Opinie o Delphi Poland SA w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Delphi Poland SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Delphi Poland SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphi Poland SA w Błonie

Dostawa

Czy to prawda ze w firmie w Błoniu co chwile pojawiają się osoby z COVID a informacje są znikome na ten temat?

Ble
@Dostawa

Co chwila ktoś jest chory a zakład tylko po parę osoby wysyla do domu gdzie każdy ma styczność ze wszystkim szatnia,stołówki ludźmi i nie wiadomo kto jest nosicielem.

nkki
@Dostawa

Tak osoby ktore miały kontakt z osoba zakazona sa na kwarantannie

Pracownik GDI
@Dostawa

Jak długo będziemy się jeszcze zarażać w pracy, przebywajac 12 godzin z ludźmi chorymi bo tacy bywają, roznoszą zarazki potem rozwozimy je do swoich rodzin auto usami busami. Czy tak dużego zakładu pracy z melanżem ludzi z wielu środowisk naprawdę nie stać na czasowe zamknięcie a tym samym troskę i ochronę swoich pracowników.!!!!!!!!!!????

Czarek

Jakie tu dają pieniądze?

Katalaya

Był wśród Was lider, w maju 2020 odszedł do innej firmy, mogę poznać szczegóły jego odejścia?

asdf
@Katalaya

oczywiscie chcesz pelne akta na mail ?

Gonzo

Hej co ciekawego na magazynie na stronie ICE?

Inżynier Produktu

Moją kandydaturę na stanowisko inżyniera produktu firmie przedstawiono przez firmę Antal z Warszawy (bardzo profesjonalna rekrutacja, miło kulturalnie, do rzeczy). Po zapytaniu czy udostępniam swój email dostałem 4 zadania rekrutacyjne na stanowisko inżyniera produktu, w zadaniu było zaznaczone, że można korzystać z dowolnych źródeł. Dostałem kilka schematów, które opisałem szczegółowo do każdego podając odpowiedzi od poziomu basic do advance bo nie miałem pewności kto będzie je oceniał. W sumie na 5 schematów wysłałem 5 stron odpowiedzi na zadane odpowiedzi uwzględniając i podając źródła, książki, strony internetowe oraz inne materiały. Od wysłania zadań do otrzymania odpowiedzi minęło około dwóch tygodni, o odmowie nie powiadomiła mnie Pani Katarzyna z działu HR od której otrzymałem zadania a Pani rekruter. Niestety nie otrzymałem żadnego powodu odmowy. Dla mnie bardzo istotne jest otrzymanie odpowiedzi abym mógł coś zmienić w przyszłości i podnosić swoje kwalifikacje w różnych obszarach. Nie miałem przyjemności bezpośrednio korespondować z Panem inżynierem, który oceniał moje zadania ani poznać jego imienia i nazwiska wszystko odbywało się poprzez Panią Katarzynę z HR. Ostatecznie po dwukrotnym kontakcie z Panią Katarzyną otrzymałem odpowiedź (pośrednio od Pana inżyniera w emailu od Pani Katarzyny) iż część moich odpowiedzi była błędna oraz moje odpowiedzi były na poziomie juniora. Dodatkowo zaznaczono że od od osób z moimi kwalifikacjami oraz wymaganiami finansowymi oczekuje się dokładniejszych i bardziej wyczerpujących odpowiedzi. Które odpowiedzi - nie wiem Jaki poziom szczegółowości byłby zadawalający - nie wiem ale następnym razem zacznę od omawiania procesu czochralskiego oraz od rekombinacji ładunków :) Mam świadomość iż po naleganiu z mojej strony dostałem informację na odczepkę więc nie sądzę żeby to był realny powód bo w razie niezgodności można dopytać w rozmowie aby rozwiać wątpliwości. Jak wspomniałem wcześniej nie dano mi poznać było personaliów osoby, która oceniała moje kwalifikacje więc muszę odradzić rekrutacje. Jeśli nie lubicie zabawy w głuchy telefon i lekceważenia nie tracicie czasu, wiem że kilku pracowników nie świadczy o kulturze całej korporacji ale z obrazu firmy świadczącej usługi na wysokim poziomie gdzie można podjąć nowe wyznawania firma jawi mi się zupełnie odmiennie

Dostałem 4 zadania w pdf odesłałem żadnej rozmowy nie było nawet kontaktu telefonicznego z firmy Jeżeli znasz podstawy elektroniki, potrwasz rozmawiać prostym językiem o elektronice i komunikować się z ludźmi może to być praca dla Ciebie

logo firmy Specjalista ds. rozwoju opakowań
Błonie
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik Ochrony Serwerowni
Błonie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
DTH Selection
logo firmy Operator Maszyn Produkcyjnych (m/k)
Błonie
Imar Service Group Sp. z o.o.
Mateusz

Czy dojazd do firmy jest bezproblemowy?

qulson

Pracował ktoś jako Operator Linii Montażowej i może się podzielić opinią na temat pracy zarobków i atmosfery.

