Opinie o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie KGHM ZANAM S.A.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie KGHM ZANAM S.A. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja maszyn górniczych i maszyn budowniczych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o KGHM ZANAM S.A. w Polkowice

Bobas

Magazyn w Głogowie leży pozdrawiam prezesa:dyrektora; kierownika

Zadowolony

Polecam pracy mało kasa nawet nawet nie ma co biadolić

ortalion boj

30 ofert pracy :-) firma sie rozwija :-))))))))))

Świeży
@ortalion boj

To już ostatnie miesiące tej spółki. Nikt nie powstrzymuje tej destrukcji.

Obserwator

Gościu, dobrze się czuje się czujesz?

koniec
@Świeży

Daj znać o destrukcji do tego prez z lubina może on zrobi jak niby mówią albo ściągnij za korupcje,matnotras niech usuną bajzel tego trupa

koniec
@Świeży

a związki mają to gdzieś !!!!!!!!

swiezy
@koniec

A teraz przetłumacz na polski

Bobas

Na magazynach w Głogowie ludzi nie ma i nie będzie to co się dzieje porażka

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie KGHM ZANAM S.A. kandydat na stanowisko Specjalista Technolog ds. Elektrycznych ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
Bobas

No magazyn na Głogowie leży bo nie ma ludzi i nie będzie

Monter

Kiedy płacą zyski?

TRUP
@Monter

NIE MA ZYSKÓW TO ŚCIEMA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Tak.

to jest ewidentne działanie na szkodę firmy. nie zatrudni nowych spawaczy bo " będzie się kupować gotowe produkty". Ale ponoć odpowiednie dokumenty zostały już wysłane w odpowiednie miejsca

Brawo zanam. Juz nawet na forum nie można się wypowiedzieć

Opinie nie sa usuwane przez administratora ;) one nie sa publikowane w ogole :)

Mariusz

Magazyn w Głogowie bez prądu,internetu,towar leży na jakis kamieniach.Czy wy tam w Polkowicach jesteście trzeźwi?

NICK
@Mariusz

To są moj drogi kolego marmurowe blaty a nie kamienie. A pracownicy w polkowicach są upojeni dobrobytem i bogactwem. I po co Ci prad jak i tak nie ma internetu. Ciagna wlasnie swiatlowody to bedzie internet a i prad sie znajdzie ;)

ff

brak kasy 19.02.2019 08:09 brak kasy w zanamie to po co w firmie: 1-finansowanie emerytów 2-akademie ,biesiady, wigilie itd. 3-płacenie za szkoły wysokopłatnym pracownikom

Legmetowiec

1) wzrost wynagrodzenia wszystkich pracowników KGHM ZANAM o 4%. Wzrost od dnia 1 marca 2019r. 2) przeszeregowanie do końca 2019 roku 20% wyróżniające się załogi o 5% wysokości wynagrodzenia. Nie wstyd Wam szanowni Panowie związkowcy z wszystkich związków zawodowych przy KGHM ZANAM S.A.? Nie wstyd Wam będzie jutro spojrzeć pracownikom w oczy? Uważacie, że ludzie są tak naiwni i głupi, że po raz kolejny wmówicie wszystkim, że to Wasz sukces? Od kilku tygodni lansowaliście się po zakładzie. Pisaliście pisma do prezesa i centrali. Obiecywaliście pracownikom walkę o ich przyszłość. Co jeden związek to lepszy obiecywał walkę o podwyżkę - 400 zł, 500 zł, 700 zł. Każdy z Was rzucał w rozmowach z pracownikami hasła: "tym razem się nie ugniemy", "jak nie dostaniemy 500 zł podwyżek dla wszystkich to będzie spór zbiorowy i strajk", "musimy walczyć" itp. Jak teraz wyglądacie (usunięte przez administratora)? Ile są warte Wasze słowa i obietnice? (usunięte przez administratora)rzucił ochłapy ze stoły dla pospólstwa a Wy pocałowaliście go w rękę w podzięce. Nikt z Was nie postawił się ani słowem. Rozumiem, że w zasadzie to każdy z Was Panowie związkowcy otrzyma te 4% podwyżki plus 5% dla przydupasów i dostaniecie te obiecane 700zł podwyżek. Szkoda tylko, że jak co roku załatwiliście podwyżki dla siebie i między sobą. Ludzie przejrzyjcie na oczy i wypisujcie się z tych związków. To jedna wielka klika na garnuszku prezesa. Oni walczą jedynie o swój interes bezczelnie śmiejąc się nam w oczy.

