Opinie o Delphi Poland SA w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Delphi Poland SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Delphi Poland SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphi Poland SA w Błonie

Henryk

Rekrutacje są fikcyjne.

Sajk

Delphi powiadacie Cóż zakład korporacja tam począwszy od kierownictwa które się ciągle zmieniają, inżynierowie to sam,a pracownik jedt tesktowang jsk totalny śmieć i zero jeśli Ci się nie podoba to dowidzenia a dzieńdobry mówimy następnemu,pięknie się uśmiechamy gdy przyjmujemy a potem zaczyna się jazda, musisz się na wszystko godzić, musisz być na jazdę kiwnięcie palca,najlepiej żebys życie rodzinne odłożyła jsk przejdziesz na emeryturę. Z nikim tam nie możesz się dogadać począwszy od kierownictwa to takie ciche liski będą Ci przytakiwać z j tak zrobią co chcą więc nie warto z czym kolwiek się kierować w ich kierunku, liderki to już wogole wycięte z kosmosu,kłócą sie między sobą, pracowników traktują jak totalne zero tylko jsk potrzebują aby norma była to są milutkie.. Płacą najniższa krajowa to vo muszą!

Bolo

Janka masz rację:) też tam pracowałem myślałem że coś się zmieniło lecz widzę zs nic...a nawet bym napisał że na gorsze,pracowała też tam moja dziewczyna lecz też się zwolniła Pani liderka ze sztucznymi rzęsami czepiała się direction niej do tej pory moja dziewczyna ma smsy:) ..na magazynie przyjmuje sie alkoholików a potem wielkie alo że jeden czy drugi albo pijany albo wczorajszy...na liniach też nie jest lepiej też pijani przychodzą ..a najlepsze jest to teksty liderow chcesz być liderem,szukajcie sobie lidera itp to jest tak prostackie przecież nie musicie lidetowac i się panoszyć możecie zejść na linie i (usunięte przez administratora) nikt Wam nie broni...po ci się tak meczycie na takich wysokich stanowiskach trochę pracy Wam nie zaszkodzi:)hahaha a podwyżki są the best! P.S liderzy góra jak już tu ktoś napisał dajmy im władze i podwyżki co tam szeregowy z linii bądź magazynu!

Unikat

Delphi jest zakładem którego nie polecam,płacą niewiele teraz były podwyżki jakieś 70gr to się popisali gratuluje tym którzy zarządzają poczucia humoru,czyli podwyższyli tyle ile musieli bo od stycznia wzrośnie najniższa krajowa! Myślą że ludzie tam pracujący chyba nje maj rozumu! odnośnie zarządzania i atmosfery w firmie to liderki robią co chcą poniewieramy ludźmi, wyzywają,krzyczą,ublizaja a ludzie nic nie mówia tylko siedza cicho i tylko między sobą wymieniają opinie,kierownik ma to wszystko gdzieś aby się interes kręcił,nie ma z kim porozmawiać o panujących relacjach i problemach,jedną wielka znieczulica ... Nie polecam tego zakładu pracy...na liniach jest atmosfera nie do zniesienia każdy tylko obgaduje każdego,większość to podpierdziela innych aby być lepszym w oczach liderów i kierownictwa...żenujące że mamy 21 wiek a tak mało człowieka w człowieku! Wyścig szczurów za minimalna place!

