Piekarnia Cukiernia Grzybki

Opinie o Piekarnia Cukiernia Grzybki

Pracodawca

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za wszystkie Państwa opinie, zarówno te pozytywne jak i te, które pomagają nam ciągle się doskonalić. Staramy się być obecni tam, gdzie podejmowane są ważne tematy dotyczące naszych pracowników. Pragniemy Państwu przedstawić rzetelny obraz pracy oraz warunków zatrudnienia w naszej firmie.

Staramy się stworzyć rodzinną atmosferę dla naszych pracowników, by ludzie którzy tworzą z nami zespół pracowali z zadowoleniem i zaangażowaniem oraz by czerpali wiedzę z wieloletniej tradycji piekarni.

Chcemy dla Państwa stale się doskonalić, dlatego cenimy konstruktywną krytykę, z której wyciągamy wnioski. Zachęcamy do opisywania wszelkich niejasnych i trudnych sytuacji pod adresem: napisz@piekarniagrzybki.pl.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół Piekarnia Cukiernia Grzybki
KATARZYNA OMEN.

Genialną obsługę mają Państwo na Waszyngtona przy Rondzie Wiatraczna,w piątek robiąc zakupy popołudniu byłam pod wrażeniem pan które tam pracują,naprawdę żadko zdarza się być tak dobrze obsłurzonym.Zyskali Państwo wierną klientkę. Pozdrawiam

Maria

Codzienne robię zakupy na Woli ulica Wyki i jestem bardzo zadowolona z miłej i profesjonalnej obsługi pracujących tam Pań, a zwłaszcza Pani Agnieszki, osoby przemiłej i przesympatycznej która za każdym razem poprawia mi humor swoją wspaniałą postawą w tych ciężkich czasach.

zadowolona

W związku ze zmianą godzin pracy, udaję się codziennie rano po śniadanko do piekarni Grzybki (Pruszków - Kościuszki 35) Uśmiech Pani Eweliny rekompensuje wszystko - wczesną porę, brzydką pogodę czy brak snu. Profesjonalna, kompetentna osoba, a do tego bardzo ciepła i miła, więc aż się chce wejść i coś kupić. Oby więcej takich osób i świat byłby piękniejszy :)

Nowa Klientka

Bardzo pyszne pieczywo, szczególnie bio i super obsługa w centrum na Kruczej. Mają Państwo stałą klientkę :) bardzo polecam

Jaki jest wkład kierownictwa Piekarnia Cukiernia Grzybki w budowanie dobrej atmosfery wśród pracowników?

@Pytanie

To zart te pytanie ? Atmosfere ? Mają to w (usunięte przez administratora) liczy sie produkcja i sprzedaz . Nic wiecej . Licza sie uklady , podlizywanie . Tolerują pomiatanie pracownikow , wazne zeby wiedziec z kim trzynac komu robic dobrze .

@Pytanie

Żaden. Firma rządzi się swoimi prawami. Kierownictwo/ szefostwo mają w nosie atmosferę w pracy. Stosowany jest (usunięte przez administratora) skargi do szefostwa nic nie wnoszą. Pracownicy pracowników poniewierają, o znęcaniu psychicznym nie wspomnę. A jak procownik się postawi "koledze/kolezance" wyżej to jest gorzej traktowany, zwalniany lub sam odchodzi bo ma dosyć. Część osób w ogóle się nie odzywa bo nie chce pogarszać swojej sytuacji. Dobre pieniądze można zarobić ale zdrowie psychiczne można nieźle sobie popsuć. Nie polecam.

@Były pracownik

" koledze/kolezance " masz na mysli tą parke z deserowni ? Juz kilka fajnych dziewczyn przez ten ich uklad odeszlo z pracy .

@Joanna

Niee. Mówię o sklepie i piekarni. Chociaż o tym co się dzieje na cukierni i kanapkach też jest dosyć głośno. Nie mówię że wszyscy kierownicy są jacy są, osobiście jeżeli chodzi o kierownictwo znam 3, 4 kierowników którzy są naprawdę w porządku i praca z nimi to czysta przyjemność. A pracę na sklepie odradzam, chyba że ktoś ma nerwy ze stali i lubi być poniewierany.