Zaniepokojony
@Legmetowiec

Czy to prawda że nie wszystkie związki zgodziły się i podpisały ustalenia odnośnie tegorocznych podwyżek i nagrody?

Młody

Skoro nie podpisał tyc ochłapów to mam nadzieję że jego związkowcy zrzekna się podwyżki, nagrody oraz dofinansowania do dojazdów i będą sami sobie negocjować. To samo proponuję wszystkim marudom i tym którzy do związków nie należą, bo napewno więcej sobie wywalczą

@Legmetowiec

Po nicku domyślam się że jest Pan pracownikiem Legnickiej części spółki więc coś Panu powiem. Radzę się zabrać do roboty bo tam w Legnicy robicie same buble i nie dotrzymujecie terminów a żądania macie duże. Roboty to większość z Was nie jest niestety nauczona bo tylko chodźcie na papierosa albo plotkujecie, a to Wam najlepiej wychodzi. Tak jak ktoś tu napisał, zrezygnujciecz tego co wywalczyły związki i sami o siebie walczcie.

zanam-legmet od 16 lat
@Legmetowiec

o 16 lat 3 związki ciagną to samo aby im było dobrze ciepłe stołki dla siebie i kolesiow itd .

Bezstronny

Kolego, piszesz farmazony. Widac ze jestes z tej swietnej ekipy, co pracuje w TG, wciaz mowiac jacy to wy jestescie swietni, a TP slabe. Zapomniales jednak dodac ze wy nawet bubli robic nie potraficie, dlatego zajmujecie sie tylko montazem, bo co tam mozna zepsuc, przy skladaniu klockow. W TP praca wre prawie cala dobe, halas na przerwie jest wyzszy, niz u was przez caly dzien. Od czasu do czasu ktos czyms uderzy, zeby brygada nie zasnela. Jeden pracownik z TP jest wart 10 z TG, i latwo mozna to udowodnic - tydzien zmiany miejsca pracy brygady i zobaczymy kto robi buble, a kto nie robi nic. Tyle w temacie.

"Maruda"
@Młody

Młody ty związkowa marionetko! Do pracy dojeżdżam swoim samochodem, jak większość osób pracujących na rejonie! Także w buty sobie wsadź dopłatę do dojazdów! Korzystają z tej dopłaty w większości osoby zatrudnione w biurowcu! A nagroda i ta niby podwyżka należy się mi i wszystkim innym jak psu buda! Choćby za odbieranie premii w ciągu całego roku! Widać, że jesteś jednym z tych co siedzą bezpośrednio przy korycie i takim jak ty zawsze będzie dobrze!

@Bezstronny

To po co narzekacie że nie macie roboty. A co Wy tam w tym TP niby robicie oprócz produkcji tak jak to jest w TG. I tu jest spawalni, obróbka i montaż wiem nie wiem o czy mówisz. TP to zbawcy firmy proszę Cię, zapraszamy na TG czy TS to was roboty nauczymy. Ramy do ładowarek robiliście które musieliscie poprawiać po kilka razy. Z naczepami i skrzynami jest podobnie. Mam nadzieję że kabiny Wam chociaż wyjdą.

IlI
@Bezstronny

Chyba masz jakieś omamy od tego syfu z Huty obok... :)

Powiem tak wiem że z odziału TP wychodzą badziewia ale proszę zobaczyć stan maszyn z lat 60 spinanych drutem aby jeszcze pociągneły w zakład w Legnicy naprawdę trzeba by było zainwestować ogromne pieniądze bo klimat z wczesnego PRLu już nie ma racji bytu.Ludzie chcieli by dobrze wykonywac swoja pracę ale tu nie ma czym nie wszystko da się młotem i palnikiem czy szlifierą. TP to skansen komunistyczny może być plenerem w filmach z tamtych lat a TG jakoś trochę nowocześniej wygląda wiem bo byłem tu i tam.

