Piekarnia Cukiernia Grzybki

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Piekarnia Cukiernia Grzybki

Klient

Chciałabym zgłosić pochwałę dla Pani Joanny, pracownika cukierni/piekarni przy ul. Przy Agorze. Jest świetnym pracownikiem, gdyż nie tylko profesjonalnie i skutecznie zachęca do zakupu Państwa produktów, ale jest też bardzo życzliwa i przemiła. Proszę o docenienie tak dobrego pracownika także finansowo, bo naprawdę na to zasługuje. Pragnę zaznaczyć iż wcześniej nie znałam tej Pani i zgłaszam tę pochwałę zupełnie bezinteresownie; uważam że należy chwalić, tym bardziej za coś co jest coraz rzadziej spotykane, a tak bardzo pożądane. Ufam, że moja prośba zostanie uwzględniona, za co z góry dziękuję. Z poważaniem Sylwia P.

@Klient

Dziękujemy Pani Sylwio :)

Klient

Chciałabym ponownie prosić o docenienie pracowników w Państwa piekarni przy ul. Przy Agorze; tym razem Panią Katarzynę oraz Panią Izabelę, bo również są bardzo miłe i życzliwe w stosunku do klienta, co sprawia, że z chęcią wracam do Państwa sklepu. Oczywiście nie są to moje znajome, więc moja pochwała jest jak najbardziej obiektywna. Ufam, że Państwo uwzględnią moją prośbę. Z góry dziękuję. Sylwia P.

@Klient

Bardzo dziękujemy za te miłe słowa. Prośba zostanie oczywiście przekazana :) Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy!

Darek

Witam, chciałbym podziękować wszystkim a może raczej nie wszystkim za kilku letnią współpracę w waszej firmie???? Z wyrażaniem szacunku Darek cukiernia

An_Ka

Uwaga na (usunięte przez administratora) na wadze produktów! Nie dość, że podnoszą ceny w nieskończoność to również (usunięte przez administratora) na wadze produktów! Kupiłem kolejny raz chleb razowy, który po zważeniu w domu miał wagę 480 gram zamiast widocznych na wywieszkach wadze 500 gram!!! To (usunięte przez administratora)

Pracownik Biurowy

Nie zostałam zaproszona na rozmowę bezpośrednio do biura, odbyła się „na sklepie” na Włochach w Warszawie. Natomiast sama rozmowa została poprowadzona w bardzo nieprofesjonalny sposób. Pani przeprowadzająca rozmowę była bardzo nieprzyjemna, traktowała mnie z góry. Nie powiedziała dokładnie o obowiązkach ani o proponowanych warunkach, nie było również przestrzeni na pytania z mojej strony. Pod koniec rozmowy dodała, że „nie mają czasu” na wdrażanie nowego pracownika, tylko oczekują, że nowa osoba od razu samodzielnie rozpocznie pracę. To była najgorsza rozmowa, na której byłam - uważam, że była stratą czasu. Mogłam się tego domyślić widząc niejasne ogłoszenie na Facebooku zamiast na portalu z ogłoszeniami o pracę.

Pytania ze strony rekrutującej były zadawane w sposób niejasny. Każda moja odpowiedź była skwitowana z politowaniem i niemiłym komentarzem.

zadowolona

W związku ze zmianą godzin pracy, udaję się codziennie rano po śniadanko do piekarni Grzybki (Pruszków - Kościuszki 35) Uśmiech Pani Eweliny rekompensuje wszystko - wczesną porę, brzydką pogodę czy brak snu. Profesjonalna, kompetentna osoba, a do tego bardzo ciepła i miła, więc aż się chce wejść i coś kupić. Oby więcej takich osób i świat byłby piękniejszy :)

@zadowolona

Serdecznie dziękujemy za przepiękną opinię. Wywołała ogromny uśmiech na naszych twarzach :) Przekazujemy ją niezwłocznie do naszej koleżanki. Pozdrawiamy!

bercik
@zadowolona

teraz też nie jest źle. Jest Pani która zawsze mi poprawia humor i umie pogadać jak człowiek z człowiekiem. Chodzę tam codziennie

helka

spam

Czy w Piekarnia Cukiernia Grzybki zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Nikita

Tak

@Nikita

A ile trwa taki okres? Czy to zależy?

Gizela

Jeśli praca z pieczywem sprawia Panu przyjemność- bo w sumie praca powinna dawać satysfakcję i być przyjemna jeśli chcemy do niej przychodzić 5 dni w tygodniu to polecam Putkę. Ja pracuję już rok i nie ma siły aby cokolwiek mnie stąd wyciągnęło. Mam stabilną pensję, mój pracodawca się rozwija i widać to gołym okiem - otwierają się raz po raz kolejne placówki. Nigdy w pracy się nie nudzę a powiem szczerze, że to chyba jest najgorsze bo już wielu rzeczy próbowałam. Polecam Putkę z czystym sumieniem ; )

Anka

Do pana Boga :) Grzybki sa nietykalne . Zadnego urzedu sie nie boja .