Inżynier Produktu

Moją kandydaturę na stanowisko inżyniera produktu firmie przedstawiono przez firmę Antal z Warszawy (bardzo profesjonalna rekrutacja, miło kulturalnie, do rzeczy). Po zapytaniu czy udostępniam swój email dostałem 4 zadania rekrutacyjne na stanowisko inżyniera produktu, w zadaniu było zaznaczone, że można korzystać z dowolnych źródeł. Dostałem kilka schematów, które opisałem szczegółowo do każdego podając odpowiedzi od poziomu basic do advance bo nie miałem pewności kto będzie je oceniał. W sumie na 5 schematów wysłałem 5 stron odpowiedzi na zadane odpowiedzi uwzględniając i podając źródła, książki, strony internetowe oraz inne materiały. Od wysłania zadań do otrzymania odpowiedzi minęło około dwóch tygodni, o odmowie nie powiadomiła mnie Pani Katarzyna z działu HR od której otrzymałem zadania a Pani rekruter. Niestety nie otrzymałem żadnego powodu odmowy. Dla mnie bardzo istotne jest otrzymanie odpowiedzi abym mógł coś zmienić w przyszłości i podnosić swoje kwalifikacje w różnych obszarach. Nie miałem przyjemności bezpośrednio korespondować z Panem inżynierem, który oceniał moje zadania ani poznać jego imienia i nazwiska wszystko odbywało się poprzez Panią Katarzynę z HR. Ostatecznie po dwukrotnym kontakcie z Panią Katarzyną otrzymałem odpowiedź (pośrednio od Pana inżyniera w emailu od Pani Katarzyny) iż część moich odpowiedzi była błędna oraz moje odpowiedzi były na poziomie juniora. Dodatkowo zaznaczono że od od osób z moimi kwalifikacjami oraz wymaganiami finansowymi oczekuje się dokładniejszych i bardziej wyczerpujących odpowiedzi. Które odpowiedzi - nie wiem Jaki poziom szczegółowości byłby zadawalający - nie wiem ale następnym razem zacznę od omawiania procesu czochralskiego oraz od rekombinacji ładunków :) Mam świadomość iż po naleganiu z mojej strony dostałem informację na odczepkę więc nie sądzę żeby to był realny powód bo w razie niezgodności można dopytać w rozmowie aby rozwiać wątpliwości. Jak wspomniałem wcześniej nie dano mi poznać było personaliów osoby, która oceniała moje kwalifikacje więc muszę odradzić rekrutacje. Jeśli nie lubicie zabawy w głuchy telefon i lekceważenia nie tracicie czasu, wiem że kilku pracowników nie świadczy o kulturze całej korporacji ale z obrazu firmy świadczącej usługi na wysokim poziomie gdzie można podjąć nowe wyznawania firma jawi mi się zupełnie odmiennie

Dostałem 4 zadania w pdf odesłałem żadnej rozmowy nie było nawet kontaktu telefonicznego z firmy Jeżeli znasz podstawy elektroniki, potrwasz rozmawiać prostym językiem o elektronice i komunikować się z ludźmi może to być praca dla Ciebie

logo firmy Specjalista ds. rozwoju opakowań
Błonie
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
logo firmy Sprzątanie- Błonie
Błonie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
DTH Selection
logo firmy Recepcjonistka / Asystentka serwisu - umowa o pracę na zasępstwo
Błonie
EWT Automotive Polska Sp. z o.o.
Matt

Witam Jest mi ktoś w stanie powiedzieć jakie są zarobki +/- na linii montażowej i jakie godziny pracy ?? Jestem zainteresowany pracą Pozdrawiam

iggy
@Matt

16x8x21x1,15 +200=3291brutto 2300netto. To jest napiwek nie pensja.

dc
@iggy

Napisz jakie są benefity np PZU czy z karencją czy bez jaka opieka medyczna z dopłatami czy bez

Matt
@iggy

Witam Faktycznie jeżeli tyle płacą to ciężko to nazwać wypłatą :) . Dzięki za info . Pozdrawiam

Nikita

Witam. Pracuję w pewnej firmie pod Warszawą niedawno miałam rozmowę w firmie Delphi. Zastanawia mie co tak naprawdę jest prawdą czy rzeczywiście 16zł brutto +15% premii praca 3 zmianowa na Nowym magazynie zatrudnienie na okres 5mc przez firme a potem jej przedłużanie. Pytam bo chciałabym wiedzieć czy jest sens zmiany pracy. Proszę i dziękuję za odpowiedzi. Pozdrawiam

Franek

Z przykrością muszę stwierdzić iż wszystkie opinie negatywne są prawdziwe szkoda ze tak dużym zakładem nie potrafi zarządzać mądry i racjonalny człowiek ponieważ wszystko zaczyna się od góry a szary człowiek który pracuje na to aby Ci wszyscy kierownicy pseudo liderzy mieli pensje o których my możemy pomarzyć lecz wszystko ma swój początek i koniec... Natomiast te pseudo zebrania i dbanie o to aby firma wyszła niby z zaległych wysyłek jest tak żenujące ....Góra niech rządzi i liderzy będzie lepiej:);)!!!

