Opinie o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KGHM ZANAM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KGHM ZANAM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

lubie to

22 oferty pracy,fajna ta nasz firma taka ze nikt tu nie chce pracowac hihihi

Dzień dobry Wszystkim. Krótkie dwa pytania. Czy ktoś się orientuje ile można zarobić na stanowisku sztygara pod ziemią na samym początku przygody? No i czy są realne możliwości rozwoju w firmie?

Nick Nick
@Marek

A jaka kwota byłaby dla Ciebie zadowalająca?

@Nick Nick

Celuje na początek w okolice minimum 4k netto. Za kilka dni będę miał papiery ba sztygara po moim stażu i jestem ciekaw czy Kghm Zanam to dobre rozwiązanie. W PGG to dobrze się nie dzieje, węgiel ogólnie tak pod znakiem zapytania wiec interesuje się regionami KGHM.

do nowych

Nowi poznajcie setki powodów dla których starzy pracownicy musieli się zwolnić albo zostali do tego zmuszeni przeczytajcie wszystkie negatywne wypowiedzi pracowników na 2 forach o zanamie

NIE MA ZYSKÓW

@Nowy w KGHM czyli w hutach i kopalniach są zyski nie ma ich w zanamie

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KGHM ZANAM S.A. kandydat na stanowisko Specjalista Technolog ds. Elektrycznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
PO CO EMERYCI?

którym dziale jest takie równe traktowanie pracowników?może dla emerytów zanam jest super idealny .Gdyby tak było jak piszesz pracownicy nie pisaliby krytycznie(usunięte przez administratora)

Konstruktor

Szczerze polecam prace w tej firmie zarobki wysokie, możliwość podnoszenia kwalifikacji kursy szkolenia każdy znajdzie coś dla siebie. Atmosfera przyjazna.

@Konstruktor

Ja byłem konstruktorem w KGHM ZANAM. I powiem krótko - konstruktor w Zanam to jest kpina

Zanamowiec

To chyba byłeś słabym konstruktorem, bo akurat firma i daje szanse młodym i daje szanse doświadczonym. Jeżeli jej nie wykorzystałeś to powodzenia w korposyfie.

BREDNE
@Konstruktor

NIE PISZ BREDNI ,BAJERY I KRĘTACTWA POZNALI OD 4 LAT DLATEGO UCIEKAJĄ Z ZANAMU!!!!!

DO PREZESA

kadry 17.09.2019 23:03 tak zwiewajcie wszyscy z bałaganu niech zostaną sami związkowcy oni będą pracować za wszystkich!!!!!!!

ciekawy

Czy panowie zwiazkowcy są juz po rozmowach czy przed rozmowami na temat nagrody? Firma ponoc na plusie,200tys ludzi sie zwolniło (po nowym roku nastepne zwolnienia sie szykują) drugie tyle poszlo na emeryture to chyba wkoncu dostaniemy jakies fajne zyski :-) O podwyzkach lepiej nic nie mowcie bo co podwyzka to ty mniej zarabiamy......

Suwnice
@ciekawy

Masz racie przecież PiS podniesie stawkę minimalną to zwykli ludzie będą zarabiać więcej niż my w zanamie hhhee

ZWALNIAJCIE SIĘ Z ZANAMU
@ciekawy

Związkowcy z 4 związków nie warto nazwisk wymieniać bo budzą obrzydzenie setek ludzi w zanamie załatwili sobie medale i już w listopadzie na akademii zobaczycie jaką kasę wezmą i oczywiście jak co roku ci sami z podwyżkami stawek dla siebie i kolesiów zwłaszcza dla związkowych zarządzających bo oni muszą błyszczeć elita zanamu

brygada RR
@Suwnice

A czy wiesz co oznacza podwyżka inflacyjna ? Jak dlugo pracujesz to powinieneś wiedziec. Nie opowiadaj głupot zawsze wyrównują lub podnoszą w tym roku 4% z kosmosu się nie wzięło. Buziaczki :)

Zadowolony

Jak 2.900 jak na start dostają po 3.600 brutto. Za tyle ktoś w ogóle przychodzi ?

Haha
@Zadowolony

Rozmawiałem ostatnio z serwisantem na dole, na dzień dobry dostał 3000 brutto + zjazdowe. Świeżo po szkole. 3600 to mają ludzie z kilkumiesięcznym stażem dołowym.

