Opinie o sonel.pl - Sonel w Świdnica

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy SONEL S.A.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w SONEL S.A. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja instrumentów pomiarowo-kontrolnych i nawigacyjnych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o SONEL S.A. w Świdnica

Sąsiad

Bawią mnie te wpisy, Czy Wy sobie zdajecie sprawę co to jest ciężka praca? Uważacie, że w Sonelu Jest Ciężko? Warunki rewelacja, a praca gdzie ochrona osobista to fartuch mówi sama za siebie. Taka grupa ludzi chyba nie powinna nic w życiu robić. A klimat się psuję dzięki Waszej zawiści, podpierdalaniu etc. Zastanówcie się nad sobą. "Wszelkie zmiany zaczyna się od siebie"

kuzyn
@Sąsiad

ta firma teraz to jedna wielka porazka , przestrzegam wszystkich

Znam cię Janusz :D
@Sąsiad

Klimat się psuje bo ludzie są tacy okropni ,nikt nie widzi tego co robi ale zawsze widzą to co robią inni ,pozdrawiam najatrakcyjniejsza pannę na produkcji , niedawno wyszłaś za mąż a już takie rzeczy się mówi o tobie xd xd często się zastanawiam czy te kobiety przychodzą tam do pracy czy może by pokazać jakie są ładne i puste ? Skoro idziesz do pracy to skup się na pracy a nie na facetach :D

nie mierz swoją miarą
@Znam cię Janusz :D

Najpierw napisałeś, że ludzie skupiają się na błędach innych, a nie na sobie, a późnej sam udowadniasz tę tezę, pisząc kolejne słowa atakujące atrakcyjną monterkę. Sam robisz tak samo ! Skupiasz się na poczynaniach innych, a nie na sobie! Dlaczego mierzysz ludzi swoją miarą ? Kto Ci dał do tego prawo, aby oczerniać innych ? Czy mężatka nie może bawić się na imprezie firmowej ? To, że mamy bardzo ładne monterki wcale nie oznacza, że należy je oczerniać z tego powodu i ograniczać poprzez atak. Może zazdrość przysłania Ci umysł, ale proszę opamiętaj się. Proszę nie twórz wyimaginowanych historii i nie psuj atmosfery, gdyż każdy z nas chce dobrze pracować i nie widzieć "wroga" obok siebie w pracy. Poprzez takie komentarze i insynuacje tworzysz niezdrową atmosferę, która później rzutuje na relacje w firmie. Po co to robisz ? Każda firma ma swoje słabe i mocne strony. Skup się na dobrych rzeczach, a nie na złych, to przyniesie większe korzyści dla wszystkich! Ładna dziewczyna, mężatka ma prawo bawić się, tańczyć, na imprezie tak samo jak Ty. Nie oceniaj proszę i nie mierz swoją miarą innych ! Jak sam zauważasz, staraj się być lepszym od innych, których spotykasz w Sonelu - skup się na sobie i rozwijaj się każdego dnia, abyś był lepszy od tych, którzy patrzą na innych, a nie na siebie. Wierz mi, w dłuższym terminie to Ty wygrasz i zostaniesz doceniony. Życzę Ci sukcesów w życiu prywatnym i zawodowym. Mam nadzieję, że moje słowa nie zostały rzucone na wiatr i kiedyś zakiełkują i będzie z tego piękny owoc :)

coś w trawie piszczy...
@nie mierz swoją miarą

Twój poprzednik nic nie wspominał o imprezie ale o zachowaniu w pracy więc może wiesz coś więcej? Nie sądzę by to były wyimaginowane historie ponieważ wieść o tym wpisie rozeszła się po firmie w mgnieniu oka a z rozmów wynika że zdecydowana większość pracowników domyśla się o kogo chodzi. Widzę że mocno stoisz za tą dziewuchą, ja bym tego nie robił. Nasuwa się jedynie pytanie czy to jest odpowiednie miejsce na takie tematy?może by tak wziąść się za usprawnianie produkcji a nie tworzyć kolejnego wątku telenoweli "Sonel-trudne sprawy ".