Bo nikt taki

Pracuje tam i raczej już niedługo nie znoszę jak się wykorzystuje ludzi a w Delphi jest to ns porządku dziennym kierownictwo które uważa że jest niewiadomo kim,Liderki ktorw mają conajmniej za wlascicielki firmy ładne robią że nawet człowieka do WC wymienia bi jak jednej czy drugiej księżnej można przeszkadzać w prywatnej rozmowie telefonicznej bądź obgadywaniu pracowników a same zapewne bez skazy nie są... Pracownicy dzielą się na wchodzę po wazelinie w pewna część ciała liderowi i kierownictwu donoszę o każdym aby być lepszym,drudzy mają w nosie wszystko przychodzą aby zarobić na rodzinę i idą do domu..płaca 16 brutto w tej chwili zero wielkiego zarobku bo nadgodzin nie ma bo przecież szary pracownik niech zapierdziela na tych wyżej... Nie polecam tej firmy to jest jeden wielki (usunięte przez administratora) Aaa teraz to jeszcze pilnują cię na lini aby norma była żenujące gdy wielki Pan inżynier albo ktoś niewiadomo kto wejdzie Ci na linie ani be ani be.... niewiele wie co się tam dzieje i co sie produkuje i sranie za plecami z rękoma w kieszeniach i gra Pana poganiacza żenujące zachowanie.... Pozdrawiam kadrę kierowniczą i liderów aby tak dalej to może Ukraina będzie jedynymi osobami tam pracującymi pokłon w stronę Was za to że jeszcze w tym wszystkim nie potraficie być człowiekiem ale takie czasy.

Grubas

Największe lenie z KA przechodzą do Was i dymka i śliwka podbjiają Delphi . No ale dostały 6 zeta wiecej niż w Ka.cóż 21 to nie 15

wer
@Grubas

Pracuje tam od nie dawna jak każda firma płaci ale organizacja to do kitu .Na produkcji te liderki i kierowniczki to damusie ojej .Na nowym magazynie jest spoko super współpraca z kadrą kierowniczą i z kolegami jest ok każdy pomaga wspólnie ogarniamy to na razie jest ok.Tylko te kaski i chory behapowiec każe chodzić szkoda gadać ma facet swoje ja mamy 21 wiek a tu nocniki na głowie przez 8 godz .

ryte
@wer

Tak naprawdę to na nowym magazynie jest tak jeden sprząta jak tylko go zatrudnili na magazyn przez agencje a drudzy to ściema ,tak na prawdę to mało mam skanera w ręku ,dla mnie została myjnia ,kubeł wody i mop do sprzątania ,wózek ręczny i kosze z folią i papierem mam uprawienia ,przyszedłem z firmy Tesco gdzie pracowałem ponad 13 lat pracy a teraz ta praca mnie nudzi pracuje do końca roku i odchodzę .Nie jestem tam magazynier tylko do sprzątania całej hali magazynowej po prostu jestem z agenci już mam dosyć tego wyzysku .

Szymon
@ryte

Czy nie ma możliwości przejścia z zatrudnieniem bezpośrednio pod firmę tak żeby poprawić warunki kontraktu jeśli chodzi o zakres obowiązków i rodzaj zawartej umowy? Napisz jak to obecnie wygląda.

wer
@ryte

To jest prawda.7

Koki

Nie polecam tej firmy jeden wielki bałagan. Liderki masakra mają sie niewiadomo za co pomiatać Tobą a same rozklapia się za biurkiem i udają że pracują.Placa niewielka bo 16 na godzinę teraz wprowadzili czterobrygadowke wszyscy są wściekli. Jeśli nie masz nic innego na oku to się przyjmuj jeśli masz nie polecam.

Staż w dziale inżynierii

Był ktoś na takim stażu i może się podzielic opinią jak to wygląda ?

Jak wygląda praca na nowej hali produkcyjnej ? Warto ?

Transport Blonie

Witam. Czy Delphi ma jakieś autobusy pracownicze żeby można było pod fabrykę dojechać z Leszna lub z Błonia centrum na trzy zmiany?

Jaki jest system pracy na nowej hali? I jak ze stawką?