@Pytanie

nie było i nie będzie, oczywiście tylko swoich wyróżniają

Karino
@Pytanie

Kierownictwo pracuje jak dzieci w gęstej mgle. Stosują metody prób i błędu, zamiast kompetentnie kierować zespołem. Nie szanują pracownika, jego preferencji i perspektyw w danej sytuacji, a uważają go za swoją własność, robiąc z nim co chcą, o wsparciu i obiektywności możesz zapomnieć. Nie mają ściśle określonych zasad, nie kontrolują wielu rzeczy, z komunikacją też kiepsko i jeśli coś się stanie to tylko szukają drogi na skróty. Entuzjazmem również nie zarażają. Chciałyby mieć dobry kontakt z pracownikiem, ale jeśli pojawiają się jakieś napięcia i problemy to empatia i dbanie o dobro pracownika znika i najlepiej, gdyby nikt nie popełniał błędów, bo to wszystko komplikuje i trzeba wtedy się wysilić, żeby dobra atmosfera wróciła. Niestety firma pozwala na taki nieprofesjonalizm.

Anna
@Joanna

No przecież atmosfera jest ważna, żeby ludzie dobrze pracowali. To nic nie robią w tym kierunku? A jak się odnoszą indywidualnie do pracowników?

Swietłan
@Karino

Brak dobrej komunikacji wynika z tego że zatrudniane są osoby bez żadnego wykształcenia i kwalifikacji często tyko po podstawówce. Kto w ogóle przeprowadza tu rekrutacje? Dlatego też Ci co są mądrzejsi odchodzą, bo mają dosyć mobbingu i agresji słownej wynikającej z zakompleksienia tych ludzi.

Karino
@Swietłan

Można nie mieć wykształcenia i dobrze sprawować swoją funkcję, ale trzeba kierować się moralnością. Niestety tutaj przykład idzie 'z góry'. Ktoś  kto nie bierze pod uwagę jakiejkolwiek etyki nie będzie pozwalał na to i uczył tego podwładnych. Szkoda, że taka persona psuje renomę firmy i dobre imię właścicieli.

Pol
@Anna

Kobieto daj sobie spokój z tym (usunięte przez administratora)ucz się języków i wyjeżdżaj do pracy za granicą póki jesteś jeszcze mloda

Ml Nowy wpis
@Były pracownik

Jakie dobre pieniądze można zarobić chyba sobie żartujesz to czysty wyzysk

K... Nowy wpis
@Ml

ja jestem dumny, że już tam nie pracuje - zmotywował mnie do tego (usunięte przez administratora) kierownika transportu, zgadzam się że w tej firmie nie można godnie zarobić.

J.... Nowy wpis
@K...

To prawda że obecny kierownik nie ma szacunku do ludzi dlatego się zwalniają

... Nowy wpis
@Były pracownik

Byłem widziałem doświadczyłem i i nic tylko niestety potwierdzić. Większe pieniądze to nie wszystko liczy się również poszanowanie człowieka, ale jeśli ktoś jest masochistą w szerszym znaczeniu wyrażenia i lubi sobą pomiatać to polecam :)

Magda
Klient

Bardzo niska ocena obsługi w sklepie przy ul Powstańców brak znajomości towaru i ogólnie nie mile panie. Kupuje pieczywo w innych sklepach firmowych i tam jest zupełnie inaczej. Ciągła rotacja personelu też nie działa na korzyść. Może te pustki w sklepie to znak zeby poszukać przyczyny. Szkoda bo wyroby smaczne..

Paulina

Zapomniałam wspomnieć - pierwsza rzecz, o którą bym się upominała i starała to wprowadzenie systemu napiwków na sklepach. Ożywczy element.

Kandydantka
Kandydat

Dzień dobry! Chciałabym się podzielić sytuacją, która mnie spotkała podczas procesu rekrutacyjnego w firmie Grzybki. Zaaplikowałam jakiś czas temu do tego zakładu na stanowisko Specjalista ds Systemu Jakości. Odezwali się, zaprosili na rozmowę. Po przejściu dwuetapowej rekrutacji (usunięte przez administratora)zostałam poinformowana, że bardzo chętnie mnie zatrudnią na ww stanowisko - nawet od zaraz. Co więcej, pracownice rekrutujące oprowadziły mnie po firmie w celu zapoznania się z przyszłymi kolegami. W następnym tygodniu miał się że mną skontaktować dział kadr. Poniedziałek - cisza. Wtorek - tak samo. Napisałam więc do pani rekrutującej, że nikt do mnie się nie odezwał , mimo obietnic. Pani odpisała, iż wyjaśni sytuację i wróci z odpowiedzią. Niestety, nie dotrzymała słowa. W piątek ponowiłam swoją prośbę, skończyło się tak samo - czyli obiecanką bez pokrycia. Do dnia dzisiejszego (a minęło już ponad 3 tygodnie) żadnej odpowiedzi, nawet zwykłej zbywalskiej - "przepraszamy, nie jesteśmy jednak pani kandydaturą zainteresowani" nie uzyskałam. Wiele różnych historii z procesami rekrutacyjnymi przerabiałam, ale takiej niepowagi do innej osoby nie widziałam. Kandydat się denerwuje, nie wie czy ma iść rozwiązywać umowę z obecnym pracodawcą, możliwe że ma inne propozycje pracy, które może stracić podczas epizodów "niejasności". Wydawać by się mogło, że tak renomowana firma jak Grzybki, powinna prezentować choćby przeciętny poziom profesjonalizmu. Tymczasem demonstruje... domyślcie się sami. Być może ta sytuacja uchroniła mnie przed ewentualnymi problemami podczas współpracy z firmą Grzybki. Lecz olbrzymi niesmak pozostał.

