INCAT Sp. z o.o.

Opinie o INCAT Sp. z o.o.

M

Bardzo fajne miejsce pracy ze świetną atmosferą. Firma dba o dobre samopoczucie pracowników (świadczy o tym ilość "eventów"), ale również sami współpracownicy tworzą fajną atmosferę i każdy jest skory do pomocy. Szefostwo również na wysokim poziomie :). Jeżeli zastanawiacie się czy warto składać CV to jak najbardziej warto;)

@M

Bardzo dziękujemy za opinie! Dobro naszych pracowników i atmosfera w pracy to dla nas najwyższe priorytety. Dlatego tym bardziej cieszymy się z tego komentarza, który tylko potwierdza, że nasza firma pod tym kątem idzie w dobrym kierunku. Pozdrawiamy i życzymy wszystkiego dobrego!

Natalia

Pracowałam w INCAT niemal dwa lata i wspominam ten czas bardzo miło. To nieduża firma, jest na rynku dopiero kilka lat, ale odznacza się naprawdę dużą dbałością o pracowników, projektami przy których można się mocno rozwinąć i pracą z klientami, którzy zgarniają nagrody za najciekawsze wdrożenia w branży. To serio super fajne uczucie, gdy czytasz w mediach jak ten czy inny fintech wystartował ze swoją super-hiper ofertą i wiesz, że jednym z podstawowych systemów back-endowych w tych projektach jest właśnie ten INCAT-owy. Firma jest mocno rozwinięta technologicznie, projekty są naprawdę ciekawe i wymagające, totalnie nie narzeka się na nudę. Fajne jest to, że Zarząd jest tutaj blisko pracownika - relacje są koleżeńskie, bez jakichś sztucznych podziałów. Do tego wszyscy są zaangażowani w tematy w równym stopniu - nieważne, czy ktoś jest managerem, CEO czy COO, bo jeśli trzeba, to naprawdę wszystkie ręce trafiają na pokład i wszyscy ogarniają po równo. Co też jest ważne, wszystkie decyzje w temacie przyszłości firmy są podejmowane w bardzo rozsądny i wyważony sposób - daleko jest INCAT-owi do (usunięte przez administratora) niektórych pseudo firm technologicznych, tu się twardo stąpa po ziemi, a nie buja w kosmosie. Jest dużo benefitów pracowniczych - multisport, budżet szkoleniowy, opieka medyczna, ubezpieczenie, nauka języków itd. wszystko to jest i właściwie w niektórych o wiele większych firmach benefity są na słabszym poziomie niż tutaj. Są też zawsze bardzo miłe spotkania świąteczne, upominki na Boże Narodzenie i Wielkanoc, do tego nie zapomina się o świętowaniu Dnia Programisty, Testera, urodzin firmy i innych takich, więc właściwie cały czas się coś dzieje i serio człowiek się czuje dopieszczony. Tutaj wielki ukłon w stronę Karoliny, COO INCAT-a, która dba i pilnuje by te tematy były ogarnięte na tip-top. Zarząd reaguje też na sugestie w zakresie wyposażenia biura (zresztą kilka miesięcy temu zmieniono biuro na większe i bardziej nowoczesne), firmowej biblioteczki, dostępnych przekąsek, napojów itd, także ten obszar spokojnie można ocenić na 10/10. Ludzie są bardzo w porządku, można swobodnie żartować, poczucie humoru i luz jest ogólnie mocno wyczuwalny. Prezes Zarządu to człowiek z ogromną klasą i wyczuciem - szanuje prywatność, nie ocenia, daje rozsądny feedback i potrafi w zarządzanie ludźmi. Widać, że mu zależy. I to jest super, bo rezonuje pozytywnie w całej firmie. Nad czym można popracować? Generalnie jest dużo tematów i czasami ASAP-y w zespołach technicznych przekraczają granice, ale to chyba zmora całego IT i pracy z zewnętrznym klientem, że wszystko ma być na wczoraj. Firma jest relatywnie nieduża, a zadań i projektów jest sporo, więc roboty jest po korek. To właściwie jedyna z takich większych rzeczy, nad którymi można byłoby się pochylić. Reszta to jakieś drobne, niewpływające na codzienną pracę sprawy, które i tak można na bieżąco sygnalizować i rozwiązywać. Podsumowując: Plusy: + Atmosfera i życzliwe podejście + Wymagające projekty + Mega kompetentni ludzie, którzy naprawdę się angażują + Rozsądny Zarząd + Benefity + Duża otwartość na feedback Co można poprawić: - Nadmiar ASAP-ów

@Edyta

Cześć, wpis jest autentyczny. Co do benefitów i wspomnianych elementów kultury organizacyjnej - INCAT wszystko to zapewnia, a przynajmniej tak było, gdy tam pracowałam. Nie sądzę, by pomysły czy inicjatywy brały się z "kopiowania konkurencji" - to raczej kwestia dojrzałego podejścia do tematu osób zarządzających i tyle. Pozdrawiam ????

