Piekarnia-Cukiernia "Grzybki"

Opinie o Piekarnia-Cukiernia "Grzybki"

Ania

@40338 prawda, umowa o prace po 2 tygodniach. Na rękę 2000 zł na start + soboty. W późniejszym czasie dochodzą % od utargów. w innym miejscu byłam na śmieciówce..Chyba nie ma na co narzekać..

Właśnie zostałam zaproszona na rozmowę ale jak przeczytałam opinie to mi się odechciało. Naprawdę zmieniają lokalizację i nie dają umowy o pracę pierwszego dnia, a kasa jaka bo w ogłoszeniu 2000 na rekę i dwie soboty po 200 zł co ja mam robić.

@40338 07.10.2017 16:44

Nie po 12 tylko po 10 pisz prawdę

nika
@40338 07.10.2017 16:44

Tak płacą .Umowa pierwsza na zlecenie na 2 tyg. potem umowa normalna.L Lokalizacja w dzielnicy. Tylko uwaga .to nie sklep z rajstopami

pr

i jeszcze zarabiam 5200 po 10 godzin i pierś robić po 8 za 2600 w spec z ukr i alkomatami

pr

alkomat jaja sobie robisz?ten facet nie wiedział co to piekarnia jaki to autorytet ?jak chcesz pozytywnej aury to idź rano na 200

Szukam pracy

Ok 6 dni w piekarni to norma .Ja teraz za 65 godzin dostaje 715 zl i jestem zarejestrowany na 1/2 etatu .Prosze napiszcie na co moge liczyc tylko szczeze

Rafał
@Szukam pracy 06.10.2017 08:00

To gdzie ty kur wa pracujesz w Pakistanie.

Piekarzxl
@Szukam pracy 06.10.2017 08:00

Lepiej tu nie przychodź bo przez takich buraków zaniżają stawki i trzeba robić 6 dni w tygodniu po 12 godz a piekrze też mają rodziny i chcą odpocząć i tak dla formalności szczerze pisze się przez "Rz" ty głąbie.

Herkules

Kondzik ma racje chamstwo nie do zniesienia!!! Alkomat był spoko gościem , uprzejmy usmiechniety , pozytywny, a do tego mega konkretny!!! przede wszystkim z szacunkiem się oddzwal do ludzi przez co więcej osiagnal przez chwile co niektórzy przez tyle lat!!! uważam ze odpowiednia osoba na odpowiednim stanowisku!

Herkules

masakra

Szukam pracy

Oj,oj,oj, czytam same idiotyczne wpisy nie wiadomo o czym i o kim.Niech ci widocznie niedocenieni lub szukajacy swojego pochodzenia pracownicy napisza cokolwiek o kasie,umowie,urlopach i czy nie zabieraja premi.Szukam pracy a jestem z Kielc i nie chce jechac w ciemno

kondzik
@Szukam pracy 02.10.2017 18:08

Na rozmowie dużo naobiecują a fakty są takie 6 dni w tygodniu po 11-12 godzin, kasa średnia, trzeba się napracować ale jak chcesz i to nie przeszkadza to twoja brocha. Tylko to chamstwo tego mało kto może wytrzymać i jeszcze raz uprzedzam rozmowa kwalifikacyjna (obiecanki) a stan faktyczny to dwa różne światy.

erni

Słoniu ty je ba ny. cwe lu. żebyś zdechł ty czereśniaku.

Albin

Jeszcze raz mnie [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ten słoń to mu [usunięte przez admina słowo niecenzuralne [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] burak.

kapitan S
@Albin 22.09.2017 22:57

Oj tak słoniu ty parówo spod Łodzi i twój giermek soćko hahahahha

wPlecachJużMiStrzyka

Jeden wielki syf.

