Opinie o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KGHM ZANAM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KGHM ZANAM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Edek

Młodzi pracownicy powoli szykują wypowiedzenia... Chcą się rozwijać zawodowo i zarobkowo, a nie kleić kondony i udawać że wszystko jest ok. Szkoda bo firma ma potencjał ale ewentualne ambicje pracowników duszone są już w samym zarodku. Ciężki okres się dla Zanamu szykuje...

anon
@Edek

uciekajcie stąd omijajcie zanam ,nie przychodzcie tutaj do tego bałaganu jak najprędzej szkoda was

załam

winni są kierownicy i zarządzający na stołkach związkowców mają dużą kase nie robią nic aby reszcie było dobrze stąd jest jak jest a reszta nie robi nic bo boi się jak w matni

złapany

co to za łapanki urządzanie są ? potem gdzie wyworzą ?

upadek
@złapany

przestańcie pisać bajk,i bzdury i bajery związki urządzone do 2022r.kto wybierał tych ludzi tacy sami jak oni bronią siebie kolesiów kochają bajzer,bałagan nękaczy po-komuny itd......łapanki - pomyliłeś bar....lata okupacji z 2019r.brak wiedzy historycznej podobnie jak wiedzy socjologicznej u związkowców nie mówiąć już, że nie wiedzą jaka jest ich rola w zanamie!!!!!!!

Hm

Słyszałem że jakieś ostre zmiany u was się dzieją na Zwr Rudna

Janusz
@Hm

To są dobre zmiany

Xxxx
@Janusz

Ciekawe z kad wy wszyscy wszystko wiecie a na rudnej nikt nic nie wie jak wiecie konkretnie to napiszcie a nie napiszecie konkretnie.

Zwr Rudna

Polecam poprostu ????

Hmg robol
@Zwr Rudna

Słyszałem że jakieś ostre zmiany u was się dzieją na Zwr

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KGHM ZANAM S.A. kandydat na stanowisko Specjalista Technolog ds. Elektrycznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Leszno
zuy

@Robert M. 17.07.2019 18:18 nie idż do zanamu bo pożałujesz za trochę ,szukaj innej firmy tylko ściemniają więcej nic czytaj forum piszą tu byli i obecni zanamowcy

Krzysztof Jażyna

Drodzy Państwo, Tak płaczecie że jest źle, a mało mamy przypadków w Zanamie że pracownicy się zwalniają a później po miesiącu, czy dwóch oczekują że przyjmiemy ich z powrotem z otwartymi rękami ??? Nikt nie broni iść do innej firmy, tylko nie zdajecie sobie Państwo sprawy jak to wszystko wyglada gdzieś indziej :) Pamiętajcie „Wszędzie dobrze tam gdzie nas nie ma”. Pozdrawiam serdecznie! Zadowolony pracownik ZANAMU

@Krzysztof Jażyna

do którego działu tak wracają?

Wojtas
@.

Na magazyny

solo
@Wojtas

nie znam nikogo z magazynów kto by odszedł i wrócił

@solo

nie słuchajcie tych bajek serwowanych przez związki lub zarządzających od czterech lat niech napiszą w których działach jest świetnie albo niech nie walą ściemy i bajerów bo to jest już nudne skoro trwa exodus ludzi z zanamu,

Pozytywny

Jest super jest super wiec o co wam chodzi?!!!!Do roboty narzekacze!

@Pozytywny

tekst od M.(usunięte przez administratora),związkowiec czy kolejny kierownik po-komuny!!!!!!super w jakim dziale ????

AUTE

Ci którzy piszą że jest tak dobrze w Zanamie, koniecznie niech podają nazwy działów wtedy pozostali zweryfikują wiarygodność podanych informacji.

Zadowolony

Nie bierzcie na serio tych negatywnych opini. Pracuje tu 5 lat i nigdy lepiej nie było. Szczerze polecam prace w tej firmie.

@Zadowolony

w którym dziale jest tak dobrze ?

czterolistna koniczyna
@Zadowolony

Zgadza się

solo
@.

na magazynie

Bear Grylls

Już od poniedziałku na Discovery ruszamy z nowym programem,będę zrzucony na magazynie w Głogowie.Zapraszam.

Witam forumowiczów, Jestem byłym pracownikiem firmy ZANAM. Zanam to firma specyficzna, lub innymi słowy - państwówka. Jeśli jesteś osobą zaangażowaną w to co robisz i chcesz się rozwijać, móc jednocześnie realizować swoje zainteresowania (jeśli pokrywają się ze stanowiskiem na jakie zostałeś przyjęty) to muszę Cię rozczarować - nie tutaj. Twoje obowiązki najczęściej nijak będą się miały z piastowanym stanowiskiem. W firmie panuje jedna prosta zasada: "I tak nam zapłacą", co za tym idzie nikt nie przejmuje się żeby coś było zrobione dobrze, ważne żeby było zrobione lub żeby zepchnąć robotę na kogoś innego, i tak się to kręci. KGHM, chcąc lub nie, utrzymuje tą pseudo firmę żeby nie ponosić wysokich kosztów zakupu maszyn od firm o wysokiej kulturze technicznej. | Ale są tam również pracownicy pracujący kilka - kilkanaście lat. Prawdopodobnie pasuje im taki stan rzeczy, lub sprzyjają im układziki w firmie (bądźmy szczerzy, w każdej firmie są jakieś układy). Są to osoby zadowolone ze swojej pracy i nie szukają zmian a głównym wyznacznikiem "dobrobytu" w firmie, dla nich, to pieniądze na czas... Mając lata doświadczenia w różnych firmach, prywatnych, państwowych czy korporacjach, nie spotkałem się żeby ktoś nie wypłacił mi pieniędzy na czas, więc dla mnie jest to trochę absurdalny argument. Podsumowując. Jeśli chcesz w życiu coś robić - sensownego, to idź do zanamu na 1-2 lata po doświadczenie. Jeśli jesteś natomiast osobą która nie lubi się przepracowywać to polecam zanam na dłuższy okres - jesteś tam praktycznie nie do ruszenia i nikt Cie do ciężkiej harówki nie zagoni. Pozdrawiam wszystkich.

