Opinie o H&M w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie H&M. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w H&M na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o H&M w Warszawa

Lily

Ja bardzo polecam H&M o wiele lepiej niż LPP. Luźna atmosfera, cudowna kierowniczka. Do pracy nawet nie trzeba brać jedzenia, bo lodówka zawsze pełna ????

@Lily

U nas były chipsy i stara woda

lipa
@Lily

tak balony, foki i kasa za darmo. normalnie tak cudownie ze 5000 osób się już przewinęło przez tą sieć

pp

Czy na zleceniu w HM jest karta multisport ? bo LPP tego nie ma

hej

trzeba sie ich zapytac.

dshsjh
@pp

na zleceniu nie ma żadnych profitów

Lena
@pp

Nigdzie na smieciowce nie będziesz miał benefitow lol

Taki jakiś

Ludzie nie rozumiem waszego podejścia do pracy... Jeżeli ktoś chce pracować to pracuje i nie narzeka. Ja pracuje już w HM ponad dwa lata i aktualnie jestem na szkoleniu na kierownika. Jasne wiadomo, że czasami jest mega trudno, ale to wszystko tak naprawdę zależy od pracowników, bo coś co mamy zrobić musi być zrobione, problem polega na tym że jezeli ktoś inny odpuści to inna osoba musi zrobić swoje i do tego jeszcze kogoś robote... Mój sklep jest rownież wielo poziomowy i zdarzą sie takie sytuacje gdzie zamyamy po 5 osób i to fakt że musimy czasami bardzo zapie... ale wszedzie tak jest to nie tylko u nas, wiec ludzie to normalna praca jak każda inna. Zarobki jasne każdy chciałby 3 klocki no ale, i tak zleceniowki mają w HM jedne z wyższych stawek, a dla pracownikow była ostatnio podwyżka i to nie byle jaka i altualnie jesteśmy wyżej niż Zara pod kwestią wynagrodzenia pracowników. Pozdrawiam i życze miłej pracy w nadchodzącym cieżkim czasem z sale...

Jatoja
@Taki jakiś

A wiesz ile płacą za pracę noca od godziny 2 w nocy??

Aśka
@Taki jakiś

Czego nie rozumiesz? Że ludzie intuicyjnie wyczuwają niesprawiedliwość i nie godzą się na nierówne traktowanie? Że śmieszy ich słowna wata i ściema, którą H&M karmi swoich pracowników? PS Gratulacje awansu na poganiacza! Punkt widzenia niezmiennie zależy od punktu siedzenia.

Takijakiś
@Jatoja

Nocne godziny to są od godziny 23 do 6

TakiJakiś
@Aśka

Aśka widzę jak pajasz miłością do tej firmy, ale prawda jest taka, teraz to pewnie byś chciała siedzieć na tyłku i za to dostać cztery klocki na rękę... To że tobie coś nie poszło nie znaczy, że inni będą mieli tak samo ;) Nie wiem jak idzie praca w innych sklepach, każdy jest inny ale bez przesady ;)

Aśka
@TakiJakiś

A ja po Twojej wypowiedzi wnoszę, że chyba złapałeś Pana Boga za nogi. No umówmy się, że jesteś prawdopodobnie młodziutki i mało doświadczony, więc uważaj na siebie. I na tych co ci mydlą oczka, klepiąc po plecuszkach. Jesteś i cię nie ma. Przyjdą tańsi i bardziej sterowni:) Akurat w H&M to jest zasada naczelna. Tym bardziej, że imponują ci takie kwoty jak 700, 800 € miesięcznego zarobku. Przejdź się do h&m'owego centrum zarządzania, to zobaczysz jak to jest zarabiać o wiele więcej i (usunięte przez administratora) w stołek, robiąc przy tym tylko bardzo groźną minę. Akurat mi się zawsze udawało bardzo wiele, po prostu nie mam skrupułów wobec tego pracodawcy (tak, tak, nauczyłam się tego w H&M). Ty jesteś na początku drogi, a ja szybko dojrzałam. Wiesz, gościu TakiJakiś, wolę przejść się z kumpelami na zakupy i grzebać w ciuchach niż je sprzedawać. To ma być przyjemność, a nie użeranie się przy ciągłym podkręcaniu wymagań za marną kasę i nieprzyjazne środowisko. PS (((((((((: "pałać", nie "pajać" :)))))))))

