Piekarnia Cukiernia Grzybki

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Piekarnia Cukiernia Grzybki

Xxx

Ooo, bardzo ciekawy jest ostatni wpis. Chyba komuś boli, że były kierownik (usunięte przez administratora)wrócił do roboty i znowu zarządza, ale na innym dziale, ktoś się poczuł zagrożony ????????

@Xxx

Pewnie niektórych boli, ale prawda jest taka że bez układów by nie wrócił, powinien za karę być zdegradowany a nie w nagrodę wraca do innego działu, ale przekonacie się że tu jest drugie (usunięte przez administratora) zobaczycie za jakiś czas i przyznacie mi rację

Karol

Chcę pogratulować szefostwu że trzyma pijaków i narkomanów na piekarni, osoby które nie mają szacunku do innych którzy traktują swoich podwładnych jak robaki nawet słowa dziękuję nie znają, były kierownik (usunięte przez administratora) przychodził do pracy pod wpływem alkoholu i nikt z tym nic nie zrobił, nawet jego zastępca (usunięte przez administratora)przywoził go do pracy żeby wszyscy widzieli i co nic -zamiecione pod dywanik, widać jak na dłoni że są układy i ukladziki, kierownik (usunięte przez administratora)wrócił i się wyśmiewa ze wszystkich i dalej poniża, w tej piekarni liczy się tylko donoszenie i (usunięte przez administratora)innych, jeśli to jest wasza domena to gratuluję, proszę się rozejrzeć jakich macie kierowników czy dyrektorów,

Marek P.
@Karol

Widzę, że odezwał się człowiek który chce zazadzac transportem jak narazie nie udolnie bo ma zero pojęcia jakiego kolwiek o transporcie tylko jest pachołkiem Pana (usunięte przez administratora), do tego ma pomocnika który ma tyle samo pojęcia co i on (usunięte przez administratora)Jak był (usunięte przez administratora)kierownikiem to był przynajmniej pozadek i ład, każdy wiedział co ma robić, to był człowiek który słuchał ludzi i zawsze rozwiązywał każdy problem na bieżąco... Ten pseudo brygadzistą (usunięte przez administratora) to mu do piet nie dorasta i jak dalej tak będzie to na wiosnę sam zostanie do rozwożenia...

Patryk
@Marek P.

Panie Marku chyba tylko Panu te problemy rozwiązywał, szuflatkowal ludzi a dzięki układom wrócił i dalej szuflatkuje, jak widać światem żądza znajomości bo w innej pracy i(usunięte przez administratora) za przywiezienie pijanego kierownika i sam kierownik (usunięte przez administratora) by wyleciał a tu cisza, zamiecione pod dywanik, można można

Karol

Pragnę pogratulować właścicielom takich pracowników którzy zamiast współpracować to jedynie rzucają kłody pod nogi, nie mają szacunku do nikogo, wola obgadywać nić działać dla dobra firmy, nawet wrócił były kierownik transportu który wyleciał za alkohol - nikt nie powie że nie żądza układy, były zastępca karolek przywoził go pijanego do pracy i tak chodził do dyrektorów że go zwolnili, fajni ludzie tam pracują co, obcinają kasę mimo otwierania nowych sklepów, gdzie jest sprawiedliwość, jest to przestroga dla wszystkich, jeśli chcecie być szanowani to zmieniajcie pracę,

Klientka

Chciałam bardzo pochwalić waszą piekarnie przy ulicy Bolkowskiej szkoda, że nie ma w tych czasach zeszytu dobrych słów. Zwłaszcza dwie Panie blondynki niższa(starsza) i wyższą(młodszą) bardzo uprzejme, sprawne i znające się na rzeczy. Pani wyższa w dodatku bardzo uczciwa gdyby nie ona straciłabym portfel obyście zatrudniali więcej takich ekspedientek jak one i doceniali swoich pracowników

Pracownik Biurowy

Nie zostałam zaproszona na rozmowę bezpośrednio do biura, odbyła się „na sklepie” na Włochach w Warszawie. Natomiast sama rozmowa została poprowadzona w bardzo nieprofesjonalny sposób. Pani przeprowadzająca rozmowę była bardzo nieprzyjemna, traktowała mnie z góry. Nie powiedziała dokładnie o obowiązkach ani o proponowanych warunkach, nie było również przestrzeni na pytania z mojej strony. Pod koniec rozmowy dodała, że „nie mają czasu” na wdrażanie nowego pracownika, tylko oczekują, że nowa osoba od razu samodzielnie rozpocznie pracę. To była najgorsza rozmowa, na której byłam - uważam, że była stratą czasu. Mogłam się tego domyślić widząc niejasne ogłoszenie na Facebooku zamiast na portalu z ogłoszeniami o pracę.

