Opinie o upc.pl - UPC Polska Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie UPC Polska. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w UPC Polska na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi telekomunikacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o UPC Polska w Warszawa

bezstronny pajac

Już sporo osób zrezygnowało z Nplay, a zadyma wyjdzie przy wypłatach lub jej braku

Tytus

W Wawie jest ok. wyrabiają się, kalendarze -50% i jakoś idzie, raporty fałszywe, plecy mocne i wszystko na temat. Może audyt z LG i PIP coś ciekawego pokaże...

bezstronny

Warszawa ma się dobrze. Myślicie że jeśli jakieś zadupia się nie wyrabiają to UPC ma złe opinie o Nplay? Mylicie się i to bardzo. Otóż dyrekcja zdaje sobie sprawę że to resztki starych firm albo coś zupełnie nowego. Wszystkie stare firmy mają zamknięte drogi na zawsze dzięki temu że wiele z nich nie zdecydowało się dalej pracować po zmianach. I wiecie co? Zaraz wszyscy którzy wcześniej pracowali w byłych firmach nie będą mieli pracy już nigdy w UPC czy tego chcą czy nie. Nplay daje sobie radę mimo trudności a inni niech sobie robią co innego... Juz wspominałem wcześniej że nigdy żadne układy kolezenskie się nie sprawdzają, ani w szkole z kolegami ani w dorosłym życiu. Nie chcecie pracować to i tak nie będziecie. Pieczcie chlebki, sprzątajcie ulice albo zdychajcie z głodu. Myślicie że kogoś to obchodzi..? Żenada

rejon nplay
@bezstronny

Obecnie pozostały tylko firmy co podpisały cyrograf, a zatrudniani są ludzie najgorszego sortu (chodzi o wiedzę techniczną, nie o człowieka). Kolego nie bój się o nasze zatrudnienie, ponieważ ludzi doświadczonych zawsze będą potrzebować. W takim wymiarze godzinowym i za te pieniądze to się nie opłaca. Jak napisałeś wolę zostać piekarzem, bo od 3 do 11 rano zarobie to samo co w UPC przez 7 dni w tygodniu po 13-14 godzin. Rozmawiałem z technikiem (nie powiem z jakiej firmy) i zapytałem jak pensja? Odpowiedział taka sama (ale jeszcze jej nie dostał), lecz ma na dzień po 15-17 zleceń, gdzie wcześniej przy ilości 8-10 miał taką kasę. UPC idzie w kierunku konsolidacji urządzeń, nowe inwestycję ukierunkowane będą pod self instal. Kasa będzie spadać, a wy będziecie się godzić na kolejne obniżki. UPC sprawdza jak nisko ludzie spuszczą spodnie. Dzięki takim ludziom, UPC w końcu zabierze spodnie i zostaniecie z gołą du....pą. Czytając Twój post wywnioskować mogę, że byłeś jedynakiem, gdzie do pełnoletności byłeś karmiony piersią i mama mówiła Tobie, że jesteś najwspanialszą istotą na ziemi, stąd upośledzenie egzystencjalne. Poprzez takie wychowanie odziedziczyłeś same negatywne cechy charakteru. Zapewne w głębi duszy jesteś dobrą osobą, lecz trudną do pokochania towarzysko. Skutkiem było wyalienowanie towarzyskie, dlatego nie masz kolegów na których możesz polegać. Przykro mi, że jesteś emocjonalnie pustą osobą niemogącą istnieć w społeczeństwie. Niech zgadnę, jedynym Twoim przyjacielem był i jest kot? pozdrawiam

bezstronny
@rejon nplay

Rozgryzłeś mnie. :( Pozdrawiam Jarek xD

Sees

ktoś ma info z Warszawy ? Jakie są opoźnienia w instalacjach ?