@Taki jakiś

Sory ale ja jestem z osób, które naprawdę nie boją się pracy i mi sama praca nie przeszkadza. Co jest złe w HM jest traktowanie pracownika, oklamywanie (A raczej zatajanie prawdy) co do zarobków, przedmiotowosc, nierówne traktowanie pracowników... Także jak tobie się to podoba - no cóż.

Pracownicy od talentów i rekrutacji są niekompetentni i brak zainteresowania pracownikami na sklepach ,osoby ambitne nie maja szans rozwoju w tej firmie ,tylko szare myszki i osoby które cicho siedzą i nie maja własnego zdania mogą tam pracować . Żenada i brak godności dla utalentowanych,młodych ludzi ,wstydziliby sie gdzie sztandarem ma byc szczerość ,prawdomówność i zadowolenie tu jest dno totalne ,omijać wielkim łukiem

Matka Polka
@Andrzej

To prawda. Kierownicy młode siksy które się nie interesują pracownikiem. Zero szacunku. Człowiek się stara a żadnej pochwały. Może nie w każdym sklepie tak jest. Nie stety ja źle trafiłam mimo dobrych chęci.

@Matka Polka

Też się zgadzam. Kierownicy samo po 20 lat, zachowują się jakby wszystkie rozumy pozjadali, zero szacunku do kogokolwiek

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie H&M? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
logo firmy Account Manager
IQFM Sp. z o.o.

Pracowałam przez parę dni w jednym z największych sklepów w Warszawie. Ekipa jest średnia- parę osób było naprawdę fajnych, inne już mniej. Rozmowa prosta i szybka, dostałam ok i podpisałam umowę na miejscu (żadna łaska, w ciuchówce naprawdę łatwo sobie znaleźć miejsce). To co mnie totalnie odstraszyło to rzucenie na głęboką wodę. Na rozmowie obiecywali że wszystko będzie mi wytłumaczone i pokazane, że przez pierwszych parę dni będę miała osobę towarzyszącą która będzie mi rzeczy objaśniać. Pierwszego dnia pokazano mi tylko gdzie są wyjścia ewakuacyjne, że mam iść do przebieralni i tyle. Gdzie co jest, co robić z klientami, jak nawet wieszać czy składać bardziej specyficzne ciuchy (co się wydaje taką oczywistą rzeczą którą się z domu wynosi, ale jednak nie! Jeden rodzaj spodni składa się tak, inny tak, takie staniki wiesza sie tak a te tak- takie info dostałam dopiero po zruganiu mnie w przebieralni trzeciego dnia pracy). Jestem ogarnięta, więc nikt sobie nawet tyłka mną nie zawracał, czasem mi po prostu mówiono że coś mam zrobić, ale nikt nie powiedział czy robię to dobrze czy źle. Co do grafiku- dałam dostępność z informacją że max tyle i tyle godzin w miesiącu bo na tyle sie umawialiśmy (1/2 etatu, ale z umową zlecenie) Powiedziano mi że praca do X godziny, ale NIKT nie raczył poinformować o tym, że zazwyczaj po nocy robimy nadgodziny i sprzątamy. Wrzucono mi absolutny max, jakieś 130h głównie wieczornych, których po prostu fizycznie nie dałabym rady wyrobić przy studiach dziennych. Przy drukowaniu go skrzywiłam się i spytałam się czy to się będzie zgadzało, bo miałam mieć na poł etatu. 'Tak tak, będzie mniej więcej tyle'. Policzyłam w domu i potem poszłam do kierownictwa- fukanie, wzdychanie, 'już tak grafik opracowaliśmy, tyle dałaś i już nie można zmienić'. Czy mogłabym w takim razie wychodzić wcześniej, bo muszę dojechać do domu. Fukanie, wzdychanie, ceremonie. Aha, ok. Po paru dniach takiej totalnej głupoty podziękowałam. Fukanie, wzdychanie, obrażanie mnie. Super. Tak nawiasem- na sklepie młyn, a w biurze przy socjalu siedzi sobie pani ukrainka znajoma szefowej, nie ogarniająca zupełnie nic, nie robiąca nic, nie mówiąca nawet po polsku. Przy każdym pójściu do łazienki widziałam tylko jak z pilniczkiem siedziała. 8h, wychodzi i ma wszystko gdzieś. Jak mówiłam, jestem ogarnięta, więc na dniach znalazłam pracę w innej sieciówce. Praca sporo trudniejsza, ale atmosfera totalnie inna, kierownictwo opiekuje się 'nowymi', wszystko jest do dogadania. Szanujmy się. H&M zupełnie nie polecam, chyba że ktoś jest zdesperowany, ale to też radzę dbać o swój interes w tym miejscu i nie iść na rękę szefostwu.

