Opinie o Delphi Poland SA w Błonie

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o firmie Delphi Poland SA. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Delphi Poland SA na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Delphi Poland SA w Błonie

Byk

Delphiw Polsce to na wyzsze stanowiska załatwiane po znajomości lub bardziej "cielesny" sposób. Pracownicy są niedoceniani. Podwyżki raz na rok, które są śmieszne 100zł brutto (cios w policzek). Pracownicy którzy mają wieloletnie doświadczenie zarabiają mniej niż osoby które przychodzą pierwszy dzień do pracy.Sam zakład łamie prawo zmuszając pracownika do wykorzystania całego urlopu na cele zakładu, więc urlop który jest na potrzeby pracownika jest tylko po to żeby zakład mógł go w tym czasie wysłać Każdy kto ma jakiekolwiek perspektywy i możliwości odchodzi bo zarabia grosze (3000brutto) po 6 latach studiów. Firma wychodzi z założenia że jak ktoś usłyszy Delphi to będzie błagać żeby tam pracować, czasy się zmieniają i teraz pracodawca musi dbać o pracownika, inaczej go straci. W lato firma trzyma się tylko dzięki studentom i osobom, które dopiero zaczną studia, w październiku okazuje się że nagle brakuje ludzi, schematy wygląda tak samo od X lat, a mimo wszystko za każdym razem jest szok. Ogólnie nie polecam tej firmy, dobra przystań żeby sobie wpisać tylko do CV, poza tym bardzo dużo ludzi jest podłych i patrzą tylko żeby ci się powinęła noga, bądź sami tworzą problem żeby wbić kogoś na minę a następnie uprzejmie donieść kadrze kierowniczej.

Maniek

Witam nie była to moja pierwsza praca w zakładzie produkcyjnym i na temat delphi mogę powiedzieć tylko że to nie wrocil bym tam nawet gdyby wynagrodzenie mnożono trzykrotnie, pracowałem jako automatyk wytrzymalem zaledwie do pierwszej wyplaty. Współczuję dziewczyną na liniach, ktore z nadmiaru obowiązków nie mają czasu na toaletę, do tego muszą przymilać sie do przełożonych. W jednym zdaniu; zarowno nakład pracy jak i zarobki (usunięte przez administratora)

Miska

W tym zakładzie o którym mowa nazywajacym się Delphi nic dobrego Cię nie spotka. Oczywiście biuro się nie wypowie bo uważa się za wyższą instacje, więc może ja się wypowiem po kilku latach pracy.Zaczynajac od akwarium gdzie siedź W wielkie Panie damy najlepiej żebyś jak najmniej u nich chciała załatwić,kierownictwo które pozostawia dużo do zyczenia bo na to na stanowisko jest kierownik który działa cicho i niewiele rozmawia tylko rozkazuje,drugą odmiana to kierownik który stosuje lobbing i tu nasuwa się się że liderzy są tacy sami wybierani nikt spokojny i ułożony literalnie zostaje tylko wybierani są tacy którzy tak naprawdę swoją osobą nic nie mają do zaoferowania natomiast za to że zostali liderem zrobią wszystko z lud:mi aby na tych stanowiskach zostać ,w sumie co może wiedzieć dziewczyna ktora pracując na lini zostaje liderem tej linii i umie obsługę komputera ? Dlaczego lider nie jest uczciwy ?dlaczego lider ubliza i słucha się koleżanek na linii? Bardzo niski poziom reprezentują liderzy w Delphi A przy tym i kierownictwo. Dlaczego żaden kierownik nie zainteresuje się tym co dzieje się na liniach, odpowiem na to pytanie bo tak naprawdę każdego kierownika interesuje niema bo on ma to premię ! A Ty pracujesz za najniższa krajowa i nosisz obelgi,znosisz przenoszenie Cię z linii na linie bo koleżanka/koleżanki liderki muszą mieć wygodnie !dlaczego niema ankiet co miesięcznych aby lider się przeliczył ze swojego postępowania kultury osobistej ? Dlaczego pracownik ma mieć zabierana premię za błędy kogoś innego ? Panowie ustawiacze i inżynierowie też nic nie robią siedzą za maszynami w telefonach i łaskę robią że naprawia usterkę. A na koniec zostawiłam wszystkie te dziewczyny które nie mają żadnych ambicji żeby za kimkolwiek się wstawić są tak fałszywe że najpierw obrazują A potem udaje wielkie koleżanki czyli zasada ekipie się do stada będę obfadywac i robić jak większość sprzyjać liderowi i lidera koleżance aby przypadkiem nie podpaść bo inaczej lider będzie miał się na kim wyżyć i pokazać swoją wyższość. O TO CALA PRAWDA O DELPHI A RACZEJ O LUDZIACH I JAKI SWIAT SIE STAJE .Za staniwisko by Cie utopili w lyzce wody abys przypadkiem nie miala racji tak odwroca ws:ystko ze to Ty bedziesz winna. I na koniec fałszywe koleżanki zastanówcie zanim komuś osobiście tyłek że ktoś jest taki czy siak bo nie wiesz czym jest to spowodowane. NIE ZNASZ NIE OCENIAJ LEPIEJ POMOZ I POROZMAWIAJ !