Smiech

Zapytam a kto się tam rozwija? Kierownik który się zmienia co chwila?inżynier gdy ciągle nowi?ustswiacze też ciągle nowi! A wiem kto się rozwija liderzy którzy jak te Hieny czuwają nad jak już ktoś wspomniał na zielonym paskiem czyli norma ???? przecież padam na ryj a liderki to nje obchodzi norma musi być a sam siedzi (usunięte przez administratora) i tylko ploteczki smiechy i obgadywanie ludzi a jeśli podpadnie też już ktoś to pisał to dopiero ci pokazuje swoją wyższość. Ciekawe czy o tym wszystkim wie szef wszystkich szefów firmy która zasługuje na najgorsza opinie

Szeregowy

Zapomniałem dodać iż większość liderów to nawet maszyn nie potrafią przezbroic tylko siedzieć za biurkiem i rozkazywać rozklspia (usunięte przez administratora) przez osiem godzin i udają że pracują a tacy są zmęczeni na koniec zmiany to szok jak by przynajmniej rowy kopali pytam sie za co tam sue awansuje? Za ploty lizosreo i wyreczacie kierowników

Szeregowy

Stan tej firmy jest totalnym zerem,wyzysk ludzi i zastraszanie zarówno straszy kadra kierowniczą jak i liderzy którzy wogole nie służą pomocy,same paniusie które widzą własny czubek nosa i liżą (usunięte przez administratora)kierownictwu, a jak się odezwiesz czasem o tym o czym Pan,Pani lider nie chce słyszeć jesteś gnębionym,gnębiona to chyba się nazywa jakoś ???? Ale Delphi to firma bez zasad same zakazy i nakazy,Polacy mają gozej niż Ukraina ale być może firma dąży aby pracować za 12 na godzinę za miskę makaronu bądź ryżu. Do kogo się nue zwróci szczególną z problemem to i tak wie o nim każdy w firmie i wtedy tylko ploty i nic więcej o Tobie to wiedzą wszyscy więcej niż Ty sam,sama. Stawka 16 na godzinę czterobrygadowka abyś za dużo nie zarobił choć nie ważne że,aby dorobić albo sleczysz po 12 godzin albo pracujesz każda sobotę i niedziele masakra...jeszcze trochę to do toalety będzie się chodzić i będą odliczac za to... Nie polecam tej firmy niech wreszcie ktoś się za to wszystko weźmie!

Operator

Pracuje tam od 4lat do dziś. Stan faktyczny? Tragedia!!!!!!! Wprowadzone 4brygady żeby ludzie nie mogli zarobić! Stoją patrzą na ręce. W kiblu nawet papieru brakuje!! Liderzy tragedia po podstawówce. Można ramie rozwijać ale po znajomosci wszystko tam. Wyzysk ludzi. Chcą żeby z obsady 9 osobowej 5 osób zrobiło normę co skutkuje lataniem na maszynach. Braki starają się uzupełnić ludźmi z Ukrainy którzy nie rozumieją nic i nie starają się w ogóle a za to Polak obrywa. PodwyZki co roku oczywiście po 20gr. Zmuszanie do nadgodzin groźby gdy nie można przyjść. Nie polecam pracy w tej firmie, chyba ze nie masz życia prywatnego to zapraszam. Kasa śmieszna 2600 miesięcznie. Kierownictwo ma za nic ludzi liczą się zielone słupki. (usunięte przez administratora)

Ktoś taki z wielu

Zakład pracy jest porażką, 16 zł brutto,kiedyś można było dorobić nadgodzinami tylko że spędzałaś / łez...tam dnie i noce niestety.Organizacja do niczego nie ma kto uczyć nowych a jeśli nawet znajdzie się ktoś łaskawy to wtedy się przegania że stanowiska na stanowisko aby pani lider po podstawówce była zadowolona z normy, wiecznie tylko gonitwa zero wyrozumiałości zero zaangażowania liderów na korzyść pracownika ogółem Żenada nie polecam!

Venne

Ludzie rekrutacja w tej firmie pic na wodę fotomontaż - sztuczne stanowiska a wchodzą zapewne ludzie po znajomosci lub nikt ???? albo tez promo firmy ???? a wasze dane idą w świat! Byłem na rozmowie w sierpniu na stanowisko koronera zapasów MRP i... dla mnie lipa: rozmowa ok, 0 informacji zwrotnej! HR ŻENUJĄCY!!! Odradzam na wstępie bo ciagle różne ogłoszenia się pojawiają a jak widzę to jedna wielka ściema!!!!

Zostaw merytoryczną opinię o Delphi Poland SA - Błonie

• Jak się pracuje w Delphi Poland SA?

Zobacz opinie na temat firmy Delphi Poland SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delphi Poland SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphi Poland SA?

Kandydaci do pracy w Delphi Poland SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delphi Poland SA