Piekarnia Cukiernia Grzybki

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Piekarnia Cukiernia Grzybki

Ciekawa

Mam pytanie jakie jest wynagrodzenie i czy jest jakis social ?

@Ciekawa

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Rekomendujemy bezpośredni kontakt z działem rekrutacji: rekrutacja@piekarniagrzybki.pl. Pozdrawiamy serdecznie

Aneta

Kupiliśmy tort na urodziny syna. Mistrzostwo świata! Przepiękny! Chciałam serdecznie podziękować, bo syn był przeszcześliwy! Sam tort dobry natomiast masa cukrowa baaaaaardzo cukrowa:-) zjedli całość w porcji najwytrwalsi;-) Raz jeszcze dziękuję. Było co podziwiać, żałuję, że nie mogę tu wstawić zdjęcia

@Aneta

Pani Aneto, serdecznie dziękujemy za przepiękną opinię i cieszymy się, że tort smakował. Poprosimy o podzielenie się zdjęciem na naszym fanpage'u grzybkowym :) Pozdrawiamy!

Sylwek

Bardzo miła obsługa na alejach jerozolimskich . Pracuje tam pani Paulina szczupla brunetka bardzo miła i zaangażowana w co robi . Dziękuję za super obsługę pozdrawiam

@Sylwek

Serdecznie dziękujemy za przemiłą opinię i przekazujemy ją do Pauliny :) pozdrawiamy!

gra

mam pytania jak z pracą na produkcji jak atmosfera, jakie pieniądze czy warto u nich się zatrudnić

Pracownik Biurowy

Nie zostałam zaproszona na rozmowę bezpośrednio do biura, odbyła się „na sklepie” na Włochach w Warszawie. Natomiast sama rozmowa została poprowadzona w bardzo nieprofesjonalny sposób. Pani przeprowadzająca rozmowę była bardzo nieprzyjemna, traktowała mnie z góry. Nie powiedziała dokładnie o obowiązkach ani o proponowanych warunkach, nie było również przestrzeni na pytania z mojej strony. Pod koniec rozmowy dodała, że „nie mają czasu” na wdrażanie nowego pracownika, tylko oczekują, że nowa osoba od razu samodzielnie rozpocznie pracę. To była najgorsza rozmowa, na której byłam - uważam, że była stratą czasu. Mogłam się tego domyślić widząc niejasne ogłoszenie na Facebooku zamiast na portalu z ogłoszeniami o pracę.

Pytania ze strony rekrutującej były zadawane w sposób niejasny. Każda moja odpowiedź była skwitowana z politowaniem i niemiłym komentarzem.

Fasola

Praca jest w porządku tylko podobno kierowcy w tej firmie mają przerąbane bo mają kierownika przygłupa

Rekrutacja

Czy obecnie w Warszawie w dzielnicach Praga Południe, Praga Północ, Śródmieście, Targówek prowadzą Państwo rekrutację na stanowisko Sprzedawcy?

@Rekrutacja

Dzień dobry, serdecznie zapraszamy do bezpośredniego kontaktu z działem rekrutacji: rekrutacja@piekarniagrzybki.pl. Pozdrawiamy!

Marek H

Od dawna polowałem na pieczywo z "Grzybków". Teraz już nie muszę bo mam Wasz sklep niedaleko domu, na Rozbrat. Najczęściej kupowałem Chłopski. Teraz zapadła decyzja, że spróbuję innego gatunku. Powód - mam wrażenie, że jakość tego chleba zmieniła się na gorsze. Po przekrojeniu widzę dużo dużych dziur, stanowczo za dużych. Mnie to przeszkadza przy smarowaniu kromek. Często jest sama skórka a miąższ jak "wygryziony".Czy nie za dużo w nim środków spulchniających ? Obsługa w tym sklepie jest na najwyższym poziomie, panie uprzejme i szybkie. Ja je podziwiam.

@Marek H

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią, zarówno na temat pieczywa jak i naszej obsługi. Rzeczywiście w ostatnim okresie odnotowaliśmy kilka przypadków niestandardowego wyrośnięcia chleba chłopskiego. Produkcja już się zajęła tym tematem i mamy nadzieję, że ponownie osiągniemy jego najwyższą jakość :) Pozdrawiamy serdecznie.

Psocia

Witam. Czy ktos z pracujacych moze jeszcze cos bapisac o tej piekarni? Mam szanse dolaczyc do piekarni i zastanawiam sie czy warto? Czy jest przerwa w pracy na posilek?

@Psocia

ja polecam , pracuje w firmie 6 lat i jestem bardzo zadowolona

Edi

Witam,mam pytanie-czy nie szukają Państwo ekspedientki do Swoich sklepów na terenie Legionowa?Posiadam duże doświadczenie w pracy z klientem,mam wykształcenie zasadnicze handlowe jak i średnie ogólnokształcące.Będę wdzięczna za odpowiedź,pozdrawiam Edyta

@Edi

Dzień dobry, poprosimy o bezpośredni kontakt z działem rekrutacji: rekrutacja@piekarniagrzybki.pl pozdrawiamy serdecznie

Bartosz

Może ktoś mi podpowie czy firma potrzebuje nowych ludzi?