Pytania ze strony rekrutującej były zadawane w sposób niejasny. Każda moja odpowiedź była skwitowana z politowaniem i niemiłym komentarzem.

Jaa

Czy w przyczepach też są godziny dla seniorów?

@Jaa

Tak, we wszystkich punktach, również przyczepach obowiązują godziny dla seniorów 10-12.

Beata
@Piekarnia Cukiernia Grzybki

To dlaczego każecie obsługiwać w godzinach seniorskich nie tylko seniorów a młodych ludzi

Ekspedientka
@Piekarnia Cukiernia Grzybki

Również chciałabym wiedzieć, dlaczego każecie obsługiwać WSZYSTKICH klientów w godzinach dla seniorów, narażając ekspedientki na nieprzyjemności i kary finansowe?

@Beata

Ekspedientka ma prawo odmówić sprzedaży w ww godzinach seniorów.

Krzyś

Dlaczego , w chlebie alzackim jest tak dużo niewyrobionej mąki (surowej) ???

@Krzyś

Technologia formowania chleba alzackiego polega na fermentacji kęsów ciasta w temperaturze 5st C, przez 12h, na deskach posypanych mąką ( tak by chleb nie przywierał do deski). Następnie kęsy ciasta składane są w kopertę, co może spowodować zawinięcie mąki, która uprzednio znajdowała się pod spodem kęsa w ciasto. Czynności te wykonywane są ręcznie, dlatego też niestety podczas formowania chleba niedokładność/błąd ludzki może spowodować, iż w kilku chlebach znajdzie się nadmiar mąki. Pana reklamacja jest zasadna, natomiast nie chcieliśmy wprowadzać zmian w tym pieczywie, ze względu na to, że jest to produkt, który nasi Klienci chwalą i do którego są przyzwyczajeni. Po kilku podobnych zapytaniach postanowiliśmy jednak zmienić formę chleba alzackiego, tak by spełniał oczekiwania wszystkich naszych Klientów. Już niedługo pojawi się w naszych sklepach. Prosimy o wyrozumiałość gdyż będzie miał inny wygląd, natomiast jego skład pozostanie ten sam. Będziemy wdzięczni za opinię dotyczącą jego nowej formy. Pozdrawiamy

Małgorzata

Witam w dniu dzisiejszym byłam w piekarni Grzybki na ul Terespolskiej zachowanie personelu który tam pracuje to skandal . Ludzie stoją w kolejce a panie maja to w nosie sklep otworzyły 10 minut puźniej niż powinny i wcale nie śpieszyły sie z obsługą ludzi zamiatały kręciły się bez celu a ludzie stoja przy kasie na dodatek starsza pani układała pieczywo gołą ręką bez rękawiczek . Ten punkt to tragedia

@Małgorzata

Szanowna Pani, na ulicy Terespolskiej nie mamy sklepu firmowego. Niestety nie odpowiadamy za sklepy, do których dostarczamy nasze produkty. Sklepy patronackie posiadają swoją politykę firmy w co nie możemy ingerować.

Witek

W Legionowie w grzybkach przy Carrefour, obsługują 2 przymilne Panie które mają świąteczne rożki na głowie. Najmilsza obsługa w mieście

@Witek

Bardzo nam miło czytać takie słowa. Pozdrawiamy serdecznie ;)

Zawiedziony

Krojone pieczywo razowe wszelkiego typu jest w tej sieci nie do zjedzenia. Bez względu na nazwę i typ mąki robi wrażenie totalnie nieświeżego i niedopieczonego, kruszy się z uwagi na niespójny miąższ, jest zbyt cienkie, smakuje jakby miało tydzień.

Witek

W Legionowie przy Carrefour, obsługują 2 najmilsze w mieście Panie, które mają na głowie świąteczne rożki. Polecam obsługę tych Pań.

