Piekarnia Cukiernia Grzybki

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Piekarnia Cukiernia Grzybki

Aktualność
Szanowni Państwo,

Serdecznie dziękujemy za wszystkie Państwa opinie, zarówno te pozytywne jak i te, które pomagają nam ciągle się doskonalić. Staramy się być obecni tam, gdzie podejmowane są ważne tematy dotyczące naszych pracowników. Pragniemy Państwu przedstawić rzetelny obraz pracy oraz warunków zatrudnienia w naszej firmie.

Staramy się stworzyć rodzinną atmosferę dla naszych pracowników, by ludzie którzy tworzą z nami zespół pracowali z zadowoleniem i zaangażowaniem oraz by czerpali wiedzę z wieloletniej tradycji piekarni.

Chcemy dla Państwa stale się doskonalić, dlatego cenimy konstruktywną krytykę, z której wyciągamy wnioski. Zachęcamy do opisywania wszelkich niejasnych i trudnych sytuacji pod adresem: napisz@piekarniagrzybki.pl.

Serdecznie pozdrawiamy
Zespół Piekarnia Cukiernia Grzybki
Zołza

To wszystko nie prawda - wyroby znacznie gorszej jakości - korzystałam z wyrobów piekarnii od długiego czasu. Gdy zgłosiłam uwagi na e-mail nie dostałam żadnej odpowiedzi. Bardzo wysokie ceny, ograniczone dodatki, mniejsza masa wyrobów i podniesienie ceny. Straszna drożyzna. Jedynie miła atmosfera i obsługa w Centrali na Ul. Korkowej

Magda

Bardzo niska ocena obsługi w sklepie przy ul Powstańców brak znajomości towaru i ogólnie nie mile panie. Kupuje pieczywo w innych sklepach firmowych i tam jest zupełnie inaczej. Ciągła rotacja personelu też nie działa na korzyść. Może te pustki w sklepie to znak zeby poszukać przyczyny. Szkoda bo wyroby smaczne..

Paulina

Zapomniałam wspomnieć - pierwsza rzecz, o którą bym się upominała i starała to wprowadzenie systemu napiwków na sklepach. Ożywczy element.

Bob budowniczy

W Niemczech czy Francji pieczywo kosztuje tyle samo no może trochę więcej niż polsce ale kierowca zarabia 13 tysięcy i pracuje tylko pięć dni w tygodniu na soboty dorabiają sobie emeryci to znaczy że robią z was pajaców

Pracownik Biurowy

Nie zostałam zaproszona na rozmowę bezpośrednio do biura, odbyła się „na sklepie” na Włochach w Warszawie. Natomiast sama rozmowa została poprowadzona w bardzo nieprofesjonalny sposób. Pani przeprowadzająca rozmowę była bardzo nieprzyjemna, traktowała mnie z góry. Nie powiedziała dokładnie o obowiązkach ani o proponowanych warunkach, nie było również przestrzeni na pytania z mojej strony. Pod koniec rozmowy dodała, że „nie mają czasu” na wdrażanie nowego pracownika, tylko oczekują, że nowa osoba od razu samodzielnie rozpocznie pracę. To była najgorsza rozmowa, na której byłam - uważam, że była stratą czasu. Mogłam się tego domyślić widząc niejasne ogłoszenie na Facebooku zamiast na portalu z ogłoszeniami o pracę.

Pytania ze strony rekrutującej były zadawane w sposób niejasny. Każda moja odpowiedź była skwitowana z politowaniem i niemiłym komentarzem.

KATARZYNA OMEN.

Genialną obsługę mają Państwo na Waszyngtona przy Rondzie Wiatraczna,w piątek robiąc zakupy popołudniu byłam pod wrażeniem pan które tam pracują,naprawdę żadko zdarza się być tak dobrze obsłurzonym.Zyskali Państwo wierną klientkę. Pozdrawiam

@KATARZYNA OMEN.

Bardzo nam miło czytać takie opinie! Serdecznie pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)

Poldek
@KATARZYNA OMEN.

Kobieto zanim zaczniesz oceniać naucz się pisać po polsku

@Piekarnia Cukiernia Grzybki

A jednak czytacie tę opinię. W tym nasze, pracowników (usunięte przez administratora). To po co te kłamstwa że nie wiecie na co się skarżymy.Zwolnienia są, nie jeden pozew do sądu pracy pójdzie. Zobaczymy czy jesteście tacy cwani. grafiki proszę robić na cały miesiac- bo zgłosimy to do Inspekcji Pracy. A za pracę w nadgodzinach setki się należą a nie śmieciowa na inną firmę. Oj będzie was pupa szczypała, będzie

mieszkaniec Gocławia

witam, chciałem pogratulować firmie wspaniałego doboru personelu piekarni ul ,Umińskiego .Panie przesympatyczne, miłe,uprzejme, zawsze uśmiechnięte a wybór pieczywa cały dzień zadowalający. Tak trzymać. Pozdrawiam

Bv
@mieszkaniec Gocławia

Współczuję ci człowieku ogarnij się

Danuta

Obsługi to wy nie macie wyszkolonej . Do czego to podobna żeby ekspedientka podawała babeczki gołymi rękoma i do tego głupio się tłumaczyć , czy chleb też poda mi gołą ręką ? . Zanim powinna dawać przykład ta pani bo swoje lata już pewno ma chyba czas na emeryturę , To robi tak że już więcej tu nie przyjdę. Sklep Zegrzyńska Legionowo .