Zosia
@Kandydantka

Ciesz się, że tu nie pracujesz..

Anka

Kandydatka
@Anka

No spoko, szkoda że nie uświadczyłam tego osobiście, ponieważ mimo obietnic mnie zatrudnic, jednak tego nie zrobili xD Jeżeli w ten sposób ma wyglądać współpraca - obietnice bez pokrycia, a potem zlewanie osoby - to ja podziękuję. Mam jak coś dowody na to wszystko w postaci sms :)

Monika
@Kandydantka

Nie pierwszy raz pokazali swoją niekompetencje. Potrafia być dobrzy tylko dla długoletnich pracowników.

Anna
@Anka

To zależy od humoru, jak mają ok to się odezwą a raczej rzadko taki humor mają

@Anka

Dziwne co Cie spotkało . Dyrektor i kierownicy to spoko ludzie . Z daleka z usmiechem mowia dzien dobry , spytaja co słychac . Interesuja sie jak w pracy , jaka atmosfera . Czy sa jakies problemy , jak zdrowie . Czy moga w czyms pomoc itd .. Patokierowniczko, weź się schowaj z tymi kłamstwami. Nigdy nikt w tej pracy tak się zachowuje. Mają nas za nic. Jakbym wiedziała kim jesteś to naplułabym ci w twarz....

Ktosik
@Monika

I to tylko dla wybrańców. Tych co donoszą na innych lub podlizują się kierownictwu. Ale z czasem i oni dostają po (usunięte przez administratora)

Jurek
@Kandydantka

Jeśli chodzi o jakość to nie miała byś tam co robić chyba że byś pakowała ciasta babkom z sanepidu

K...

Prawda w oczy kole, odezwał się ten co wącha i rozprowadza, zobaczymy jak się dobiorą co będzie

Bob budowniczy
@K...

Jak wogole wiesz gdzie jest takie miasto jak Nowy York to tam możesz mnie znaleźć co sobota pijie w knajpie na greenpoincie ps (usunięte przez administratora) komornicy też mnie szukają

Bob budowniczy

W Niemczech czy Francji pieczywo kosztuje tyle samo no może trochę więcej niż polsce ale kierowca zarabia 13 tysięcy i pracuje tylko pięć dni w tygodniu na soboty dorabiają sobie emeryci to znaczy że robią z was pajaców

Panie Dyrektorze, są punkty gdzie czynne jest do 18:30 czy 19:00 i są tez punkty czynne do 20:00 w tygodniu. Pensja pracowników jest taka sama nie ważne do której pracują. Czy to jest sprawiedliwe? Nie ! Zdecydowanie nie..

Józef Bońka
@Pracownik

Poldek to najlepszy pracownik tej firmy

Ja
@Józef Bońka

Nie marnujcie życia dla tego (usunięte przez administratora) uczcie się języków i wyjeżdżajcie za granicę do pracy

K...
@Józef Bońka

Chyba jak śpi i jeść nie woła

Marcin

Uważajcie na zastępcę kierownika transportu bo donosi do dyrektora, dobrze nawija makaron, a wszystko odbija się na nas, widać co dla niego jest ważne bo na pewno nie koledzy czy honor.

Jojo
@Marcin

To ten przygłup poldek ma zastępcę normalnie jak w miś u Bareii

KATARZYNA OMEN.

Pracodawca

@KATARZYNA OMEN.

Bardzo nam miło czytać takie opinie! Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)

Poldek
@KATARZYNA OMEN.