Klientka

Czy można prosić abyście Państwo sprzedawali wypieczone drożdżówki z makiem? Teraz są zupełnie niedopieczone. Dziękuję

@Klientka

Szanowna Pani, staramy się aby każdy nasz produkt był jak najwyższej jakości. Przepraszamy za tę niedopieczoną drożdżówkę, zwrócimy większą uwagę podczas produkcji na ten wyrób. Pozdrawiamy

Klient

Bardzo miła ekspedienta pracuje u Państwa na ul. Umińskiego nie znam imienia ale dziś 26 listopada po 15 godzinie była (ciemne włosy) kiedy nie przyjdę czy to rano czy po południu zawsze miło jestem obsłużona. Duże ciepło bije od pani... Brawo, szkoda że tak mało jest takich ekspedientek.

Klient

Dzień Dobry, dlaczego wasi pracownicy nie noszą przyłbic ani maseczek ? Rozumiem, ze klient ma je nosić a pani sprzedająca to już nie ? Od jakiegoś czasu jestem wasza klientką bo przesłam z oskroby ale powinniście coś z tym zrobić Piekarnie, które odwiedziłam na pełczyńskiego (sklep firmowy) oraz Powstańców śląskich przy samym bazarku (sklep franczyzniany)

@Klient

Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie. Jeśli chodzi o sklepy partnerskie to niestety nie mamy wpływu na standard ich obsługi. W przypadku sklepu na Pełczyńskiego - czy możemy prosić o więcej szczegółów (dzień, przybliżona godzina wizyty), tak, żebyśmy mieli szansę zweryfikować temat?

Waldek
@Piekarnia Cukiernia Grzybki

Pyta Pani o środki bezpieczeństwa w tej firmie? To firma typu KRZAK prowadzona nieudolnie i nieodpowiedzialnie. Dyletanci wymyślają coś od ręki, żadnych procedur ani stsndardów. Pracownicy są oszukiwani na wynagrodzeniu przy każdej okazji a właściciele to zwykli wyzyskiwacze.

Jaki jest wkład kierownictwa Piekarnia Cukiernia Grzybki w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

Aramo

Działania kierownictwa firmy Grzybki to klasyczny przykład bezczelnego wyzysku pracowników.

Klient

Co Wy robicie z cenami... Chleb Grochowski za 4,2zł Opanujcie się...

Zosia
@Klient

Chleb grochowski na pawilonach kosztuje 2,80

Basia

Witam czy miał już ktoś wypłatę ?

Martyna

Witam. Czy potrzebujecie Państwo ekspedientek?

Premia zabrana na czas pandemi ale mamy już wrzesień tak szanujecie swoich pracowników za ciężka prace? Otwieracie sklep za sklepem a dla pracowników pieniędzy to już nie ma firma z tradycjami firma która robi z ludzi (usunięte przez administratora)

Gop

Codziennie kupuje pieczywo na pasażu handlowym w Wołominie bardzo smaczne wypieki

Za to , ze pracowalismy bez jednego dnia na zwolnieniu od samego początku ogłoszenia pandemii narażając zdrowie swoje i swoich bliskich , bez masek ochronnych i pleksy , które zostały wprowadzone dopiero później zabraliscie nam premie ! Firmy potrafiły wynagrodzić swoich pracowników którzy nie pouciekali na zwolnienie a wy obcieliście nam wynagrodzenie. To jest granda! Panie z biura pracowały zdalnie , czym one miały się zarazić i od kogo? To my, sprzedawcy, kierowcy i inni pracownicy najbardziej narażeni na kontakt z klientem który chodzi i zaraża powinniśmy zostać docenieni- napewno nie obniżką wynagrodzeń. Firma z tradycją. Z tradycją robienia z pracowników jeleni.

Mąż

Moja żona przepracowała bez dnia wolnego całą tą pandemię . A w nagrodę dostała wypowiedzenie z pracy !!!

-już niedługo, a szykuje im się takie publiczne lanie,takie manto,- że hoho. Oj będzie bolało...

@Mąż

No właśnie.tak się szanuje pracowników s Grzybkach. Dziewczyny które są ciagle na zwolnieniach pracują A ci którzy pracują są zwalniani bo im się kończy umowa. To jest sprawiedliwość.

Viki
@pracownik

A co w uwadze będą.???

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Grzybki - Warszawa

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia Grzybki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 13 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia Grzybki napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia Grzybki