@Bartosz

Dzień dobry, a na jakie stanowisko? Poprosimy o bezpośredni kontakt z działem rekrutacji: rekrutacja@piekarniagrzybki.pl pozdrawiamy serdecznie

Obiektywna

Ja pracuje 7 lat w jednym ze sklepów i mi odpowiada. Pensja na czas, premie pieniężne, dodatki. Nie mam problemu z dogadaniem się z kierowniczką.Z dziewczynami na zmianie dogaduje się bardzo dobrze po tylu latach nawet się z nimi zaprzyjaźniłam. Jestem zadowolona z pracy.

Ula
@Obiektywna

Ja tez nie mam co narzekać , warunki są naprawdę spoko, dobrze ze są płatne soboty.

Magdalena
@Ula

To ważne, by być w pełni zadowolonym z warunków, jakie oferuje Nam pracodawca. Skoro tak sobie chwalisz pracę w Piekarni Cukierni "Grzybki", to zachęcam, abyś opisała dokładnie tamtejsze warunki zatrudnienia. Czy wszyscy pracownicy, nawet Ci dopiero przyjęci, pracują w oparciu o umowę o pracę, czy raczej jedynie na zleceniu?

@Ula

Dzień dobry, bardzo nam miło czytać pozytywne opinie. Jako firma z wieloletnią tradycją staramy się wciąż rozwijać i zapewniać naszym pracowników jak najlepsze warunki pracy. Jesteśmy dumni z osób tworzących nasz zespół. Jesteśmy wdzięczni za każdą pozytywną opinię :) Pozdrawiamy!

@Piekarnia Cukiernia Grzybki

Tez jestem bardzo zadowolona ze współpracy. Pracuje już 6 lat i naprawdę z roku na rok jest co raz lepiej :)

Bardzo nas cieszą wszelkie pozytywne opinie naszych pracowników! pozdrawiamy :)

Ja pracuje od 3 i popieram opinie koleżanki. U nas w lokalu się znamy jak łyse konie i każda na każdą może liczyć. Pensja niezła. Jak się człowiek stara to i bardzo dobrze zarabia.

edi-1975@tlen.pl
@Piekarnia Cukiernia Grzybki

Witam,mam pytanie,czy ootrzrbuja psnstwo aktualnie osob do pracy w Legionowie,pozdrawiam

Dziękujemy serdecznie za podzielenie się pozytywną opinią! Pozdrawiamy :)

@edi-1975@tlen.pl

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie. Na ten moment mamy pełny skład w tej lokalizacji. Pozdrawiamy serdecznie

babcia
@Piekarnia Cukiernia Grzybki

nie kupujcie ciast w poniedziałek bo są mrożone na niedzielę nie handlową a w poniedziałek dla debila ,który nawet pytał czy ciasto drożdżowe jest świeże i otrzymał zapewnienie , że oczywiście. Ciasto nie dało się kroić bo kruszyło się . poważna firma taka jak Blikle ciasto z dnia poprzedniego sprzedaje za 50 procent i to rozumiem nikt nikomu nie wciska , że świeże.

Darek
@babcia

Pani babciu pracuje w cukierni od kilku lat i nigdy nie dajemy staruch ciast. Pracujemy też proszę babci w niedzielę. Więc nasze ciasta są świeże.

Darek
@babcia

Jeszcze jedno pani babciu, chciałbym jeszcze nadmienić że nasze wszystkie produkty są tylko i wyłącznie na maśle, w odróżnieniu co do innych cukierni.

Kocham
@Darek

Taki (usunięte przez administratora) sprzedajecie rozmrozone pracowałem tam, sam Pan technolog jak wykryto larwy w cieście powiedział, że to musi być brudno na pawilonie bo ciasta są mrożone a w mrozni napewno nie ma robaków

Bella
@Darek

Proszę Pana, do czerwca produkty Przy Agorze były dobre, od lipca do teraz wszystko się zepsuło. Sernik na zimno zmniejszony i (usunięte przez administratora) - z okrągłego sernika zrobiliście kwadratowy a sera o połowę mniej. Pizze często spalone, ciasto drożdżowe czerstwe, chleba kawałek Panie nie chciały mi sprzedać, sernik hiszpański również zjechał na dno. Do czerwca miał 5cm wysokości, teraz ma 3. Koniec. Straciliście klienta i sądzę że nie jednego . Jedzcie sobie to sami.

Serdecznie dziękujemy za zaufanie i ponownie zapraszamy do odwiedzenia naszych sklepów! Pozdrowienia przekazaliśmy wspomnianego do kolegi Łukasza :) Pozdrawiamy!

