Opinie o Delphi Poland SA w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Delphi Poland SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Delphi Poland SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphi Poland SA w Błonie

Adwokat

Dlaczego tak liderzy się zachowują czy kierownictwo o tym nie wie? Czy wie i nic z tym nie robi ? Ta sprawa powinna być zgłoszona wyżej skoro niema osoby która mogłaby to zmienić.

@Adwokat

Nie ma komu tego zakończyć wszyscy się pewnie boją o pracę bo to tak jest ze po cichu między sobą ludzie gadają a co do czego to ten co się wychyli w ostateczności zostaje sam....

I tu trafione.

Gość!
@Adwokat

Jak kierownicy mają coś powiedzieć na liderów skoro sami są od górnie popędza i i wyżej. Ja pracowałam kiedyś na FDM i GDI. Znam Ewę i akurat ktoś przesadza To akurat pozytywna osoba i wiem że jest bardzo pomocna. A ciężko mają wszyscy Pozdrawiam.

Celina
@Gość!

Oczywiście , a pracownik niech cierpi bo przecież jest najmniej ważny i trzeba to pogania o mieć nad nim władze.Ja wszystko rozumie ale w Delphi przesadzaja w większości na liniach. Dobrych pracowników przenoszą nowi zostają i potem starzy muszą pracować na cięższych mas:ynach bo nawet nowy tak naprawdę niema kiedy się nauczyć bo nigdy niema czasu. Gdy ktoś wyjdzie z pomocną dłonią zaraz jest krzyk i lament że nie teraz i takie różne bzdury. Dziwna metoda bo wlasciciele się zmieniają ciągle, kierownictwo też a liderzy pilnują swoich stanowisk. Nie będę obrażać nikogo lecz mam swoje zdanie na temat rządzących. Ludzie na linii trzeba bardzo uważać na na nich bo jak za dużo powiesz o sobie to potem Ci tyłek obrobia choć i tak to robią . Ogolnie jak jesteś silna czy silny dasz radę popracować a jak nie to się zwolnią.

Moli

Niech się zbiorą poszkodowani i nawet niech napiszą do programu Uwaga może wtedy będzie więcej wyrozumiałości. Pracowałam w Delphi tylko pół roku i nie chce tam wracać. Pani Lider Ewa z fdm zabierają nawet krzesło żeby nie siedzieć A sama była kiedyś zwykłym pracownikiem A teraz pokazuje na co ja stać A większość wie d:leki komu awansowała.

Boa

Z tego co wiem to już ta Pani Kaśka nie pracuje więc nie warto straszyć ludzi niech tylko po prostu pójdą i się przekonają

Haha
@Boa

Kaśka pracuje tylko jest na zwolnieniu lekarskim to po pierwsze, po drugie następczyni Kaski nie jest w niczym gorsza już swoje pazurki pokazuje od początku i ściąga swoje przyjacioleczki do siebie.

Ergik
@Haha

Jeszcze to że chce aby psia z Nią pracowała to.nic złego,tylko że ta psia dobrej opinii niema już nawet się zwolniła i pracuje spowrotem i wyzywa się na ludziach i śmieje się z ludzi no i awansowała od razu siedzi na sprawdzaniu.

Olga
@Moli

Oj tak Pani Ewa z FDM zaczynała jako zwykły pracownik potem awansowała na stanowisko sprawdzające no bo co tu stać przed maszyną jak można posiedzieć,wiecznie patrząc z nad okularów wielka Pani prezes potem awansowała na Wielką Pani Lider wiadomo za czyim wstawiennictwem i tak samo jak synowie przecież po znajomości ustawiaczei są bo co tu będą zaczynać od pracy na linii. A najbardziej śmieszne jest to jak kiedyś na nadgodziny przeprowadziła swojego synka i pracował na linii z nami A potem pos:wto na linie covera bo tu na Fdm by się przeliczył przecież. Logiczne że punkt widzenia zależy od stanowiska i znajomości Jeszcze tej słówka kochanitka klepanie po ramieniu jak coś potrzebuje i te zdrobnienia imion to takie wsiowe.