Przedstawiciel Handlowy

Sporo pytań ale nie były jakieś trudne..bez głupiego gadania "opowiedz nam coś o sobie" za to plus. dwa etapy rekrutacji..Pierwszy pytania do kandydata a drugi konkrety czyli wynagrodzenie itp.. no i właśnie tu zaczynają się schodki 2000zł podstawa dla PH + premia i prowizja. Oferta pracy była skierowana do osób bez doświadczenia i z doświadczeniem w sprzedaży.. dla kogoś ze sporym doświadczeniem 2000 to trochę kpina...

pytania o stosunkach z pracodawca/pracownikami (per Pan/Pani lub na "TY") itp

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
Znawca tematu

Już za chwilę dodatkowo będą nowe budowy, przebudowy, projekty itp. Zobaczymy jak sobie Npfuj z tym wszystkim poradzi...

instalatorek

Cisza przed burza. Instalacje stoją a serwisy do realizacji po 5-6 dniach. N-play się nie wyrabia. Jeszcze będzie głośno

Prac tav
@instalatorek

Ciekawa gdzie sa takie opuznienia????

rejon nplay
@Prac tav

Słyszałem o waszym "wyrabianiu się" 15-17 instalacji na dzień przy zamkniętym kalendarzu. Kolego masz ruskie korzenie, że siejesz taką propagandę? Wasza nowa kadra to ludzie usunięci z UPC za: -branie pieniędzy i oszukiwanie ludzi -brak kultury osobistej -znikoma wiedza techniczna lub jej brak Wysłanie szarej masy do klienta nie równa się wykonaniu instalacji. Po takiej instalacji zaraz będzie serwis. Poczekajmy jeszcze troszkę, a z tego co słyszałem to warunki zatrudnienia zmieniają się z dnia na dzień. Jak to świadczy o firmie? Jaką to daje stabilizację? Odpowiem: żadnej

Powiedz mi jak próżną i snobistyczną osobą trzeba być, aby na cierpieniu innych budować swoje pseudo "imperium sprzedażowe" ? Pomijając fakt czytania ze zrozumieniem, ponieważ to nie jest strona do ogłoszeń handlowych, lecz dla osób chcących rozpocząć prace w tym bajzlu. Dodam tylko, że i tak Ciebie wydy... przy pierwszej lepszej okazji. Wszyscy ceniący się PH uciekli do konkurencji, ponieważ jeszcze nie wprowadzili takiego wyzysku w swoje struktury.

zdolnyśląsk

coś tutaj cicho ostatnio ?

Instalator UPC

Zadna praca dla nich nie przynosi profitow poprostu ta korpo omijamy szerokim lukiem.

sedan

Dobre oferty, spróbuj, jak się dostaniesz to będziesz zadowolony...pod warunkiem ,że nie Masz kredytu na mieszkanie i posiadasz umiejętność odżywiania się co drugi dzień, bo właśnie na tyle zarobisz;-)

Instalator UPC

Hahaha dzialania firmy Nsyf.... Tyle mozna by podsumawac.

Warszawiak1990

Co się dzieje nigdzie nie mogę uzyskać informacji o Czekam już czwarty dzień na naprawę i nic przeglądam to Forum przypadkowo widzę Że UPC w kulki leci Z abonentami Serwisant miał być piątek miał być w poniedziałek miał być dzisiaj to cyrk co się dzieje UPC Dowiadujemy się że Serwis był już dwukrotnie i mnie nie został normalnie gratulacje za taką wysoką jakość obsługi pisałem już na Facebooku ale posty są skrupulatnie usuwane wysyłam rezygnację z usługi od sześciu dni nie mam Internetu

on
@Warszawiak1990

tak działa nowa firma podwykonawcza

oVo
@Warszawiak1990

Dzięki oszczędnościom na technikach, którzy od lat poprzez instalacje i serwisy budowali potęgę UPC... nie ma teraz dostatecznej ilości osób do obsługi technicznej. Do tego część to nowi pracownicy, którzy jeszcze przez kilka miesięcy nie ogarną tematu na odpowiednim poziomie (to optymistyczny scenariusz). Z pewnością znajdziesz w sieci wiele miejsc, gdzie będziesz mógł podzielić się swoją opinią na ten temat...

kubas instalator

Tej faktycznej końcowej umowy nie mają, jedynie jakąś wstępną.

zainteresowany

czy n-pley ma podpisaną umowę z upc czy działają na dziko ?

