Piekarnia Cukiernia Grzybki

3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Piekarnia Cukiernia Grzybki

Maria

Codzienne robię zakupy na Woli ulica Wyki i jestem bardzo zadowolona z miłej i profesjonalnej obsługi pracujących tam Pań, a zwłaszcza Pani Agnieszki, osoby przemiłej i przesympatycznej która za każdym razem poprawia mi humor swoją wspaniałą postawą w tych ciężkich czasach.

Fajna

Zabrać pracownikom premię w czasach pandemi zwalając winę na pandemię... Żenua!!!!

Miałam okazję być na szkoleniu na Grochowskiej 304 proponuję omijać ten sklep wielkim łukiem panie tam pracujące kwalifikują się ewentualnie do sprzątania wychodkow u siebie na wsi. Pieczywo rano rozkładane jest bez rękawiczek spadające pieczywo przy rozkładaniu towaru spowrotem kładzie się na półki gdzie potem w ,, rękawiczkach" podaję się klientom Żenada !!!!!!!! Panie niby miłe ale na zapleczu sypią się tak orginalne epitety pod adresem klientów że przeżyłam szok Pani z emblematem,, Małgosia"" po wyjściu z toalety nawet nie myje rąk jej motto życiowe to i tak jestem atrakcyjna jednym słowem bród smród i ubóstwo

Przez jakiś czas też pracowałam w Grzybkach. Byłam w innych punktach ale dziewczyny też odkładały z powrotem na półkę pieczywo, które spadło. Oczywiście jak klient nie widział. I jak nie było klientów to towar dokładany bez rękawiczek. Brak miejsca gdzie można usiąść i spokojnie zjeść podczas przerwy. Dużo też zależy od atmosfery na pawilonie. No ale jak dziewczyny się nie dogadają to ciężko jest pracować.

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się z nami opinią. Zweryfikujemy jakość obsługi we wspomnianym punkcie. Pozdrawiamy serdecznie.

M.szewczuk

Witam. Co do czystości na sklepie, nie mogę się zgodzić, zawsze ładnie pachnie , panie są mile , zawsze porozmawiają, czasem pytają co słychać, czy wszyscy w domu zdrowi . To bardzo miłe, panie przy kasie mają rękawiczki, widać, że dezynfekują ręce. Co do wykładania pieczywa, nie wiem jak jest ,nie widziałem. Ale.bardzo sobie chwalę obsługę i pieczywo na Grochowskiej i przy Rondo Wiatraczna .

Kl

Jak piekarnia daje sobie radę w czasach pandemii Koronowirusa

@Kl

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie. Jakie aspekty naszej działalności Pana/Panią interesują? Pozdrawiamy serdecznie

Pracownik Biurowy

Nie zostałam zaproszona na rozmowę bezpośrednio do biura, odbyła się „na sklepie” na Włochach w Warszawie. Natomiast sama rozmowa została poprowadzona w bardzo nieprofesjonalny sposób. Pani przeprowadzająca rozmowę była bardzo nieprzyjemna, traktowała mnie z góry. Nie powiedziała dokładnie o obowiązkach ani o proponowanych warunkach, nie było również przestrzeni na pytania z mojej strony. Pod koniec rozmowy dodała, że „nie mają czasu” na wdrażanie nowego pracownika, tylko oczekują, że nowa osoba od razu samodzielnie rozpocznie pracę. To była najgorsza rozmowa, na której byłam - uważam, że była stratą czasu. Mogłam się tego domyślić widząc niejasne ogłoszenie na Facebooku zamiast na portalu z ogłoszeniami o pracę.

Pytania ze strony rekrutującej były zadawane w sposób niejasny. Każda moja odpowiedź była skwitowana z politowaniem i niemiłym komentarzem.

Grzybki adieu.

„Grzybki”, Puławska 142, 9.03.2020 g.13. Za ladą najmłodsza z Pań. Osobowość typu „gniazdo os”. Kupuję jogurtowy za 3,7 płacąc banknotem dziesięciozłotowym no i zaczyna się... Pani żąda odliczonych pieniędzy bo z tak wielkiego banknotu (?!) nie ma jak wydać. Wysyła mnie na miasto żebym rozmienił. Powołuje się przy tym na jakiś przepis, który zobowiązuje klienta do posiadania odliczonej kwoty. A okrasza to wyjątkową „elegancją”. Odmawiam. Uważam, że to zadanie dla kierownika sklepu. W końcu jakimś cudem pieniądze, których nie było, znajdują się. Wychodzę szczęśliwy. Nie zostałem pobity, mam chleb i 6,3 reszty a w dodatku zdobyłem bezcenną wiedzę jaką filozofią kieruje się ta kupcowa „specjalnej troski”. Zarówno Firmę szczycącą się hasłem „Tradycja zobowiązuje” jak i nas klientów ta sfrustrowana pracą osoba, ma tam gdzie .... słońce nie dochodzi.

