Instanta sp z o.o. w Żorach

Opinie o Instanta sp z o.o. w Żorach

Czy firma Instanta sp z o.o. w Żorach kieruje się zasadą równości w płacach kobiet i mężczyzn? Chodzi o równorzędne stanowiska.

Jaka umowa obowiązuje w Instanta sp z o.o. w Żorach podczas okresu próbnego?

Mario Nowy wpis

Zlecenie

ruda

Kiedy będą nabory do powstającego oddziału w Dąbrowa/Tucznawa ?

Dariusz Nowy wpis
@ruda

Znam ta firme i znam paletowego o imieniu A,ciągle na gazie i szuka szczęścia w kobietach z Ukrainy (usunięte przez administratora) i kretyn wszyscy na gazie A uklady z kierownikiem mają zarobki śmiech na sali (usunięte przez administratora)

Kamila Nowy wpis
@Dariusz

Układy? No niestety czasem tak jest, że ktoś jest bliżej kierownika... Ale myślisz, że takie osoby więcej zarabiają niż reszta pracowników? Aż jestem ciekawa ile tam zarabiają, jak mówisz, że zarobki to śmiech na sali...

Damian Witkowski

Dzień dobry to ja pan jestem osobą dla niesłyszących mam pytanie czy przyjmie się do pracy ludzi osobą niesłyszących frimy instanta sp. Zoo? Proszę o informację pozdrów wszystkich dziękuję bardzo ????

Rozmowa kwalifikacyjna bywa bardzo stresująca. A jak było w Twoim przypadku? Ilu rekruterów prowadziło rozmowę? Podziel się opinią ze spotkania w firmie Instanta sp z o.o. w Żorach.

Czy w Instanta sp z o.o. w Żorach możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Lala

Raczej nie

Bolo

Czy robi tam ktoś odpowiedzialny za przyjęcia do pracy czekanie na tel 3 tygodnie i dalej nic zbywanie i granie na czas

Jak szefostwo w Instanta sp z o.o. w Żorach? Spoko traktują ludzi?

Jesli chodzi o atmosferę to jest porazka. Tylko obgadywanie i odwieczne pretesje wyzwiska. Oczywiscie zalezy od brygady.

Aleksander

Piszesz, że Twoim zdaniem atmosfera w firmie nie jest najlepsza. Czy wysokość wynagrodzenia rekompensuje to wszystko? Na jaką pensję można tu liczyć? Daj znać, jestem tego ciekaw.

Podpowiedzcie,jaka atmosfera w pracy i na jakie zarobki może liczyć osoba z małym doświadczeniem?

Mad
@Andrzej

Zależy od brygady do której w trafimy. Zarobki od 2500 zł wzwyż

Mad
@Mad

To zależy jak jesteśmy gotowi fizycznie. Zależy jaka linia jaka brygada. Do pracy da się przyzwyczaić

Tomi

Czy pracują w niedzielę?

Aaa
@Tomi

Nie nie pracuja ani w sobote tez nie

Poszukująca pracy

Czy firma poszukuje też osób z uprawnieniami UDT ? nie dawno ogłoszenie dali że szukają na magazyn .

paletowy

Pracowalem tam dosc krotko i bardzo sie ciesze ze nie dluzej to najgorsza firma z jaka sie zetknalem w ciagu 7 miesiecy pracy przeszedem przez 3 brygady a zanim trafilem d ostatniej pani kdrowa powiedziala ze gdyby znow cos sie dzialo mam sie zwolnic wiec posluchalem jej rady. ogolnie atmosfera bardzo napieta ale nie ma co sie dziwic przyjmuja teraz kogo popadnie a duza czesc starego skladu jest wredna niemila i poprostu chamska. do kadry kierowniczej tez mozna miec zastrzezenia i do systemu jaki tam panuje np za dzien w ktorym oddaje sie krew nie mialem zaplacone ani grosza a jest to dzien platny w 100% i wolny do tego jeszcze dochodzi gazetka w ktorej udostepniana jest informacja kto w danym misiacu ma urodziny pt w tym miesiacu bawimy sie u i wymienieni sa wszyscy solenizanci danego miesiaca ta firma to dno i porazka jakby komu bylo malo to powiem jeszcze ze wiecznie tam czegos nie ma albo ktos sie myli a ma to duze znaczenie bo paca na akord

Pixel
@paletowy

Dodaj jeszcze o (usunięte przez administratora) i brudzie jaki tam panuje !! Jakość kawy jest tragiczna i dziwię się że jeszcze nikt nie wypił szkła albo innego dziwnego materiału z produkcji !!

Roberto

Czy macie powód, że przestaliście tu zaglądać?

Witam chciałam zapytać jak wygląda praca w instanta? Jaka jest atmosfera i jaka płaca? Proszę o szczere informacje dziękuję

wd

Najgorsze to sa panie z kontroli ktore nie pamietaja jak tez pracowaly na produkcji a teraz sie znecaja sa najmadrzejsze w kazdym calu chodza z łaska do stłuczki ja bym polowe z nich wymienila na nowe

Moja rada:jak najdalej od tego niezorganizowanego,[usunięte przez moderatora],karykaturalnego podmiotu gospodarczego!Banda niewykształconych i o nabytej pseudointeligencji figurantów(szczególnie jeśli chodzi o kadrę:[usunięte przez moderatora]).Nic na czas,wieczne braki,a i produkt o wątpliwej jakości(sprawdzone).Pracuje tam pan [usunięte przez moderatora],który nie wie kompletnie nic na temat wszystkiego,co związane z procesami produkcji.Pracownicy i kontrahenci,już na całe szczęscie,wyrobili sobie zdanie na temat tego pana.Ręce w kieszeni,bełkot nie do zrozumienia, zerowa współpraca,to charakterystyczne jego cechy .Kwestie wypłat pozostawiają bardzo wiele do życzenia tj.premie,nie wypłacanie nadgodzin,sobót pracujących,czasem niedziel.Według wzoru:przepracuj sobotę,a my obetniemy ci premię,wypłacimy sobotę i okaże się ze pracowałeś za darmo!!!Do tego dochodzi jeszcze wiele kwestii np.założona po wizycie specjalisty od PR,gazetka zakładowa,czyli siedlisko propagandy sukcesu firmy,w której bardzo wiele tematów mija się z prawdą,tworząc atmosferę ogólnego zadowolenia,wielkiego rozwoju i satysfakcji pracowników.Trudnych tematów nie koniec,lecz nie starcza czasu i chęci by pisać dalej.Ogólnie mówiąc,żenada na całej linii,tylko sumiennych pracowników wszystkich pionów żal.

Zostaw merytoryczną opinię o Instanta sp z o.o. w Żorach - Żory

• Jak się pracuje w Instanta sp z o.o. w Żorach?

Zobacz opinie na temat firmy Instanta sp z o.o. w Żorach tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instanta sp z o.o. w Żorach?

Instanta sp z o.o. w Żorach