Opinie o upc.pl - UPC Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie UPC Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w UPC Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPC Polska w Warszawa

n-play

Jestem aktualnym podwykonawca n-play i kończę współpracę. Mam sam finansować materiał, płacić do 14 dni za niego a wypłata do 90 dni ( 60 dni im upc i 30 mi ). Masakra. Czuje, ze żadnych pieniędzy nikomu nie wypłaca tylko nabierają z 3 miesięcy i wszyscy na Cyprze. I jeszcze 25% mniej niż obecnie. Czyli już zaczyna się doplacanie. Dodam że dotychczas tez było z płatnościami krucho. Czekam na kasę z 2 miesięcy :(. N-play do widzenia. Nikomu nie polecam i odradzam

Gwarantowane wypłaty pracownikom, na jakiej podstawie? lepiej odstrzelić pracownika niż firmę z którą się współpracuje. Dodatkowo ile reklamacja będzie rozpatrywana. Człowieku nie mydl oczu ludziom. A Wy myślcie olejcie ich. Sam już napisał, że obniżek nie będzie, a teraz w ostatnim poście się wypowiedział o obniżce. Jesteś zakłamaną osobą !

to nie ten tamten

nplay bedzue komus placic ale ba pewni nie pracownikom. ponadto ja swoich pieniedzy w material nie zainwestuje. zycze wam powodzenia. bedzie ubaw po nowym roku. nigdy Nplay. :))

Rysiek z Klanu

Czy w nplayu czy w firmie podwykonawczej dalej będzie to samo gównono ja już podjąłem decyzje czas na zmiany mam już dość tego traktowania przez upc. Start stop zaszczucie przez te (usunięte przez administratora) z kontroli które szukają tylko haka aby cie udupić, praca od rana do nocy za nie adekwatne pieniądze do wykonywanej pracy. Nie wiem jak wy ale ja bym chciał czasami odpocząć zabrać rodzinę na spacer a nie ciągle zapier..... Pamiętajcie że idiotycznych pomysłów im nie brakuje chociażby wspomniane ostatnio GPS i przydzielanie zleceń chcą wiedzieć gdzie ty jesteś co robisz jak długo co jeszcze głupiego wymyślą nie wiadomo jest to ewidentnie próba sterowania pracownikami firmy podwykonawczej pozbyli się swoich pracowników pamiętam jak zwolnili wszystkich serwisantów kto ich przyjął my firmy podwykonawcze teraz przyszła kolej na serwis liniowy i oczywiście nas. Jedni mają większe drudzy mniejsze starze pracy wszyscy jesteście zajebistymi fachowcami którzy sobie poradzą w życiu bo to była praca jak media markt nie dla idiotów tylko dla ludzi o stalowych nerwach cieniasy to przychodzili niektórzy nie przepracowali jednego dnia i uciekali. Kablówka wybrała tani szajs życzę im aby to się wszystko rozpieprzyło i aby mieli z tego powodu wielkie straty niech zaczną myśleć i doceniać ludzi a nie karać co to za czasy. Najlepiej będzie ich przetrzymać klienci będą rezygnować z umów UPC będzie miało przerąbane. Kto nie może sobie pozwolić na zastój i przechodzi do nplaya niech dobrze czyta co podpisuje. Powodzenia

Przedstawiciel Handlowy

Sporo pytań ale nie były jakieś trudne..bez głupiego gadania "opowiedz nam coś o sobie" za to plus. dwa etapy rekrutacji..Pierwszy pytania do kandydata a drugi konkrety czyli wynagrodzenie itp.. no i właśnie tu zaczynają się schodki 2000zł podstawa dla PH + premia i prowizja. Oferta pracy była skierowana do osób bez doświadczenia i z doświadczeniem w sprzedaży.. dla kogoś ze sporym doświadczeniem 2000 to trochę kpina...