@Grzybki adieu.

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią. Przepraszamy za zaistniałą sytuację. Koleżanka została już uczulona przez koordynatorkę sklepu. Na przyszłość rekomendujemy jednak skorzystanie z płatności kartą, tak jak to zaleca Ministerstwo Rozwoju i Główny Inspektor Sanitarny. Pozdrawiamy.

@Grzybki adieu.

I ta Pani ma racje, to klient ma mieć odliczona kwotę. Nie jesteście panami i władcami, skończyło się:)

Zadowolona

SUPER WYROBY ZAWSZE ŚWIEŻE I PYSZNE A CHLEBEK Z NISKIM IG REWELACJA TAK TRZYMAĆ. POLECAM

@Zadowolona

Serdecznie dziękujemy za ciepłe słowa! Pozdrawiamy i zapraszamy ponownie :)

Ludwik

Skandalicznie niska jakość pączków. Firma nie odpowiada na skargi. Odradzam. Ja juz nie kupuję nic u nich.

Lukasz

Kupiłem pieczywo w tej piekarni pachniało smakowicie.Dotarłem do domu i sprubowałem pieczywo po przełknięciu byłem w szoku.Był gozkie kwaśne oraz brało mnie na wymioty.Dopiero po wypiciu 200 ml soku pomogło.Wiecej nie kupie tam pieczywa ból brzucha mam nadal ponieważ pisze tę opinię 10 min po zderzeniu.Oceniam piekarnie na 0.

@Lukasz

Dziękujemy za podzielenie się opinią. Czy może Pan podać szczegóły zakupu (miejsce, czas, produkt) w wiadomości prywatnej (kontakt@piekarniagrzybki.pl), tak, żebyśmy mieli szansę na ocenę sytuacji? pozdrawiamy

zainteresowana

Dzień dobry Czy zatrudniacie Państwo osoby w wieku 50+?

@zainteresowana

Dzień dobry, dziękujemy za zapytanie. Jakiego stanowiska dotyczy? Pozdrawiamy :)

Zainteresowana
@Piekarnia Cukiernia Grzybki

Dziękuję za odpowiedź. Dotyczy stanowiska Sprzedawcy - Warszawa. Wysłałam aplikację ale nikt narazie się nie odezwał. Czy prowadzą Państwo rekrutację w chwili obecnej?

@Zainteresowana

Jak najbardziej prowadzimy obecnie rekrutację na stanowisko ekspedientki - zapraszamy do zapoznania się z bieżącymi ogłoszeniami: https://piekarniagrzybki.pl/kariera/ Pozdrawiamy!

zainteresowana
@Piekarnia Cukiernia Grzybki

Zapoznałam się z obecnymi rekrutacjami. Spełniam wszystkie wymagania ale nie dostałam żadnej odpowiedzi ani telefonu. Czy istnieje jakaś inna forma kontaktu?

@zainteresowana

Zgodnie z informacją zawartą w naszych ogłoszeniach pozwalamy sobie na kontakt tylko i wyłącznie z wybranymi kandydatami. Nie prowadzimy rekrutacji masowych, w związku z tym na dane stanowisko do danego lokalu firmowego potrzebujemy pojedynczych osób. Prosimy o cierpliwość. W sytuacji zainteresowania Pani osobą nasz dział rekrutacji na pewno będzie kontaktować się telefonicznie.

Klientka

Witam codziennie robiąc zakupy w państwa sklepie na ulicy kruczej zauważyłam że pani blondynka włosy związane w kucyk grubsza jestem bardzo chumożasta i do koleżanek i do klientów dziwne spojrzenia dogadywanie do pracowników tak jak by je wszystko nie pasowało a prawda jest taka że najgorzej obsługuje klientów że wszystkich ekspedientek na tym sklepie notorycznie z kimś rozmawia nie zwraca uwagi na kolejkę i prowadzi głośne rozmowy przez telefon

Alaa

Dzięki Sylwia za odpowiedź chciałam się jeszcze dopytać jak sprawa wygląda z niedzielami ?

Dzień dobry, nie usuwamy żadnych opinii zgodnych z regulaminem serwisu.

Kobieta

Praca ok. Choć sporo na głowie. Jeśli są fajne dziewczyny na pawilonie idzie się dogadać. Pracuje od 6 miesięcy. Kasa zawsze na czas. Tylko problem z wolnym jeśli komuś potrzeba. Praca na plus ogolnie

Alaa
@Kobieta

Witam chciałam się dopytać jak z sobotami w pracy czy można samemu wybrać która chce się mieć wolna ? Pozdrawiam

Sylwia
@Alaa

W związku z sobotami w pracy to dogadać się trzeba ze swoją ekipą na pawilonie, zazwyczaj wybierasz sobie w które chcesz pracować ????

