Instanta Sp. z o.o.

Opinie o Instanta Sp. z o.o.

Yoł

Normalnie od kilku dni mam taki ubaw czytajac wasze komentarze. No i co zrobicie nic nie zrobicie pewni ludzie sa nie do ruszenia... A pyskowac na forum kazdy moze...

Weronika

@Ciekawa Cieszę się, że jesteś zainteresowana pracą w firmie instanta. Jakie stanowisko konkretnie Cię interesuje? Jeśli nie znajdziesz tutaj odpowiedzi na swoje zapytania, to zawsze możesz napisać bezpośrednio do pracodawcy http://www.instanta.pl/strona-glowna.html Tam znajdziesz dane do kontaktu. Informuj nas na bieżąco o swoich poczynaniach.

Weronika

@Ewa Jesteś albo byłaś pracownikiem w firmie instanta? Co mogłabyś powiedzieć innym użytkownikom o tym pracodawcy? Jakie oferuje warunki współpracy? Warto aplikować?

Weronika

@Ziom Do czego konkretnie odnosi się Twój post? Raczej zdaje się on niewiele mówić użytkownikom forum, dlatego bardzo proszę, byś w sposób merytoryczny go rozwinął. Pracujesz albo pracowałeś w firmie Instanta? Jeśli tak, to na jakim stanowisku? @Kinia Dziękuję Ci za opinię na temat tego pracodawcy. Przykro mi, że miałaś z nim złe doświadczenia, ale czy masz podstawy ku temu, by wysnuwać wobec niego takie zarzuty? Jak długo tam pracowałaś?

Kinia

Ja juz nie pracuje w tym zakładzie z powodu kumoterstwa w brygadach ryba psuje sie od głowy . Na te zarobki szkoda zdrowia

Ziom

Te same obowiązki, ale różne pensje

Weronika

@Pracownik Twoja wypowiedź może niewiele mówić nam o specyfice pracy w instanta. Proszę zatem, abyś ją trochę rozwinął. Pracowałeś tam, a może nadal pracujesz? Podziel się z innymi użytkownikami forum swoją opinią o tym pracodawcy, a być może pomożesz tym, którzy planują tam aplikację.

Dobry pracownik w tej firmie to Wazeliniarz Karierowicz i różne inne brzydkie wyrazy niestety. Pozdrawiam . nie tych dobrych!

Zisia

O to prawda duzo by tu o tym pisac i o tych premiach

Tomasz

Dobrzy pracownicy nie narzekają i premie dostają!

hania

Ja musze przyznać, ze kierownictwo stara się polepszyć aktualny stan rzeczy. Podwyszyli wyplaty, płacą za soboty, ludzie dostaja normalne umowy. Wszystko idzie w dobra strone.

Instanta
@hania

No w końcu!

Na jakie stanowiska jest rekrutacja i na które warto iść? Jak wygląda sytuacja z zarobkami na początku?

Zainteresowana

Czy warto starać się o pracę?

Wstyd
@Zainteresowana

Zależy bo jak komuś się nie spodobasz to pracy nied dostaniesz nie zaleznie od tego czy będziesz sie starać czy nie

Olo

Beata

Premi tez

Werusia
@Zainteresowana

Jak chcesz wolne urlop to tez nie zawsze dostaniesz dostaja wybrani a jak ci sie nie podoba to usłyszysz to sie zwolnij

Kamcia

Cześć zapytanko mam jak wygląda system 12X2 jakie godziny pracy?

Angel
@Kamcia

2 dni pracujesz 6-18 ,kolejne 2 dni wolne, kolejne 2 dni 18-6 znów 2 wolne itd . Naprzemian rano-nocki

Clever

Witam jezdzi moze ktos z pawłowic ?

@Clever

Tak jeżdżę:)

Patryk#

Witam mam pytanie odnośnie systemu pracy w Instancie jak się zadeklarować na 8 godzin czy 12 gdzie jest lżejsza praca?

Weronika

@Pracownik jesteś obecnie zatrudniony w instanta? Jakie masz opinie odnośnie pracodawcy i oferowanych przez niego warunków pracy? @Ziom możesz wyjaśnić co masz na myśli? Twój komentarz jest bardzo lakoniczny i ogólny, dlatego nie rozumiem co masz na myśli. @anonymous a jak wrażenia po rozmowie? Jak teraz oceniasz pracodawcę?

5 sobót z rzędu każda po 200 netto plus 300 za przepracowanych 5 chcę to na piśmie.!

szefu

1300 za wszystkie soboty? łaskę robią , wszędzie płacą więcej ale nie tu śmiechu warte

zoja

Pewnie premia mniejsza bedzie albo mniejsze premie dostana ci co nie beda robic sobot

Rafonix

Nie ma szans przerobić 5 sobót z rzędu jeśli robisz 3 zmianowo.Przykład idziesz w piątek na nockę zostaniesz na rance jeszcze w sobotę? Pozdrawiam

Bozena
@Rafonix

Własnie kto to wymyslił nie ma szans

Zrobisz bo jak ma isc na 3 zmiany to idziesz w sobote na nocke

@Rafonix

idziesz w sobote na nocke a nie na rano

@Rafonix

Idziesz w sobote na nocke a nie na rano

Rafonix
@anonymous

Już widzę kolejki do zapisania się osób w sobote na nockę ????????Takie same jak z CV na portierni

@Rafonix

Jak nie bedzie chetnych to bedzie obowiazkowo sa zamowienia musi byc zrobione

Ziom

Wreszcie zrobili z ta brygadą porzadek ale jeszcze nie tak do konca a szkoda bardzo szkoda dzwoni ale nie w tym kosciele ale lepiej tak niz wogole :):)

Przebieg rekrutacji Rekrutacja przebiegała w bardzo miłej atmosferze. Pani Halinka pytała się o moje dotychczasowe doświadczenie zawodowe oraz przedstawiła mi warunik pracy ora ile będę zarabiał. Polecam

x
@anonymous

To fakt potrafi pięknie obiecywac gruszki na wierzbie a po zatrudnieniu i przepracowaniu miesiaca wielkie rozczarowanie zarobkami i jej zachowaniem hehehehehe

Irrek

Jak wyglądają zarobki?. Interesują mnie szczere odpowiedzi.

Jns
@Irrek

W zaleznosci na jakim stanowisku, paletowy jest uzalezniony od tego jaka byla produkcja i na jaka zapracowala premie cala brygada. 2000 na reke to minimum oczywiscie przy umowie o prace. Premia do 600 zl netto, dodatek za nocki 95zl. Srednie zarobki paletowych bez sobot to jakies 2300 na reke, soboty placone po 150 zl na reke. Aczkolwiek lepiej isc na zasyp, mniej nerwow, narzekania kolezanek z brygady i mniejszy zapiernicz nizeli jako paletowy :>.

Masakra
@Jns

Zasyp ale 7 godzinny nie polecam pracy na AG 12 godzinnej.Ciagla rotacja i praca za nieobecnych .

ryl
@Jns

To idz i dzwigaj te wory

Jns
@ryl

Silownia za darmo :>

Zostaw merytoryczną opinię o Instanta Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Instanta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instanta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instanta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Instanta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Instanta Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Instanta Sp. z o.o.