Robert M.

Witam Znalazłem ofertę pracy "Operator przenośników taśmowych i młotów udarowych" W ogłoszeniu widnieje informacja. "Obsługa przenośników taśmowych". Doszły mnie słuchy, że Zanam zajmuję się tylko budową przenośników taśmowych a ZG obsługuje przenośniki. Więc jak jest naprawdę ? Z góry dzięki za info.

omijaj zanam

Pudzian
@Robert M.

Witam, zanam obsługuje przenośniki taśmowe oraz kraty (na sw1), na Sg są tylko przenośniki. Potrzebujesz kursu na taśmy i roksony (500-600 zł)

dno
@Pudzian

wywali po kursach a teraz każą płacić patologia

sajgon
@Robert M.

Robert unikaj zanamu,każda inna firma tylko nie zanam

katastrofa

załam 20.07.2019 11:38 Opinia @Twardy 28.02.2019 09:04 Witam szanownych współpracowników i znajome twarze z pracy mam takie pytanie jak to jest na innych oddziałach lub wydziałach Ro... tak odeszli po kursach z taśmowego,odlewni,tp,tg kotew a teraz udają że szukają ludzi nowych nie zrobili nic aby zatrzymać exodus ludzi z zanamu

NICK

Bardzo dobra firma, ludzie rzetelni i uczciwi. Pensje bardzo wysokie jak na realia zagłębia miedziowego. Pracownicy szczebla kierowniczego dbają o podległych pracowników bez wyjątku. Premie i dodatki do pensji. Każdy kto pracuje w Zanamie jest zadowolony i szczęśliwy, nie rozumiem skąd te negatywne opinie. :)

@NICK

Spytaj (usunięte przez administratora)masz odpowiedz jakie realia w zanamie oraz przeczytaj opinie osób z forum.

@NICK

bajer kłamstwo!!!!!!!!!

katastrofa

Opinia @ 13.02.2019 16:19 o 16 lat 3 związki ciagną to samo aby im było dobrze ciepłe stołki dla siebie i kolesiow itd .

Absolwent

Witam jestem osobą po szkole górniczej. Planuje wiązać przyszłość z kopalnią. Czy warto iść do za namu na kierunek Górnik pod ziemią. Czy można potem przejść do innych firm? Jaka płacą na początek? Czy są dodatki kopalniane?

Arek
@Absolwent

poczytaj sobie opinie to bedziesz wiedzial czy warto

upadek

czytaj form,omijaj zanam!!!!!!

Zimny Mariusz
@Absolwent

Nie warto marnować czasu na pracę Zanamiec. Logo KGHMu powinno być usunięte z nazwy. Nie macie nic wspólnego z KGHM-em Zarobki są marne. Wieczne obietnice podwyżki. Jeszcze robią problem jak chcesz się zwolnic

Stary wyjadacz
@Absolwent

Oczywiście ze warto! Dodatków jest sporo nie sposób wymienić! A po co potem przechodzić do innych firm? Tu jest najlepiej! Polecam!!!!!!!!!!

@Absolwent

nie przychodż do zanamu,będziesz żałował szukaj innych firm(usunięte przez administratora),blokują przejście do innych firm

@Stary wyjadacz

bajery,ściema jesteś związkowcem czy jakimś kierownikiem!!!!!!

Stanisław Bareja

Jestem z was dumny panowie,wydac polecenie zeby przeniesc cały magazyn w miejsce kompletnie nie nadające sie na magazyn po to zeby za chwile przenosic go w inne miejsce bo tu będzie robiona wylewka,wam w tych Polkowicach to powinni jakieś testy na obecnosc dopalaczy zrobic :-)))))))

wiarygodny

pierwsi magazynierzy z Ukrainy juz są na granicy,jak wszystko dobrze pójdzie od poniedziałku zaczną prace na magazynie hahahah

ja też nie chce

Dziwne,przeciez na magazynie taka lajtowa praca,siedzą cały dzień nic nie robią papierki przekładają,a nikt nie chce nic nie robic.

Bobas

Magazyn w Głogowie leży pozdrawiam prezesa:dyrektora; kierownika

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w KGHM ZANAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM ZANAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 562.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 481, z czego 90 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 308 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KGHM ZANAM S.A.