Rozczarowany

Masakra_!

Aguś
@Kasia

Kasia, a ile ci wpisali godzin nadliczbowych do umowy? Miałaś w ogóle możliwość przedyskutować treść umowy, ktorą ci dali do podpisania? Ja już tam nie pracuję, bo nie mogłam patrzeć na tych (pożal się Boże) przełożonych i sposób komunikacji z ludźmi na sklepie. Celowe wywoływanie konfliktów. Patologia. Nieodpowiedni ludzie na nieodpowiednich dla nich miejscach. Ale podniecali się, że jak się sprawdzą to może nawet pójdą do centrali. A tam podobno dopiero jest masakra.

@Aguś

Odpowiedź późna ale może jeszcze się komuś przyda! Sprawdziłam treść umowy i nie ma w niej nic o ilości godzin, godzinach nadliczbowych itd. Typowa umowa zlecenie. Przy podpisywaniu dokładnie ją przeczytałam i uznałam że skoro będzie grafik opracowywany wspólnie i stawka jest od czasu przepracowanego, to nie będzie większego problemu. Wszystko byłoby w porządku gdyby nie to że naprawdę dałam jasną informację o maksymalnej ilości godzin, którą po prostu zignorowano- bo przecież taką dałam dyspozycję i skoro jestem wolna i tak to czemu nie mogę przyjść. Po takim doświadczeniu i tych paru pierwszych dniach uznałam że nie chcę w tak niezorganizowanym miejscu marnować czasu. Przełożonych (poza jednym!) tak naprawdę to nawet nie widywałam. Komunikacja z ludźmi na sklepie to porażka. Uczyliśmy się od siebie nawzajem, co było godne pożałowania.

Clau

To prawda - pierwszy dzień A Ty NIC kompletnie nie wiesz

młody tata

Pracowałem tu ładne prawie trzy lata. Plusy? Poznałem wielu świetnych ludzi (atmosfera, atmosfera i jeszcze raz atmosfera ale pamiętajcie wszystko zależy od sklepu), miałem możliwość rozwoju z której skorzystałem Minusy? Uważam, że wynagrodzenie nie jest współmierne do wykonywanej pracy. Ciągłe wizytacje i pierdo**** o sprawach w które nawet kierownicy nie wierzą prowadzi tą firmę w dół. Robienie z sklepu dostępnego dla wszystkich pseudo domu mody.... hym tyle wystarczy :)

Weronika

@Gosiek, czy długo pracowałaś w firmie h&m? Może warto było poczekać z ostateczną opinią. Rozumiem, że negatywnie oceniasz atmosferę między pracownikami. Czy oprócz tej jednej negatywnej kwestii, udało Ci się znaleźć jakieś plusy w tej pracy? Czy udało Ci się zdobyć cenne doświadczenie lub inne umiejętności w tej pracy?

