Instanta Sp. z o.o.

Opinie o Instanta Sp. z o.o.

Produktant

Wrzucam na stół w najbliższym czasie wypowiedzenie jak wiele innych osób też to planuje .. praca ciezka jak w wielu innych zakładach ale nie za takie pieniądze, kadra zarzadzajaca to dno ciągłe rotacje w załodze a szkoda gadać

XXX pracownik

Nareszcie firma wyciąga ręce w stronę pracownika. Od marca ruszają karty Multisport. Szkoda, że takie małe dofinansowanie , ale i tak większość ekipy jest zadowolona z tego faktu.

M

Jest ogłoszenie o pracę oferują 2500 brutto plus tysiak brutto premii? Czy tak jest faktycznie czy to ściema?

jozin
@M

wydaje mi się, że jest to możliwe. Nie ma wgl wzmianki że to jest za pośrednictwem agencji, wiec oni nie sciągają z nowozatrudnionych dodatkowych pieniędzy. Wg mnie oferta jak najbardziej warta wysłania CV :)

@M

Absolutnie nie ma takiej kasy :(Dla fizycznych największe pieniądze na AG aglonerator .Największe tzn 2500 na rękę za system 2X12 .W tym soboty , niedzielę i zmiany nocne.Wszystko pinad najniższą średnią nazywają premia a tak naprawdę to Twoje wypracowane godziny świąteczne i nocne. Na liniach zarobisz max 2300-2400 .Sprzataczki max 1900-2000 zależy od premi .Magazyn 2500 Umowy nie licząc starszych stażem pracowników i aglomerator comiesięczne wciąż kolejne agencje.Podobno do maja mają zniknąć agencje w tej chwili dziala tylko jedna do niedawna byly jeszcze 2 inne.Urlop nabywasz 2 dni za przepracowany miesiąc jak masz l-4 to w danym miesiącu tracisz urlop. Kto chce to pracuje ale chamstwo jak bylo tak jest ! Proszę pytać chętnie odpowiem .Dodam jeszcze , że nawet ludzi mają od usuwania negatywnych komentarzy wciąż śledzę ten proceder.Dodam jeszcze , że pracuje w tym bałaganie :)

@M

Im wyższe brutto tym mniejsza premia na jedno wychodzi mówiąc o kasie na rękę. Wiem bo pracuje:)

gosia

a jak wygląda z umową?? podobno kiedyś dawali z miesiąca na miesiąc nową.. ?

@gosia

Dalej tak jest przynajmniej przez kilka miesięcy.

Zocha

Nie ma otwartej, jawnej agresji, atak na ofiarę przeprowadzany jest środkami manipulacji psychicznej ITD

@Zocha

Ta wypowiedź trafia w samo sedno .BRAWO !!!

dolby

Czy w instancie zmuszają do sobót czy każdy pisze się kiedy chce?? Jest problem z urlopem w terminie który chcemy ? czy narzucają?

Niki

Jak komuś jest po drodze z praca to będzie w firmie zadowolony!!!

Tysia

Hmm ten zaklad to katorga czlowiek musi sie wyrabiac sie juz pierwszego dnia jak by potrafili to by ci słojem by mogly przypi... hmm bron boze o wolnym to tak samo nie dostaniesz sa wybrane pupilki co dostaja .. nie polecam to nie zaklad dla mlodych ludzi

Zimna

A pracujesz za dwie nie oszukujmy sie :)

XDDDD

Bakacie za 2000 swiatek piatek i niedziela. Jepac zagranicznych inwestorow

@XDDDD

2400 bez zadnej soboty to nie tragedia

Brygada RR

Kto wypisuje te głupoty ? W całej brygadzie na ten miesiąc były super wypłaty. Soboty , premie wszystko jest ok. To, że na pasku jest to niewidoczne to fakt.

Kowalska

Jeśli macie wątpliwości wystarczy się dopytać czy wypłata się zgadza. Nikt chyba nikogo za to nie wyrzuci. Byłam 2 soboty i wszystko jest ok.

mimi

Oni jak potrzebuja to obiecuja złote gory a jak przyjdzie wypłata to.... wiecznie problem z tymi sobotami dlaczego nie ma wyszczegolnionych sobot na pasku co to ma byc premia czy sobota traktujecie nas jak bysmy byli głąbami a nie ludzmi uznaje ze nie mam wyplaconej soboty

Ale beka

Złodzieje................czujcie ze ktos pujdzie w sobote do roboty taki h.....

ziaja

O co chodzi niektorzy maja po kilka sobot a wyplaty maja takie same jak w zeszlym miesiacu paranoja wogole nawet nie ma sobot na pasku jest tylko premia skad mam wiedziec czy mam wyplacone za wszystkie soboty ktore przerobilam mam zrobione trzy a wyglada na to ze nie mam zaplacone za zadna .A obiecywali ze soboty beda osobno na pasku to sie w glowie nie miesci zeby nie mozna było doliczyc sie swoich pieniedzy

jola

Ja sie pytam gdzie jest kasa za soboty ????????????

Paleciok
@jola

Dlatego ani jednej soboty nie zaliczylem, wiadome bylo ze nie bedzie takiej kasy jaka sie zachwalali :)

RENI

KATASTROFA.,trudne? dla góry sprawy zamiatane pod dywan...i zwolnienie.żadna kasa nie jest warta tego żeby pozwolić się szmacić.a już na pewno nie taka jak tam.

Zawiedziona

Ciekawe w ostatnim czasie usunieto 30 opini o firmie nawet ludzi od takich rzeczy mają! !!

Jak wygląda praca na magazynie? Jak umowa i zarobki na start

Panna

@Pracujaca to, że ktoś zachowuje się jak bydło i te inne sprawy to raczej wyniesione z domu nawyki. Nie ma to chyba nic wspólnego z warunkami pracy. To , że jako ludzie nie potrafimy się zachować to nie wina firmy. Zauważyłaś taka sytuacje zwroc uwagę danej osobie lub informację przekaz przełożonemu. Mi pracuje się dobrze. Pracować trzeba jak wszędzie, a kasa się zgadza.

Pracujaca :)
@Panna

Panna - firmę tworzą ludzie warunki w niej także. .....Pracujemy ze sobą a to wiele znaczy nawyki wyniesione z domu idą z nami w świat, no chyba , że podoba Ci się jak ,, szlachta "pisze nam na ekranie ba jadalni , że namy się myć to ponizajace. Nie płacą jak trzeba za soboty albo każą wybierać i robi się na liniach w i tak już w okrojonym skladzie.Mozna by tak wiele pisać tymczasem trzeba znaleźć inną prace. Lubisz tu pracować? Masz takie prawo. Ale jeśli podobają Ci się te wszystkie wymienione sprawy to przepraszam ake chyba w żadnym lepszym miejscu nie pracowalas.

Zostaw merytoryczną opinię o Instanta Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Instanta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instanta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instanta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Instanta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Instanta Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Instanta Sp. z o.o.