@Miska

Nie wolno dawać sobie wchodzić na głowę. Nigdy na nikogo nie nakablowalam porostu ostro jak coś mi się nie podobało i mam spokój wiedzą liderki że nie mają polotu .. Pracuje jak każdy wkoncu za coś mi płacą ale ponizac się nie dam i mordy drzec też na siebie nie pozwolę. Jeżeli robię coś źle to jak ma tacje kto kolwiec z przełożonych to się przyznaję ale jak robi coś gdy nie ma racji to i ja mam gębę nie wyparzona i też potrafię powiedzieć co myślę.... Więc nie dawajcie się walcz ie o swoje. Pamiętajcie że liderzy to trz pracownik który zawsze może spać z tego stanowiska....

Haha

(usunięte przez administratora) coz niema to jak się cenić żeby na stanowisku zostać. Znam.inna opinie z nowej hali tam jak cie nie zastąpią to nawet do wc i na przerwę nie masz jak iść!

Zniechecone
@Haha

Pan Andrzej już x czasu nie pracuje po złożeniu wypowiedzenia z wieloma punktami odnoszącymi się do mobingu wymierzonego w jego kierunku przez kierownictwo, także nie walczy o stanowisko raczej ;)

Inżynier Produktu

Moją kandydaturę na stanowisko inżyniera produktu firmie przedstawiono przez firmę Antal z Warszawy (bardzo profesjonalna rekrutacja, miło kulturalnie, do rzeczy). Po zapytaniu czy udostępniam swój email dostałem 4 zadania rekrutacyjne na stanowisko inżyniera produktu, w zadaniu było zaznaczone, że można korzystać z dowolnych źródeł. Dostałem kilka schematów, które opisałem szczegółowo do każdego podając odpowiedzi od poziomu basic do advance bo nie miałem pewności kto będzie je oceniał. W sumie na 5 schematów wysłałem 5 stron odpowiedzi na zadane odpowiedzi uwzględniając i podając źródła, książki, strony internetowe oraz inne materiały. Od wysłania zadań do otrzymania odpowiedzi minęło około dwóch tygodni, o odmowie nie powiadomiła mnie Pani Katarzyna z działu HR od której otrzymałem zadania a Pani rekruter. Niestety nie otrzymałem żadnego powodu odmowy. Dla mnie bardzo istotne jest otrzymanie odpowiedzi abym mógł coś zmienić w przyszłości i podnosić swoje kwalifikacje w różnych obszarach. Nie miałem przyjemności bezpośrednio korespondować z Panem inżynierem, który oceniał moje zadania ani poznać jego imienia i nazwiska wszystko odbywało się poprzez Panią Katarzynę z HR. Ostatecznie po dwukrotnym kontakcie z Panią Katarzyną otrzymałem odpowiedź (pośrednio od Pana inżyniera w emailu od Pani Katarzyny) iż część moich odpowiedzi była błędna oraz moje odpowiedzi były na poziomie juniora. Dodatkowo zaznaczono że od od osób z moimi kwalifikacjami oraz wymaganiami finansowymi oczekuje się dokładniejszych i bardziej wyczerpujących odpowiedzi. Które odpowiedzi - nie wiem Jaki poziom szczegółowości byłby zadawalający - nie wiem ale następnym razem zacznę od omawiania procesu czochralskiego oraz od rekombinacji ładunków :) Mam świadomość iż po naleganiu z mojej strony dostałem informację na odczepkę więc nie sądzę żeby to był realny powód bo w razie niezgodności można dopytać w rozmowie aby rozwiać wątpliwości. Jak wspomniałem wcześniej nie dano mi poznać było personaliów osoby, która oceniała moje kwalifikacje więc muszę odradzić rekrutacje. Jeśli nie lubicie zabawy w głuchy telefon i lekceważenia nie tracicie czasu, wiem że kilku pracowników nie świadczy o kulturze całej korporacji ale z obrazu firmy świadczącej usługi na wysokim poziomie gdzie można podjąć nowe wyznawania firma jawi mi się zupełnie odmiennie