Zenek
@Olga

Kurcze dlaczego takie (usunięte przez administratora) piszesz?Jest to czlowiek który jako z niewielu można powiedzieć wszystko i sobie wyjaśnić.Uwazam że to zadrość i tyle .A w Delphi to caly zakład prawie po rodzinie więc nie wiem czemy akurat taka osoba sie przyczepila do Ewy,chłopaki mają taką bo nie inną prace bo mają do tego glowy i pojęcie.Jak mozna pisać tak a nie mozna podejść i porozmawiać dla mnie to świństwo.Jakby byli wszyscy liderzy jak Ewa tego życzę Ludziom to by bylo super bo nie którzy to nawet ze swoim zachowaniem to do pięt nie dosięgają.Powodzenia

Lider...

Witam.Czytam to wszystko i nie mogę uwierzyć. Jestem liderem w pewnej firmie też motoryzacyjnej. Mam po sobą zespół 30osobowy.Nie wyobrażam sobie takiego traktowani ludzi tak jak tu jest to opisywane. Liderem zostałam po 5latach pracy jako operator pracowałam na każdej maszynie i linii większość znam od podstaw i z tego akurat jestem dumna bo zawsze mogę wspomóc mój zespół. Na tym polega właśnie praca lider by był zawsze wtedy kiedy jest potrzebny a nie tylko do wydawania poleceń. Niewiem i nie rozumie jak tak można. Oczywiście jak widzę że co po niektórzy przeginaja to potrafię sprowadzić na ziemię ale nigdy nikomu nie ublizylam nie wysmiewalam się a najbardziej nie lubię jak ktoś skarży. Jestem zdania takiego ze skoro robi tak na swoje koleżanki to będzie potrafil/a również na mnie. Staram się dla swojego zespołu być liderem pokierować tak by zeszło to co zaplanowane ale przede wszystkim jestem jedną z nich. Mam nadzieję że jakoś to u was się ułoży nie dawajcie się. Pozdrawiam.

@Lider...

I takiego lidera Nam potrzeba aby był dla Nas a My dla Niego. Pozdrawiam i życzę dalszych awansów skoro jesteś dobrym człowiekiem.

Szum
@Lider...

Haha ciekawe jest tak jak piszesz jakoś nie wierzę w to! może napisz co to za firma to się przyjmę i ocenie jakim.liderem jesteś. A między mnie to wszystko !

Szum
@Lider...

I jeszcze jedno słówko po co wchodzisz na opinie O Delphi skoro pracujesz gdzie indziej podaj nazwę zakładu poczytam opinii.

Lider
@Szum

Siostra moja chce się u was zatrudnić i czytała wszystkie opinie mówiąc mi o tym co się dzieje dlatego sama przeczytałam i jestem w szoku. Nie powiem bo jak trzeba to sama potrafię przycinać by zeszło to co mój przełożony zaplanował ale staje razem z grupą i też pracuje. Dobrze wiedzą że mogą na mnie zawsze liczyć i ja na nich też. Nie chcesz nie musisz wierzyć porostu chce aby to wasi liderzy zrozumieli że wy jesteście dla nich a oni dla was że razem możecie więcej.

Lider
@Ciocia

Dzięki wystarczy mi to co mam. Nie długo idę na dłuższe wolne "zostanę mama" ????i obawiam się tego co zastane jak wrócę...

@Lider

U nas też stają na linii aby kogoś zastąpić i upokorzyć tylko do łazienki niema kto zastąpić często. I nic się nie zmieni nie liczę na to,Co pozostaje to rozglądać się za inna praca jeśli ma się trochę godności(usunięte przez administratora)

Zyt

Jak co powiedzieć co trzeba aby norma była.

Dotyk

Co piszecie żeby nie straszyć ludzi przecież mogą się przyjąć kto im.zabrania sami przyjdą i się przekonają A kazdy ma prawo do opinii a jesli komus dobrze niech napisze ze mu dobrze komu zle niech napisze ze mu zle. Amen Dużo było takich ambitnych co to za mniej niż miskę ryżu by liderowi wazelina sprzedawała i kierownictwu aby tyko w przyszłości awansować i tacy będą bo dla nich się liczy aby czyimś kosztem się wybić są takie malostkowe. Kierownika nie interesuje twoje zachowanie i kultura osobista na Liderów są wybierani tacy co potrafią zyskiwać i nie mają żadnych zasad A będą pogania ludzi nie licząc się z ich zdaniem. Amen

