Opinie o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KGHM ZANAM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KGHM ZANAM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

?

Przede wszystkim trzeba chciec pracować. W całej grupie KGHM można znaleźć wady i czegoś się czepiać ale nie można zapomnieć ze jest to najlepszy pracodawca w całym województwie. Nigdzie nie ma takich programów socjalnych ani perspektywy pracy przez całe zawodowe życie. Teraz za praca się biega i przeprowadza i nikt nie powinien o tym zapominać kiedy zaczyna narzekać na Zanam.

dosyć ściemy
@?

nie obrażaj uczciwie harujących pracowników dla dobra Zanamu a socjal masz wszędzie !!!

Joke
@?

Haha kogoś poniosło jednym słowem.. Żart

Boguś

Premia w tym miesiącu napewno sprawi ze bedziemy lepiej pracowac i nikt wiecej sie nie zwolni.

Lajcik

Wpis widzę usunięty no to ciekawie. Widzę że jak opinia nie po nosie administracji to usuwają.

Utrzymanie ruchu

Jestem pracownikiem od 12 lat i czy zapierdzielam czy nie tak samo jestem traktowany. A pieniądze zarabiają ale lizusy podlizujące się mistrzom. Z niektórą częścią się zgodzę z przedmówca który napisał o leniach , ktoś kto nic nie daje od siebie liczy na duże profity. Motywacja w firmie jest premia która zabierana jest w 50% dla dobra firmy. Oczywiście co obchodzi pracownika taka mowa skoro góra bierze 100%. Jeśli miałbym wybierać ponownie bo wiadomo w moim przypadku blokada 3 miesięczna nie pozwala na załatwienie pozytywnie innej dobrej pracy( ewentualnie po znajomości). To Zanam polecił bym największemu wrogowi teraz. Zanam jako firma żąda jakości, ale aby jakość była muszą być możliwości i nie mówię tu o pieniądzach, bo to tez ważne. A o pracownikach jakich firma zatrudnia i logistyce. Starych doświadczonych pracowników traktuje się jak bankę mydlaną a młodych zatrudnia na warunkach niekiedy dużo większych profitach a efekt końcowy jest taki ze młodego się wyśle i nie wiem nic (brak zainteresowania z jego strony , najważniejsze że wiedza gdzie bankomat jest ).

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KGHM ZANAM S.A. kandydat na stanowisko Specjalista Technolog ds. Elektrycznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?

Stary

Te 4 górne wpisy są celowo zaczepione. Ktoś tym forum steruje i napewno nie jest to obiektywny administrator. Też się zwalniam po ponad roku. Warunki jak w latach 90 gdy słynnym powiedzeniem było że na twoje miejsce mam całą szufladę podań

imny Mariusz 02.08.2019 11:41 17.08.2019 16:46 mariusz 14.08.2019 23:55 pracownicy dziwią się że jeszcze nie zamknęła pani forum ,czas najwyższy skończyć wirtualne udawanie jak lgną ludzie do zanamu ,najpierw setki zwiały po setkach kursów teraz wywalają szmal na ogłoszenia w mediach to jest nieoszczędność ,ponoć kasy brakuje w zanamie?

dno

. 17.08.2019 15:29 @Świadomy co wyzywasz zwolnionych od nierobów,najpierw poznaj setki powodów dla których musieli się zwolnić albo zostali do tego zmuszeni z jakiego działu jesteś że jest tak słodko!!!!przeczytaj wszystkie negatywne wypowiedzi pracowników może w końcu coś zrozumiesz???

Czy w zanamie są płacone jakieś zyski lub inne oprócz barbórki?

TO NIE KGHM
@Nowy

w KGHM czyli w hutach i kopalniach są zyski nie ma ich w zanamie

wypisujcie się ze związków

Były pracownik 05.02.2019 15:43 Witam serdecznie. Jestem od niedawna byłym pracownikiem Firmy KGHM Zanam i piszę do Was, aby was ostrzec przed tą firmą. Osoby które chcą się zatrudnić proszę o przemyślenie tej decyzji z dziesięć razy ponieważ może to się skończyć bardzo niemiłą sytuacją. Tak jak w moim przypadku... Do końca stycznia byłem na wypowiedzeniu umowy o pracę ponieważ otrzymałem lepszą ofertę pracy u konkurencyjnej spółki. W firmie, w której miałem zostać zatrudniony zrobiłem badania i 6 lutego miałem podpisać nową umowę o pracę. Dnia 1 lutego po upływie okresu wypowiedzenia otrzymałem informację z firmy, w której miałem podjąć pracę, że jednak nie mogę być zatrudniony. Po otrzymaniu takiej informacji ręcę mi opadły, zrobiłem się bordowy i pojechałem dowiedzieć się Dlaczego??? (usunięte przez administratora) Jeśli chce się Pan dowiedzieć dlaczego nie może zostać przyjęty proszę pojechać do przełożonych w KGHM Zanam i oni Panu powiedzą " Więc dzisiaj udałem się do Zanamu po takową informację.(usunięte przez administratora) To jest przecież takie normalne... Nadmienię, iż dotyczy się to trzech pracowników. Jeszcze raz uprzedzam Was przemyślcie dokładnie odejście jak i przyjęcie do firmy KGHM Zanam.

upadek

@Świadomy Kilka miesięcy temu otrzymałem więcej bardzo odpowiedzialnych obowiązków w firmie, pracuję za trzech i zamiast benefitow finansowych usłyszałem że firma jest w słabej kondycji, ale super że się staram i rzetelnie wykonuje swoją pracę i w ogóle oby tak dalej. Niestety za piękne słowa nie opłacę rachunków, o czym wiedzą konkurencyjne firmy składające ciekawe oferty sumiennym i ambitnym pracownikom Zanamu :)

dno

MocneSłowa

Zwłaszcza z rąk ludzi, którzy pracę w Zanamie znają głównie z odrzuconych w przedbiegach rekrutacji. Nie warto komentować, warto pracować. Miłej niedzieli wszystkim pracującym i hejtującym. Od poniedziałku wracam do pracy, za którą dobrze płacą i jakoś dookoła siebie nie słyszę tych wszystkich obecnych tu podszeptów, czy jawnych pomówień. Premia zgarnięta, to można znów do własnego gniazda narobić, czy może to nie wasze gniazdko?