Dostałem 4 zadania w pdf odesłałem żadnej rozmowy nie było nawet kontaktu telefonicznego z firmy Jeżeli znasz podstawy elektroniki, potrwasz rozmawiać prostym językiem o elektronice i komunikować się z ludźmi może to być praca dla Ciebie

logo firmy Specjalista ds. rozwoju opakowań
Błonie
Dawtona Frozen Sp. z o.o.
logo firmy Sprzątanie- Błonie
Błonie
Seris Konsalnet Holding S.A.
logo firmy Specjalista ds. Marketingu
DTH Selection
logo firmy Technik ds. doświadczeń
Fertico Sp. z o.o.
Była pracownica

: Produkcja Praca jak każda trzeba pracować robić swoje i tyle. Ale co tam się dzieje to instny burdel.szczescie ze juz mam to za sobą. Każdego dnia chciałam odejść ale żyć za coś trzeba było a perspektyw na inną pracę brak. Praca przy produkcji : po nowych osobach jeżdżą jak po burej suce. Postawia cię na stanowisku i masz już wszystko umiec i równo zapier...z resztą pań które cię opierd.od góry do dołu także nowi mają tam ciężko. Jak się wgryziesz w to środowisko jest trochę lepiej. Atmosfera średnia zależy na kogo się trafi większość fałszywa. W oczy słodka koleżanka a za plecami cię obgada po całym dziale i kabluje także trzeba uważać na takie babska i tyle. Większość się uważa jak by produkowali eliksir na nieśmiertelność żenada...lizodu.*.y...łatwo awansować na lidera czy od kontroli wystarczy latać do kierownika lizać tyły i już jesteś podnak koleżanki z maszyny i patrzeć na nie z góry ????he. Praca w weekendy dla chętnych : bzdura! Masz przyjść i koniec bo możesz już nie zostać tam gdzie pracujesz a uprzejmy kierownik jeszcze e-maile roześle po działach żeby cię nie wzięli nigdzie. Nadgodziny też masz zostać. nie pytają czy chcesz tylko ty zostajesz i nie ma gadania bo człowieka brakuje na następnej zmianie. Operatorzy mają lepiej znacznie. Często jest zapierdziel także trzeba umieć się szybko odnaleźć na danej maszynie. Trzeba być bystrym choc niektórych takich bystrych ci dadzą do pracy że ręce opadają i robisz za dwoje. Więcej minusów niż plusów tej pracy. Kasa najniższą krajowa bez nadgodzin ale wtedy kosztem życia prywatnego na którego nie ma już czasu. No i zdrowie psychiczne.. Umieją tam popsuć psychikę. Także praca dla silnych psychicznie co tam wytrzymaja ????

Resept

Napisze Wam z mojego doświadczenia każdy za,swoje podle zachowanie zapłaci karma wraca nie w ten to i w inny sposób więc zastanówcie się moi drodzy liderzy,kierownictwo co to tak swoim stanowiskiem wydaje się Wam ze Poniżając i niszcząc drugiego człowieka odegrać życiowe rolę czyimś kosztem, zastanówcie się trochę nad swoim ego. I także to się liczy do tych wszystkich jak tu się pisze szarych pracowników które obgaduja i patrzą tylko aby być lepsza od drugiej. A najsmieszniejsze jedt to jak to razem.pracuja cukrze sobie a wyjdą za bramę delphi i jedna odrugiej mówi, ni nic świat zmierza donikąd i mało człowieka w człowieku.