Inżynier Produktu

Moją kandydaturę na stanowisko inżyniera produktu firmie przedstawiono przez firmę Antal z Warszawy (bardzo profesjonalna rekrutacja, miło kulturalnie, do rzeczy). Po zapytaniu czy udostępniam swój email dostałem 4 zadania rekrutacyjne na stanowisko inżyniera produktu, w zadaniu było zaznaczone, że można korzystać z dowolnych źródeł. Dostałem kilka schematów, które opisałem szczegółowo do każdego podając odpowiedzi od poziomu basic do advance bo nie miałem pewności kto będzie je oceniał. W sumie na 5 schematów wysłałem 5 stron odpowiedzi na zadane odpowiedzi uwzględniając i podając źródła, książki, strony internetowe oraz inne materiały. Od wysłania zadań do otrzymania odpowiedzi minęło około dwóch tygodni, o odmowie nie powiadomiła mnie Pani Katarzyna z działu HR od której otrzymałem zadania a Pani rekruter. Niestety nie otrzymałem żadnego powodu odmowy. Dla mnie bardzo istotne jest otrzymanie odpowiedzi abym mógł coś zmienić w przyszłości i podnosić swoje kwalifikacje w różnych obszarach. Nie miałem przyjemności bezpośrednio korespondować z Panem inżynierem, który oceniał moje zadania ani poznać jego imienia i nazwiska wszystko odbywało się poprzez Panią Katarzynę z HR. Ostatecznie po dwukrotnym kontakcie z Panią Katarzyną otrzymałem odpowiedź (pośrednio od Pana inżyniera w emailu od Pani Katarzyny) iż część moich odpowiedzi była błędna oraz moje odpowiedzi były na poziomie juniora. Dodatkowo zaznaczono że od od osób z moimi kwalifikacjami oraz wymaganiami finansowymi oczekuje się dokładniejszych i bardziej wyczerpujących odpowiedzi. Które odpowiedzi - nie wiem Jaki poziom szczegółowości byłby zadawalający - nie wiem ale następnym razem zacznę od omawiania procesu czochralskiego oraz od rekombinacji ładunków :) Mam świadomość iż po naleganiu z mojej strony dostałem informację na odczepkę więc nie sądzę żeby to był realny powód bo w razie niezgodności można dopytać w rozmowie aby rozwiać wątpliwości. Jak wspomniałem wcześniej nie dano mi poznać było personaliów osoby, która oceniała moje kwalifikacje więc muszę odradzić rekrutacje. Jeśli nie lubicie zabawy w głuchy telefon i lekceważenia nie tracicie czasu, wiem że kilku pracowników nie świadczy o kulturze całej korporacji ale z obrazu firmy świadczącej usługi na wysokim poziomie gdzie można podjąć nowe wyznawania firma jawi mi się zupełnie odmiennie

Dostałem 4 zadania w pdf odesłałem żadnej rozmowy nie było nawet kontaktu telefonicznego z firmy Jeżeli znasz podstawy elektroniki, potrwasz rozmawiać prostym językiem o elektronice i komunikować się z ludźmi może to być praca dla Ciebie

logo firmy Specjalista ds. rozwoju opakowań
Błonie
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
logo firmy Sprzątanie- Błonie
Błonie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
DTH Selection
logo firmy Technik ds. doświadczeń
Fertico Sp. z o.o.
Lubiany

Już jak poruszamy wszystkich to jeszcze Pani inżynier Roksana też jest fajna zachowuje się jakby była co najmniej właścicielem i z działu na dział przechodzi. To jest dopiero Księżna. A do kolekcji Pan Łukasz detektor z kontroli jakości. Takie błędy znajduje że to po prostu powinno być opisane w gazecie i już dawno powinien awansować co najmniej na właściciela Delphi.

Granatowy z wściekłości

Osobiście moje stanowisko do firmy Delphi,Kierownictwa,Liderów jest negatywne i gdyby nie moje zobowiązanie które muszę nadrobić nie zostalbym ani minuty dłużej. Pracuje na magazynie i Liderzy też są do bani zmieniają się i kierownictwo tak samo. Może ktoś z góry wreszcie się zainteresuje sytuacja na zakładzie .

Amanda

Jeszcze Wam napiszę że jeśli by mnie tak traktowano w pracy jak tu jest opisane bym poszła do adwokata dowiedzieć się jak można w tej sytuacji postąpić. Bo tu niema tłumaczenia że korporacje ws:będzie obowiązują zasady i jest regulamin.