Benek

Piekarnia w której atmosfera jest poniżej krytyki. Odwieczna walka pomiędzy udowadniajacymi swoją wyższość ciastowymi a resztą pracowników. Jakiekolwiek rozmowy między pracownikami odbierane są jako brak zaangażowania w pracy nie dbałość o towar itp. Co jest wieletną bzdura ponieważ rozmowa nie ma żadnego wpływu na wyrób pieczywa.Reakcja ciastowego (każdy ciastowy to brygadzista)na rozmowy przy stole to natychmiastowa agresja...kierownik nie reaguje a nawet powiedział/ a bym ze na to pozwala.jaka kolwiek próba poinformowania kierownika o występujących aktach agresji ze strony brygadzistow kończy się fiaskiem ponieważ kierownik nie ma w zwyczaju wysluchiwac co ma do powiedzenia pracownik.ciastowy nigdy się nie myli zawsze winien jest pracownik.profesjonalna firma bada w przeciągu 15 minut ponad 20 osób jednym małym alkomatem NIE WYMIENIAJĄC USTNIKA....PORAŻKA...zla atmosfera spowodowana jest przede wszystkim tym ze na odpowiedzialne stanowiska wybierani są ludzie nie pod kątem posiadanej wiedzy na temat technologii piekarniczej oraz takiej jak należy wpływać na ludZi ale pod kątem tego kto jest w stanie poświęcić życie prywatne dla pracy .jeżeli ktoś chce rozstawać ludzi po kątach to trzeba wiedzieć jak i przede wszystkim robić to z szacunkiem a widzę że chetnych do rządzenia nie brakuje...pracodawcy jak najbardziej na tak ,nigdy nie doswiadczylem/czyłam agresji z ich strony mili sympatyczni ludzie niestety całą reputację firmy psuje garstka ludZi którzy pomylili priorytety.Drogi pracodawco jeżeli to czytasz to w imieniu całej produkcji proszę o pilną interwencję.. gdyby nie zachowanie tych ludzi to 90% osób przychodziło by do pracy z uśmiechem na twarzy pozdrawiam

Kapian
@Benek 10.08.2017 20:20

Po prostu są to c.w.e.l.e słoniu soćko i reszta tego gówna .Widły i obornik przerzucać!!!

W tej firmie zawsze był pierdzielnik i brak jakiejś przemyślanej organizacji ale ostatni rok to kompletny bałagan i popis chamów i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] ta piekarnia schodzi na psy odradzam kategorycznie przechodzenia tutaj do pracy na jakiekolwiek stanowisko a sam rozglądam się za czymś innym bo już straciłem cierpliwość.

Pracownikk

jak sie jest popaprancem i sie nie wspolpracuje z ludzmi to pozniej narzekacie... jak sie jest normalnym to z kazdym z tej firmy czlowiek sie dogaduje . pozdro 600 kierowcy :)

JADWINIA69

Wszystko się zgadza co do nabijania w butelkę podczas rozmowy:-( Wkręcają jak mogą o lokalizacji pracy a jak przychodzi co do czego to( usunięte przez administratora )na drugi koniec Warszawy na 5;00 do pracy (może samolotem ,kogo to obchodzi jak się tam dostaniesz) bo ci łaskę robią, że chcą cię zatrudnić. Zmian zapewne byłoby więcej i zapewne pensja inna niż na rozmowie. Smuteczek straszny jak odmawiasz a miła pani zmienia się w wampirzycę krwi żądną. Szkoda czasu i nerwów na takie rozmowy. Dziwi mnie dlaczego wciąż w tym kraju nic się nie zmienia? Dlaczego nikt z ludzi odpowiedzialnych za nadzór nad takimi firmami tego nie kontroluje? Pewnie czasu między kawą a kawą brak...;_((( Teraz rozumiem ludzi którzy po takich doświadczeniach przed rozpoczęciem pracy wchodzą w układ z danym pracodawcą, zostają zatrudnieni i zapewne dalej robieni w bubu . Tylko taki pracodawca nie powinien mieć pretensji do pracownika, że nie pracuje jak należy!!!!! Sam PRACODAWCA ZASŁUŻYŁ SOBIE NA TAKIE TRAKTOWANIE !!!!! Grzybki to może i firma z tradycją zdobyta ciężką pracą pradziadów, lecz niestety zatrudniając nieodpowiedzialnych ludzi na decydujących o dalszej historii stołkach psuje sobie opinię.

ana

Sprawy w tej firmie mają się tak - właściciele to stare dziady i już brakuje im zapału a ich następcy (dzieci) to rozpieszczone lenie i wszystko olewają. Nie wiedzą co się dzieje na sklepach i piekarni bo pozatrudniali bandę leni i [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] na stanowiskach kierowniczych. Gdyby właściciele się przyłożyli i skontrolowali co te miernoty wyprawiają to może coś by z tym zrobili ale do tego trzeba poświęcić trochę czasu. Ja jako stary pracownik widzę co tam się dzieje i jestem zniesmaczona. Najgorszy jest ten przygłupi dyrektor który razem z innymi psełdo kierownikami robią z tej firmy bur.....el. Nie polecam tej firmy - kasa średnia, roboty bardzo dużo minimum 60 godz. Tygodniowo w tym Niedziele, rotacja ogromna i chamstwo ze strony kierownictwa na każdym kroku.

Piekarz
@ana 13.05.2017 22:15

Ten łysy kurdupel z Krakowa? O nim mowa? Toć to debi...... I jeszcze ten gruby przygłup niby technik. Pijak i dziwk....... Dziwne że jego żona jeszcze nic nie wie co gość wyprawia. A może zamówić panu technikowi taxi? Nie polecam tego kieratu. Młodzi którzy chcą przejąć stery są w ogóle nie zorientowani na prowadzenie firmy. Wystarczy posłuchać naszej Oli. Żal pl. Zaraz też uciekam aby dalej stąd.