JP

Osobom rozważającym pracę w tej firmie stanowczo odradzam. Mam na myśli stanowiska biurowe. Codzienne gaszenie pożarów, oraz jeden wielki chaos w tej firmie nie pozwala myśleć o jakimkolwiek rozwoju. Kompletny brak kontroli nad przepływem materiału. W konsekwencji telefony po godzinach pracy, nadgodziny oczywiście nie płatne itd. Atmosfera jest beznadziejna, ciągłe pretensje, rozliczanie. Managerowie siedzą zamknięci w swoich szklanych biurach, ciężko liczyć na ich wsparcie. Poza kilkoma osobami które jakoś trwają w tej firmie ciężko mi znaleźć jakiś pozytyw. Nie traćcie czasu, firma oczekuje ciężkiej pracy, wielkiego poświęcenia a kompletnie nie daje nic w zamian. Strata czasu.

Maciek

Czy zatrudniono nowych kierowników/ liderów produkcji ?

Joanna

Firma zatrudnia ludzi ogłaszając nabory i ich nie zatrudniając. Odrzuca bezpodstawnie CV. Po terminie braku zatrudnień dalej umieszcza ogłoszenia zatrudnień. I nie zatrudnia ludzi. Mam bardzo złą opinię o Delphi Sp. zoo. Nie ma możliwości rozmowy bezpośrednio z kierownictwem... To już jest nie pierwszy raz kiedy spotykam się z tym po raz kolejny w Delphi. Sp.zoo. w miejscowości Błonie.

@Joanna

Fikcyjne rekrutacje. Uczestniczyłem w rozmowie telefoniczno-rekrutacyjnej. Rozmowa przebiegła pozytywnie. Po 3 tygodniach brak odezwu oraz na nowo wystawione ogłoszenie.Nie polecam szkoda czasu na tą firmę.

@Kandydat

Zgadzam się! Ciągle poszukują pracowników, brak ludzi. Dawałem 3 razy Gg koleżanki, nawet telefonù nie dostała...

@Joanna

Brawo operatorzy fdm! Swoimi komentarzami potwierdzacie swój brak wiedzy, kultury i wychowania.... (usunięte przez administratora)

lea
@Kandydat

Skąd wiesz, że rozmowa wypadła pozytywnie? Prawdopodobnie było dokładnie odwrotnie, dlatego się z tobą nie skontaktowali.

.123
@Joanna

Może za dużą stawkę sobie Pani zażyczyła, po co operatorzy lokalni skoro jest siła ze wschodu za 288h miesięcznie im zapłacą 2800 a Pani ile by musiała dostać? pewnie trochę więcej.

Hej. Zmieniło się coś na lepsze w zakładzie? Zastanawiam się czy aplikować do Was? Pozdrawiam.

...

Na lepsze, to teraz woda gazowana jest na stołówce z dystrybutora za darmo.

cepy

Dzieci ten portal służy do wystawiania opinii na temat firmy... a nie obrabianiu tyłka pracownikom .... won smarkacze na Tik Toka

Nowt

Dzień dobry, co powiecie o dziale jakości? Chcę się zatrudnić jako kontroler.

...
@Nowt

Idź to się przekonasz nie słuchaj czyjejś opinii bo tu są wszystkie nie prawdziwe. Wypowiadają się ci co dużo gadają a mało robią.

No
@Nowt

Jak masz wybór i się zastanawiasz między dwoma zakładami pracy to nie idź tu. Ale jak Nie ma wyboru a stanowisko pasuje to idzie jakiś czas wytrzymać .

Tadziu

Pracowałem jako logistyk w biurze, atmosfera stresu, żadnych relacji międzyludzkich. Totalny chaos, żadnych procedur, cały czas trzeba "rzeźbić". Kadra kierownicza zwala swoje winy na pracownika, bo nie potrafią sobie z pewnymi rzeczami poradzić i potem wywalają człowieka na zbity ryj. Firma opanowana przez Turków. Polecam trzymać się jak najdalej od tego przybytku.

Bezinteresowny
@Tadziu

Autobus z Warszawy jest tylko w godzinach pracy biura.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Delphi Poland SA?