@Amanda

Zgadzam się w 100%nie można pozwolić sobie na takie traktowanie. Kto by to nie był czy lider czy koleżanki z linii itd itp. W pracy masz czuć się dobrze i bezpiecznie a nie bać się odezwać we własnej obronie. Dlatego jak to czytam to nie rozumie dlaczego pracownicy tego zakładu siedzą cicho i sobie na to pozwalaj. Przecież jest ich więcej niż liderów.....maja większość więc więcej do powiedzenia jeżeli chodzi o to co tam się dzieje... Pozdrawiam was i trzymam kciuki za to byście wkoncu zrobili porządek.....

Bozena

Mamusiu co za kierownictwo że nie reaguje masakra jakaś kto tam rządzi? Że nikt jeszcze nie poszedł wyżej na skargę skoro kierownictwo nie wyciąga wniosków bo to że lider cukru do kierownika to jeszcze powinna być brana opinia każdego pracownika już czasy kamieni łupanych minęły i ze niema kary za zachowania dziewczyn wstyd.

@Bozena

Zgadzam sie

Hyrti
@Bozena

Tylko nagrać Lidera i wysłać do Uwagi ! Skoro tak się dzieje. Ws:tacy powinni być jednakowo traktowani bez wyróżnienia i poniżanie do czego to prawdopodobne aby Lider pomagał pracownikiem. I pracownik który poniżej drugiego powinien też ponosić konsekwencje tak nie może być.

Honorata

Dziękuję za opinie że tu są pisane.Pracuje też w dużym zakładzie u Nas jest Brygadzista to tak samo jak Lider lecz z Naszym Brygadzista można konie kraść kiedy trzeba zwróci uwagę lecz zawiła do siebie porozmawia stara się problem rozwiązać podpowiedzieć zapytać co się dzieje niema czegoś takiego jak kary jakieś przenoszenie na inne działy i kobietki też są fajne bo akurat u mnie na linii same kobiety. A to co ja tu czytam to jest naprawdę nie kulturalne i malostkowe. Chcialam się zatrudnić do Delphi ponieważ bym.miala bliżej do pracy lecz podziękuje bardzo wolę troszkę dalej dojeżdżać lecz pracować w miłej atmosferze. Pozdrawiam ws:ustki fajne dziewczyny nie dajcie się.

Nus

To ja nie wiem co To za zaklad że kierownictwo nie reaguje o niczym dobrym to nie świadczy.

Zwykła kobieta

Pracowałam w Delphi przez firmę zewnętrzną zostałam zwolniona ponieważ nastał czas covid19. Moim zaszczytem była linia AO FDM . Praca jak praca na linii wiadomo czlowiek przychodzi do pracy aby ja wykonywać, panującą atmosfera tragiczna ludzie zawistni ,otoczenie plotkarskie nie raz przychodziły do nas dziewczyny z linii obok Fdm 1 może że dwie dziewczyny fajne tak to też nic nie ujmowaly z mojej linii. Liderka paniusia i nic więcej jakby wszystkie mózgi pozjadala. A jak była kontrol na zwolnienie poszła bo się bała śmiechu warte. Nie zamierzam wracać tam do pracy. Nie raz z lini obok na zmianach było słyszeć kłótnie i krzyki liderek A najbardziej żenujące jest to że liderki też na siebie gadają.

Chciałabym wiedzieć jeśli można który to taki lider jest co tylko skończył podstawówkę może chociaż inicjały?

Polo
@..

A ile rzeczy ja bym chciał wiedzieć chociażby to jak się tak w szybkim tempie zostaje się liderem oooo bo tezinni by chcieli porządzic i się powyzywac a co.

@..

Czasami osoba po podstawówce ma większą wiedzę w różnych dziedzinach niż ta po studiach podyplomowych Bóg wie jakich. Różne sytuacje są w życiu i nie zawszę brak wykształcenia jest spowodowane chęcią dalszego kontynuowania nauki.... Pozdrawiam.

Mik
@G

Zgadzam się z tym że człowiek mniej wykształcony może więcej umieć lecz to że stosują mobbing to jest sprawa. Zostają liderami przeważnie ci co byli pracownikami na linii i tu dopiero pokazują swoją klasę i kulturę osobistą poniżej zera.