Kobieto zanim zaczniesz oceniać naucz się pisać po polsku

@Piekarnia Cukiernia Grzybki

A jednak czytacie tę opinię. W tym nasze, pracowników (usunięte przez administratora). To po co te kłamstwa że nie wiecie na co się skarżymy.Zwolnienia są, nie jeden pozew do sądu pracy pójdzie. Zobaczymy czy jesteście tacy cwani. grafiki proszę robić na cały miesiac- bo zgłosimy to do Inspekcji Pracy. A za pracę w nadgodzinach setki się należą a nie śmieciowa na inną firmę. Oj będzie was pupa szczypała, będzie

mieszkaniec Gocławia
Klient

witam, chciałem pogratulować firmie wspaniałego doboru personelu piekarni ul ,Umińskiego .Panie przesympatyczne, miłe,uprzejme, zawsze uśmiechnięte a wybór pieczywa cały dzień zadowalający. Tak trzymać. Pozdrawiam

Bv
@mieszkaniec Gocławia

Współczuję ci człowieku ogarnij się

Danuta
Klient

Obsługi to wy nie macie wyszkolonej . Do czego to podobna żeby ekspedientka podawała babeczki gołymi rękoma i do tego głupio się tłumaczyć , czy chleb też poda mi gołą ręką ? . Zanim powinna dawać przykład ta pani bo swoje lata już pewno ma chyba czas na emeryturę , To robi tak że już więcej tu nie przyjdę. Sklep Zegrzyńska Legionowo .

Iwona
@Danuta

To pikuś dobrze że nie widziałaś co się dzieje na piekarni

Kandydat

Dzień dobry. Czy poszukujecie kogoś do pracy? Interesuje mnie dział kanapki lub cukiernia. Pozdrawiam serdecznie

@Pytanie

Do cukierni sie nie pchaj . Sa 3 zmiany kazda bagienko . (usunięte przez administratora) . Produkcja grupa cwaniaczkow starych pracownikow . Deserownia uklad (usunięte przez administratora) i masakra atmosfera . A nad wszystkim kierownik udajacy ze nic o tym nie wie .

Kamil
@Pytanie

Dziękuję zjadlem kiedyś grzybkowa kanapkę taką miałem sraczkę że do dziś pamiętam

Natalia
Klient

Jestem stała klientka w galerii Wołomin. Ostatnio coraz częściej zmienia się personel niestety na gorsze, najpierw bardzo niesympatyczna pani a teraz nie ogarniająca pani co się wokół dzieje, 5 razy się pyta co jeszcze i pyta o to samo. Natomiast stały personel na plus

Nm
@Natalia

Dobra rada lepiej zmień piekarnie

Klientka
Klient

Super obsługę macie Państwo w Piekarni przy ulicy Korkowej. Przemiłe, zawsze uśmiechnięte Panie i Panowie to wspaniała wizytówka sklepu, do którego chce się wracać Niech to trwa, czego sobie i Państwu życzę.

Iwona
@Klientka

Ty biedna kobieto dobrze że nie widziałaś co się dzieje na piekarni na pewno byś się porzygala

Karol

Ceny pieczywa poszły do góry a pensja bez zmian - przecież trzeba mieć na budowę, szefostwo widzi tylko podwyżki u siebie, nami się nie przejmuje, szkoda słów.........

@Karol

Widzieliście dzisiaj jak (usunięte przez administratora) swoich pupili wypuścił po 1 rzucie, co za gość totalnie bez honoru

wszystkim odradzam pracę w tej firmie, nie ma normalnego przepływu informacji co do zasad czy innych informacji, dowiadujesz się przez przypadek ale i tak to do Ciebie jest pretensja jak coś, kierownictwo zamiast na prawdę zainteresować się co się dzieje to woli zajmować się plotkami i klepać po pleckach swoich, niedługo szefostwo się zdziwi jak dostaną 1 czy 2 a może więcej kontroli oraz pozew zbiorowy o mobbin stosowany(usunięte przez administratora) wprowadzili zasady które nie obowiązują swoich pupilów - im się na wszystko pozwala - a to nie tak ma wyglądać, mam nadzieję że teraz będą częściej zaglądać w kamery i zobaczą wyróżnianie sowich, może (usunięte przez administratora) w końcu zainteresuje się co się dzieje w transporcie, jak(usunięte przez administratora) ustalał kto i ile wywozi, jak(usunięte przez administratora)dzieli pracę itp... - brak zainteresowania a zwłaszcza działania doprowadzi firmę do dużych kosztów, temat mobbingu dotyczy również działu sprzedaży ale to już poszło do PIP.