Fellatio
@nie mierz swoją miarą

Rzeczowa i konkretna odpowiedz, aczkolwiek w tamtym komentarzu nie chodziło o monterkę, a mężatkę z sąsiedniego działu:)

Królik Bax
@Fellatio

Chodziło czy nie chodziło... większość szepcze o blondi z montażu, z resztą to było widać jak świruje z takim jednym bez krępacji, notabene też zajętym, więc co się dziwić?

komodo
@coś w trawie piszczy...

pisze się WZIAĆ!

@coś w trawie piszczy...

a może tak 'wziąć", gupku po podstawówce?

Janusz :D
@Fellatio

Chodziło o najatrakcyjniejsza panią blondi ;))

Janusz :D
@nie mierz swoją miarą

Nie mierze tej kobiety rządna miara ;) Macie bardzo ładne monterki ? Panie po 50 ? Fakt są ładne jak wiadomo wino czym starsze tym lepsze :D Pozdrawiam panie Monterki które mają w głowie poukładane i chodzą do pracy by zarabiać a nie się ku*** a co do imprez ,kobiety szanujcie cię !!!! Każdy ma prawo się bawić jak chce a my mamy prawo mówić co o tym myślimy ! Uważajcie i odbierajcie to jak chcecie ale Prawo jest takie samo dla wszystkich ;D nie osądzam ale pisze co myślę :D

Praxar
@Królik Bax

Zazdrość ludzi zżera, szczególnie jak ktoś ładniejszy, lepszy, albo po prostu ma w (usunięte przez administratora) ich opinie i ploty.

Praxar
@Janusz :D

Znaczy ktoś komuś zrobił przyjemność typu fellatio, a reszcie żal serca i [...] ściska? Czasem trafi się dziewczę, co zrobi coś bezinteresownie (i tylko 2 kalorie :D), gdyby facet zrobił coś podobnego bezinteresownie zasadniczo nikt by tego tematu nie drążył (a szczególnie gdyby druga strona była brzydka, garbata, stara itp). Takie tam głupoty.

Xxxxx

:)))

Sowa

Pozdrowienia dla obecnie panujących brygadzistek... Proponuję wziąść się do pracy anie zajmować się plotka i przy biureczku.

AniMruMru
@Sowa

Rozumiem, że poprzednie były lepsze :)

rosa
@Sowa

A ja proponuję przypomnieć sobie pisownię języka polskiego i WZIĄĆ się do pracy , A NIE oglądać na innych.

K.
@Sowa

Uderz w stol, a kj sie odezwie

TOUS

Dlaczego jest taka opinia o kj?? Czemu jest taka atmosfera tam?? chciałam się przyjąć do pracy ale coraz więcej osób odradza. O co chodzi?

Jozek
@TOUS

Jak mawiaja, ryba psuje sie od glowy. Poczytaj na forum ;)

Lenos
@TOUS

TOUS TY szukasz pracy czy sanatorium, bo jak widzę to z ciebie nie zły/zła leser.

@Jozek

czytałam właśnie. Ludzie piszą, że atmosfera na produkcji się poprawiła. ponoć jest lepiej. jedyne czego się doszukałam , to że ludzie z produkcji odrabiają przerwy na fajki a Ci z kj już nie. Jest jeszcze jeden wpis, że po zamianie stanowisk jak mniemam są blędy uznawane przez kj, a wcześniej nie były. Pytam o ten dział, bo słyszałam, że jest rożnie. Jedni mówią, że ok a inni wręcz odwrotnie

Loko
@Jozek

Dobrze że nie od (usunięte przez administratora) ta ryba Ci się nie psuje Józek- smród byłby- A tak pachnie perfumami :-)

Herrman
@anonymous

Z tego co mi wiadomo, do do tego działu przyjęć nie było od dawna i nie ma też teraz, zastanawiam się nad czym się tak zastanawiasz ?

Joe
@Loko

Jak z perfumami sie przesadza to tez nie za dobrze. takie pudrowanie trupa ;)