Ekspedientka

Dzień dobry, chciałabym zapytać, czy poszukują Państwo ekspedientki, do któreś z Państwa piekarni na terenie Warszawy, dzielnica Wilanów, Mokotów, Ursynów lub okolice Centrum? Szukam stałego zatrudnienia, mam wieloletnie doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej. Jestem osobą odpowiedzialną oraz sumienną. Pozdrawiam

@Ekspedientka

Dzień dobry, tak, poszukujemy. Poprosimy o bezpośredni kontakt pod adresem rekrutacja@piekarniagrzybki.pl. Pozdrawiamy serdecznie

Paulina

Dzień dobry. Czy poszukują Państwo pracowników w Pruszkowie? Pozdrawiam serdecznie

@Paulina

Dzień dobry, poprosimy o bezpośredni kontakt pod adresem rekrutacja@piekarniagrzybki.pl . pozdrawiamy serdecznie.

Nowa Klientka

Bardzo pyszne pieczywo, szczególnie bio i super obsługa w centrum na Kruczej. Mają Państwo stałą klientkę :) bardzo polecam

@Nowa Klientka

Serdecznie dziękujemy za przemiłą opinię, przekazujemy ją do dziewczyn ze wspomnianego punktu :) Pozdrawiamy!

Anita

Niestety chciałam złożyć skargę na zachowanie jednej zPaństwa pracownic sklep Legionowo ul Sobieskiego. W dniu 29.07.2019 po wejściu do sklepu przez pierwsze kilka minut byłam ignorowana nastepnie po zwróceniu uwagi że e proszę o obsługę ponieważ spieszę sie na autobus otrzymalam informację że jak mi się nie podoba to nie muszę tu przychodzić.

@Anita

Dzień dobry, czy na pewno chodzi o nasz sklep? Nie posiadamy punktu firmowego na ul. Sobieskiego. Pozdrawiamy serdecznie

Anita
@Piekarnia Cukiernia Grzybki

Tak to wasza piekarnia, błędnie wpisałam ulicę przepraszam ul. Generała Józefa Sowińskiego 8F, 05-120 Legionowo Jeśli istnieje możliwość proszę o kontakt

@Anita

Dzień dobry, poprosimy o bezpośredni kontakt pod mailem rekrutacja@piekarniagrzybki.pl

Mszewczuk

Kocham pieczywo tej firmy oraz obsługę, najczęściej zakupy robię przy ulicy Międzynarodowej, wspaniała atmosfera ,przemiłe panie. Dziś, będąc przy okazji przy ul Grochowskiej, wstąpiłam do Państwa sklepu i spotkałam się z dość niemiłym incydentem . Pani o imieniu "uczę się " pokroiła mi połowę chlebka biesiadnego, choć prosiła połowę z połowy, być może nie usłyszała. W każdym razie, po tym jak oznajmiłam, że prosiłam ćwiartke, pani stwierdziła, że powiedziałam połowę i ona mi ją pokroiła,więc mi da połowę. Druga natomiast pani na simone szczęście serdecznie mnie przeprosiła i powiedziała, że nie ma problemu, ażebym dostała jedynie ćwiartke tego chleba . Jestem bardzo wdzięczna pani w ciemnych włosach , na imię niestety nie spojrzałam, że tak miło podeszła do tej sytuacji i uratowała. Bardzo proszę Państwa o lepszy wybór pracowników , albo zwyczajne przeszkolenie w kwestii kultury i zachowania ,co do klienta. Dziękuję. Pozdrawiam

@Mszewczuk

Dzień dobry, dziękujemy za przesłanie opinii i poprosimy o wyrozumiałość, szczególnie w stosunku do osób uczących się. Na pewno z czasem dorównają doświadczonym koleżankom :) Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie.

Lallala
@Mszewczuk

Gratuluję rozumu osobie dającej ten kometarz

Ekspedientka

Witam czy są przyjęcia na stanowisko ekspedietki

@Ekspedientka

Dzień dobry, tak, prowadzimy rekrutację. Poprosimy o kontakt pod adresem: rekrutacja@piekarniagrzybki.pl Pozdrawiamy serdecznie.

Najlepsze lody w Warszawie

Najlepsze lody jakie jadłam w Warszawie :)

@Najlepsze lody w Warszawie

Dziękujemy :)))

Bardzo dobre pieczywo

Bardzo polecam pieczywo, zawsze świeże i smaczne. Potrafi wytrzymać kilka dni będąc dalej świeże. Panie w lokalu potrafią doradzić i są bardzo miłe

@Bardzo dobre pieczywo

Dziękujemy serdecznie za pozytywną opinię :) Czy zdradzi nam Pan/Pani, którego lokalu dotyczy? pozdrawiamy

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Grzybki - Warszawa

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia Grzybki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 13 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia Grzybki napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia Grzybki