Instanta Sp. z o.o.

Opinie o Instanta Sp. z o.o.

Weronika

@Dumlo, @JO, z Waszych wypowiedzi wnioskuję, iż Wy jesteście dalej pracownikami firmy Instanta. Czy wobec tego zechcielibyście podzielić się swoją własną opinią na temat tej firmy? Czy spełnia ona Wasze oczekiwania? Komu moglibyście polecić pracę w tej firmie?

Adi

Narzekacie co nie ktorzy a dalej robicie pisałem wcześniej jak macie dwie lewe ręce to nigdzie miejsca nie zagrzejecie. Jest dużo fabryk zawsze możecie się zwolnić nikt was tu na siłę nie trzyma haha

JO
@Adi

Adi a Ty sie nie wypowiadaj bo juz dawno sie zwolniłes

Dumlo
@Adi

Dokładnie wypowiadasz sie a sam zwiałes do czech hahaha

Weronika

@Adi, z Twojej wypowiedzi wnioskuję, że pracujesz w firmie Instanta. Czy zechciałbyś w takim razie napisać tutaj na forum parę faktów z życia firmy? Jaka panuje tam obecnie atmosfera? Czy Instanta to według Ciebie dobry pracodawca?

Weronika

@Gregor, na stronie głównej firmy Instanta nie ma wzmianki na temat tego, czy firma poszukuje nowych pracowników. Myślę jednak, że dobrym posunięciem będzie jeśli sam skontaktujesz się z firmą za pośrednictwem ich danych kontaktowych, które znajdują się tutaj -->> http://www.instanta.pl/kontakt.html . Jeśli odbędziesz rozmowę rekrutacyjną koniecznie podziel się z nami jej przebiegiem. @Zosia, czy zechciałabyś rozwinąć swój komentarz? Co dokładnie miałaś na myśli?

Zosia

Kazda brygadzistka powinna byc codziennie w innej brygadzie był by spokoj

Kinia

Dlaczego jak brygadzistki dostaja kartki do wypisywania premi chowaja je albo wypisuja premie w ukryciu ktora ile dostala dlaczego nie wpisujessz premi i nie informujesz ze dostajesz tyle i tyle wiecej lub mniej za to i za tamto przy wszystkich dlaczego bo był by dym i to wielki .... a tak tajemnica

Brygadzistka
@Kinia

@Kinia . Jakbyś nie zauważyła ten system już dawno nie funkcjonuje . Chyba jakiś rok. Premiowanie jest bardzo proste i kwoty wszystkim znane wynikające z produkcji. Nikt nie wypisuje żadnych kartek. Jak masz jakiś problem z informacjami na temat Twojej premii i systemu oceniania dopytaj kierownika.

kinia
@Brygadzistka

No cale szczescie ze nie funkcjonuje ale funkcjonował

Pracownik.
@Kinia

Ciekawe kiedy następna podwyżka stawki podstawowej zeszłoroczna była o parę stówek brutto co roku taka podwyżka i premiować nie trzeba.

Gregor

Podpowiedzcie czy firma prowadzi aktualnie rekrutacje? Interesuje mnie na jaką umowę można liczyć na początek?

Zmiana C

Instanta to istny cyrk. Magazyn pęka w szwach i linie stoją. Wspolczuje pracownikom magazynu i pytam o kompetencje ich przełożonych. W sumie cieszę się że pracuje na produkcji przynajmniej przełożeni ok.

Tyle w temacie
@Zmiana C

Hahaaaa to ja się pytam o twoje kompetencje. Produkcja jedzie ktoś planuje produkcję a nie patrzy że magazyn mały, tylko linie podkrecaja szybciej szybciej .... a i pozamawiac słoików w h... bo przecież może braknac. Przecież magazyn i produkcja to dwie osobne firmy produkcja nie liczy się w ogóle z magazynem. A i jest jedna osoba tzw podpierda..... łazi jedna (usunięte przez administratora) i roboty nie ma. Pamiętaj kto pod kim dolki kopie ten sam w nie wpada i tak Cię wypi.... wczesniej czy później....

zoja
@Tyle w temacie

A kto te linie podkreca lub zwalnia nieraz złosliwie zeby osoby na poprawianiu sie nie wyrabiały

Ciekawski
@Tyle w temacie

A który to taki kapus?

XyXy

PRACA na produkcji to katastrofa a brygadzistki (usunięte przez administratora) pomagaja a wymagaja od nas wydajnosci zeby zgarniac nasza premie !

Bozena
@XyXy

Jak cie brygadzistka nie lubi albo jestes zbyt madra to choc bys nie wiem jak sie wysilała to i tak ci da mniejsza premie notorycznie miesiac w miesiac w plecy 200 zł. W brygadach nie wolno rozmawiac o premiach lizodupy i nieroby sie nie przyznaja ale sa osoby ktore dziela sie ta informacja .Za duzo władzy maja co niektore osoby dlatego po co sie wysilac

D K

Czy instanta Żory oprócz wynagrodzenia oferuje coś z ZFŚS tak jak mają to inne firmy? Jakieś paczki na święta itp?