Gosiek
@Weronika

@Weronika Dziękuję za radę, ale do czego ona konkretnie się odnosi? Na co lub dlaczego mam czekać? Skutkiem złego zarządzania są złe relacje między ludźmi. Rozmijanie się rzeczywistości pracy z kodeksami etycznymi w firmie. Przyzwolenie na bierno-agresywne zachowania, szantaż emocjonalny, brak reakcji centrali mimo próśb w rozwiązywaniu problemów. Firma H&M w Polsce jest toczona przez złośliwy nowotwór cynizmu i przyzwolenia na zachowania nieetyczne.

Gosiek

Najgorsze ze wszystkich doświadczeń. Z takim chamstwem spotkałam się ostatnio tylko na poczcie. Księżniczki z działu kadr powinny przejść szkolenie, ponieważ ich kompetencje rozchodzą się z tonem i barwą głosu. Po co tam siedzą, matrony, jak nie potrafią pomóc swoim koleżankom i kolegom z pracy. Nieprzyjazne środowisko pracy, rozkapryszeni przełożeni, słabe wynagrodzenie, nieumiejętne budowanie planu godzinowego, nieścisłości w rozliczaniu pracy itd. itp. I tak się dziwię sobie, że to piszę tutaj, bo i tak niczego nie zmienię.

Weronika

@rozczarowany, rozumiem. Dziękuję za Twoją odpowiedź. Długo pracowałeś w h&m? @TakiJakiś, jak przedstawia się aktualnie Twoja sytuacja? Jaka atmosfera panuje w firmie? Jakie widzicie plusy i minusy pracy w h&m w Warszawie?

Weronika

@Aśka, po Twojej wypowiedzi wnoszę, że pracowałaś w h&m. Jaka jest Twoja opinia na temat tej pracy? @Kasia, bardzo dziękuję za Twoją rozbudowaną opinię. Może trafiłaś do pracy w h&m w gorącym okresie i dlatego inni pracownicy za bardzo nie mieli czasu Ci pomóc? @Aguś, długo pracowałaś w h&m?

rozczarowany
@Weronika

mi też obiecywano wprowadzenie a nikogo przy mnie nie było a nie był to okres gorący

Śląsk

Mistrzowie świata w rekrutacji. W ogłoszeniu "nie wymagamy doświadczenia"bądź "doświadczenie mile widziane" wysyłam Cv bo mówię " No skoro nie wymagają to oki"a dostaje maila. -"..... Ale niestety Pańskie doświadczenie nie spełnia naszych oczekiwań " I teraz człowiek myśli o co tu chodzi hahaha dobrzy są.

Legia Warszawa
@Śląsk

Bo to jest porażka. Jest taki młyn, że nikt nad tym nie ma kontroli. Strzelają formułkami albo powtarzają co im mówią, że mają napisać.

Weronika

@Piter896, nie mówię, że ktoś ma się nimi "najadać". Po prostu takie dodatkowe benefity to często miły bonus do wynagrodzenia. stąd moje pytanie, czy w h&m funkcjonuje coś takiego. Rozumiem, że też pracowałeś w tym miejscu? Co jeszcze możecie powiedzieć o pracy w h&m w Warszawie? Jak atmosfera? Po ile godzin się pracuje?

Piter896
@Weronika

Nie robicie nikomu wielkiej łaski, jeśli i tak musimy płacić za dodatkową opiekę zdrowotną. Benefit polega na tym, że jest obok podstawy i w pełni przez was opłacany. Wiadomo, że jako większy gracz, wynegocjujecie lepsze warunki. Benefity nie są waszą dobrą wolą, a wypadkową sytuacji na rynku pracy i popytu na siłę roboczą. Robicie to ze zwyczajnej konieczności. Ale wmawiacie nam, że to wasza dobra wola. Do perfekcji opanowaliście marketingową ściemę. Rozumiem, że ty też pracujesz w H&M, a twoją rolą jest dobra prasa tej spółki. Czy wykonujesz te obowiązki zawodowo na Marszałkowskiej?

mis

Ogólnie nie polecam pracy w h&m. Praca za niskie pieniądze. Ganiają Cię bez przerwy po sklepie, nie wiesz gdzie ręce masz wlozyc a to kasa a to przymierzalnia a to rozniesc przymierzalnie. Przy takiej malej liczbie osob na zmianie nie jest w stanie sie fizycznie wszystkiego zrobic ale centrala tego nie rozumie i co raz to tnie godziny dla oszczednosci. Najlepiej dla centralii bys byl robotem.

