Piekarnia Cukiernia Grzybki

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Piekarnia Cukiernia Grzybki

Magda

Dzień dobry mam pytanie co do brygadzisty cukierni . Dlaczego nic Państwo nie robią albo ignorują zwolnienia pracowników którzy uciekają przed mobingiem? Dlaczego Państwo ignorują skargi i to że żaden pracownik i z pierwszej i nocnej zmiany nie chce z nim współpracować. ?proszę o odpowiedź pozdrawiam

Tommalak

Uwielbiam pieczywo firmy Grzybki , bardzo lubię również obsługę w kilku sklepach na Grochowie. Najczęściej odwiedzaną piekarnie przy ul Grochowskiej 304 i najsympatyczniejszą p Kasie, która zawsze miło obsłuży, doradzi ,zawsze z uśmiechem na twarzy oraz p Monike, której czasem zdarzy się powiedzieć o słowo za dużo, jednak jest równie sympatyczna . Natomiast kiepsko odbieram nową panią, która nie dość, że ma problemy z wysłowieniem się, to jeszcze bywa nieprzyjemna . Po za tym polecam wszystkim ????

@Tommalak

Dzień dobry, dziękujemy za zgłoszenie. Przekazaliśmy informację do koordynatorki sklepu. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie

Krzysiek

Witam, Czy szukają Państwo pracowników na stanowisko kierowcy???

@Krzysiek

Dzień dobry, na ten moment mamy komplet. Pozdrawiamy serdecznie

Krzysiek

Witam. Czy potrzebują Państwo pracowników na stanowisko kierowcy???

Pracownik Biurowy

Nie zostałam zaproszona na rozmowę bezpośrednio do biura, odbyła się „na sklepie” na Włochach w Warszawie. Natomiast sama rozmowa została poprowadzona w bardzo nieprofesjonalny sposób. Pani przeprowadzająca rozmowę była bardzo nieprzyjemna, traktowała mnie z góry. Nie powiedziała dokładnie o obowiązkach ani o proponowanych warunkach, nie było również przestrzeni na pytania z mojej strony. Pod koniec rozmowy dodała, że „nie mają czasu” na wdrażanie nowego pracownika, tylko oczekują, że nowa osoba od razu samodzielnie rozpocznie pracę. To była najgorsza rozmowa, na której byłam - uważam, że była stratą czasu. Mogłam się tego domyślić widząc niejasne ogłoszenie na Facebooku zamiast na portalu z ogłoszeniami o pracę.

Pytania ze strony rekrutującej były zadawane w sposób niejasny. Każda moja odpowiedź była skwitowana z politowaniem i niemiłym komentarzem.

Rafał

Kupuję codziennie pieczywo z tej piekarni ale nie wiedzialem że szef jest czubkiem ale to chyba nie on wyrabia pieczywo

Zbyszek

Jestem zadowolony ze współpracy, pracuje w piekarni kilka lat, nie mam na co narzekać, dobra płaca i ze wszystkimi da się dogadać tylko trzeba chcieć :) a narzekają Ci, którzy nie chcą pracować i zostali zwolnieni albo są kombinatorami :) pozdrawiam wszystkich

kasia

hey czy ktos byl u nich w Akademia piekarza robil urodziny ? zastanawiam sie nad zrobieniem tam dla mojego dziecka

Stały klient

Witam. Bardzo często robię zakupy w państwa piekarni na ulicy Grochowskiej 304. Pieczywo super ,a najbardziej jaglany. Ekspedientki też super,a zwłaszcza P.Marzena i P.Monika . Zawsze uśmiechnięte i służące pomocą ;) Pozdrawiam serdecznie

@Stały klient

Serdecznie dziękujemy za przemiłą opinię. Przekazujemy ją również do dziewczyn we wspomnianej lokalizacji :) pozdrawiamy!

kasia
@Stały klient

Faktycznie pieczywo w Grzybkach chyba najlepsze w warszawie

Martqy

Witam Czy mógłby ktoś powiedzieć ile zarabia ekspedientka w piekarni grzybki? Na żadnym ogłoszeniu o pracę nie ma takiej informacji..

@Martqy

Dzień dobry, poprosimy o wysłanie cv oraz zapytania bezpośrednio na adres: rekrutacja@piekarniagrzybki.pl pozdrawiamy serdecznie

Pyszne lody

Pyszne lody, słony karmel najlepszy

Witam. Jakie są dostępne stanowiska pracy?