Franis

Delphi,zakład bez zasad kto wyżej ten bardziej wyniosły. Dziwne rzeczy się tam dzieją niby korona wirus akierownicy awansują inni biorą się znikąd.NIGDY nie wiesz co będziesz robić następnego dnia,zabieranie premii bo przecież Tobie można nie ważne że padasz na twarz i masz rodzinę która twz potrzebuje kromke chleba. Najlepsze w Delphi są dwie zasady iść odbębnionych swoje i wyjść do domu i nie opowiadać o sobie bo przyjaciółki z linii zrobią to za Ciebie ponieważ więcej oTobie wiedzą niż Ty sama,druga opcja jeśli chcesz awansować obgadywać i donosić do liderów,kierownictwa. Oto cała prawda o Delphi.

88k

Delphi to korporacja jak każda inna, tanczysz jak ci zagraja albo adios. Pozbywają sie osob ktore nie dają wejsc sobie na glowe, maja wlasne zdanie i nie boja sie go wyrazac.

Lol
@88k

A gdzie godność człowieka i kultura ? A no tak przecież Ty to śmieć a banda nad Tobą to państwo!

fluksbaster

Rzecz ma się następująco drodzy petenci zakładu produkcyjnego korporacji dolphnij jak sprawy się na miejscu mają. Aczkolwiek, to słowo ciśnie się na usta przed resztą wyrazów często używanych do określenia panującej sytuacji. Można stwierdzić że haftować się chce. Pasuje również brud, smród i ubóstwo. Punkt pierwszy - Praktyki biznesowe Podpunkt pierwszy - Rozmieszczenie środków I tutaj bez ogródek, zakład nie żałuje środków, szkoda że tam gdzie nie trzeba. Niedoinwestowanie działów produkcji, zachęcania maszyn do ruchu oraz inżynierów procesowych widać gołym okiem. Praca pokiereszowanymi narzędziami i przy zwyczajnie złachanych maszynach to codzienność. Nie można złego słowa powiedzieć o inwestowaniu w pracowników biurowych, tam kawa zawsze musi być, ekspres oczywiście na bogatości. Podpunkt drugi - Płace Chce się powiedzieć że średnie. Dla jednego mała fortuna to 3k na koncie ale spójrzmy prawdzie w oczy, cały wysiłek działu kadr oraz huncwotów z kierownictwa jest skoncentrowany na wmówieniu pracownikowi że dostaje POTĘŻNĄ gażę za swoje niesamowite wyczyny. Unikatowo standardowe praktyki typu brak podwyżek, odbieranie premii wynikowej bez uprzedniej noty lub jakiejkolwiek informacji oraz jest powszechne wymuszanie nadgodzin wraz z kreatywną księgowością w rozliczaniu tychże. Punkt drugi - Kadra kierownicza/menadżerska Podpunkt pierwszy - Krótki opis przyrody Tutaj bez sensacji, wszechobecny przerost ambicji oraz potężna dawka braku sumienia i kompleksów. Ludzie którzy powinni być jak boja dla pływaka są jak betonowe buciki. Nie można się spodziewać jakiejkolwiek reakcji z ich strony jeśli nie leży ona w ich najlepszym interesie, ludzie bez kultury i charakteru, posuną się do najgorszych okropieństw odpowiednio zmotywowani przez swoich przełożonych. Podpunkt drugi - Taktyki stosowane Oczywiście powszechną praktyką jest wywieranie presji na podwładnych groźbami oraz pasywno-agresywnymi wypowiedziami, za nic mają przepisy prawa pracy więc nie liczą się z potrzebami pracownika jako jednostki. Punkt trzeci - Organizacja pracy A właściwie jej brak. Powszechnie stosowana zasada "co ma być, to będzie", plany produkcyjne/przeglądów maszyn ulegają zmianie w trakcie dnia pracy przez co nie da się jakkolwiek przygotować na zastany haos. Jako pracownik linii produkcyjnej należy wykonywać wszystkie czynności które akurat zleci BARDZO kompetentny ladder, amerykańska korporacja to i amerykański sen, od operatora do przepychacza sracza. Kompletny brak jasnego podziału obowiązków oraz zakresu tychże według stanowiska również występuje. Punkt czwarty - Polityka jakościowa Żeby się nie powtarzać napiszę tak, sztuka jest sztuka, plan jest na 1000 nieważne czy będą spełniały normy. Najgorsze jest to że tego typu uchybienia ze strony kontroli jakości oraz kadry zarządzającej są zganiane na pracowników najniższego szczebla, przez co ich liche wypłaty są wręcz groteskowo wychudzone. Starczy powiedzieć że po pewnym czasie spędzonym w zakładzie nie zakupię nic z błękitnym logiem kołchoziku dolphin. Słowem podsumowania, nie mogę polecić tegoż zakładu pracy. Składane obietnice są bez żadnego pokrycia, jawna niekompetencja ze strony kadry zarządzającej oraz działu HR. Wspaniała firma żeby po studiach nabyć doświadczenie zawodowe dzięki niskim wymaganiom(duża rotacja, nie muszę chyba mówić dlaczego), a następnie się zwolnić. Współczuję wszystkim kredytobiorcom i osobom z niskim poczuciem własnej wartości które muszą męczyć się w tym cyrku.

