Asc Workers

Świebodzice

Opinie o Asc Workers

Alicja

@Arti, a jak u Ciebie z wypłatą wynagrodzenia, jest terminowa? Powyżej niektórzy kwestionowali tę kwestię, więc skoro Ty ogólnie polecasz Asc Workers, to czy można zakładać, że u Ciebie nie ma z tym większego problemu?

Arti

Ogolnie polecam. Jestem wózkowym w Jelczu. O dziwo zarabiam wiecej przez agencje, niż chlopaki na zmianie w firmie. Pracuje 2 miesiące ale póki co polecam.

Alicja

@nznana na forum kasowane mogę być jedynie te komentarze, które naruszają regulamin forum. Jest on dostępny na dole strony - warto się z nim zapoznać. Na pewno opinia o tej samej treści, ale zapisane w zgodzie z regulaminem forum, nie zostanie skasowana.

nznana

Szkoda,że administracja kasuje moje komentarze dotyczące pracy w faurecia Wałbrzych. Bo co? Bo napisałam całą prawdę? Przykro się patrzy na takie cos. Zamiast pomóc człowiekowi, i jakoś zapobiegać wymienionym wczesniej przeze mnie sytuacjom, to zamiata się wszystko pod dywan.

Alicja

@nznana, z wypowiedzi @halinkazJelcz'nka, wynika, że to opóźnienia rzędu 1-2 dni. Wiadomo, że nie jest to przyjemne dla pracownika bo zawsze chce się mieć pieniądze na czas, ale nie jest to też na tak wielką skalę. @halinkazjelczy'nka, a jak z benefitami, jest jakiś socjal?

Halinka z Jelcz'ynka

Pisze o Jelczu Laskowicach. Tez tam pracuje poprzez asc workers. Umowa zlecenie i 8godzin dziennie. wyplata to niecale 1900 na reke

Alicja

@HalinkazJelczynka możesz napisać konkretnie o jakiej lokalizacji piszesz? Tutaj jest forum Asc Workers z Świebodzic, więc żeby być konkretnym należy precyzować miejsce, o którym się pisze. Ze względu na to, że w różnych lokalizacjach pensja może być wypłaca w różnym terminie.

Halinka z Jelcz'ynka

U nas w Jelczu raczej wszyscy dostają kasę miedzy 9-11, Fakt w umowie jest napisane 10-go , 1 dzien spoznienia im daruje, bo kasa zawsze jest. Praca jak każda inna produkcja.. nic nadzwyczajnego, ale przynajmniej jest mozliwosć nadgodzin i zawsze pare zł sobie dorobie.

Alicja

@nznana czy wynagrodzenie często było wypłacane z opóźnieniem, czy opisujesz jednostkową sytuację? Terminowość wypłat to bardzo ważny aspekt pracy na co dzień - wielu pracowników uważa, że brak terminowości może świadczyć o problemach w firmie. Jak to wygląda w Asc Workers?

Alicja

@Spokojna, a co przede wszystkim podoba Ci się w pracy?

Żarów/z

Ogolnie stawka nie jest najwyższa, ale jest duzo nadgodzin i 2500 na rękę mozna dostać, jesli tylko komuś sie chce

Alicja

@Jelcz-Laskowice to znaczy, że spotkałeś się z taką sytuacją, gdzie podczas rozmowy kwalifikacyjnej rozmawiałeś z rekruterem o kwocie netto, a następnie na umowie okazało się, że brutto?

Katharina

jest dobrze. 14 zł na h Jak ktos chce pracować to 3000 wyciągnie

pola

Jako adminisrator na spokojnie można dobrze się napracować, a przecież i stawki są za to odpowiednie. Premie się pewnie zdarzają, bo o nawet takie dwuskładnikokwe wynagrodzenie jest teraz trudno. Przynajmniej wiadomo że mają na uwadze zadowolenie kadry.

jaguarbbb

a co z zakazem pracy w firmie konkurencyjnej po rozwiązaniu umowy? nie można pracować ale innej agencji przez rok?czy dla innych podmiotów też?

gosc1234

A ja mam pytanie czy pracuje się tam w weekendy?? i jak wygląda praca na magazynie?

pracownik ASC

Ja gorąco polecam. Wiem, że jak sie przyłożę, to bardzo dobrze zarobię. Dzięki mojemu kierownikowi mam pracę, dobrze zarabiam i wyszedłem z długów. Dzięki(usunięte przez administratora)

gosc23

ja również polecam, umowa zlecenie, ale zarobki są naprawdę wysokie. za godzinę pracy z premią mam około 12 zł na rękę.

Szop

A ja polecam. Pracuję na umowę zlecenie w Żarowie i mam bardzo dobre zarobki. Pracownicy w firmie gdzie pracuję mi zazdroszczą bo zarabiam 50% więcej jak oni. Masz rację robol, że trzeba być dyspozycyjnym ale za taką kasę warto. Zarabiam dużo więcej od moich rodziców, którzy mają 30 lat pracy. Pasuje mi taka praca na telefon. Gorąco polecam ASC

Robol

Gorąco nie polecam! Co prawda praca nie jest dość ciężka, ale strasznie duża liczba godzin. Na dodatek jest się jak ( usunięte przez administratora )ak zadzwonią trzeba przyjść do pracy. Niech nie zmyli nas nazwa kontroler jakości bo oprócz tego dochodzą jeszcze inne zajęcia tj. zamiatanie hali produkcyjnej, mycie maszyn i każde inne zajęcie jakie zleci wam przełożony. Praca przy substancjach szkodliwych nie jest dodatkowo płacona choć powinna być. Bardzo dużym utrudnieniem jest biurokracja bo na każde zajęcie jest kilka papierów do wypełnienia, a potem trzeba z nimi chodzić do mistrzów, których trzeba szukać po całym zakładzie. Do tego dochodzi jeszcze ciągłe poganianie podczas pracy przez koordynatorów, którzy mówią, że nie wyrobi się normy i to w dodatku przy umowie zlecenie, a nie umowy o akord. Nikomu nie życzę pracy w ASC.

EWA

praca ok.tylko godzin dużo-można zarobić

Zostaw opinię o Asc Workers - Świebodzice

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Asc Workers