Laura

Tu powinni wypowiadać się pracownicy lub przyszli. A nie właściciele cukrują klientom i od wrotnie. Bardzo słabo

@Laura

Serdecznie dziękujemy za wiadomość i pragniemy poinformować, że właśnie z nimi Pani rozmawia :) Pozdrawiamy!

Misia
@Laura

Niestety pani Lauro ma pani rację. Nie raz na tym forum pisały osoby byli pracownicy którzy informowali o mobingu który rozgrywał się na cukierni. Tutaj tylko odpowiada się na pozytywne opinie. Każdy kto postawił się kierownikowi cukierni, który w ogóle nie ma szacunku do ludzi wyzywal, szykanował itp musiał się zwolnić. Zwolnienie polegało na tym, że albo najlepiej było to zrobić z własnej woli albo doprowadzil do tego ten człowiek. A ma on takie układy ze iść po pomoc wyżej to tylko strata czasu i nerwow bo nikt nie pomoże... Ludzie się boją mówić, każdy tylko po cichu się zali, boją się stracić pracę. Nie jedna osoba psychicznie nie wytrzymała na cukierni.. W zakładzie pracy na malowniczej są duże układy. Osobie której zależy na pracy tam lepiej będzie siedzieć cicho i broń boże nie zadzierać z kierownikiem cukierni bo ma duże poważanie u szefostwa i zawsze go wybronią. A skargi czasem były wprost mówione przez wielu ludzi.

Klientka

Bardzo jestem miło zaskoczona dużym wyborem pieczywa, Panie przesympatyczne w lokalu przy Agorze, potrafią sprawnie obsłużyć i nawet doradzić. Gorąco polecam, zostanę stałą klientką

Myślałam że opinie są dla pracowników i przyszłych pracowników. A tu wszystko komentuje pracodawca. Coś nie tak nie powinno tak być. Ok próbuje się bronić przed nie uczciwymi komentarzami laserów. Ale trochę źle to wygląda .Żaden pracodawca nie pisze na gowork dla pracowników dziwi mnie to .

@Monika

Dzień dobry, serdecznie dziękujemy za podzieleni się opinią. Poprosimy o sugestię kto powinien w naszym imieniu odpowiadać na pytania odnośnie procesu rekrutacji. Co więcej, według nas portal służy wszystkim stronom. My dzięki komentarzom możemy się doskonalić dla naszych Klientów. Pozdrawiamy!

Lola

Witam , chciałabym podjąć prace w piekarnia grzybki , ale mam pytanko jak z sobotami są dwie przymusowe czy można wybrać. Z góry dziękuje za wszystkie komentarze. Pozdrawiam

@Lola

Dzień dobry, w celu rozwiania wszelkich wątpliwości rekomendujemy bezpośredni kontakt pod adresem: rekrutacja@piekarniagrzybki.pl. Pozdrawiamy serdecznie

Alaaaa

Witam czy niedzielę są przymusowe ?

Cichy

Witam.Pruszków ul.kosciuszki piekarnia grzybki ! Bardzo nie miła obsługa, ciągle panie nie zadowolone z pracy , brak zainteresowania klientem . Wyszedłem z tego sklepu zniesmaczony i więcej tam nie wrócę. Stały klient .

@Cichy

Dzień dobry, dziękujemy za podzielenie się opinią. Przekazujemy ją niezwłocznie do koordynatorki wspomnianego sklepu. Mamy jednak ogromną nadzieję, że była to sytuacja losowa i więcej się nie powtórzy. Pozdrawiamy serdecznie

zdziwiona
@Piekarnia Cukiernia Grzybki

Dzień dobry, myślę, że "Pan Cichy" miał po prostu zły dzień, bo ocena jest naprawdę niesprawiedliwa - dziewczyny są bardzo sympatyczne :)

Zainteresowana

Podczas rekrutacji dowiedziałam się, że sklepy wdrożeniowe znajdują się na Cybisa i Belgradzkiej. Który lokal bardziej polecacie? Gdzie pracownicy są bardziej pomocni i skłonni do pokazania wszystkiego?

Zostaw merytoryczną opinię o Piekarnia Cukiernia Grzybki - Warszawa

• Jak się pracuje w Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Zobacz opinie na temat firmy Piekarnia Cukiernia Grzybki tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 65.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 48, z czego 13 to opinie pozytywne, 25 to opinie negatywne, a 10 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Piekarnia Cukiernia Grzybki?

Kandydaci do pracy w Piekarnia Cukiernia Grzybki napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Piekarnia Cukiernia Grzybki