Op

Jaki związek zawodowy jak oni łamią podstawowe zasady prawa pracy tu tylko prokurator tylko tam pracują wsiowe przygłupy co im to pasuje że ktoś ich zapina od tylca

Iwona

Kobieto weź walizkę spakuj się kup sobie translator mowy i wyjeżdżaj za granicę tu nie spotkasz się z takim hamstwem jak reprezentują grzybki a zarobisz (usunięte przez administratora) kasy wiem to po sobie

@Anka

To łapówkarze sanepid w normalnym kraju już by zamknął ten chlew

Pani z kadr jak nic. Myślę że to ta w okularach mała

Wiktoria

Czy jest ona aktualnie potrzebna, że ją wyszczególniasz?

isa

dzisiaj 10.06 około godz 14 przechodziłam koło cukierni grzybki na korkowej. przed piekarnią wystawione było stoisko z lodami. pani sprzedawczyni odmówiła mi sprzedaży jednego wafelka dla mojego 1,5 rocznego wnuczka. straciliście klienta. wszystkim znajomym opowiem jak mnie potraktowała.żenada.szczycicie się tradycjami a to zwykłe (usunięte przez administratora)

Babcia
@isa

To mało dawałaś jak byś dała stówę za wafelka to sam właściciel zrobił by ci patelnię

@Babcia

Nie no a tak serio to mogłaby go solo sprzedać? Są wprowadzone do sprzedaży normalnie czy musiałaby kombinować, żeby wszystko się zgadzało?

As

Ten pan albo siedzi na kanapie na korkowej i opowiada jaki film wczoraj oglądał albo jest w mercedesie na dailmlera z kartonem ciast i negocjuję ile mu odpala procent za następny samochód od nich kupiony na firmę...

Bartosz

Mocno powiedziane, ale poza kilkoma wpisami większość jest zgodna, że firmy nie da się polecić jako pracodawcy. Ustalenia, co do warunków finansowych i samej pracy mogą się rozminąć z rzeczywistością w Grzybkach? Chodzi o zarobki, czy nie tylko?

@Bartosz

Nie polecam pracy kierowcy, Kierownik Andrzej co innego mówi na rekrutacji a co innego wychodzi czyli kasa się nie zgadza, jednych wyróżnia a innych traktuje jak śmieci i dowala pracy, widać że nie idzie za swoim zespołem tylko gra dla Siebie bo ma przyzwolenie poldka. Szkoda czasu na tę firmę.

Przemysław
@Andrzej

Na rekrutacji zaproponowali ci większe zarobki niż potem dostałeś na konto? Duża ta rozbieżność? Próbowałeś wyjaśnić to z kierownikiem bo zrozumiałem że on ci dużo naobiecywał i nic z tego nie wyszło.

Ewelina

Czyli premia jest jakaś uznaniowa, tak?

Joanna

Byłam dziś w Grzybkach na Wiatracznej . Chciałam kupić ciasta na święta . Nie kupiłam ponieważ tam wszystkie ciasta były stare nie dzisiejsze . Sernik , szarlotka itd to widać .

Lolo
@Joanna

Dobrze że tego nie zrobiłaś, bo z całą rodziną byście zazygali kibel

Praca na nocnej zmianie, na ekspedycji za 17 zł na godzinę... Nie płacą za nadgodziny, niema żadnego dodatku za pracę na nocy i 17 zł na godzinę????? Nawet Ukraińcy już nie chcą robić za taką stawkę, niedługo będziecie z Syrii zatrudniać

Dorota

Bardzo często nieświeże wyroby cukiernicze. Przeważnie mini pączki i rożki z ciasta francuskiego które nie nadawały się do spożycia.

MM

Witam czy ktoś pracował tam jako kierowca, jak wygląda ta praca? Tak samo słabo jak w pozostałych działach? Jaka płaca?

Ala

Ja zamówiłam tort urodzinowy na sobotę i wszystkim bardzo smakował.!! A w-zetka dla mnie ostatnio jest bardzo pyszna.

Ciekawa

Czy ktoś może wyrazić opinię o pracy na stanowisku Specjalista ds. Systemu Jakości?

Bożena

Strasznie nieprzyjemna pani blondyna ul okopowa grzybki powinna już być dawno usunięta nieładnie się odzywa do klientów robi łaskę ze wszystkim używa wulgarnych słów lepiej ja z tsmtad zabierzcie zanim ktoś coś zrobi ona nie powinna pracować z ludźmi babsztyl okropny wulgarny cham

AnnaMaria

I chleb i ciasta, jakie kupowałam w Państwa są bardzo dobre ( z wyjątkiem pączków na Tłusty Czwartek ) ale ceny u Was powalają. Jem dużo słodyczy i znam wiele cukierni w Warszawie ale ciasta drożdżowego za 58 zł za 1 kg jeszcze nie widziałam. Radziłabym się zastanowić nad cenami. W sąsiedztwie Państwa sklepu są jeszcze dwa inne sklepy piekarniczo-cukiernicze, tańsze, z równie dobrymi wyrobami i zawsze z długimi kolejkami przed sklepem. Przed Państwa sklepem nigdy nie widziałam kolejki. To chyba źle wróży dalszej egzystencji sklepu. Z przykrością muszę zrezygnować z zakupów u Was, kieszeń emerytki tych cen nie wytrzyma.

Januszko

Zamówiłem i kupiłem tort w piekarni Grzybki na urodziny syna niestety nie dało się jego zjeść taki słodki. Możecie mniej cukru lub słodzików sypać do tortów ? Tort był z nadrukiem zdjęcia czterech pancernych pięknie zrobiony aż szkoda go było kroić ale niestety zjeść się go nie dało :( .

MARYSIA
@Januszko

A sprawdził Pan ilość cukru w cukrze?

Januszko
@MARYSIA

Sprawdziłem nie dało się go zjeść , komuś się chyba sypnęło słodyczy za dużo .

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Grzybki - Warszawa

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia Grzybki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 13 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia Grzybki napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia Grzybki