Cały proces rekrutacji - od złożenia CV do zatrudnienia trwał około 4 tyg. Pierwsza rozmowia telefoniczna, która miała za zadanie zweryfikowanie podstawowych informacji i mojej chęci do wzięcia udziału w procesie rekrutacyjnym trwała ok 15min. Następnie została umówiona godzinna rozmowa telefoniczna, podczas której pojawiły się bardziej szczegółowe pytania - dotyczące mojego doświadczenia zawodowego, wykształcenia, motywacji do zmiany pracy, planów względem przyszłego rozwoju. W ramach tej rozmowy, odbyliśmy z rekruterką krótką rozmowę po angielsku. O wyniku tego pierwszego etapu zostałem poinformowany mailowo w ciągu tygodnia. Zostałem zaproszony do wzięcia udziału w kolejnym etapie, już stacjonarnie w siedzibie firmy. Podczas drugiego etapu, z komisją rekrutacyjną bardzo szczegółowo omówiliśmy kwestie związane ze stanowiskiem pracy, udzieliłem odpowiedzi na pytania związane z moim zachowaniem w przypadkach z życia wziętych. Został pogłębiony wywiad osobowy. Poruszone zostały warunki współpracy. Sama rozmowa trwała ok 2h. O wynikach tego etapu zostałem poinformowany drogą mailową a następnie telefonicznie i zaproszony do siedziby firmy w celu podpisania listu intencyjnego. :)

Dotyczące specjalizacji, doświadczenia zawodowego, wykształcenia. Dotyczące motywacji do zmiany pracy i podjęcia nowej.

ZUZKA

Napiszcie proszę, jak atmosfera w firmie. Zmieniło się coś na lepsze?? w jakim dziale się najlepiej pracuje? Gdzie jest najbardziej przyjazna atmosfera? Na jakim poziomie kształtują się zarobki ?

Karina
@ZUZKA

Spokój, w produkcji nowi kierownicy wydają się być w porządku i nawet atmosfera się poprawiła. Płace takie sobie ale nie najgorzej jak na tą robotę. Ogólnie OK ale bez szału, po prostu spokojna praca dla tych co chcą pracować.

@Karina

200 luda. 40 kierowników. Wszystko na temat :)

nik1

Dla uściślenia - zatrudnionych jest 280 osób, w tym 18 kierowników. Chyba nie jesteś na bieżąco.

@nik1

Na całym świecie? Jak na firmę o zasięgu ogólnoświatowym to skromnie te 280 osób.

Witold

Czy firma ma jakieś oferty pracy? Wiecie coś?

Karina
@Witold

Programistów podobno szukają

Jacek
@Witold

Witoldzie, aktualne oferty pracy znajdziesz na naszej stronie: https://www.sonel.pl/pl/o-firmie/praca-kariera/

@Jacek

Żeby zrobić karierę (500kpln/rocznie) trzeba mieć plecy w zarządzie. Jak ktoś chce się dowiedzieć szczegółów niech wejdzie do firmy i powie magiczne słowo "czopek".

aaaaaaaaaaaaaaaaaaa

strach

Czy jest jakiś powód, że tak rzadko piszecie?

Natalia

@Kuba Firma SONEL bardzo często poszukuje nowych ludzi do pracy. Również na tej stronie https://www.gowork.pl/praca/sonel-s.a.;pr znajdziesz aktualne oferty proponowane przez tego pracodawcę. Jakie stanowisko konkretnie by Cię interesowało? A może już złożyłeś u nich swoje CV. Zachęcam Cię do aktywnego uczestniczenia w dyskusji.

Kuba

Podpowiedzcie czy firma potrzebuje pracowników?

Jacek
@Kuba

Kuba, aktualna lista ofert pracy znajduje się na naszej stronie: https://www.sonel.pl/pl/o-firmie/praca-kariera/

Czy ktoś może opisać, jak teraz przedstawia się firma na tle innych - zarówno w tym obszarze jak i lokalizacji? To bardzo cenna pomoc dla osób mieszkających w Świdnica.

Zdzichu

A na produkcji to jeszcze po polsku się nawija czy po ukraińsku?

Pytanko

To co z tym stanowiskiem zaopatrzeniowca? Czemu znów jest ta oferta? Jak zarobki?

@Pytanko

Proste - albo kogoś wywalili, albo nie wytrzymał młynu który jest w tej firmie.

xterminator

Spoko Nick to tyko ciąża jednej z pracownic. Sonel ma się dobrze :)

Nicky

Witam, czy ktoś wie i mógł by udzielić informacji na jakim poziomie kształtują się zarobki w dziale zaopatrzenia?? Mam jeszcze pytanie dotyczące tak częstej rekrutacji na to staniwisko? Czy jest aż tak trudno? Czy kierownictwo jest nieprzychylne?? Bo mam wrazenie ze co 2 miesiące jest ogloszenie do trgo działu.