2,5 r

pytanie

Ktoś sie orientuje czy firmowe busy zapewniają też dojazd do fabryki z Warszawy?

TakNie

A co powiecie o nowym dziale E&E? Jak praca? Atmosfera? Które linie najlepsze do pracy ?

Byk
@TakNie

Przyjmij się a będziesz wiedzieć.

Kropka
@Byk

Mądrość życiowa jak od DecoMorreno. Głęboka aż muł się podniósł :)

Nala

Nie rozumiem czemu tak naskakujecie na tą Kaske. Pracowalam z nią i jakoś nic złego z jej strony mi sie nie przydarzyło. Mi tam pomagała innym też. Nie jest jej winą, że Roxana jest z nią po rodzinie. A Roxany się wszyscy boją. Dajcie spokój. To co robicie jest żenujące.

Wini
@Nala

Bo cicha woda brzegi rwie jak widać. Żenujące to jest to że są (usunięte przez administratora) ate (usunięte przez administratora) są najgorsze pamiętam jak większość gadala na (usunięte przez administratora)a teraz wielkie koleżanki. Nie fozumiem cze.u (usunięte przez administratora)się papiernicza w linie na których nie pracuje ta to ma tupet dopiero.

@Wini

Wydaje mi się, że źle ją oceniacie i tyle w temacie.

@Nala

Może Ciebie opisza wtedy zobaczymy.

@Wkurwiona

Ciekawe czy na Ciebie nic nie ma, skoro jesteś taka hop do przodu. Siebie to nie widzisz, tylko innych oceniasz.

Nala

Nie boję, bo nie miałam jeszcze z nią styczności. Mówią po prostu, że jej sie wszyscy boją. Nie wiem dlaczego.

@Nala

Widzę i to bardzo dobrze staram się jak mogę pomagam nowym. Lecz nie cierpię jak ktoś (usunięte przez administratora)na kims. Myślę że na mnie też jest jeszcze nic nie napisali jak wpisze to Ci odpowiem. A siedziałaś byś cicho jak byś była źle traktowana. No ja rozumie jej ss mu temu powody lecz wyzywać się na kimś to przesada.

@Nala

Nie rozumiem jak można się kogoś bać skoro się niema styczności z sama osoba.

Nala

Nikogo nie bronię. Po prostu ją trochę poznałam i jest inna niż ją tutaj opisujecie.

@Wkurwiona

Myślę że ciężko jest nowym, lecz naprawdę się nowym pomaga. Lecz każda z Nas która pracuje też musi wykonywać swoją pracę bo jednak plan musi być wykonany. To nie jest wymysł Lidera oni też mają taki plan narzucony góry. Jedni się uczę szybciej inni dłużej jak ktoś chce to się nauczy. Powodzenia życzę Nowym Pracownikom.

@Nala

Bo najlepiej jest kogoś poznać A nie oceniać z góry. Takie wyssane z palca opinie nie są fajne i przykre.

@Sylwia

Tak strasznie pomaga tylko się pokaże i ma już umieć to jest pomoc czemu Ty cały czas ws:takich bronisz.

@Sylwia

Ja się nie boje, tylko ludzie gadają, że się jej wszyscy boją.

@Wkurwiona

Pomagają mi też pomagały i gdy idę na inna linie też się uczę i dziewczyny pokazują jak się pracuje na danej maszynie. Jak jest bufor też nowi się uczą. Są też dziewczyny dprutniejsze niż ja i szybciej pracują tak to już jest ma produkcji. Niema co się zrażać będzie dobrze.

@Sylwia

Chyba sama nie wierzysz w co piszesz. A swoją drogą szybko zapominasz o krzywdzie.

Cyki
@Nala

Bo pewnie jesteś Karolina. I dobrze się poznalyscie.przyjaciolki.

@Cyki

I tutaj się mylisz... nie pracuję teraz na FDM

Krzysiek

Ip jest też ruchome to po pierwsze , po drugie myślę że każdy ma prawo do opinii. Natomiast ten portal o każdym zakładzie ma opinie. Więc nie strasz.

Zgorzknialy

To nie jest takie proste, bo nie każdy ma dostęp do Ip żeby zgłosić na policję trzeba mieć dowody. Wtedy i tak trzeba zakładać sprawę cywilną.

Abs
@Zgorzknialy

I myślę że by wygrali pracownicy tylko każdy chce pracować bo ma zobowiązania i znosi więcej niż musi.

Nie warto

Opinie są prawdziwe pracowałam w Delphi i odeszła.przez lidera idzie dziewczyny że zmiany, niema kiedy się nauczyć tylko szybko i norma.Dziewczyny są takie że: wto pomocy tylko się śmieją jak Ci nie wychodzi. Liderzy wcale nie lepsi. Nie polecam pracy w Delphi.