Życzliwy

Jestem bardzo pozytywnie zaskoczony praca w INCAT. Firma ma bardzo dobre podejście do pracownika, na pierwszym miejscu zawsze tutaj jest człowiek a nie pieniądze czy zarobek. Polecam! Plusy: - podejście do pracownika - benefity - realizowane projekty Minusy: - zasięg organizacji - rozpoznawalność na rynku

@Życzliwy

Bardzo dziękujemy za wystawioną opinię. Wspólnie dokładamy starań aby praca w naszych zespołach była nie tylko obowiązkiem ale i przyjemnością. Jednocześnie jesteśmy nadal młoda firmą pracujmy nad tym aby nasza rozpoznawalność na rynku IT była coraz szersza :) Pozdrawiamy !

Z firma jestem związany już jakiś czas. INCAT należy pochwalić przede wszystkim za stock technologiczny w prowadzonych projektach oraz atmosferę. Większość projektów jest prowadzonych w naprawdę nowoczesnym stocku technologicznym, jeśli w ogłoszeniu jest info o innowacyjnym zakresie, to faktycznie tak jest, co automatycznie sprawia ze projekt nie jest nudny! Firma ma bardzo otwartą atmosferę, zarówno rekrutacja, administracja jaki i praca w zespole jest naprawdę przyjemna. Duży plus, że firma dba o ofertę benefitów, widać że mają tutaj świadomość jak obecnie jest to ważne. Jak w każdym start-upie wszytko wymaga czasu, fajnie gdyby utrzymali ten poziom. Mały minus ze stawki, mogły by być wyższe, ale za to większość projektów jest realnie rozwojowa co pozwala na szybki awans również na tym poziomie. Zdecydowanie polecam INCAT jak dobrego pracodawcę!

Czy pracownicy w INCAT Sp. z o.o. dogadują się między sobą?

Nowy wpis

tak! :) Bardzo się staramy, żeby w biurze panowała przyjazna atmosfera i musimy przyznać nieskromnie, że całkiem dobrze nam to wychodzi! Regularnie organizujemy mniejsze lub większe spotkania integracyjne, ale również spotkania z liderami zespołów oraz Zarządem. Wydarzenia firmowe, w trakcie których skupiamy się na sobie, na integracji, na nawiązywaniu relacji są właśnie po to, żeby było nam się łatwiej ze sobą porozumieć, gdy zdarzy się jakaś trudniejsza sytuacja. Każdy z nas jest inny, różnimy się od siebie, mamy inny punkt widzenia, ale potrafimy ze sobą rozmawiać tak, żeby dojść do rozwiązania problemu, z którego każdy będzie zadowolony. Zależy nam też, żeby każdy miał przestrzeń do wypowiadania swoich uwag i sugestii. Nie ma u nas ważnych i ważniejszych, każdy jest istotną częścią zespołu.

Aktualność
Pierwszy miesiąc nowego roku właśnie dobiegł końca, więc czas na jego podsumowanie.

W styczniu sprawdzaliśmy czy lepiej nam się pracuje przy biurkach uporządkowanych czy jednak wolimy tzw. artystyczny nieład. Zdania są mocno podzielone, niektórzy pracują w niemal sterylnych warunkach, inni zdecydowanie lepiej odnajdują się w nieco mniej uporządkowanej przestrzeni  ????

Przeżyliśmy też z uśmiechem Blue Monday i najedliśmy się pizzą w Światowy Dzień Pizzy.

Oczywiście dorzuciliśmy również swoje 3 grosze do zbiórki WOŚP.

Ruszyliśmy z nowym hasztagiem #INCATnaweekend gdzie wychodzimy do Was z propozycją spędzenia czasu we Wrocławiu i okolicach w ciekawy sposób.

Najważniejszym jednak wydarzeniem były nasze 8 urodziny!
To był bardzo udany dzień!
Oczywiście zaczęliśmy od uroczystej przemowy Zarządu. Urodziny bez tortu to nie urodziny, nasz był pyszny… taki nie za słodki ???? Podzieleni na 4 drużyny przeszliśmy przez autorską grę planszową Fact INCAT Race, ale co się działo w trakcie, zostawimy dla siebie. Możecie być jednak pewni, że było gorąco! Ten dzień zakończyliśmy tak jak lubimy najbardziej, jedząc wspólnie lunch i rozmawiając na wszelakie tematy.

Jesteśmy ciekawi co nam przyniesie kolejny miesiąc!?

Aktualność
Nowy rok rozkręca się powoli, a my chcielibyśmy podsumować rok ubiegły.

To był dla nas bardzo dobry czas zarówno pod kątem rozwojowym jak i ugruntowania naszej pozycji na rynku. Make a long story short- możemy się pochwalić rozpoczęciem nowych projektów wdrożeniowych w Bułgarii i na Węgrzech, wydaliśmy 180 nowych aktualizacji i funkcjonalności systemu BOS, a do naszego teamu dołączyło kolejne 13 osób! Skupiliśmy się również mocno na integracji zespołu poprzez spędzanie czasu razem przy dobrym jedzeniu, celebrowaniu bardziej i mniej popularnych świąt i wydarzeń życia firmy, rywalizacji w organizowanych z tej okazji konkursach czy wyjeździe na narty.
W 2023 roku obchodziliśmy już 8 rocznicę powstania INCAT!