Krycha

Serio jest tak jak piszecie? Jesli chodzi o pracę na sklepie ? Ani kasy ani umowy takiej jak na rozmowie nie dostanę? Proszę o szczerość i prawdę wkrótce zaczynam pracę na sklepie.

Były pracownik.

Nie polecam wszędzie ale nie tam. Można stracić wypłatę w jeden tydzień. Ludzie uciekają z tamtąt. Obiecują co innego a potem okazuje się co innego.

mark

Ta firma to syf i kompletne dno.

Jestem aktualnie pracownikiem tej piekarni, różnie tam jest zależy od działu. Mogę wypowiedzieć się o kierowcach, jazdy jest sporo a kasa taka sobie , jedni mają lżej i lepiej a drudzy gorzej. Jest paru kierowników i każdy mówi ci co innego masz robić, a potem się trzeba tłumaczyć jak się czegoś nie zrobi bo drugi kierownik mówił co innego. Pracy dochodzi z dnia na dzień a kasy nie, a jak się zgłosi to udają ze rozumieją i coś zrobią Ale i tak nic nie jest robione. Pracuje tam Ale szukam czegoś innego bo robić po 10-11 godzin za nie całe 3000 to mała. A przychodzą nowi pracownicy i mają więcej. A ostatnio wyszło najaw jak to jest z kierownikiem logistyki oto link na TVN Warszawa o lapowce(usunięte przez administratora)

;;;;;;
@Pracownik 13.04.2017 19:25

Czy to prawda? Czy to ten słynny kierownik działu transportu? ????

@;;;;;; 18.04.2017 15:52
Czy to prawda? Czy to ten słynny kierownik działu transportu? ????

Tak ten kierownik powiedział 48 h na dołku i firma wynajela mu adwakata żeby go wyciągnął, trochę to dziwne i wnioski nasuwają się same ze to nie tylko on coś krecil

Strona.

Wszystkiego trzeba spróbować ale po pracy w tym zakładzie mam dość te karaluchy mowa o Słoniu i tymi z lubelskiego pajacami nie idzie robić skąd tacy się biorą to trzeba tępić pozdro dla weteranów co z nimi wytrzymują

Złośnica.

Również odradzam. Umów zleceń kilka a obiecywana jedna. O um. o pracę trzeba było się prosić i ciągle przypominać. Praca w sklepie na wybranej lokalizacji? Zapomnieć można, jedziesz tam gdzie akurat trzeba. Żadnych szkoleń. Dziesięciu kierowników i dziesieć sprzecznych poleceń na dzień. A na pana technologa trzeba uważać. Lubi przytulać sie do dziewczynek, niby odetrzeć, za każdym możliwym razem dotknąć i wymyśla sobie prawdę na potrzebę chwili. Dziewczyny zwalniane bądź informowane o nie przedłużeniu umowy są na kasie, przy klientach i innych dziewczynach. A ewentualne powody są głęboko ukrywane. Praca w niedziele oczywiście na sporo wyższej stawce, ale można o niej zapomnieć, bo dziewczyny są tak dogadane między sobą, że nie wciśniesz się do elity. Właściciele i ich dzieci są mega mili. Co fajne, młodzi słuchają pomysłow i opinii i wszystko analizują. A no i oczywiście co innego na umowie, a co innego na koncie. A wszystko tłumaczone ' no wiesz jak jest' Pozdrawiam i nie polecam.

Wredotka

Pokasowane wpisy.. Hmm chyba piekarenka smaruje zeby sobie opinii nie popsuc.. Ale jako byla ekspedientka odradzam ten [usunięte przez admina słowo niecenzuralne]

Daro

Zatrudniaja pracowników na szkolenie a po dwóch dniach zwalniaja bez podania przyczyny,mało tego zero przerwy na śniadanie!!!sztuczna atmosfera najlepiej się nie odzywać,pani kierownik Magda wiecznie nafakana i nikt ani nic jej nie pasuje zero zainteresowania nowymi pracownikami. Nie polecam tego sklepu .Panie tam pracujące że sztucznym uśmiechem

Spoko

Dostałam propozycje pracy , czyli doradzacie ?

Rynek

Z tego co wiem wpisy kasować może tylko administrator, nie ten komu się nie podobają...

melania`

Gosc
@melania` 13.02.2017 18:40
Uwaga na łysego Dyrektora - donosi. Może by tak i jego przypilnować i donieść. On tez nie jest święty....

Co do dyrektora ,w porządku facet

norbi
@Gosc 18.02.2017 18:20
Co do dyrektora ,w porządku facet

Chyba upadłeś na głowę że wypisujesz takie brednie.