Neutralna
@Nie warto

Uważam że nikomu się nie dogodzi, rozumiem że niektórzy piszą tu te opinie żeby się wyżalić, ale uważam że jeśli ktoś chce coś od kogoś lub ma jakieś pretensje i żal to lepiej by było powiedzieć w oczy a jeśli w oczy nie można to podpisać się imieniem i nazwiskiem. Również pracuje w tej firmie już ładnych parę lat to co tu przeczytałam to są same bzdury nie wiarygodne ze ludzie tak mogą o kimś pisać to się w głowie nie mieści. (usunięte przez administratora)Pozdrawiam wszystkich liderów którzy wykonują swoją pracę rzetelnie wszystkich Panią Ewe J szczególnie bo tu to co jest o niej napisane to wszystko nie prawda. Pozdrawiam również liderkę Karolinę i żebyście się nie przejmowały tymi opiniami które są tu zamieszczone róbcie swoją robotę tak jak wykonujecie teraz. Pozdrawiam wszystkich ludzi którzy piszą te wszystkie negatywne opinie na temat liderów oraz kierownictwa.

Zenada
@Neutralna

Oczywiście A dlaczego Ty się podpisalas Nickiem?

Seniorka
@Neutralna

No tak Ewa zaczynała na rowerze z tego co pamiętam A teraz wyżej nosi głowę niż samolot lata. Na Karolinę gadaly jej kolezaneczki terazniejsze takie bajki że dziewczyny z innych zmian aż głowami pisały teraz wszystkie wielkie koleżanki . Dlaczego jak.ktoras liderem zostaje to już nie pamięta gdzie kiedyś pracowała.

Uil
@Nie warto

Oczywiście że są prawdziwe, ludzie są okropni i fałszywi. Liderzy i Kierownictwo nie znają umiaru i nie maja żadnych zasad. Nigdy nie wiadomo z jakiego działu pojawi się lider czy kierownik i będą ci naka:stać co masz robić pomimo tego że się starasz pracować jak najlepiej. Na każdej linii zbierze się jakąś grupa dziewczyn które obgaduje wszystkich i liderowi wchodzą w ....! A jak jesy fakna dziewczyna i neutralna to wtedy jest źle. (usunięte przez administratora)

@Seniorka

Ewka to masakra podadzą każdego pracujesz do ostatniej minuty stoi za plecami jak moherowy beret. Ściąga swoje zaufany koleżanki na swoją zmianę i tylko plotkuje.

@Wkurwiona

Ktoś musi nad kimś czuwać. Zapewne jak byś była Liderem tego samego byś wymagała. Nie rozumiem niektórych opinii przecież gdzie się nie pracuje to się kogoś nad sobą i praca ma być wykonywana.

@Sylwia

To nie znaczy żeby kogoś poganiac i krzyczeć albo przepedzac w bury kat. Ale trzeba pokazać że się awansowało.

@Wkurwiona

Jeśli sobie ktoś nie radzi na maszynie to staje drugą osobą żeby był bufor i potem znowu nowa osoba się uczy bo i raczej wszyscy czekają czy to tak trudno zrozumieć. Ja sama jakieś dwa tygodnie temu taka miałam żadne na naklejkę że koleżanka mnie podmienila. Czasami mam słabszy dzień i też gorzej mi idzie. Ale to już starość:)

Swostak
@Seniorka

W Delphi się rowerem jeździ?też chce;)

Krzysiek
@Wkurwiona

Nikt nikogo nie przepedza jest też tak że brakuje ludzi A produkcja musi iść.

@Sylwia

Bądź dalej naiwna i niech dalej po Tobie skaczą. Zobaczymy zaraz gdzie wyladujesz.

Boss

Co wy dzisiaj tak się uparlyscie na te dziewczyny dajcie im spokój.

@Boss

Nikt się nie uparł każdy wyraża swoje zdanie jak mnie coś (usunięte przez administratora) nie będę pisała że nie i większość wie że wszystko co napisałam jest prawda. Odnośnie Ip mogą sobie sprawdzać mogę to samo powiedzieć jeszcze raz bo nie cierpię niesprawiedliwosci.

Zostaw merytoryczną opinię o Delphi Poland SA - Błonie

• Jak się pracuje w Delphi Poland SA?

Zobacz opinie na temat firmy Delphi Poland SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delphi Poland SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphi Poland SA?

Kandydaci do pracy w Delphi Poland SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delphi Poland SA