Ola
@mis

Jak czytam takie komentarze to mam wrażenie, że ludzie to by chcieli iść do pracy, siedzieć, mało co robić i mieć za to płacone. Typowy Polak. Sama pracuję w h&m, pracy jest dużo, nie mam czasu się po tyłku podrapać, no ale.. Wiedziałam na co się pisze? Praca zła nie jest, przynajmniej się nie nudzi i czas szybko leci. Trzeba robić swoje i tyle. H&m i tak ma lepsze stawki niż inne odziezowki, więc ja nie wiem po co te narzekanie. Najlepiej to siedzieć, mało co robić i zarabiać kokosy. Na miłość boską.

Werka
@Ola

Ludzie chcą chodzić do pracy i mieć za to normalne pieniądze. Jeżeli tobie odpowiada pracowanie ponad siły i dajesz się wykorzystywać za tak marne pieniądze to proszę bardzo, ale nie wszyscy takie coś znoszą więc walczą o lepsze. I jeżeli ludzie wchodzą tutaj na to forum i chcą się dowiedzieć jak jest naprawdę to chyba logiczne, że nikt nie będzie koloryzował tego jaka ta praca jest super. Pytają o konkrety to konkretnie odpowiadają. Pozdrowienia :)

hej
@Werka

okej rozumiem osoby broniące pracy. Ale też są problemy z planowaniem. Są sytuacje, że na rano od 7-15 jest mnóstwo osób które bez sensu poprawiają wieszaki a w godzinach szczytu często jest jedna osoba na piętrze gdy druga pójdzie na przerwe mega kolejka do kasy, przymierzalnia zasypana i do tego ktoś jeszcze podchodzi z czasochłonnym zwrotem. W tym dla mnie zwracanie bielizny czy biustonosza jest obrzydliwe powinny być jakieś limity. Problemy z ogranizacją, szkolenia nie są szczegółowe. Połowy rzeczy człowiek uczy się na żywca szczególnie na kasie. Do tego nie są to zarobki z których można jakoś super żyć i się utrzymać w dużym mieście. Praca jest ciężka 8 h na nogach najgorzej jak ma się 8h przymki człowiek po 7 godzinie mija rzecz która wisi przed nim i jej nie widzi. Nie wspominając, że jak jest sie samym na kasie i ma się mega kolejkę to po 2h człowiek jest jak maszyna już robi to automatycznie i łatwo o błąd.

Pan Kierownik
@mis

Kapitalizm polega na prowadzeniu działalności z nastawieniem na osiągniecie zysku. Wykorzystuje się ku temu wszelkie dostępne źródła i mechanizmy. Celem jest zysk, a zatem podstawą jest "ganianie", "pospieszanie", "oszczędzanie", "optymalizowanie". Chociaż szkoda, że tymi samymi przesłankami nie kieruje się sama centrala w oczyszczeniu się ze zbędnych złogów. No ale tam kierują się już innymi kryteriami. Kto pracował, ten wie. Pozdrowienia dla samej góry!

Qwerty

Podzieli się ktoś opinią pracy w sklepie h&m w Płocku?