@Monika

Dzień dobry, poprosimy o doprecyzowanie pytania. Czy chodzi o pracę w roli sprzedawcy, kierowcy, piekarza? Pozdrawiamy serdecznie

@Piekarnia Cukiernia Grzybki

Mam na myśli pracę, jako sprzedawca

@Monika

Jaki rejon Warszawy Panią najbardziej interesuje? Pozdrawiamy serdecznie

Piekarnia

Bardzo dobre pieczywo, chleb zawsze świeży, kupuje od niedawna i naprawdę jestem miłe zaskoczona.

@Piekarnia

Serdecznie dziękujemy za przemiłą opinię! pozdrawiamy :)

Klient Grzybków

Generalnie pieczywo niezłe, ale szkoda, że punkt sprzedażowy przy ul. Radarowej w Warszawie (od którego niedaleko mieszkam) będę musiał niestety omijać. Dano mi bowiem do zrozumienia, że jestem tam persona non grata po tym, gdzie trzy razy musiałem dziś prosić, żeby nie kroić mi chleba. Rzekomo zawsze "były ze mną problemy". Kupującym tam radzę uważać, żeby broń Boże nie podpaść którejś z humorzastych sprzedawczyń. Inaczej kto wie, czy jeszcze człowiek nie trafi na gablotę pt. "Tych klientów nie obsługujemy". Normalnie bareizm.

@Klient Grzybków

Dzień dobry, czy chodzi o punkt pod adresem Radarowa 4B? Jeśli tak, to nie jest to nasz sklep firmowy, a partnerski. Niestety w takim przypadku nie mamy wpływu na obsługę klienta. Pozdrawiamy serdecznie

Będę chwalić

Pyszne pieczywo, dobra obsługa nic dodać nic ująć o lokalu na Mokotowie przy Puławskiej 10 ;)

@Będę chwalić

Dziękujemy za pozytywną opinię, którą również przekazujemy dziewczynom :) pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy ponownie!

Leon

Witam chodzę na sowinskiego w Legionowie co dzien po pieczywo i nie tylko i sa 2 zmiany pan jedne ,uprzejme a drugie krzycza .Mowa o dwóch Annach one sa krzykliwe nawet nic nie proponują w porównaniu do Agaty i Ewy

@Leon

Dzień dobry, dziękujemy za przekazaną opinię. Od tego tygodnia jest nowa obsługa na wskazanym sklepie, która niebawem przejdzie szkolenie. Mamy nadzieję, że sytuacja nie powtórzy się. Pozdrawiamy serdecznie i mimo wszystko zapraszamy ponownie.

Pyszny chleb

Moja opinia jest bardzo pozytywna, dzisiaj kupiłam chleb na jogurcie i jak zawsze świeży i pyszny.

@Pyszny chleb

Serdecznie dziękujemy za miłą opinię! Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)

GOŚĆ

moja opinia o piekarni jest negatywna na samochodach jest napis(tradycja zobowiązuje) tu mam wielkie zastrzeżenie pamiętam pieczywo produkowane(szczególnie chodzi o bagietki) w grzybkach na Al. Stanów zjednoczonych były pyszne obecnie jest to totalna lipa codziennie inne góra raz w tygodniu dobre .Wielokrotnie zwracałem uwagę w firmie na ulicy Korkowej bez rezultatu. PYTAM WIĘC GDZIE TA TRADYCJA CO ZOBOWIĄZUJE

Zadowolona

Bardzo dobre i smaczne pieczywo, przemiła obsługa na Jerozolimskich :)

Mariusz

Byłem na rozmowie o pracę, "ponieważ szanujemy ludzi to oddzwonimy niezależnie od wyniku rozmowy" Oczywiście nie zadzwonili. :)

Mariusz

Witam. Byłem dzisiaj w sklepie przy ulicy Kapelanów i muszę powiedzieć ze Panie każdego razu mnie zaskakują przede wszystkim swoim profesjonalnym podejściem. Chociażby sytuacja właśnie taka dziś że popsuła się Panią maszyna do krojenia i mimo kartek wiszących z informacją odpowiadają każdemu klientowi na to że maszyna nie działa z uśmiechem i pełnym spokojem. Ja to bym na pewno nie mogl być tak opanowany. Chodzę tam dosyć często i nigdy nie miałem problemu. Nawet stojąc w kolejce dość sporej Panie zawsze umilają czas oczekiwania i potrafią w szybki sposób rozbić kolejkę. Jestem naprawdę pod duzym wrażeniem. Życzę więcej takich ekspedientek.

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Grzybki - Warszawa

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia Grzybki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 13 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia Grzybki napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia Grzybki