@Mik

Czy tak naprawdę jest jak piszecie z tym mobbingiem? Chciałabym się zatrudnić do tej firmy ale teraz mam wątpliwości im więcej czytam tych opinii tym bardziej nie mam chęci na zatrudnienie..... Trudno mi uwierzyć że nikt nic z tym nie robi ze Dyrektor się tym nie zainteresuje.... Myślę że jeżeli tak jest to porostu taka osoba nie trafiła jeszcze na równego sobie. Przecież za takie rzeczy są sprawy w sądzie a zakład wtedy dostaje po d.....za zła opinie ..

@Zainteresowana

Przyjmij się a zobaczysz sama ocenisz, jeśli lubisz ploty i będziesz odnosić na innych to się zaklimatyzujesz . A jak masz słabą psychikę to długo nie wytrzymasz jeszcze jak lider i jej przyjaciółki będą się na Tobie wyzywać.

@Zainteresowana

Niestety ale Co tu jest napisane wszystko jest prawdą

Zlosliwa
@Zyt

Porostu nie trafili na swojego powinien ktoś zrobić z tym porządek pocisnąć jednej czy drugiej ale inteligentnie tak by w pięty poszło.....

@Zlosliwa

To nic nie daje a wręcz przeciwnie wtedy jeszcze bardziej się liderzy wyrzywaja A kierownik nie interesuje pracownicy tylko norma.Delphi to zaklad (usunięte przez administratora)Lider ma rację a pracownik ma pracować i wykonywać polecenia.

Zzz
@Zainteresowana

Nie jest tak jak piszą proszę nie słychać ludzi którzy tu tak wypisują, nie jest tak jak tu się patrzy na te opinie.

@Zzz

A jak jest proszę mi napisać bo chce się przyjąć do tego zakładu ale po tym co tu czytam to aż scyzoryk w kieszeni się sam otwiera...

@Bunt

Rozumie że pracownik ma robić to co przełożony mu zleci ale każdy człowiek zasługuje również na szacunek. Przełożony powinien każdego traktować tak jak sam chce być traktowany.... (usunięte przez administratora) trzeba tepic chamstwem...

@Zzz

To chyba Zza pracuje gdzie indziej niż ja,albo jesteś z tych drugich.Nikt nie zabrania z wypowiadających się aby ktoś się przyjął do Delphi. A Liderzy niestety są okropni.

No i ? To może nie w tym zakładzie

Myk
@Zainteresowana

Chodź spróbuj czy się da zrobić tak jak piszesz i gdzie wtedy wyladujesz i jak będziesz traktowana.

Myk
@G

Mylisz kontynuowanie nauki z tym co się dzieje na liniach.

Bbb

A mam pytanie bo też jestem zainteresowana ta praca bo mam wrażenie czytając że ludzie się obawiają i chcą nas zniechecic do przejścia. Mam drugie pytanie jak powinno wyglądać stanowisko lidera? Skoro są tacy źli ploty jak w każdej dużej korporacji są były i będą każdy ma swój rozum. Jeszcze się taki nie urodził żeby wszystkim dogodził.

@Bbb

A jak myślisz jaki powinien być Lider ? Choć widać już po Twojej wypowiedzi że ploty też nie są Ci obce to się dopasujesz. Jeszcze jak więcej będziesz mówić o innych tym lepiej.

Bbb
@Zyt

Ja mam swój rozum i plot się nie słucha tymbardzie i nieopowiada się w pracy o swoim życiu jak ktoś się chce wkrecic w ploty to się wkręci ja nie przychodzę do pracy szukać przyjaciół tylko pracować czytaj że zrozumieniem nie interesują mnie ploty ja mam swoje cele a przyjaciół mam poza pracą

@Zyt

To bądź odważny idź do lidera i mu powiec wprost co Cię boli a pisać na forum każdy jest mądry i odważny a to że zadałam pytanie o lidera cos złego? Widocznie nie masz celów w życiu i słuchasz plot

Haha
@123

Skoro jesteś taka ambitna idź do lidera życzę powodzenia potem q dalszej pracy .Były dziewczyny i są dziewczyny które mówią wprost to niech się wypowiedzią jak.potem są traktowane

Kmpk
@Bbb

Zgadzam się wszędzie są i będę ploty jak to w korporacjach niestety tego się nie zmieni, ale na prawdę w Delphi nie jest tak źle jak każdy tu pisze warto przyjść i spróbować :)

@Kmpk

Skoro nie jest tak zle to dlaczego się ludzie zwalniają?