Pracownik ekspedycji
@pracownik

Panie Dyrektorze proszę sprawdzić na kamerach jak kierownik transportu pracował rano- założył rękę i gadał z rezerwowymi, nie interesował się niczym, dopiero jak Pana zobaczył to że strachu wziął się do roboty. Nie dziwię się że kierowcy odchodzą skoro takiego mają kierownika, nasz przynajmniej walczy o nas, Niech zarzad popatrzy w końcu na jego zachowanie bo przez (usunięte przez administratora)mogą wiele stracić, Taka jest prawda

...

Chora atmosfera to rodzinna atmosfera dla pracowników? Współczuję zatem właścicielom ciężkiego dzieciństwa niestety. (usunięte przez administratora) nerwy, zawiść między pracownikami... Dawno już nie widziałem aż tak negatywnej atmosfery "rodzinnej". Rozumiem teraz dlaczego tak często wiszą ogłoszenia o przyjęcie do pracy....

Ktosik
@...

Nie chodzi tylko o atmosferę. Tutaj łamie się prawo pracy! Zmuszanie do pracy w nadgodzinach, za które firma płaci umową zleceniem ( nie ma "setek"), brak grafików ( wiemy jak pracujemy przez kilka dni na przód - powinien być "zrobiony" na cały miesiąc ), do tego zastraszanie pracowników, gnębienie psychiczne i wyzysk. To wszystko w jednej firmie. Godziny prawie nigdy się nie zgadzają.

Nie podam

Dzień dobry. Na wstępie, zaznaczę że nie podam żadnych danych, identyfikujących mnie, ponieważ boję się mobbingu i zwolnienia mnie z pracy. Nie podam płci, dlatego będę pisał/a w sposób uniemożliwiający jej identyfikację. Pracuje w firmie od x lat. Rekrutacji nie ma, są ludzie z łapanki. Nie pytają o nic, ani o niekaralność, ani o wykształcenie czy doświadczenie zawodowe. Nie jest to dziwne, osoby które przeprowadzają rozmowę z przyszłym pracownikiem tj kadra kierownicza, to też ludzie z łapanki. Właściciele lub osoby przez nich wskazane wybierają na kierowników ludzi wędka bardzo dziwnego schematu: Mają to być ludzie sfrustrowani, nieszczęśliwi z życia, po burzliwych przejściach, nie lubiący innych. Może dlatego, że tacy kierownicy pozbawieni są empatii? Może dlatego, że nie mają innego życia oprócz firmy w której pracują? A może po prostu mogą się w pracy wyżyć na podwładnych? Nie wiem tego, ale dobrze nie jest. Zarządzanie zasobami ludzkimi, logiczne myślenie, realizacja celów jest im obce. Razi po oczach brak JAKICHKOLWIEK przygotowania do pełnienia obowiązków kierownika. Oczywiście jest parę wyjątków w firmie ale to jednak wyjątki. Takie wyjątki wcześniej czy później odchodzą lub są zwolnione z firmy. Nie jest to dziwne skoro właściciele tej firmy nie rozumieją na czym polega prowadzenie działalności gospodarczej, oni zasłaniając się hasłem" Tradycja Zobowiązuje",nastawieni są na zysk za wszelką cenę. Szczególnie cenę godności pracownika. I tu pada pytanie : zobowiązuje do czego? Jaka tradycja? Oj nie tędy droga... Obowiązki; Praca nie jest bardzo ciężką - tzn taka byłaby gdyby nie balagan, brak organizacji, mobing, wyzysk. Brak grafików, pracujesz 6 dni w tygodniu. Gdzieniegdzie grafik jest przygotowywany jedynie na max 6 dni. Pracownicy nie wiedzą jak mają pracować, nie mogą zaplanować życia osobistego. Krzyki, poniżanie zastraszanie zwolnieniem z pracy . To dzień powszedni. Nielogiczne i sprzeczne z przepisami prawem pracy polecenia, zmuszanie do pracy w nadgodzinach. Oj dużo tego. Bałagan w dokumentacji personalnej, niedoszkolona kadra personalna. Pracuje bo muszę ale już szukam innej pracy, tu ludzie nie wytrzymują psychicznie. Mobing również wśród współpracowników. Niektórych karanych, zaraz po wyjściu z zakładów. Korokwialnie- (usunięte przez administratora). Pensja poniżej średniej krajowej ale przy sporych nadgodzinach. XXI wiek a tu (usunięte przez administratora)pracy. A jak się upomnisz o swoje jesteś traktowany jak wróg. Niejasny system wynagrodzeń - od niedawna tzw paski. Wcześniej zero tłumaczeń odnośnie nieprawidłowości w wypłatach. Pieczywo jak pieczywo, nic rewelacyjnego. Jednym słowem - stanowczo nie warto tu pracować.A za swoje zachowania, firma wcześniej czy później odpowie. Właściciele firmy udają że nic nie wiedzą ale będzie to do momentu, gdy ktoś mądry weźmie się za ten syf. I wtedy odpowiedzialność karna, zadośćuczynienia i płacz, że to na pewno konkurencji działania. Ale nie, to gnębieni przez was pracownicy zrobią wam z d.... jesień średniowiecza ( zgodnie z prawem). Wam drodzy właściciele i waszym śmiesznym kierownikom. Bo informuje was, że pracownicy mają prawo do spokojnej pracy. Do godności osobistej, do poszanowania inności, do szacunku. Inaczej pracownicy będą od was odchodzić i sami będziecie pracować, bo nawet Ukraińcy od was odchodzą.