Iwona
@Danuta

To pikuś dobrze że nie widziałaś co się dzieje na piekarni

Dzień dobry. Czy poszukujecie kogoś do pracy? Interesuje mnie dział kanapki lub cukiernia. Pozdrawiam serdecznie

Joanna

Do cukierni sie nie pchaj . Sa 3 zmiany kazda bagienko . (usunięte przez administratora) . Produkcja grupa cwaniaczkow starych pracownikow . Deserownia uklad (usunięte przez administratora) i masakra atmosfera . A nad wszystkim kierownik udajacy ze nic o tym nie wie .

Kamil

Dziękuję zjadlem kiedyś grzybkowa kanapkę taką miałem sraczkę że do dziś pamiętam

Natalia

Jestem stała klientka w galerii Wołomin. Ostatnio coraz częściej zmienia się personel niestety na gorsze, najpierw bardzo niesympatyczna pani a teraz nie ogarniająca pani co się wokół dzieje, 5 razy się pyta co jeszcze i pyta o to samo. Natomiast stały personel na plus

Nm
@Natalia

Dobra rada lepiej zmień piekarnie

Klientka

Super obsługę macie Państwo w Piekarni przy ulicy Korkowej. Przemiłe, zawsze uśmiechnięte Panie i Panowie to wspaniała wizytówka sklepu, do którego chce się wracać Niech to trwa, czego sobie i Państwu życzę.

Iwona
@Klientka

Ty biedna kobieto dobrze że nie widziałaś co się dzieje na piekarni na pewno byś się porzygala

Karol

Ceny pieczywa poszły do góry a pensja bez zmian - przecież trzeba mieć na budowę, szefostwo widzi tylko podwyżki u siebie, nami się nie przejmuje, szkoda słów.........

@Karol

Widzieliście dzisiaj jak (usunięte przez administratora) swoich pupili wypuścił po 1 rzucie, co za gość totalnie bez honoru

Ktosik

Nie chodzi tylko o atmosferę. Tutaj łamie się prawo pracy! Zmuszanie do pracy w nadgodzinach, za które firma płaci umową zleceniem ( nie ma "setek"), brak grafików ( wiemy jak pracujemy przez kilka dni na przód - powinien być "zrobiony" na cały miesiąc ), do tego zastraszanie pracowników, gnębienie psychiczne i wyzysk. To wszystko w jednej firmie. Godziny prawie nigdy się nie zgadzają.

Nie podam

Dlaczego serwis blokuje słowa (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)

Maria

Od kilku mc jestem klienta sklepu na Ordona. Sklep bardzo ładny wyroby smaczne ale obsługa bardzo przeciętna. Może nie wszystkie panie ale prym wiodą dwie młoda bardzo niesympatyczna i wiecznie obrażona na każdego klienta oraz taka wysoka zarozumiała i ordynarna komentarze wobec klientów wypowiadane pod maseczka na nieszczęście tej pani są słyszane na sklepie a jej zachowanie na sklepie żenada glosny śmiech i niecenzuralne słowa nie na miejscu

Bardzo szybka i miła obsługa przy Madalińskiego , zawsze świeże pieczywo i wypieki. Polecam , na pewno będę wracał.

Cool T

Szukają od dłuższego czasu Specjalisty ds Systemu Jakości? Prosze powiedziec, co jest powodem tak częstego zamieszczania ogłoszenia? Na jakie zarobi można liczyć? Jaka jest atmosfera w pracy? Proszę o rzetelnie informację.

XXX

Nie polecam tam pracy, sam (usunięte przez administratora) i brak czasu na własne życie, najlepiej żeby ciągle być w pracy i nawet jak jest się chorym to nikogo to nie obchodzi, masz z bolącym gardłem być miła i krzyczeć do klientów. Nie polecam.

Seba

Ktoś się orientuje ile zarabia kierowca na start ?

Kkkk2

Jeśli zgłaszasz problem zamiast udawać, że wszystko jest Oki, to kierownik zawsze reaguje i stara się naprawiać problem . Jednak uważam, że pracownicy na pawilonach powinni sami załatwiać swoje problemy między sobą. Kierownicy mają kupę roboty ...a problemem wśród pracowników jest kiepska komunikacja, brak rozmowy i obgadywanie . Pozdrawiam

Klient

Dobre pieczywo

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Grzybki - Warszawa

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia Grzybki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 66.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 49, z czego 13 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 11 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia Grzybki napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia Grzybki