Masakra
@D K

Kawalek ciasta na święta i sloik kawy:)

Zoonk
@Masakra

Premie świąteczne

AAA
@Zoonk

JESZCZE WCZASY POD GRUSZĄ, POZYCZKI NA CELE MIESZKANIOWE,

zoja
@AAA

Tak ale tylko pod umowa Instanta pod firma sienie naleza dadne wczasy pod grusza ani pozyczki

fu

Nigdy nie piłem tak kijowej kawy jak wasza. Wstyd by mi było takie coś wgl produkować

Zoonk
@fu

Wow ! Smakosz od kaw? Nie pisz bzdur jak się nie znasz. Jest wiele gatunków kaw jakie są w produkcji, więc jeśli nie wiesz to nie zajmuj stanowiska w tej sprawie.

Lider

Najgorsze jest to, że na produkcji się narobimy , a ciągle są problemy dookoła. Jak nie ma czegoś z magazynu to przestawiania ciągłe, tego nie ma tego nie ma. Jak mamy robić tą wydajność !

jazin

ok spoko rozumiem umowa co miesiąc nowa, ale jak z urlopem on przechodzi na kolejną umowę czy trzeba wybrać w danej umowie ? bo co przyjdą wakacje i ja bez urlopu zostane ? :(

@jazin

o urlopie zapomnij. wypłacają bez wcześniejszej konsultacji z pracownikiem. na urlop w wakacje możesz iść, jesli uzbierasz, a jak Ci braknie to dostaniesz bezpłatny.

@anonymous

Raczej nie dostaniesz bo nie ma ludzi

@jazin

Za każdy przepracowany miesiąc są 2 dni. Urlop sumuje się z kolejnych umów i można go sobie zbierać by wziąć dłuższe wolne. Normalnie jest on wydany kiedy pracownik chce tylko trzeba złożyć wniosek

@x c xx r

Nieprawda bo mi wypłacili urlop bez pytania

JANKA

Tu lepiej siedzieć cicho i słowem sie nie odzywać bo Cię za wszystko zlinczuja . W firmie więcej Ukraińców niż Polaków A na bramie ani jednego cv. Nikt tu nie chce pracować NIKT. A kto mądry ucieka zanim zacznie.

@JANKA

Ukraina rządzi! Szkoda, że przez to klimat w firmie się popsuł i warunki pracy też bo Panie z obczyzny zamiast pracą zajmują się przeglądaniem w lusterkach na liniach :D :D :D

bobo
@x c xx r

Przeciez jest zakaz wnoszenia na hale czego kolwiek jak lusterek jedzenia czy telefonow

Pracownik xxx

Weronika aktualnie zostały przekazane nowe warunki . Żaden z pracowników nie zarabia mniej niż 2000 zł na ręke , a ja zarabiam średnio 2400 zł i w innych brygadach jest pewnie podobnie. Umowy obiecali po roku pracy. W tym czasie także masz umowę o pracę tylko pod agencją. Nie jest źle, a zawsze znajdzie się jakaś osoba co psuje opinie. Mi ta praca odpowiada Wszędzie dobrze gdzie nas nie ma...

@Pracownik xxx

yhy chyba na 2

@Pracownik xxx

Dokładnie ! Praca nie jest zła. Atmosferę tworzymy sami w brygadach a reszta w porównaniu do innych firm też jest do przyjęcia!

Julita

Podpowiedzcie czy firma prowadzi jakieś rekrutacje ?

Bob
@Julita

Ciągle

Ciekawa

Witam. Planuję złożyć CV do firmy, w związku z czym prosiłabym o jakiekolwiek opinie na jej temat (atmosfera, zarobki, itp). Z góry dziękuję.

@Ciekawa

Wszystko przeciez pisze czytaj ze zrozumieniem kolezanko

Weronika

@Mindfuck, mobbing to poważne oskarżenia, jesteś pewny, że faktycznie miało to miejsce w firmie? Czy ktoś jeszcze może wypowiedzieć się o Instanta? Konkretnie chodzi o Żory. Wiecie jakie są godziny pracy w firmie? Jaka jest umowa? Można liczyć na umowę o pracę?

Mindfuck

Dziwi mnie fakt, że do kierownictwa nieraz dotarły informacje o wszechobecnym mobbingu na pracownikach, a mimo wszystko pracownik dalej jest ośmieszany, szykanowany i kierownictwo nic nie robi, żeby to zmienić. Nie wspomnę już o karygodnym traktowaniu pracowników z Ukrainy. Na myśl przychodzą tylko słowa piosenki... "Każdy ponad każdym, s.... Innego traktują, jakby był niczym. Wszyscy najmądrzejsi, je.... Myślą chyba, że są wybrańcami. Wszyscy tu, niestety. Na takie podejście brak mi słów..."

@Mindfuck

Bo pewnie ludzie sa nie do ruszenia

Weronika

@Yoł To dobrze, że po obserwowaniu tego, co dzieje się na forum postanowiłeś wziąć aktywny udział w dyskusji. Mniemam, iż musisz być pracownikiem w firmie Instanta. Czy w związku z tym mógłbyś dodać coś od siebie na temat tego pracodawcy? Każda Twoja informacja może posłużyć innym użytkownikom forum.

Zostaw merytoryczną opinię o Instanta Sp. z o.o. - Żory

• Jak się pracuje w Instanta Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Instanta Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 91.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Instanta Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 58, z czego 7 to opinie pozytywne, 20 to opinie negatywne, a 31 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Instanta Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Instanta Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Instanta Sp. z o.o.