pytania o stosunkach z pracodawca/pracownikami (per Pan/Pani lub na "TY") itp

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Normalny

Srali muszki widać ze się boicie ze nie będzie kim wykonać tej pracy

ten tamten

Tylko czym ręczysz? Aaa siedzisz w tym głęboko i wiesz …. Nie twórz równoległych rzeczywistości… KAŻDY podwykonawca Nplay jest zobowiązany do wypłaty swoim pracownikom minimum wskazanej kwoty za kody pracy i jest do tego zobligowany umową. Jeśli nie będzie tego robił…. To pewnie Nplay się tego nie dowie jeśli pracownicy się nie poskarżą. A jeśli się dowie …będzie ciekawie… Ja mogę szybko udowodnić Panie Pracownik, Pracownik2, że wbrew temu co wypisujecie tutaj BARDZO wam zależy. Gdyby wam kompletnie nie zależało pochwalilibyście się sobą.. Takie to ja Kowalski i sraam na Nplay i Taurus i sprzedawczyka mojego szefa Nowaka. Ale wy tego nie zrobicie. Cały czas twierdzę, że jesteście mniejszością, nawet może tymi własnymi szefami których odciągnięto od koryta. Dyskusja nie ma sensu bo ja nie mogę podać argumentów.. a wy ich nie macie a ktoś kto to czyta z zewnątrz widzi tylko dwie skłócone strony które nie potrafią sobie udowodnić racji. Jeszcze raz napiszę jeśli nie jesteś obecnym pracownikiem ART., ES, Damp lub nie chcesz przejść z Robin to stawki proponowane przez Nplay są przyzwoite i niewiele mniejsze niż miały pozostałe warszawskie firmy. Jeśli pracujesz poza aglomeracją warszawską stawki te są dobre… dla obecnych pracowników niektórych firm podwykonawczych z regionu 1 są wyższe niż te które otrzymywali do tej pory. I jeszcze raz napiszę ….. podwykonawca Nplay zobowiązany będzie do wypłacania kwot ustalonych…

to nie ten tamten

Nigdy w życiu nie zgodzę się pracować dla śmiesznych firm krzak oraz ich stawek. Może i posiedzę na kuroniówce ale nie dam z siebie robić czarnucha i zarabiać tylko na paliwo. NIGDY. UPC wiele lat budowało sobie marke i opinię wśród klientów. Teraz w ciągu kilku dni wszystko sie roz.....:) czekam na to z niecierpliwością. Lepiej w domu za grosze niż na zero jeździć całymi dniami i nocami po klientach... ten tamten życzę powodzenia. Ręczę że i ty stołka nie utrzymasz po tym wszystkim...

pracownik2

NPLUJ SRA CAŁY CZAS POD SIEBIE....POCZEKAJMY TROSZECZKĘ...BĘDZIE UBAW W TERENIE I ZAPEWNE SPRZEDAWCZYKI POLECĄ :)

pracownik2

POSTARAM SIĘ NIE UŻYWAĆ CIĘŻKICH SŁÓW...:) ADMIN MNIE OSTATNIO WYWALIŁ...:) LUDZIE...NIECH KTOŚ POWIE SZCZERZE...KTO PCHA NPLUJA I SRAURUSA....STOLICA WŁOCH I WIELKIE CZYNY :)...NIE WSPOMNĘ O MADZIARACH :)...CZY MY POLACY NAPRAWDĘ MUSIMY SIĘ GODZIĆ NA TAKI WYZYSK...JEŻELI JAKAŚ FIRMA WYWALONA Z PRZETARGU ZGODZI SIĘ NA WSPÓŁPRACĘ Z TYMI DWIEMA FIRMAMI TO ZNACZY ŻE JEST W DESPERACJI A SWOICH LUDZI MA ZA ...DOMYŚLCIE SIĘ SAMI...PRACOWNIK...JESTEM Z TOBĄ ...:)