@123

Widocznie Ty masz cele i ambicje ale skoro tak ambitnie uważasz że tak jest wspaniale to po co pytasz, byłem dzisiaj świadkiem jednej rozmowy i uwierz mi nie była miła ani dla uszu ani dla oka.

@Bbb

Masz swój rozum to przyjmij się i przekonaj w czym widzisz problem ? Drzwi stoją otworem.

Venkli

Pracuje w Delphi 10 lat kiedys obowiązywały jakieś zasady i przede wszystkim ludzie byli mili aż chciało się iść do pracy,pomagali sobie wzajemnie a przede wszystkim nie było takiej zawiści jak jest teraz. Lider to był Lider nie było oceniania po tym co usłyszy od kogoś kto mu doniesie. Nie umiem sobie wyobrazić abym ja zbliżała komuś albo jeszcze bardziej żebym nie miała szacunku dla ludzi którzy tak samo ciężko pracują którzy mają godziny na utrzymaniu i na swój sposób się starają swoją pracę wykonywać w zadowalający sposób. Nie mogę zrozumieć dlaczego niema kontroli nad tym jak sie zachowują Liderzy i współpracownicy na linii. Jak można rechotac jak żaba i pokazać inna osobe ublizajac jej. Brak kultury i człowieczeństwa na Delphi z przykrością to pisze ale tak jest. Liderzy nie są rozliczania z niczego A najśmieszniejsze jest to że Liderzy awansują na Liderów przez znajomości z kierownictwem nie są braki pod uwagę lud:od którzy wykazują się kultura osobista i zaangażowaniem. Lecz na ws:ustki przychodzi czas kiedys i Ty ktora/który jesteś teraz góra możesz być niziutko.A najlepsze jest to jak Lider pyta się koleżanki kogo z linii usunąć też są takie przypadki. ZENUJACE ZACHOWANIE I PELNE POGARDY.

Kinio

Ja bym proponował podmienić Liderów najlepiej aby byli z zewnątrz lub spokojne kobiety i mężczyźni. Kierownictwo powinno zrobic zebranie i postawić proste zasady. Rozumie że Lider też ma wytyczne lecz takim zachowaniem jak krzyki,obrażanie drugiego człowieka nic nie zyska. Pracuje w Delphi bardzo długo i na początku zakładu tak nie było. Lecz być może świat zmierza donikąd bo ludzie są coraz bardziej paskudni. Powinni wreszcie się znaleźć osoby którzy naprawdę zrobią porządek na zakładzie.Plotkarstwo to jest paskudztwo jak można wogole żyć plotami.

Znikomy człowiek

Moja opinia o Delphi jest negatywna,uzasadniając, żaden kierownik nie interesuje się pracownikiem wręcz przeciwnie nie interesuje się tak co dzieje się na linii,tym jaka jest atmosfera,tym.jak traktowany jest pracownik,tym jak lider mający lat dwadzieścia pare niekiedy poniza pracownika linii. Mam wrażenie że liderzy lubią się wyrzygać na pracownikach chcą pokazać jak są ponad nimi,bo kto ma racjekierownik i lider a Ty siedzisz cicho znos wszystko i pracuj na normę za marne grosze.Te układy w tym zakładzie, awanse po znajomości, koleżanki liderek odnoszące na inne osoby jesteś traktowana wtedy jak zero,a najlepsze jeszcze są te koleżanki koleżanek które najpierw suchej nitki nie zostawialy na innej a teraz wielkie przyjaciółki, przyjaźń się składa z obgadywanie innych. Mam wrażenie jakby tu już jedna osoba napisala ze mało człowieka w człowieku. Trzeba mieć tylko nadzieje ze kiedys będzie takie kierownictwo i tacy liderzy którzy będą doceniać starania pracownika choć wątpie. Do czego todochodzi że człowiek się zatrudnia w takim zakładzie i jest gnębionym przez lidera i pracowników na linii.