Nikt

No tak zapomniałam pozdrawiam jeszcze mojego pomocnego lidera , ktory z reszta tam tez juz nie pracuje.

Nikt

Z czystego serca nie polecam ten cały zakład to jakas wielka porazka co czlowieka naucza to przenosza go na inny dzial twierdzac ze tak mozna. Zwykły szary czlowiek tym bardzej swiezo co przyjety do pracy z gory na juz zapisane ze dlugo tu nie popracuje. Mino tego jest bardzo milo i ciepło przyjety przez lidera ktory twierdzi ze szacunek i wzajemna pomoc na naszej zmianie przyniesie duze osiagniecia w produkcji i swoich pomocnych kolegow w pewnym momencie staje sie zabawka .Nie zycie nikomu takiej atmosfery , ktora tam panuje gdy sie czlowiek pozali koledze lub kolezance ,ze dostał juz wypowiedzenie . Ile czlowiek sie w tedy moze dowiedziec na swoi temat ze nie wie co ze soba ma zrobic. I kierownika co Cie moze poinformowac ze zostały ci jeszcze x dni urlopu do wykorzystania i trzeba je wykorzystac. A jak czlowiek zacznie sie klocic o swoje prawa to zostanie poinformowany ze zakład Delphi ma do dydpozycji swoich prywatnych prawnikow i oni bardzo dobrze wiedza co moga a co nie moga zrobic z pracownikiem.Na paski płacowe miesieczne tez sie nie mozna doprosic. Swiadectwo pracy otrzymałam dopiero po miesiacu. A i Pozdrawiam bardzo serdecznie cała ekipe ktora musiała w ostatnim dniu mojej pracy odelegowac mnie do domu powrotnym autobusem bo sie bardzo bali o swoja koleganke co na mnie donosla a niestety tez wysiadala na tym przystanku co ja wiec nastepnym razem tez sie zaopatrze w gaz pieprzowy.

Arkadiusz Kubiak

Co wy wszyscy piszczący i lajikujący tu myślicie XD. Hejt to nie jest opinia. Hejt to prosta wypowiedź która, ma na celu obrażać drugą stronę zazwyczaj słabszą w sporze co kilka ludzi którzy kierują zawinili. Nieliczne wypowiedzi które, tu zobaczyłem są merytoryczne na które pracodawca powinien przeanalizować w sposób taki jak należy wobec osoby myślącej. ja już nie mam siły aby wam wszystkim pokazywać że Pieniądze nie są najważniejsze Szacunek, Godność, Honor, Oraz życie człowieka są najważniejsze. Ja jako człowiek jeszcze żyjący, nie godzę się z tym aby w taki sposób traktowano pracodawcę bądź też chlebodawcę. Czy pracodawca wasz ten prawdziwy, musi oddać swoje życie za to abyście to zrozumieli. Czy naprawdę trudno jest zrozumieć że, pracodawca to też człowiek i on niejednokrotnie poświęca się dla pracownika o czym wy możecie nic nie wiedzieć. Jak wy go traktujecie żaden z was nie staną za nim murem przecież to on wam płaci nie ja XD. Ja jestem tylko szarym człowiekiem. Który rozumuje troszeczkę świat. Pracodawca zatrudniając mnie na rework wcale mi nie mówił że, będzie łatwo nie sądziłem jednak że mu będę musiał Reworkować cały zakład. Proszę was wszystkich pomóżcie mu w tych trudnych czasach i choć trochę się dla niego poświęćcie. Ja dla was poświęciłem pracę swoje życie,zdrowie i dużo innych rzeczy o których wy możecie nawet nie myśleć. Z poszanowaniem: E&E Dział Rework Delphi. Arkadiusz Kubiak

przeanalizować - zareagować*

Ani
@Arkadiusz Kubiak

A czy Pan uważa, że pracodawca wie napewno co się dzieje na zakładzie? Czy aby napewno tu piszącym chodzi o pieniądze? Czy tak fajnie jest usłyszeć od lidera przekleństwa i szantaż? Czy tak fajnie jak nowa przyjęta osoba jest gnębiona i wyśmiewana przez pracownika który pracuje dłużej i jest bardziej obeznana na lini? Czy chciałby Pan pracować w takiej atmosferze? Może zanim Pan oceni następnym razem niech się trochę zapozna z otoczeniem...niekoniecznie tym w biurze!