Michał

Ale wykasowali wpisów widocznie prawda o tej firmie boli.

xyz

Zgadzam się z opiniami że z tym słoniem nie da się pracować niech właściciele wreszcie coś z nim zrobią bo nigdy nie skompletuje się pełnej załogi bo każdy normalny pracownik po kontakcie z tym burakiem ma już tego wszystkiego dosyć. Co się tyczy samego Słonia zgadzam się z tymi wpisami że jest on chyba chory albo bardzo zakompleksiony. Cóż co się dziwić zwykły prostak jak dostanie trochę władzy to zaczyna mu odbijać jeszcze raz apeluje do właścicieli niech coś z nim zrobią bo w takiej atmosferze już się nie pracuje to nie te czasy że pracownika można traktować jak śmiecia bo kiedyś ktoś za to odpowie żeby nie było że nie uprzedzano.....

@BlaBlaBla 05.02.2017 22:31
He he śmieszne to wszystko co się czyta tu taki Słoń czy Krzychu są na każdym zakładzie pracowałem już nie na jednym zakładzie...

Miałem bardziej wyczerpująco odpisać ma twój komentarz ale @KZet zrobił to wystarczająco celnie. Apropos nie oceniaj ludzi z kąd są ale kim są i popracuj nad ortografią bo to w pewnym stopniu świadczy kim jesteś.

nowy
@BlaBlaBla 05.02.2017 23:28
Nie jednemu z tej piekarni ratuje a kto tam robi jak nie wieśniaki większa połowa to przyjezdnych

Połowy są zawsze jednakowe .

ona_ona

no właśnie taka dziwna sztuczna atmosfera panuje w jednym ze sklepów gdzie robię zakupy, niby mili dla klientów, ale jakby coś ich trapiło...coś dziwnego w powietrzu...

Wojtek

Pewnie nie raz mu lizał bo dawno juz by tam nie robil,ale przyjdzie i na niego kolej...wjochmena

byłyprac

Ta piekarnia to typowy polski prywaciarz - chamstwo, wyzysk, obiecanki nie dotrzymane i zero organizacji. Dyrektor debil, główny technolog alkoholik a główny psełdo brygadzista tzw. SŁOŃ to zwykły cham i prostak z prowińcji który wychował się w lepiance, ten zakład to syf i dno.

PLO

Serio aż tak źle?? kurde chciałam się tam zatrudnić na ekspedientkę i od razu powiedziałam na jaką chce isć lokalizacje i nie było problemu na rozmowie... a dają tę umowę o pracę po 3 miesiącach??

goral

A co z tymi sobotami i niedzielami ???serio płacą za sobotę x 2 a za niedzielę x3??

@goral 02.12.2016 20:05

Prawda

@goral 02.12.2016 20:05

na dyżurach z soboty na niedzielę jest płatne 3x, serio serio

PLO

Cześć, czy są tu może jakieś ekspedientki które mogą powiedzieć coś o pracy? Wiem, że jest duży ruch. (usunięte przez administratora) Pozdrawiam.

Ciekawy

Witam. Zamierzam rozpocząć prace jako cukiernik na wlochach czy jest ktoś w stanie mi napisać o warunkach tam??.Pozdrawiam

krzychul

jak wszyscy są tutaj tacy "mądrzy" to czemu nie macie swoch firm tylko pracujece u kogos? hahahaha , w tedy to zobaczycie co to znaczy praca ....

solen

Najgorszy pracodawca z jakim miałem doczynienia,(usunięte przez administratora)

gameover

100 % prawdy !!!!!

Mela

Dzień dobry! Pisze bo jestem rozczarowana wasza jakością! Od zawsze kupuje pieczywo w waszej piekarni i ostatnio chleb jest nie do zjedzenia!!! Cos sie chyba mocno popsuło! Proszę zróbcie cos z tym! Wierna klientka

blekota

To musiała napisać sklepowa, na nocy praca tam to jest piekło

Aga12

Super atmosfer, umowa o prace. Serio jest ok

Koles

Obsługa sklepu jest ok, ale niestety nie nadrobi ona jednak znacznego pogorszenia się jakości pieczywa, od roku kupowałem chleb o nazwie "Chłopski" to co było jeszcze cztery miesiące wstecz to jest wspomnienie. Teraz sprzedaje się niewyrośniętą glinę. Tragedia zmieniam piekarnię.

Twoja opinia ma znaczenie. Wypowiedz się na temat firmy Piekarnia-Cukiernia "Grzybki" i pomóż osobom szukającym pracy.

Zostaw opinię o Piekarnia-Cukiernia "Grzybki" - Warszawa

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Piekarnia-Cukiernia "Grzybki"