Szyk
@Znikomy człowiek

Wreszcie ktoś pisze prawdę a najbardziej żenujące jest jak przyjaciółka liderki leci do niej donosi a potem liderka przylatuje i się warzywa nawet nie chce się księżniczce z krzesła podnieść tylko jeździ na nim. I czym tu lider się szczyci za co przewsxystkim został liderem bo szybciej na linii pracuje? Bo jest koleżanka poprzedniej liderki? Bo donosi do kierownictwa? Bo umie klikać w kilka tabel na komputerze? To da awanse w Delphi!

@Szyk

Żałosne są te komentarze jeśli już tak piszecie to chyba pracujecie to podejdźcie do lidera i powiedzcie co wam nie pasuje a nie wszyscy się mądrzą w internecie żałosne

Cynamon
@..

Żałosny to jest Twój wpis bo kiedy się nie pójdzie do lidera o cokolwiek to wiecznie jest niezadowolony najlepiej jakby cała zmianę siedział za biurkiem przed swoim telefonem i jedzeniem a Ty masz padać na twarz a norma ma być i nie narzekać. I nie pisz tutaj bzdur że lider w czym kolwiek pomoże laske wielka robi jak dzwoni po ustawiacza jak maszyna się psuje,wszyscy to wielkie państwo nie podchodź i nie dotykaj bo warcza na człowieka jakby coś się chciało wyjęte z kosmosu. Odnośnie mówienia to tylko czasami mają niby być wyciągnięte wnioski za różne sprawy a to tylko mydlenie oczu. Jestem facetem słyszę dużo rzeczy i obserwuje,zastanawiam się kiedy przyjdzie taka kadra do Delphi że będzie się człowieka szanowało i docenialo za ciężka prace jaka die wykonuje. Bo taka prawda gdyby nie ten śmieć na linii to cała góra,kierownik czy lider nic by nie uzyskali a tak naprawde nie doceniacie tych szarych ludzi!

@Cynamon

A może chociaż ktoś będzie tu odważny i powie na jakiej Lini jest taki lider bądź liderka żeby ludzie którzy idą tam do pracy byli świadomi.

Duszek Delphi
@:)

Każda linia ludzie narzekają i nikt nic z tym nie robi jeśli tam pracujesz to słyszysz wystarczy iść na polarnie lub na przerwę śniadaniowa. Ostatnio na tapecie jest że starsza osoba się zwolniła bo pracownice dokuczaly jej na linii a żadnej reakcji że strony kierownika ani lidera pogadanke i tyle! A ile osób już nie pracuje przez takie osoby,a ile osób pracuje i wohple już nie zabiera głosu bo i tak nic nie wskuraja. Niektóre osoby mają wieczne urlopy,albo po każdym prawie weekendzie do pracy nie przychodzą i też wszystko im się upiecze bo w Delphi to trzeba się umieć ustawić ???? a ten lider który tak by chciał die dowiedzieć tutaj prawdy niech spojrzy na siebie krytycznym okiem i swoje przyjaciółki! Zresztą Pan który z kontroli też pięknie donosi aby dostał awans życzę mu tego!

@Duszek Delphi

Nie pracuje tam ale chciałabym chociaż się dowiedzieć jacy liderzy są ogólnie. A ten kto wypowiada się na ten temat pracuje na tej danej zmianie co się dzieją takie rzeczy?

@Znikomy człowiek

Nie rozumie czegoś jakie gnebienie??? Kurde lider jest 1 a na zmianie pracuje więcej osob.... Napiszcie skargę wyżej nie do przyjaciół z biura lidera lecz jeszcze wyżej. Jest dyrektor czy Prezes to są osoby którym powinno zależeć najbardziej na dobrej opinii zakladu i na atmosferze w zakładzie.... A przede wszystkim na dobrym pracownik....

Dami

Dokładnie norma ma być wykonana ,liderzy między sobą wymieniają się pracownikami , a kierownik i wszyscy zarządzający wyżej mają gdzieś to wszystko ,poza tym w zakładzie z praca jest coraz gorzej człowiek niema stałego miejsca , niedługo zostanie garstka ludzi a może sami nasi liderzy i będą pracować na linii. OJ tak zaraz będzie że lider kiedys też pracował na linii i zapewne dlatego teraz stosuje lobbing i plotkarstwo. Śmieszą mnie liderki które słuchają swoich przyjaciółek z linii A nic nie wiedzą o drugim człowieku żyją jadem innych takie to płytkie wszystko. Niby jest Liderem A nie posiada kultury osobistej. Ktoś kulturalny jak patrzy z boku to tylko współczuć. Odnośnie ludzi pracujących to większość dba o swoje cztery litery zero pomocy dla nowych uczących się tylko znikoma ilość dziewczyn jest która wyciągnie dłoń i te dziewczyny pozdrawiam i wielki szacunek. Moim zdaniem tam się nic nie zmieni począwszy od góry a skończywszy na pracowniku. Pozdrawiam plociuchy !