Dość już tego
@Młody

Jakie dofinansowanie do dojazdów?! Przecież była informacja z działu transportu, że bilety drożeją od 1 marca. Znowu niby dofinansowanie, ale chyba dla Mercusa lub innych przewoźników! Nie jeździsz autobusami to przynajmniej bzdur nie opowiadaj! Te wszystkie niby wywalczone przez związki dodatki to tak naprawdę tylko na papierze ładnie wygląda. W rzeczywistości nic znaczącego nie dostaliśmy! W pismach to się związki przebijały kto chce więcej i gdzie to jest?! Ciemny lud to kupił i kolejny rok będą składki ciągnąć od swoich członków za nic nie robienie!

Precz ze związkami
@Dość już tego

Ludzie wypisujcie się z tych związków co podpisały porozumienie! Jak zobaczą, że ludzie masowo od nich odchodzą to w końcu będą zmuszeni coś robić! Póki co składki wpływają i interes się kręci! To członkowie utrzymują i wybierają władze związków! Nie zapominajcie o tym! Zobaczcie jak związki działają w innych firmach, są za pracownikiem i są stanowcze!

Zanamowiec

I już się zaczęła wojna Legnica-Polkowice! Ludzie my jesteśmy jedną firmą, zamiast działać razem tylko się kłócicie! Na tym właśnie zależy związkowcom, aby skłócić wszystkich, żeby nie było wśród nas jedności i siły! Bo wtedy straciliby kontrolę nad nami i my jako załoga stawialibyśmy swoje warunki!

Uczciwy
@Michał

TG wyglada nowoczesniej, bo tam prawie nie ma maszyn do obróbki, wiec i porównanie jest inne. Stoi też dużo kompletnych maszyn. W TP jest wiele maszyn obróbkowych, a do tego brak czystego montażu, stąd takie złudzenie. Nie ma sensu porównywać TP, czy TG. Inna specyfika i charakter pracy. Nie ma się co dzielić, bo to nie prowadzi do niczego.

załam

jak nie ma kasy to po co: 1-emeryci w firmie 2-dokładanie do szkół wysokopłatnym pracownikom 3-akademie,biesiady i wigilie

kim

kolejny związkowiec czy kierownik?

W temacie

1. Nie narzekamy tylko dbamy o obłożenie wydziału. 2. Nie porównujmy tych dwóch wydziałów. TP jako główny dostawca półfabrykatów do TG zawsze będzie oceniany z poziomu kooperanta (dostawcy zewnętrznego - czasem mam wrażenie, że nawet gorzej z uwagi na animozje Leg/Pol) . Ponieważ TG nie dostarcza nic do TP problem "bubli" ma z głowy. 3. Nie zbawcy tylko męczennicy. 4. Jedyne czego możemy się od Was nauczyć to jak rozkręcić "aferę koperkową" oraz pozorowania pracy. 5. Śmiech na sali "obniżanie kosztów"- czytaj wysyłanie pracowników z Legnicy do Polkowic żeby nagwintować dwa otwory, które zostały pominięte (stracone 8 godzin dwóch pracowników, a pracy na 20-30 min). 6. Skrzynie są częścią naczepy i o ile się orientuje dostarczmy je luzem tylko na TS (bez reklamacji) - proponuję podszkolić się u Waszego Kierownika marynarza, który ma problemy z odróżnieniem ramy od naczepy. 7. Nadzieja umiera ostatnia. Znając Wasze podejście to jak by nie były dostarczone i tak będzie źle.

załam

ten nowy RS zwiazek udawał waznego a tak naprawdę zapisali się do niego aBY JAK 3 POZOSTAŁE MIEĆ OCHRONKĘ USTAWĄ O TO IM TYLKO CHODZ!!!!!