K

żenada poruszać takie tematy na forum tego typu. Powinna Pani raczej porozmawiać z małżonkiem co i dlaczego tak mi sie wydaje a nie pisac takie psychopatyczne, załosne dyrdymały. Poza tym to grożba karalna więc sugeruję rozwagę i moze wizyte w jakiejs poradni. Słabe i nie na miejscu...

Nick Nolte

Coś mocnego musiało być, skoro administracja to wywaliła, bo chyba nie chodziło o lekko niecenzurowane słowa. W googlach ostało się tyle: "Nie pozdrawiam Paniusi z kj która rozbija małżeństwa.,w moje też się wpier[...]a. jezeli się..." Znowu KJ? Oj, korporacja się zrobiła, małżeństwa się kojarzą i rozbijają, jaja jak berety. Dzisiaj też impreza, może ktoś da jeszcze ostro czadu?

asd

Na tym portalu gorzkie żale zamiast normalnych opinii. Praca w dobrych warunkach, trochę większy nacisk jest teraz i mniej przyjemna atmosfera bo pojawiła się zawiść. Zarobki porównywalne z innymi firmami nieopodal. Dla pracowników niższych sfer uważam, że zaniżone choć nie mam bezpośredniego porównania bo wszystko jest tajne, wnioskuję z klimatu, który obecnie panuje. Medicover, Multisport, normalne umowy o pracę. Wycieczki; chyba teraz taki standart - Noworoczna zwykle dwu-dniowa, rajd na Wielką Sowę, Beton party=3 razy w roku integracja (darmowa)

Natalia

@I.rozumiem, że w firmie normą jest odrabianie dodatkowych przerw. Widzę, że pracujesz na produkcji. Mógłbyś powiedzieć coś więcej o swojej pracy? Co powinny wiedzieć osoby zainteresowane dołączeniem do tego działu?

I.

Jak ktoś ma chody u kierownictwa to w pracy robta co chceta.przykładem są Panie z kj które po 5 razy dziennie chodzą na papierosy i nawet nie muszą ich odrabiać jak to robią inni pracownicy z produkcji...czy my mamy inne tyłki,a moze tylko my musimy codziennie odrabiac papierosy a inni chodza kiedy chca za przyzwoleniem kierownictwa.

Natalia

@peachmógłbyś powiedzieć coś więcej o obecnej sytuacji w firmie? Czy dobrze rozumiem, że będzie lub też już była organizowana impreza integracyjna? Jak często takie wydarzenia są organizowane? Możesz powiedzieć też jak wyglądają warunki pracy na produkcji? Co według Ciebie warto by zmienić?

peach

Beton party is coming :) Ocieplenie wizerunku się szykuje przez produkcje. Choć tam zmian jak nie było tak nie ma :) Ale wszyscy klepią się po pleckach i udają , że jest fajnie.

Natalia

Pojawiła się oferta pracy na stanowisko Specjalista ds. dokumentacji. Ktoś z Was pracuje w tym dziale firmy? Możecie powiedzieć coś więcej o tym, czego można się spodziewać po dołączeniu do firmy? Jakie są plusy i minusy pracy właśnie w niej?

Owcokrajowiec
@Natalia

Wg oferty szukają autora instrukcji i wszelkiej propagandy - słusznie, bo patrząc na to, co ostatnio się pojawia w "Artykułach prasowych", czyli w kółko "jest znanym na rynku producentem nowoczesnych...", "...sprawdzają się wszędzie tam, gdzie użytkowana jest energia elektryczna" czy "wprowadził na rynek rodzinę mierników" (wprowadził 5 lat temu, ale w Sonel-Propagandzie dalej jest to nowość) to pusty śmiech ogarnia nad tym biedakiem, co to wypisuje i musi coś napisać mimo że nie ma o czym. Swego czasu niejaki Kisiel napisał "od samego mieszania herbata nie zrobi się słodka". Najwyraźniej prezesi czytają inną literaturę :D

Zostaw merytoryczną opinię o SONEL S.A. - Świdnica

• Jak się pracuje w SONEL S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy SONEL S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 43.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w SONEL S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 7 to opinie pozytywne, 10 to opinie negatywne, a 9 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy SONEL S.A.?

Kandydaci do pracy w SONEL S.A. napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

SONEL S.A.