PREMA S.A.

Opinie o PREMA S.A.

Agata

@Galus Anonimus, więc w jaki sposób praca w PREMA jest doceniana pomijając fakt zarobków? Czy tyczy się to też wszelkiego rodzaju benefitów a może ogólnej atmosferze jaka panuje w firmie? Będę wdzięczna za odpowiedzi na moje pytania.

Galus Anonimus

Jak komuś zależy na terminowej wypłacie i całkiem niezłym socjalu polecam aplikować. Natomiast jeśli chodzi o rzeczy do poprawy. Brak wentylacji na magazynie a upały co rok i postępu w tej sprawie zero. Magazyn strasznie przeładowany towarem co było zgłaszane też nikt z tym nic nie robi. Poza tym bardzo nikłe albo prawie zerowe szanse na awans lub szkolenia dla magazynierów. Twoja ciężka praca zostanie doceniona w jakiś sposób ale czy zawsze chodzi tylko o pieniądze?

Agata

@Galus Anonimus, piszesz, że dużo jest do poprawy w funkcjonowaniu firmy PREMA, co według Ciebie konkretnie? Z większości tu opinii wynika, że większość osób ceni sobie pracę w tej firmie, warto tam aplikować?

Galus Anonimus

Zadowoleni ci co na wózkach ciekawa opinia. Może pokazują że tak w środku na pewno nie. A prace magazynowe wiążą się z przemieszczaniem ładunku do czego wykorzystuje się urządzenia transportu bliskiego zwane potocznie wózkami czyli mówimy o całej firmie że zadowolona. Szczególnie polecam prace w firmie w upały w magazynie 31 stopni. Sama praca zła nie jest ale dużo rzeczy w samej firmie jak i w jej szeroko rozumianym otoczeniu jest do porawy

Henry

Ja natomiast słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

Filip

Przeważnie jak jest taka cisza to znaczy,że ludzie są zadowoleni z pracy. Jak jest w firmie?

Robert
@Filip

Sa zadowoleni, najbardziej Ci co na wózkach

Agata

Od dłuższego czasu nie było nowych opinii w wątku firmy PREMA w Warszawie, stąd zachęcam was by odświeżyć ten temat nowymi wpisami! Z miłą chęcią poznamy najnowsze informacje o rozwoju tego pracodawcy, a może wiadomo coś w temacie nowych rekrutacji do tej firmy? Zapraszam Was do udzielenia nam odpowiedzi!

Czy ktoś z Was dysponuje najnowszymi informacjami o PREMA S.A.? Dawno nikt z Was się nie udzielał w tym wątku.

Pijok

(usunięte przez administratora)A jak firma działa pod Rodo teraz? Kamery są wy prawa?

Olga

Czy firma normalnie działa? Zupełnie przestaliście pisać.

Bartosz

Czy dobrze jest w firmie pracować? Przestaliście pisać!

@hajs

Jak coś ciągnie Cie do tyłu to przyj do przodu.

Alicja

Hej. Czy pracują tu na magazynie jakieś dziewczyny? Mam doświadczenie na wózku widłowym w niejednej firmie. Szukam pracy, w której panuje fajna atmosfera. Czy warto składać tu aplikacje?

hajs

jak wygada praca na stanowisku magazyniera?

czekol
@hajs

Praca jak każda inna. Pracowałem w różnych firmach i tutaj nie jest źle. Pensja na czas, socjal również nie najgorszy. Są dni, że faktycznie jest ciężko.

Sklepowy

Mozesz robic powoli. Nie padło nigdy szybko. Sam się godzisz na takie warunki, jak wsiadasz na wózek widłowy bez uprawnień i zapierd. to jestes sam sobie winien. Praca to nie relax, żeby pisać smsy, rozmawiać we 4 na magazynie czy palic kiedy sie chce. Sa pewne granice ale widać Twoje małe doświadczenie w pracy. Idz na 3 zmiany za Poznań dojazd hujowy itp. Przekonasz sie. Wrocisz do prema i bedziesz calowal rączki kierownika, żeby Cie spowrotem zatrudnił.

Łukasz

Możecie napisać jakie są zarobki na stanowisku przedstawiciela?

Zainteresowany jestem pracą handlowca, jak tam jest?

@Kandydat

W biurze u handlowców jest zasada - wymagamy od was mało więc mało wam płacimy. Dużo osób odchodzi z tej firmy, magazynierów również chociaż zarabiają więcej niż handlowcy, a o o czymś świadczy. Ale na magazynie jest zapieprz (usunięte przez administratora) a w biurze luzy stąd mają marne wypłaty.

koks

(usunięte przez administratora) pewnie lubisz jak brata? Gość nie ma pojęcia o pracy kierowniczej!!

Jarek

Jest co robić, nie ma obijania się, ale kasa nie najgorsza i zawsze do 29go.

Zostaw merytoryczną opinię o PREMA S.A. - Warszawa

• Jak się pracuje w PREMA S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy PREMA S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w PREMA S.A.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy PREMA S.A.?

Kandydaci do pracy w PREMA S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

PREMA S.A.