mirek

"juz w roku 2015 od wrzesnia wszyscy monterzy musieli za kase pobierać material i na wlasny rachunek rozliczać benzyne i wlasne zaangarzowanie, wiec to instalatorzy, w dziale inwestycje zmiany juz od listopada wszyscy nie pasujacy za bramę, zostalo 5 osob, inni wczesniej odchodzili sami, teraz od nowego roku czekaja na nowe umowy , o umowie o pracy mozna pomarzyc, najniższa stawka na zus i reszta bez podatkow, jesli jestes posluszny to możesz mieć umowe zlecenie, w roku 2015 wywalają 2 osoby, Petelski, Galan, juz na ich miejsce 3 kanalie, Bogdan, Rysiu i nowy kierownik wyłacznie dla inwestycji, liczyć na siebie zadnych przywilejów, woda w lato z beczki, w zimę żadnych cieplych miejsc, ubrania buty pierwszy raz zakupili po zadymie na budowach, nie wpuszczaja na bramie, dmuchaja na zawartosć procentow, narzedzia zenada, jeż w samochodzie cały rok, radze poszukać lepszej roboty, za kazde słowo krytyki szukasz roboty, pozdrawiam desperatow z Tav-FU" taka informacja jest na opinii TAV-U wiec juz ruchy sa juz od listopada, kto przejmie tylu pracowników i wyposaży wszystkich w narzedzia samochody, minie może rok lub 2 i pewnie przejmą wszystkich pracowników, za jaka cene, stawka, a moze umowa o pracę kto odpowie dzis o co idzie gra? Nplay to na razie tygrys ale bez zebów,jak skontaktować sie bez posredników, kto da namiar? taka jest rzeczywistość? jak wykolegować TAV KTO PODPOWIE?

Normalny

Niestety większość Polaków nie ma honoru idą do hanysów lub npluja zbojkotować ich i wrócą bardzo szybko normalne stawki. Obecne obietnice o stawkach to kłamstwo na krótki czas jak nie będą mieć ludzi rozpadną sie w 2 tygodnie. Niestety wiem ze "lojalni " pracownicy firm które odpadły już na następny dzień po informacji lecieli liza (usunięte przez administratora) nplujowi i hanysowi, niestety tacy są ludzie desperaci.

Ten tamten, skoro jak piszesz nie jesteś pracownikiem NPLAY to skąd możesz wiedzieć ile dadzą więcej pracownikom? 100% niezłe :) utrzymanie hotelu, narzędzie i kosztów dobre sobie - stawki :) no chyba, że dla was 100% więcej będzie 2 tyś pln hahhaha powodzenia przy tych kosztach dać takie super oferty. Istnieje też druga opcja, że przedawkowałeś susz świąteczny i włączyło się Tobie rządzenie korporacyjne, gdzie za nic macie drugą osobę i układacie ich po swojemu i z łatwością piszecie o podwyżkach i super perspektywach nie dając nic od siebie prób pustej głodnej wizji SUKCESU, która ma was utrzymać na waszych stołkach. !! SKOŃCZCIE Z TĄ PROPAGANDĄ !

Nic nie tracicie, a w ręcz możecie wygrać, jak sam ten tamten napisał oni będą czekać na WAS bo nie mają ludzi jawnie przyznał. Zablokujemy ich to skąd wezmą ludzi do przerzucania? Jest to kiełbasa wyborcza !!! Blokować ich!! same działy UPC przyznają, że mają takie zadymy, że sami nie wiedzą co mają robić. Teraz UPC to kolos na glinianych nogach !!!!!NPLAY i UPC jest pod ścianą. Blokując przetarg podwyższacie swoją wartość, godząc się teraz staniemy się śmieciami. Nie idąc do pracy już poszerzacie swoje kwestie negocjacyjne (tylko umowy na papierze bierzcie, bo was oszukają)!!Skoro UPC chce mieć niewolników to niech kupi sieci i łapie syryjczyków, lecz jak sami widzicie wszyscy idą na zachód bo w naszym bagnie się nie opłaca robić. Lepiej iść na zasiłek zachodni !!!! BLOKUJCIE !!!!!!!!!!!! WESOŁYCH ŚWIĄT ŻYCZĘ I MĄDRYCH DECYZJI !!! zapytajcie szefów ile dostaniecie za robotę i czy podpiszą na to umowę z wami i CZYTAĆ O KARACH. Wszystkie odpowiedzi wymijające będą świadczyć tylko o jednym !