Ambitny

Witam chciałbym się dowiedzieć na ile mogę liczyć na początku ? Mniej więcej netto ? Na taśmach ? Lub ogólnie plus ile można zarobić z 4 sobotami

Suwnice

On nie kłamie taka prawda jak co roku

Byłem widziałem

Magazyn Zanamu w Głogowie to jest wstyd dla calego KGHMU.......

DLA ADMINISTRATORKI I PREZESA

Utrzymanie ruchu 13.09.2019 17:20 TEKST DLA PREZESA I ADMINISTRATORKI Jestem pracownikiem od 12 lat i czy zapierdzielam czy nie tak samo jestem traktowany. A pieniądze zarabiają ale lizusy podlizujące się mistrzom. Z niektórą częścią się zgodzę z przedmówca który napisał o leniach , ktoś kto nic nie daje od siebie liczy na duże profity. Motywacja w firmie jest premia która zabierana jest w 50% dla dobra firmy. Oczywiście co obchodzi pracownika taka mowa skoro góra bierze 100%. Jeśli miałbym wybierać ponownie bo wiadomo w moim przypadku blokada 3 miesięczna nie pozwala na załatwienie pozytywnie innej dobrej pracy( ewentualnie po znajomości). To Zanam polecił bym największemu wrogowi teraz. Zanam jako firma żąda jakości, ale aby jakość była muszą być możliwości i nie mówię tu o pieniądzach, bo to tez ważne. A o pracownikach jakich firma zatrudnia i logistyce. Starych doświadczonych pracowników traktuje się jak bankę mydlaną a młodych zatrudnia na warunkach niekiedy dużo większych profitach a efekt końcowy jest taki ze młodego się wyśle i nie wiem nic (brak zainteresowania z jego strony , najważniejsze że wiedza gdzie bankomat jest ).

Jeszcze tylko 2mc

Powiem wam ze wczesniej byl bałagan,ale to co sie dzieje teraz w firmie to jest po prostu nie do opisania.Jedna osoba ma ogarnąć to,czego wcześniej nie ogarniały trzy osoby.......ja jeszcze dwa miesiące i dziekuje za współprace :-)

kadry

imny Mariusz 02.08.2019 11:41 17.08.2019 16:37 Nazwa działu: Produkcja @Absolwent Nie warto marnować czasu na pracę Zanamiec. Logo KGHMu powinno być usunięte z nazwy. Nie macie nic wspólnego z KGHM-em Zarobki są marne. Wieczne obietnice podwyżki. Jeszcze robią problem jak chcesz się zwolnic Pomocna?

Jakie tak naprawdę są zarobki w tym Zanamie na stanowisku górnik operator ? Pytam bo mam uprawnienia prawie na każdą maszynę dołową .

Operator

dno
@Marek

omijaj zanam tylko kghm z nazwy nic więcej

nie idż do zanamu!!!!!!

Produkcja

I nie ma chętnych do pracy na magazyn w Głogowie panowie zastanówcie się czy warto warunki są połowę a kierownictwo nic nie robi żeby to poprawić,jak ktoś się chce zwolnić to robią pod górę

zwalniajcie się z zanamu
@Produkcja

odchodzcie nie marnuje zdrowia dla bałaganu w zanamie

@zwalniajcie się z zanamu

ZWR

Naprawde musi byc cieńko z ludzmi jak Zanam musi sie reklamowac w radiu,przyjmą wszystkich bez wyjątku.

DNO
@ZWR

omijajcie zanam nie przychodżcie tutaj!!!!!!

zamknąć forum

imny Mariusz 02.08.2019 11:41 17.08.2019 16:46 mariusz 14.08.2019 23:55 pracownicy dziwią się że jeszcze nie zamknęła pani forum ,czas najwyższy skończyć wirtualne udawanie jak lgną ludzie do zanamu ,najpierw setki zwiały po setkach kursów teraz wywalają szmal na ogłoszenia w mediach to jest nieoszczędność ,ponoć kasy brakuje w zanamie?

NICK

Opinie 2/5 Na gowork. Przy ponad 600 ocenach. Ciekawe kto tutaj przyjdzie do pracy przy obecnej koniunkturze.(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w KGHM ZANAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM ZANAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 563.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 482, z czego 90 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 309 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KGHM ZANAM S.A.