Leokadia
@Nie podam

Nic dodać nic ująć. Trzeba związek zawodowy założyć i wtedy popamietają...

Kasjerka sprzewdaca
@Nie podam

Znów wypłaty się nie zgadzały.... Mamy tego dość. Kto może nam pomóc z tymi (usunięte przez administratora)? Proszę o odpowiedź, gdzie to zgłosić?

Anka
@Kasjerka sprzewdaca

Do pana Boga :) Grzybki sa nietykalne . Zadnego urzedu sie nie boja .

Pomoc
@Anka

Jeżeli faktycznie dochodzi do takich nadużyć o jakich tu mowa, polecam skorzystać z bezpłatnej pomocy prawnej: 1.Nieodpłatna pomoc prawna obejmująca wsparcie w zakresie prawa pracy , Informacje i zapisy dostępnę są pod numerem 19115. 2. Bezpłatne Porady prawne: Centrum poradnictwa PIP: tel. 459 599 000 - z telefonów komórkowych tel. 801 002 006 - z telefonów stacjonarnych OIP Warszawa porady prawne: tel. 801 002 405 - z telefonów stacjonarnych tel. 459 595 405 - z telefonów komórkowych 3.Krajowe Stowarzyszenie Antymobingowe Punkt Konsultacyjny w Warszawie Radca prawny Joanna Koczaj-Dyrda, telefon: + 48 662 059 239 E-mail: joanna.koczaj@gmail.com Adres: Kancelaria Radcy Prawnego, ul. Marszałkowska 58, 00-545 Warszawa Wsparcie psychologiczne dla osób doświadczających (usunięte przez administratora) psycholożka i pedagożka Edyta Zierkiewicz telefon: + 48 607 608 393 poniedziałek, wtorek, środa w godzinach 17.00-20.00 W każdym przypadku, gdy łamane są prawa pracownika, warto skorzystać z takiej pomocy. Nie wolno pozwolić, aby w dziejszych czasach dochodziło do takich strasznych nadużyć. Sprawy w Sądach pracy są ustawowo zwolnione z opłat. Proszę Administratora strony o nie usuwanie zawartych tu danych. Są one ogólnodostępne na stronach rządowych jak również organizacji pozarządowych. Nie warto się załamywać. Były klient Piekarni Grzybki

Ewelina
@Pomoc

Dzięki, skorzystam

Nie podam
Użytkownicy czekają na odpowiedź 51 dni.

Dlaczego serwis blokuje słowa (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Maria
Klient

Od kilku mc jestem klienta sklepu na Ordona. Sklep bardzo ładny wyroby smaczne ale obsługa bardzo przeciętna. Może nie wszystkie panie ale prym wiodą dwie młoda bardzo niesympatyczna i wiecznie obrażona na każdego klienta oraz taka wysoka zarozumiała i ordynarna komentarze wobec klientów wypowiadane pod maseczka na nieszczęście tej pani są słyszane na sklepie a jej zachowanie na sklepie żenada glosny śmiech i niecenzuralne słowa nie na miejscu

Andrzej
Klient

Bardzo szybka i miła obsługa przy Madalińskiego , zawsze świeże pieczywo i wypieki. Polecam , na pewno będę wracał.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Grzybki - Warszawa

Piekarnia Cukiernia Grzybki