Skąd możesz wiedzieć jaki % zabiera NPLAY skoro nie jesteś pracownikiem wysokiego szczebla u nich? Skąd masz te dane? Dodatkowo skoro nie wiesz na jakie warunki przystało UPC z NPLAY to skąd te wyliczenia? Dla mnie dla zasady zaniżasz % aby ludzie łykali ten chłam ! Szefowie firm minimum dostali -25 - 30 % zysku na samych instalacjach, gdzie to właśnie oni pokrywają wszystkie koszty. Na pewno nie uszczypną dla siebie skromnego 5-10% tylko więcej ! Wysłać zapasy ludzi ?? a skąd hahaha niezłe zagranie. Później pozyskać Nas, szczerze nigdy nie przejdę za -30-40% obecnych stawek nie ma mowy ! Moja propozycja jest inna, proszę pracowników z firm w których szefostwo ugadało się bez waszej zgody na obniżenie wam pensji na strajk ! Zadzwońcie do firm które odpadły lub są w konsorcjum i zapytajcie o warunki jakie otrzymacie po przyblokowaniu przetargu. Wtedy genialne UPC i NPLAY nie będą mieli ludzi do przerzucania i nie bedą narzucać wam swoich planów biznesowych. Sami będą jeść kawior a Wy suchy chleb ! DZWOŃCIE I RÓBCIE BUNT. UPC się posra bo nie będzie ludzi !!!!!!!!!!!!!!!!!!

Normalny

Ale piszecie brednie jak wam brakuje pracowników to polecam Rumunów tanio robią a i jak jest możliwość coś dźwignąć to nie pogardzą. Tworzycie fame psychoze ze nie ma pracy a wystarczy pośledzić portale fachowców potrzeba. A czy UPC dobrze na tym wyjdzie czas pokaże ja i wszyscy moi znajomi odradzam takiego operatora , jeśli ktoś nie szanuje ludzi sam nie powinien się spodziewać szacunku

ten tamten

Co prawda nie jestem pracownikiem Nplay, ale mogę Tobie napisać że prowizja czy też jak kto woli haracz, myto wynosi średnio 5% od kwoty oferowanej przez UPC. Czar nie przyśnie dlatego że to Nplay poczeka te 60 dni od złożenia fvat do UPC i wypłaci należności dla firm podwykonawczych zgodnie z umowami z nimi zawartymi. Ja to rozumiem :P na zasadzie mały procent od cennika UPC dłuższe czekanie na kasę, większy procent kasą od reki praktycznie... Pracownik, rozumiem że jako pracownik firmy pracującej dla Nplay nie będziesz wiedział jakie są umowy twojego szefa z właścicielem Nplay, i tu mogę tylko współczuć jeśli jesteś wykorzystywany, ale mogę tylko napisać że dla wszystkich pracowników terenowych w całym regionie 1 i 3 są te same ceny i są do tego zobowiązani właściciele firm pracujących dla Nplay aby je wypłacać. Z tego co wiem dyrektorem zarządzającym serwisem i instalacją dla Nplay jest W.G. z warszawskiego Art, z zasłyszanych informacji w UPC odpowiedzialnymi osobami w tym zakresie z ramienia W.G. są Łukasz Ś. i Andrzej S. ( mogę się mylić ) i to do tych osób należy zwracać się z informacją o zaniżonych stawkach lub zaniżoną ilością kodów pracy. Wbrew twoim opiniom UPC nie przyjdzie do nikogo. Rozlanego mleka nie da się pozbierać. Jeśli ktoś(całe dogadane miasta) nie dadzą się skusić na "lukratywną" ofertę Nplay to mogą zostać tam gdzie są. Bo firmy podległe są w stanie wygospodarować techników, wysłać ich na "zadupie" za plus 100% na 2-3 tygodnie tylko żeby UPC było zadowolone, a w tym czasie pozyskać WAS , WAS którym Wasz szef przestanie płacić za nic nie robienie za chwilę. Czy wydaje się Wam że koordynatorzy UPC którzy prowadzą dodatkowo firmy podwykonawcze na lewo, kryją ich 30dniowe, pic itd wywalczą coś? O nie !! Już dyrekcja ma ich od 2 dni na świeczniku , myślicie że to tak trudno wyśledzić ? Trudno zauważyć ze cały ten HEJT na portalach to tracący dochody z niedozwolonych przychodów pracownicy UPC na rożnych terenach prowadzą? Czasem trzeba zauważyć że się przegrywa. Tak w skrócie... Jak to jest że firma A i B w Polsce jest najlepsza w wielu współczynnikach a potem się okazuje że kilka z nich jest fałszowanych przez koordynatorów UPC w danym regionie tylko dlatego że biorą kasę albo sami prowadzą te firmy? Wierzyć nie musicie... poczekajcie na ruchy w tej branży.... A prawda jest taka ... Ze do końca roku, a max do końca pierwszego tygodnia 2016 dowiecie sięod szefó że robicie dalej .... dla kogo ? dla Nplay w regionie 1 i 3 oraz dla taurusa w regionie 2. pozdrawiam i życzę wesołych świąt mimo tych perturbacji z naszą pracą.