Do wszystkich którzy narzekają na Związki przypominam, że to dzięki Nim mamy ZUZP, który gwarantuje Nam narody itp. Nie jest to ZG ale chyba każdy kto się zatrudniał o tym wiedział. Nie po to robili Spółki byśmy zarabiali jak w ZG. Dlatego skoro tak narzekacie na Związki to zrezygnujcie z ZUZP-u, Multisport, PPR, dofinansowanie do biletów, nagród i podwyżek bo przecież Związki są złe. Każdy niech dostanie tylko to co ma na umowie to zobaczymy co wtedy zrobicie. Związku walczą też o Was i Wy ciągle narzekacie. Zawsze można wywalczyć mniej lub więcej. A związki które nie podpisały to akurat ich podpis do niczego nie jest potrzebny. A jak ich związkowcy są tacy mądrzy to niech zrezygnują z tego co ostatnio zostało podpisane czyli jałmużny jak to napisali.

Kiedys

Masz rację(usunięte przez administratora)Ja juz nie mam motywacji. Ludzie szukajcie innej pracy, lepiej nie będzie. I co roku to proszenie się o nagrodę, premie itp. No ale każdy z nas ma rodzinę na utrzymaniu i decydenci to doskonałe wiedzą. Wiedzą że przyjdziesz do pracy, pomarudzisz ale i tak musisz robić i zrobisz. Tyle w temacie

Grzechu

I czym się szczycisz b..łaźni..e związkowy. Czego nie dacie np. 1000 zł każdemu do podstawy zamiast tych waszych wypocin? Ja wiem czemu bo to co ustaliliście sprytnie z prezeskiem to można bez powodu zabrać i po temacie. I wiem że jesteś tylko pionkiem,ale dlaczego aż hipokrytą? Ten cały ZUZP to o d..u..p..e rozbić!

Remik

Weź się chłopie schowaj, wstyd!!!!

Twardy

Witam szanownych współpracowników i znajome twarze z pracy mam takie pytanie jak to jest na innych oddziałach lub wydziałach Rozchodzi się mi o braki w obsłudze i mechanikach umiejętnie łatane ludzmi ze wschodu Bo w moim odczuciu gdzies tu idzie wyczuc kolejną machloję Naszym kolegom którzy byli w takim czy innym stopniu fachowcami w swojej dziedzinie Kierownictwo i prezesostwo nie udzieliło podwyżek choć nie rządali oni zbyt wygórowanych Wciskając kolejne kity jak to firma biedna itd pozwolili na to że w poszukiwaniu lepszego bytu koledzy poszli za bramę Obecnie robi się taka chała że nie jak pracować bywają takie sytuacje że pracowników rodzimych jest o wiele mniej niż kolegów ze wschodu i kto tu z kim pracuje przy takich proporcjach Gdzie tu logika koledzy zarabiają wiele więcej niż My a odpowiedzialnośc za jakość i ilość wykonanych prac odpowiada w imię zasad Zanamowiec tzw Koziołek matołek do kopania w pośladki Heh jak długo to będzie trwalo Ludzie chyba że oto chodzi będziemy systematycznie wypierani przez wschód a prawdziwy pracownik Zanamu będzie eksponatem w muzeum figur woskowych heh to dopiero jajca jak berety Jak to jest w innych komórkach firmy?

załam

ci nowi z RS co nie podpisali to celowo, aby ściemnić i popisać się że o coś walczą aby nałapać nowych członków.Dadzą ew.20 % swoim kolesiom 5 % podwyżkę

@Twardy

tak odeszli po kursach z taśmowego,odlewni,tp,tg kotew a teraz udają że szukają ludzi nowych nie zrobili nic aby zatrzymać exodus ludzi z zanamu

terry

Zanam wychodzi z HM GŁOGÓW?