Zadowolony
@MocneSłowa

Przeszedłem rekrutację na angaż ślusarz-spawacz pod ziemią Ludzie którzy mnie rekrutowali są za przyjęciem mnie do firmy,ale mam czekać na podpis Pana Prezesa jest to formalność czy mogą odrzucić?Proszę opiszcie jak to wygląda bo mam oferty z innych firm i nie wiem co robić czekać czy nie?

Rudy
@Zadowolony

Idź do innej firmy,dobrze Ci radzę!

omijaj zanam
@Zadowolony

czytaj opinie ,omijaj zanam ,szukaj innej firmy

CHĘTNY DO PRACY W KGHM ZANAM!

WITAM WSZYSTKICH SERDECZNIE, Bardzo chciałbym pracować w WASZEJ Firmie - jestem inżynierem ds. logistyki i to bez jakichkolwiek nałogów!!! A więc jak najbardziej sprawdziłbym się np. w WASZYM ZESPOLE!!! Tylko nie mam żadnych znajomości ani przebicia...

Jan
@CHĘTNY DO PRACY W KGHM ZANAM!

Jest oferta na rozdzielce, praca w logistyce, no i pojazd z silnikiem elektrycznym dostaniesz, prawie jak BMW i8 :)

imny Mariusz 02.08.2019 11:41

imny Mariusz 02.08.2019 11:41

Nazwa działu: Produkcja @Absolwent Nie warto marnować czasu na pracę Zanamiec. Logo KGHMu powinno być usunięte z nazwy. Nie macie nic wspólnego z KGHM-em Zarobki są marne. Wieczne obietnice podwyżki. Jeszcze robią problem jak chcesz się zwolnic Pomocna?

Uczciwie

Każdy kto zna Zanam od wewnątrz wie, ze opinie które się tu ostatnio pojawiają są dziełami ludzi odstrzelonych od koryta. Narzekania na układy to jakaś paranoja bo te układy właśnie zostały przecięte i zakończone. Właśnie te osoby, które od lat żerowały na spółce teraz wyją z wściekłości przez utracone lewe korzyści. Zanam jest w trudnej sytuacji a mimo to oferuje dobre warunki pracy i nic nie da zaklinanie rzeczywistości przez osoby niezainteresowane pracą. Tyle w temacie.

Suwnicowy
@Uczciwie

Ciekawe czy ten jeden magazynier na 4 magazynach w Głogowie też jest odstrzelony od koryta

lo
@Uczciwie

odstrzelonych -kierowników nie interesuje zanam piszą zwykli pracownicy bo tamci mają takich fuch jak w zanamie pełno i nie skupiają się na byłej firmie

@Uczciwie

znasz zarządzających w tej firmie czy nie? udajesz ?bo jesteś jednym z nich albo związkowcem umaczanym w układach aby było ci dobrze i aby dalej do kolejnej gali barbórkowej do 2022r.abyś miał kase a innych nazywasz odstrzelonymi !!!!

@Uczciwie

UKŁADY SĄ TE SAME OD 16 LAT ZWŁASZCZA DLA POPIERAJĄCYCH ZARZĄDZAJĄCYCH ZWIĄZKOWCÓW NAWET ANEKSU 5 NIE POPARLI TAK SIĘ TROSZCZĄ O ZAŁOGĘ TO JEST DOPIERO PARANOJA !!!!

uczciwy
@Uczciwie

które układy zarządzających zostały przecięte i zakończone ? układy są i będą bo związki je trzymają jak w matni

prawdomówny

załam 14.08.2019 23:28 winni są kierownicy i zarządzający na stołkach związkowców mają dużą kase nie robią nic aby reszcie było dobrze stąd jest jak jest a reszta nie robi nic bo boi się jak w matni

ZAŁAM

OMIJAJCIE ZANAM ,NIE PRZYCHODŻCIE TUTAJ SZUKAJCIE INNYCH FIRM

io

uy 11.08.2019 15:51 nie słuchajcie tych bajek serwowanych przez związki lub zarządzających od czterech lat niech napiszą w których działach jest świetnie albo niech nie walą ściemy i bajerów bo to jest już nudne skoro trwa exodus ludzi z zanamu,

mariusz

Może to zabrzmi patetycznie ale daliśmy się zniewolic. Nie szanujemy siebie i naszej pracy. Ja juz nie mam motywacji. Ludzie szukajcie innej pracy, lepiej nie będzie. I co roku to proszenie się o nagrodę, premie itp. No ale każdy z nas ma rodzinę na utrzymaniu i decydenci to doskonałe wiedzą. Wiedzą że przyjdziesz do pracy, pomarudzisz ale i tak musisz robić i zrobisz. Tyle w temacie

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w KGHM ZANAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM ZANAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 563.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 482, z czego 90 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 309 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KGHM ZANAM S.A.