Bygo

Co jeden lider to bardziej mądrzejszy a przyjaciółka jeszcze mądrzejsza. Oni najlepiej wszystko wiedzą co u Ciebie w domu,kim jesteś,z kim sypisz. A potem jak Cie przyjaciolka liderki nie lubi to ona tez cie nie lubi i zaczyna sie jazda. A te ws ustnie kolezaneczki które kiedyś liderki nie lubimy i obgadywaly liderki jak nie była liderką i jej przyjaciółkę teraz się bardziej kochają to coś jak moda na sukces.

Bum
@Znikomy człowiek

Nie pluj do studni bo jeszcze przyjdzie ci z niej pić wodę.... życiowe przysłowie wiec uważajcie liderki kierownicy i plociuchy

Bo nikt taki

Najbardziej swiadczy o zakladzie i jego kulturze ze ludzie sie zwalniaja z Delphi przez liderow i innych pracowników A Kierownictwo nie interesuje się tym. Kto tam wyżej zarządza takim zakładem że pozwala na takie traktowanie i poniżanie ludzi od których tak naprawdę zależy czy będzie cokolwiek wykonane na linii produkcyjnej .

@Bo nikt taki

Bo te pracownice co się wyrywają i wyśmiewane z innych i od rana tylkomploty i nic więcej to liczę na awans może zostanę liderem albo kieŕownikiem. W końcu przecież lepiej komuś obronić tyłeczek bo o sobie co będzie gadać jest tak niska poziomem że tylko potrafi o kimś rozmawiać.

Obserwujacy

Takie pisanie tutaj nic Wam nie da bo kierownik czy lider ma w nosie wasza opinie napisana tutaj tak samo jak w nosie to co się do nich mówi.W delphi jest jedną zasada grasz jak oni Ci każą A jeśli nie to wcześniej czy później się zwolnią albo oni cie zwolnią. Tam nie obowiązują żadne zasady tam począwszy od kierownictwa skończywszy na pracownikach każdy: sklada maskę i na niej powinno być napisane mi jest dobrze A Ty mnie nie interesujesz. Oto cala prawda

Bdryt

Ej Kochani czepianie się przecież zaklad Delphi to daje możliwości i rozwoju. Kierownictwo uczy Cię że jak nie będziesz robić tego co Ci każą to będziesz albo zwolniony albo siedzisz ws:ustki linie produkcyjne i jeszcze nie masz prawa odmówić bo lider ma taki kaprys i wyznaczy Ciebie. Liderzy pożal się Boże awansy przez lizostwo,wspólne imprezowanie, oczywiście obgadać każdego. Jednego nie mogę zrozumieć większość liderów pracowało najpierw na linii i nie potrafią docenić pracy jaka wykonują dziewczyny i mężczyźni z którymi się pracowało to dopiero jest szczyt obłudy. Ludzie mało kto kulturalny z którym się da pogadać dno i muł i nic więcej.

Solo

Coraz gorsza nędza się robi w Delphi,jeszcze kilku takich rządzących jak w ostatnim czasie niedługo czeka Nas bezrobocie. Liderzy masakra coraz to gorsi tak naprawdę nic takiego nie robią za tymi biurkami A tabelki uzupełnić potrafi każdy A wyżyć się na drugim człowieku większość. Dziwi mnie znieczulica wobec pracowników kiedys tak nie było. Zastanawiam jak długo jeszcze ludzie wytrzymają.

Zostaw merytoryczną opinię o Delphi Poland SA - Błonie

• Jak się pracuje w Delphi Poland SA?

Zobacz opinie na temat firmy Delphi Poland SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delphi Poland SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphi Poland SA?

Kandydaci do pracy w Delphi Poland SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delphi Poland SA