Antoni

Tak teraz wchodzi do Huty Stalowa Wola

kerr
@Antoni

No to się zdziwisz!!!

radek
@terry

do ciebie na chate chyba hahaha

Wtajemniczony
@terry

Zanam dopiero rozkręca się na HMG

@terry

Przestańcie na forum siać zamęt, niepokój kręcić ludżmi ,denerwować pracowników zapieprzających dla dobra wspólnego Zanamu często za marną kasę dajcie ludziom normalnie pracować .Administrator niech w końcu usuwa te bzdurne wpisy a nie prawdziwe opinie o nieprawidłowościach w zanamie.

@radek

huta stal. wola mc donald,pisane aby wykończyć resztę załogi złym rządzeniem po-komuny a gdzie związki?? jak bronią praw pracowniczych czy tylko swoich albo siebie????

Olek

20 ofert pracy do zanamu hahaha firma sie rozwija

@Olek

wywalali , sami odeszli z kotew i tasmowego odlewni, tp,tg ,teraz potrzebują śmiech na sali jeszcze płacą za emisje w mediach

Polecający

Bardzo dobra firma ;) wspaniała. Wręcz wzorowy pracodawca. Wszystko jest idealne. Wysokie zarobki, premie, nadgodziny płatne bez zbędnego czekania. Dodatki do pensji niemal co 2-miesiące. Jeszcze tylko brakuje żeby w toaletach z kranu leciał johnnie walker. Polecam wszystkim

omijaj zanam
@Polecający

z jakiego działu i na jak stanowisku jesteś? powiedz to się tam wszyscy przeniosą

Magda

jak sie czyta te wasze wpisy to......wy nic innego nie potraficie napisac tylko gdzie pieniądze,gdzie wczasowe,wszystko źle,biedne stawki itd nie pasuje to sie zwolnijcie płaczki

Tukindo...
@Magda

Ty chyba z biurowca jestes co?

Bida
@Tukindo...

Tyle ofert pracy z Zanamu, nie świadczy dobrze. Pozdrawiam

firma nepotyzm
@Tukindo...

Magda? a może Monika ? takie to pożyją jak NIE ZANAM TO INNA FIRMA W KGHM

Borntobewild
@firma nepotyzm

Ojcowie tych dzieci związkowców niedługo doczekają się chyba pomnika w Zanamie!!! a znane i lubiane dzieci baronów czegokolwiek by nie zrobiły, czegokolwiek by nie umiały i tak będą oceniane tylko przez pryzmat tego że są dziećmi związkowców... zanam logic... " nie ważne co mówią, ważne żeby mówili" peace :)!

@Borntobewild

jakby były lubiane i cenione to należy szukać roboty poza zanamem i wtedy nikt by o nich nie pisał

Górnik

Ile dostanie górnik na start? 20 lat stażu pz

patologia w zanamie

Nie zatrudniajcie się ,nowi czytajcie forum ,omijajcie zanam

madrykoles
@patologia w zanamie

Tak, w tej firmie nie ma co liczyć ze ktokolwiek doceni lata pracy. A jak jesteś kierownikiem to carpe diem, bo jutro ktoś sprawdzi czy jesteś z dobrej opcji i możesz wylecieć. Dramat nie firma. Obecny exodus załogi tylko potwierdza ze tak źle jak teraz to nigdy nie było.

Ronaldo

Czy wiecie coś na temat tych oświadczeń po spożyciu alkoholu czy muszę to podpisywać czy nie

madrykoles
@Ronaldo

Nie musisz się zgadzać, badanie wyłącznie za twoją zgodą. Wchodzisz i mówisz ja jestem trzeźwy i wychodzisz, nic ci nie zrobią. A jak wezwą policję to masz piękny kwit że w firmie jest (usunięte przez administratora) Z takim dowodem, jeśli cię ruszą w sądzie wygrywasz odszkodowanie.

Zostaw merytoryczną opinię o KGHM ZANAM S.A. - Polkowice

• Jak się pracuje w KGHM ZANAM S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KGHM ZANAM S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 563.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KGHM ZANAM S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 482, z czego 90 to opinie pozytywne, 83 to opinie negatywne, a 309 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

KGHM ZANAM S.A.