hmmmmh

Zaczynając pracę w h&m na pierwszym roku studiów nie miałam żadnego doświadczenia w jakiejkolwiek pracy, bylam jednak otwarta i chętna żeby spróbować i coś sobie zarobić, stąd też mój wybór, jako, że strona internetowa firmy krzyczy: elastyczny grafik! studenci! nie wymagamy doświadczenia! Pomyślałam sobie no ok, będzie fajnie i podeszłam do sprawy naprawdę optymistycznie. Rozmowa rekrutacyjna też wywarła na mnie pozytywne wrażenie (w końcu zostałam przyjęta). Zaoferowano mi umowę o pracę na pół etatu, jednak ja wyszłam z propozycją czy jako, że studiuje i zbliża się sesja, nie mogłabym pracować na zlecenie i wyrabiać mniej niż te 80h, a po 3 miesiącach przejść na umowę o pracę. Reakcja była bardzo pozytywna: oczywiście! bardzo rozsądnie! świetny pomysł! Podpisałam umowę, dostarczyłam dyspozycyjność na dwa kolejne miesiące i pozostało mi czekać na grafik, który miał mi być przesłany, jednak nie został. Trzy dni przed rozpoczęciem mojej umowy w końcu udało mi się dodzwonić do kogoś, kto szybko podyktował mi go przez telefon. Po przepracowaniu dwóch tygodni polegających głównie na wyrównywaniu po pięćdziesiąt razy tych samych ubrań na wieszakach i układaniu rzeczy wg romiarówki, co było prawdziwie syzyfową pracą, biorąc pod uwagę klientów którzy wszystko rozwalali, dostalam grafik na kolejny miesiąc. Moje 60h zostało pomnożone razy dwa i jakimś sposobem zamieniło się w 120h, z częścią zmian w środku nocy. Kiedy na rozmowie kwalifikacyjnej zapytałam o cykl zmian usłyszałam, że najwcześniej można pracować o godzinie 7:00, najpóźniej do 21:30. Wg grafiku jednak nie ma problemu żeby pracować od 15 do 21:30, a następnego dnia od 4:00 do 11:00. Nikt z kierownictwa nagle nie wie kto jest odpowiedzialny za układanie grafiku, każdy odbija piłeczkę i umywa ręce. Całe "przeszkolenie" nowej osoby polegało na oprowadzeniu po sklepie i pokazaniu gdzie jest jaki dział, tak więc gdy klient pytał o cokolwiek pozostawało odpowiedzieć jedynie "też chciałabym wiedzieć". Przynajmniej ludzie sympatyczni. Co do zarobków, na dorobienie sobie na studiach jak najbardziej okej, ale na pewno nie da się za to utrzymać.

rozczarowany
@hmmmmh

już myslalem ze przesadzam i inaczej widzę rzeczywistość ale widzę, że to nie tylko moje odczucia. To co firma prezentuje w mediach, podczas rekrutacji, na szkoleniach to jest narzucone przez zachód. Natomiast w Polsce działa to w rzeczywistości na zasadzie polski janusz biznesu. Oczywiście, że nie da się utrzymać. Grafik został zmieniony wiele razy, a najgorsze są osoby które myślą że pracują co najmniej w paryskim butiku Channel i zero pomocy a człowiek jest zostawiony sam sobie. O pracy na kasie by można było książki psiac

Piter896
@rozczarowany

Trzymaj się, nie poddawaj się, to nie jest normalne miejsce. Najzabawniejsze, gdy prosisz o instrukcje, to uruchamia się spychologia. Niby podlegamy komuś, bo to jednak umowa o pracę, a jak przychodzi co do czego to nikt nic nie wie, za nic nie odpowiada i niczym nie kieruje. Trzęsipupy, lizusy, zadłużeni desperaci i bezczelni cynicy. Jeszcze pracuję tutaj, ale jeszcze trochę. PS Zniżkami na ciuchy się nie najemy, Weroniko.

Weronika

@dshsjh, rozumiem, że pracujesz w h&m. Czy możesz powiedzieć coś więcej? Jak atmosfera w pracy? @hmmmmh, długo pracowałaś w h&m? Czy pracownicy mogli liczyć na jakieś zniżki w sklepie? @rozczarowany, a jak wyglądała kwestia wzięcia na przykład kilku dni wolnego? Nie było z tym problemu? @Tomek, nadal pracujesz w h&m?