jozin.z.bazin

UPC skończy jak dialog/netia, przez tą chęć zaoszczędzenia na instalatorach... tyle powiem, kiedys podłączałem usługi serwisantowi z dialogu i mówił, że mają około 50 serwisów dziennie i zaległych tyle samo. Także tutaj będzie podobna sytuacja. Chyba, że nplay nocki wprowadzi to może będzie lepiej ;) powodzenia

kubas instalator

Odezwał się znowu propagandzista sekator. Jeżeli dla instalatorów nic się nie zmieni, to w takim razie oferta jaką ja miałem była chyba od innej firmy, bo nie było w niej mowy o tym, co miałem do tej pory. Nie było służbowego auta, nie było nawet takich zarobków, jakie miałem obecnie. A przepraszam, zarobki proponowano mi takie same, tylko za 12 godzin pracy 6 dni w tygodniu (nie umiano mi tylko powiedzieć, ile godzin w niedzielę i ILE tych niedziel w miesiącu miałbym robić). Więc nie sieć głupot, że nic się dla instalatora nie zmienia, bo z tego co ja usłyszałem (a dzwoniono do mnie na mój służbowy telefon) od nowego podwykonawcy to wszystko się dla mnie zmienia. Nawet umowy o pracę nie zaproponowano, tylko własna działalność. I jeszcze coś, do tej pory pracowałem w swoim mieście, a dla nich miałbym pracować tam, gdzie będzie w danej chwili potrzeba. Praktycznie po całym dolnym śląsku chcieli mnie ganiać, moim autem. Też mi "nic się nie zmienia";) I dlatego środkowy palec dla tych zmian, dla ich autorów i dla propagandy proENPLEJ, jaką siejesz sekator i Tobie podobni.

oVo

@robo przejdą do różnych pracodawców i wrócić nie będą chcieli. Lata budowy zasobów ludzkich zostaną zaprzepaszczone dla UPC. @sekator kogo nazywasz pieskami? Co rozumiesz poprzez stwierdzenie, że "przyjęte ceny są cenami rynkowymi (...) Na ich poziom pracowali podwykonawcy do końca ubiegłego roku"? To znaczy, że UPC przestało narzucać stawki metodą "albo te grosze, albo spadacie"? Nie wierzę... No nic. Będę tu zaglądał, aby wiedzieć co się dzieje. Dla mnie to i tak na szczęście przeszłość :)

A premie i kary?

Rudy

Jeżeli nic zapytam się tylko jak instalator będzie miał płacone za serwis abonencki skoro teraz zostało to zryczałtowane i wynosi ok 58 groszy od aktywnego klienta zadzwoni klient ma np.ma do wymiany baterie w pilocie i co? jazda i wymiana? nie bedziesz miał wyjścia ryczałt i nikt(UPC NPLEJ CONNECT) nie będzie się tym przejmowal A co do ultimatum to takie umowy podpisują desperaci Apropo czy jest już umowa koncowa? tydzień temu jeszcze nie było

sekator

No to pieski szczekają ! A wszystko idzie według planu. Panowie i Panie, jeżeli nie będziecie pracować dla NPLAY to nie będzie również pracować dla UPC ! To że niektóre firmy dostały dodatkowy miesiąc pracy bezpośrednio dla UPC nie znaczy że będą to robić zawsze, dostały również ultimatum na przygotowanie do przyjęcia zmian. Docelowo model nie zawiera innych podmiotów niż NPLAY i nic tego nie zmieni ! Co do cen lub współpracy to aktualnie przyjęte ceny są cenami rynkowymi i tyle. Na ich poziom pracowali podwykonawcy do końca ubiegłego roku! A poziom upustów świadczy tylko o braku pośredników poprzednich firm podwykonawczych. Dla typowego instalatora nie zmienia się dokładnie NIC !

Zostaw merytoryczną opinię o UPC Polska - Warszawa

• Jak się pracuje w UPC Polska?

Zobacz opinie na temat firmy UPC Polska tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 23.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w UPC Polska?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 14, z czego 0 to opinie pozytywne, 12 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy UPC Polska?

Kandydaci do pracy w UPC Polska napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

UPC Polska