Murator EXPO Sp. z o.o.

Opinie o Murator EXPO Sp. z o.o.

TT

firma opiera się przede wszystkim na super ludziach, którzy tam pracują i tworzą świetną atmosferę. Mogę z czystym sumienia polecić (pomimo niezbyt wysokich pensji, które są w tej firmie)

gość2
@TT 25.08.2016 15:40

jakieś dodatki np. świąteczne są?

Wiele osób szuka pracy w firmie. Twoja wiedza i doświadczenie może okazać się dla nich bezcenne. Zachęcamy do komentowania.

Zostaw opinię o Murator EXPO Sp. z o.o. - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Murator EXPO Sp. z o.o.