Rozmowa rekrutacyjna a fizycznie juz praca na sklepie to dwa rozne swiaty, na rozmowach obiecuja bog wie co, gruszki na wierzbie a osoby ktore z wami rozmawiaja doskonale wiedza ze wciskaja wam do glow stek klamstw. Na sklepie ciagle niewyroba, brakuje ludzi, kierownicy siedza tylko w biurze a pozniej obrazeni ze sklep nie posprzatany i (usunięte przez administratora) a trzeba wychodzic zaraz do domu. Kiewonik sklepu humorzasty wiec jak ma zly dzien to i wy bedziecie taki mieli. Generalnie praca na 1/2 etatu czesto konczy sie tym ze macie rozpisywane godziny jak na caly etat albo 3/4 a w 3 miesiacu rozliczeniowym nagle pracujecie 2-3 dni bo tak wam tna godZiny byleby ich nie wyplacic a osobom ktore dopiero zaczynaja prace i nie do konca wiedza co i jak wciskaja ze tak ma byc i malo kto robi afery o to.

Weronika

@Weronika, a na jakim stanowisku pracowałaś w h&m? Czy możesz powiedzieć coś więcej o pracy w tym miejscu? W jakim trybie się pracuje, na podstawie jakiej umowy, czy nie ma problemu z wzięciem kilkudniowego urlopu? Jeśli ktoś z Was także pracował lub pracuje w h&m w Warszawie, to zachęcam do dodawania swoich opinii! Każda z nich z pewnością będzie bardzo cenna dla osób zastanawiających się nad podjęciem pracy w tym miejscu.

PlacUnii
@Weronika

Cześć tubylcy z plemienia H&M'a, Pracuje się tutaj na podstawie umowy o pracę. Atmosfera jest bardzo dobra. Ludzie sobie bardzo pomagają. Można zawsze liczyć na pomoc kolegi lub koleżanki. W piątek dostajemy pyszne ciasteczka. I mamy zniżkę 25% na ciuchy, a czasami nawet kupony na jeszcze większe zniżki. I dzięki temu możemy wspierać wzrost sprzedaży. A wszelkie podejrzenia, że jest inaczej, są bezpodstawne. Plac Unii!

Anonymous
@PlacUnii

Słucham ?? Ciasteczka w piątek ?? Ty na pewno nie pracujesz w Płac Unii . Ja (usunięte przez administratora) tutaj drugi rok i po raz pierwszy słyszę coś takiego . Na słodycze można liczyć kiedy odchodzi jakaś osoba bądź na święta . Ludzie są bardzo fajni , tylko praca jest „syzyfowa „ i zarobki małe . Tylko nerwy sobie psujesz . Przykro

Ryjec
@Anonymous

Nie zaprzeczaj, nie zaprzeczaj! Są różowe ciasteczka i pulchne jajeczka! Albo na odwrót! Haruj i Milcz!

Weronika

Za kolorową i słodką do zwymiotowania fasadą, uśmiechami i "one team" bullshitem kryje się zwyczajne żmijowisko i cuchnący szalet. Może już czas, żeby wasi przełożeni ze Szwecji trochę przewietrzyli te pełne stęchlizny układziki. Kadry i PR kompletnie nic nie robią z coraz gorszą atmosferą na pokładzie. O zarządzie nic nie mówię, bo ten to już jest kompletnie oderwany od rzeczywistości. Gardzicie prawem pracowniczym, za nic macie forsowany przez siebie Code of Ethics. Czy macie na to przyzwolenie ze Szwecji? Wątpię. Straciłam ponad dwa lata zanim zrozumiałam, że H&M jest prawdopodobnie wzorowym przykładem hipokryzji i wyzysku.

Weronika

@pp, widzę, że jesteś zainteresowany pracą w h&m. Aplikowałeś już? @hej, a czy Ty pracujesz lub pracowałeś w tym miejscu? Pytam, bo wypowiadasz się w wątku dotyczącym danego pracodawcy, a forum służy wymianie opinii na ich temat. @rozczarowany, a jak przebiegała Twoja rozmowa rekrutacyjna? Na podstawie jakiej umowy pracuje się w tym miejscu?

Zostaw merytoryczną opinię o H&M - Warszawa

• Jak się pracuje w H&M?

Zobacz opinie na temat firmy H&M tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 89.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w H&M?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 74, z czego 0 to opinie pozytywne, 50 to opinie negatywne, a 24 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

H&M

H&M