Ajt
@Arkadiusz Kubiak

Nie potrafisz poprawnie zbudować zdania ????

@Ani

@Przybłęda to ja i wiem że pracodawca został poinformowany o tym co się dzieje na zakładzie!!! Nie mam do ciebie przyjacielu żadnej pretensij każdy ma prawo nie wiedzieć.

Lol
@Arkadiusz Kubiak

Śmieszny jesteś! Akurat pracodawcę tak obchodzi co się dzieje na zakładzie jak kierownika, teraz to się popisales!

Przybłęda

Inżynieria hodowli człowieka do pracy 1.Wybieraj ludzi którymi łatwo kierować. 2. Wykorzystuj czas i miejsce do tego aby nauczyć człowieka że ma wykonać każde twoje polecenie. 3.Traktuj ludzi jak zwierzęta karać tych nie posłusznych. 4.Usuwaj ludzi z poczuciem własnej wartości. 5.Pamiętaj sukces zależy tylko od sztuki albo od celu. TAK NALEŻY KIEROWAĆ LUDŹMI BO OSOBY Z CHARYZMĄ SĄ JUŻ W DZISIEJSZYCH CZASACH MAŁO WARTE XD. Pamiętajcie wszyscy że lepiej jest dla człowieka żeby gryzł korzonki niż pracować dla takich ludzi którzy korzystają z takich metod. Każdy jest wolnym człowiekiem i ma prawo do tego aby POWIEDZIEĆ NIE.

Podróżniczka

Kiedyś pracowałam w tej firmie bardzo długo i wiem jak to pracować w korpo... Z perspektywy czasu uważam, że w Delphi bardzo dobrze pracowało się. Jest to firma w której można rozwinąć się bardzo szybko pod względem językowym, technicznym, poznać tajniki branży motoryzacyjnej. Oczywiście trzeba troszkę od siebie także wymagać, aby coś osiągnąć. Praca w systemie SAP, bardzo pomaga w codziennej pracy. Firma bardzo uporządkowana, mająca wysokie standardy pracy, ale przede wszystkim firma to ludzie. Z perspektywy czasu widzę, że każdy człowiek tam pracujący oddawał swoje serce w to co robił, w każdy szczegół, co tworzyło całość. Z pełną świadomością, jeśli ktoś chce poznać tajniki automobile, świat produkcyjny, lean management, logistykę, cały supply chain, magazynowanie i zarządzanie opakowaniami zwrotnymi, mogę polecić tego pracodawcę. POLECAM!

Podróżniczka
@Podróżniczka

Przepraszam była pijana jak to pisałam dla śmiechu. W firmie oczywiśie można rozwinąć język, głównie odmiany słów na k i ch. Trzeba os siebie wymagać żelaznej woli by tam codziennie wracać. Co do porządków to oczywiście ich nie ma zmiana kierunku pracy z dnia na dzień, kilka razy w tygodniu. Co do oddawania serca to jak się oddało duszę bankowi za kredyt to nie ma wybou bierze się wszystko co leci głównie te złe rzeczy. Lean management lepiej poznacie z książi chyba że chcecie poznać antywzorce kołczów od wprowadzania dżiry jakichś sram masterów i resztę osób które przeszkadzają bardziej niż pomagają w pracy

Podróżnicza nr 1
@Podróżniczka

Dlaczego podróżniczko nr 2 wypisujesz takie bzdury?i podszywasz się pode mnie? Jeżeli nie lubisz pracować w tej firmie, to zmień ją. Kredyt to dobra wymówka. Inne firmy też płacą. Czasami dziwię się ludziom którzy ciągle narzekają, ale tak naprawdę nie mają ciekawego pomysłu na siebie. Jeżeli masz lepsze pomysły niż człowiek, który zajmuje się Lean, to je przedstaw. Uważam że Pan D. Świetnie sobie radzi z Lean. Fabryka jest żywym tworem, który trzeba ogarnąć i uważam że jest to odpowiedni człowiek na odpowiednim miejscu. Uważam że firma Delphi jest super firmą i nie zmienię zdania!