karol

dobra firma

scubi

Dlaczego usunięto wpis seniora z linkiem o anty korupcji w UPC.

to nie ten tamten

dlaczego znikaja tu niektore komentarze pokazujace prawde? ludzie ten caly przekret trzeba naglosic i naglosnic. to jedt chore. jak latwo zniszczyc opinie o firmie na ktora die tyle lst pracowalo:) niesamowite. i sami na to pracuja....temat trzeba naglosnic w mediach moim zdaniem bo to jawne przekrety.

TAV

Ja to widzę tak Firma TAV z Gdańska która weszła w układ z (tfu) N plujem strzelając sobie w kolano. Desperacko szukają kogo się da biorą ludzi którzy nie mają zdanych egzaminów w UPC na instalacje, tv, tel i obsługę klienta, które my musieliśmy zdawać ale przecież jak się ustawiło przetarg to co tam takie egzaminy tez się załatwi. Dzwonią błagają pracowników których wypieprzyli z tak cudownej pracy do której wręcz ludzie się biją o miejsce pozwolicie że przytoczę wpis seby który miał okazje pracować. "Jeżeli interesuję Ciebie praca jako monter i lubisz: - pracować (Pon-Sob) od 9:00 do 22:00 w soboty od 9:00 do 17:00 - dostawać opóźnione wynagrodzenie o 2 miesiące w formie tygodniówek (miesięcznie 1200 - 2100 zł) - przejść darmowe przyuczenie trwające 2-4 tyg - używać własnego auta w pracy bez zwrotu za paliwo i ewent. usterki - jeździć na odłączenia karne za kwotę 3,4 zł - dostawać zlecenia, których nie możesz zrealizować lub są mało opłacalne według wew. taryfikatora (każda wykonana czynność na instalacji ma odpowiedni kod i cenę) - wiercić dziury w płycie wiertarką 550 W z udarem - być rozliczanym co do gwoździka za materiał - otrzymywać kary w wysokości 30 - 100 zł za niewyrobienie wew. wskaźników firmy lub negatywne opinie klientów po instalacji - pracować na umowę śmieciową lub własną działalność gosp. - kłócić się o każdą pierdołę z biurem wew. firmy - doprowadzać kable w kamienicach (z parteru na 2 piętro przez cała klatkę schodową) - prać gotować, brędzlować, być akrobatom, technikiem informatyki, kierowcą rajdowym etc. To znaczy, że jesteś idealnym kandydatem (niewolnikiem) na to stanowisko. Pozdrawiam desperatów." Jest to żałosne są w takiej desperacji że próbują wszystkiego ponieważ podpisali cudowną umowę podobno jakże korzystną. Ja to widzę tak Ok od 01.01 robią instalacje, serwisy, konstrukcje itd będzie tego tyle że się obsrają. Firma będzie bezlitosna jeden instalator dostanie 15-20 zleceń i do tego kilogram DS uwierzcie mi nie da się tego zrobić będzie się cieszył jak klient zrezygnuje.Pracodawca spokojnie oczywiście zgodnie z umową jaką podpisał kara,kara,kara bo przecież jest zasada (usunięte przez administratora) karać nie wyróżniać. Jak myślicie długo można tak robić ludzie się wkur....... i zaczną odchodzić z dnia na dzień nie przyjdzie no chyba że jak to mówią w tych jakże cudownych umowach jest pewna zmianka drobnym druczkiem napisana że firma nie zostawi na nim nawet tej ostatniej koszuli. I co ty na to ten tamten Nie gadaj mi że sobie poradzą bo sobie nie poradzą każdy z nas wie jaki jest to ciężki kawałek chleba. Z ciekawością czekam na rozwój wydarzeń

Zostaw merytoryczną opinię o UPC Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w UPC Polska?

Zobacz opinie na temat firmy UPC Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPC Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UPC Polska?

Kandydaci do pracy w UPC Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UPC Polska