdzie jest na obiekcie dobrze. I nie chce mi się wierzyć że tak jest.

@Pracownik 1

Co ma obiekt do tego ze oni po prostu nie placa? Na obiekcie moze byc super ale czasem czuje sie jakby ta praca to byl wolontariat bo oni co miesiac maja problem z Wyplata od 2 lat 2 razy byla na czas. Nawet teraz city nam urzadzilo swieta..... Powinny byc do 25 pieniadze a nie ma i pewnie bedzie po nowym roku, dziekuje bardzo city security ze jestescie tak uczciwi ze nie mam za do nawet choinki se ubrac, chyba postawie jakiegos draga w domu

Znerwicowany

Zgadzam sie. Co ma piernik do wiatraka. Co mają obiekty do firmy? Wierz mi na moim obiekcie mam takich ludzi że za nimi murem stoję i nie zamieniłbym takiej ekipy na żadną inną. To nie jest wina ludzi na obiekcie. Po prostu firma potraktowała ludzi jak śmieci pozostawiając ich bez pieniędzy na święta. Miała być rodzinna atmosfera a co jest? Jest to że ludzie się martwią opłatami. Niezłe święta Prezesik urządził byłym pracownikom.... Takich prezesów to w kosmos z wilczym biletem i to najlepiej najdalej jak się da. Traktuje ludzi jako cyferki a nie jak ludzi... Ciekawe jaki prezencik sobie ufundował za nasze wynagrodzenia.... Szkoda gadać.... Gość ma tupet... A te pozytywne opinie to piszą (usunięte przez administratora) prezesika co wchodzą mu bez mydełka bo przecież trzeba jakoś wybielić i zakamuflować przekręty....

Były pracownik city

Oni powinni przed świętami wypłacić pieniądze.Pracowałem na obiekcie praktiker w Olsztynie 6 msc w ciągu tych 6msc ani razu nie wypłacili kasy na czas.Teraz pracuje w innej firmie pół roku i jeszcze nigdy nie miałem problemu z wypłatą oczywiście też wypłaty zrobili przed świętami .Współczuje ochroniarzom którym city nie chce zapłacić oni łaski nie robią a ludziom się to nalezy jak psu miska

wkurw... pracownik

Moi Drodzy my tu gadu gadu o pensjach a Prezes firmy na swoim profilu FB życzy wszystkim zdrowych i wesołych świąt (jakie to słodkie).... Panie Prezesie wiesz Pan gdzie możesz sobie wsadzić te życzenia??? Oddaj nam naszą kasę, my nie jesteśmy wolontariatem !!!! Mamy rodziny i rachunki do zapłaty, chcesz człowieku pokazać jaki kozak z Ciebie to zobaczysz jaką moc mają zdenerwowani byli pracownicy jak na swoim biurku zobaczysz kilkaset pozwów zbiorowych i jak będziesz miał kontrolę z PIP. Wtedy już nie będziesz kozak, ale przy Tobie Calineczka będzie Olbrzymem... Powiedz Panie Beniamin (swoją drogą była taka bajka " Przygody słonia Beniamina" ale on przynajmniej miał odruch człowieczeństwa) kiedy możemy spodziewać się pieniędzy i mydlić oczy to se możesz innym a nie nam... Miej Facet jaja i potraktuj nas jak ludzi a nie jak cyferki w swoich tabelkach.... ZAPŁAĆ TO CO NALEŻNE LUDZIOM

Zostaw merytoryczną opinię o City Security S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w City Security S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy City Security S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 30.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City Security S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy City Security S.A.?

Kandydaci do pracy w City Security S.A. napisali 7 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

City Security S.A.