Delfajowiec
@Podróżnicza nr 1

Chyba ktoś z kadry rządzącej.

ryte
@Podróżniczka

Polecasz a sam nie pracujesz .

mobbing

Mam pytanie do kierowników z produkcji szkolonych ludzi zwalniają z pracy a sami nic nie robią tylko złomowy skrab trzeba zacząć wyciągnać wnioski i trzeba przyglądać się kierownikom co oni robią na zmianach ludzie na rzekają mało kobiety płaczą i są ponizanie i pracują na trzech maszynach dośc wyzysku na nowej hali produkcji.Przygladam się i notuje.

Po jakim czasie można dostać umowę na stałe w Delphi Poland SA?

Pół roku bądź rok

Qu
@122

Nie na stałe a na czas określony,na stałe dopiero trzecia umowa.

optymista

z tego co ja miałam i wszyscy to po 6 miesiącach

Bini

Zakład nic nie ma do zaoferowania oprócz kierownictwa bez,zasad i ambicji,liderów którzy zajmują się wszystkim tylko nie praca i jeden wielki zakład płot i obłudy

Dino
@Bini

Stawka netto na h to jest poprostu dramat.Wymogi bhp itp.odnośnie do wynagrodzenia porażka h netto a oni 12 .90zł na h .

Pracownica

A kiedy zostanie podjęta decyzja o zaprzestaniu produkcji i zamknieciu tego olbrzymiego konglomeratu ludzi z różnych miejscowości. Dozwolone zgromadzenia do max 50 osób à na jednej zmianie pracuje 4razy więcej!! Tyle miejsc do dotykania :klamki stołówki szatnie lazenki maszyny na których się pracuje no i wreszcie samochody dowożące po kilkanaście osób zamknietych w puszce samochodu. Ludzie opamiętajcie się!!! Teraz chodzi o nasze życie i naszych rodzin!!!!

@Pracownica

Właśnie została zamknięta placówka lecz nie cała. Tylko dlaczego nie postojowe 100% a trzeba brać urlop wypoczynkowy a urlopu letniego nie będzie.

@...

Jak został zamknięty??? Całe Delphi staje?? Do kiedy???

Od 21 do 29.03.2020

Zyt
@...

Dobre! A co będzie po urlopie nawet jak sie nic nie zmieni to do pracy ? I dlaczego urlop ?

....
@Zyt

Trzeba się pytać dyrektora dlaczego urlop

@....

Tak staje ze na dwie zmiany mamy robić szybko szybciej.

Zyt

I dobrze pracujcie szybciej wykazujcie się lol

@...

Nie mogą zmuszać do urlopu po pierwsze jest to niezgodne z prawem pracy, ale wiadomo kazdy w tej firmie jest(usunięte przez administratora)o prace, kierownik dodatkowo powie ze musisz, wiec nikt się nie odezwie raczej albo świadomie woli zarobić więcej kosztem urlopu. Jeżeli zakład by miał postój należy się 60% wynagrodzenia a nie 100% ale nie mniej niż najniższe wynagrodzenie gwarantowane, chyba. Każdy musi sobie przekalkulować na co się godzi, później świadomie do końca roku tyrać jeżeli zmienia system prawny jak zapowiadaj to nawet po 12 godzin dzień w dzień. Poza tym chyba musiałby cały zakład stać a jakoś na EE nie ma epidemii tam nie obowiązuje i jak by mogli to 3 zmiany będę pracować.

...

No to nie rozumiem. Stoi zakład cz y pracuje???

...

Hej czy wie ktoś kiedy będą wysyłać kasę na święta???

@...

Nic nie wiadomo nikogo nie ma w biurze i nie ma się kogo zapytać może wstrzymane są przez COVID-19

Zostaw merytoryczną opinię o Delphi Poland SA - Błonie

• Jak się pracuje w Delphi Poland SA?

Zobacz opinie na temat firmy Delphi Poland SA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 38.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Delphi Poland SA?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 28, z czego 4 to opinie pozytywne, 18 to opinie negatywne, a 6 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Delphi Poland SA?

Kandydaci do pracy w Delphi Poland SA napisali 4 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Delphi Poland SA