Do naszego kalendarza eventowego na dobre wpisał się:

Dzień Czekolady- tego dnia raczymy się mleczną czekoladą płynącą z fontanny, zamaczając w niej soczyste owoce! Incatowi Czekoladożercy już odliczają dni do tej czeko-rozpusty ????

Dzień Programisty i Testera to zdecydowanie jeden z ważniejszych dla nas dni. Tym razem bawiliśmy się w zaciszu naszego biura. Zaangażowanie drużyn w konkursie Familiady świadczy o tym, że pomimo pracy zdalnej, kiedy w końcu spotkamy się w większym gronie czujemy się bardzo dobrze w swoim towarzystwie.

W Dzień Chłopaka Panowie przywdziali kraciaste koszule i starli się w pojedynku drwali! Turniej rzutu siekierą do celu okazał się… strzałem w dziesiątkę!

W drugiej połowie roku wystartowaliśmy z nowym cyklem, którym wcześniej się nie chwaliliśmy. IMIENINOWE CIACHO, to dzień, w którym nie robimy zdjęć, nie publikujemy nic na naszych Social Mediach, ten jeden dzień w miesiącu jest tylko dla nas. Siadamy sobie w naszej chill strefie, popijamy kawę/herbatę, jemy pyszne ciasto i rozmawiamy na wszelakie tematy ????

RUNforIT! Tutaj też byliśmy. Nasi biegacze tego dnia przebiegli łącznie 90 km! Ciekawe, ile przebiegniemy w tym roku, może jakiś rekord?

Obchodziliśmy też Tłusty Czwartek, Światowy Dzień Pizzy, Dzień Dziecka, Światowy dzień Emoji, Dzień Administratora, Dzień Szefa, Halloween…

Wigilia Firmowa to z pewnością najważniejsze wydarzenie w całym roku. Staramy się by co roku była to wyjątkowy wieczór, łączący w sobie elementy bożonarodzeniowej tradycji i okazji do wspólnego spędzenia czasu. W tym roku wzięło w niej udział 50 osób! Frekwencja zaskoczyła nas samych, a zabawa, po części oficjalnej podczas której wyróżniliśmy 4 osoby, które w mijającym roku swoją pracą i zaangażowaniem wyróżniły się najbardziej, trwała do późnych godzin nocnych.

W nowym 2024 rok życzymy sobie i Wam wszystkiego co najlepsze, niech nowy rok będzie pełen nowych wyzwań, spełnionych planów i marzeń.

Aktualność
Wigilia firmowa to jedno z większych INCATowych wydarzeń w roku!

W tym roku frekwencja była wyjątkowa, z czego bardzo mocno się cieszymy i za co dziękujemy. To bezsprzeczny dowód na to, że pomimo pracy zdalnej, udaje nam się utrzymać dobre relacje między zespołami i pracownikami. Niezmiernie cieszy nas fakt, że mogliśmy się spotkać również z osobami pracującymi w ramach outsourcingu, bo do tego mamy naprawdę mało okazji.
Nasze spotkanie rozpoczęliśmy od wręczenia tegorocznych nagród. Jeszcze raz serdecznie gratulujemy wszystkim wyróżnionym w tegorocznych kategoriach.
Po oficjalnej części została już tylko biesiada.
Spójrzcie na kilka ujęć z tego spotkania

#wigilia2023
DevOps

Rekrutacja bardzo sprawna. Dobrze, że część techniczna przeprowadano przez przyszłego, bezpośredniego przełożonego. To pozwala ocenić też czy dobrze się dogadacie.

Standard

Iga

Firma ma otwartą rekrutację na stanowisko Frontend Developer, czy jedna forma zatrudnienia to B2B? Czy ktoś z pracowników ma normalnie uop, czy raczej ta kwestia nie podchodzi pod negocjacje? Widełek brak, napiszecie ile oferują na początek? Czy raczej wynagrodzenie jest stałe, i stawka nie rośnie za szybko? ;) Ponoć mozna pracować hybrydowo, czas pracy jest elastyczny. To plus dla mnie, a w jakich godzinach pracujecie? Zdarzają się nadgodziny? Jak wygląda proces rekrutacyjny? Domyślam się, ze to nie tylko rozmowa? :)

@Iga

Dziękuję za pytania, już spieszę z odpowiedzią: Przy aktualnych procesach rekrutacyjnych preferujemy umowę B2B. Nie podajemy widełek przy ogłoszeniu, ponieważ propozycja stawki jest podawana w trakcie pierwszej rozmowy z rekruterem. Wynagrodzenie w INCAT jest stałe, ale zmienia się wraz ze zdobywanymi umiejętnościami, kompetencjami, stażem pracy itp. Poza wynagrodzeniem finansowym, oferujemy również spory wybór benefitów. W INCAT pracujemy głównie zdalnie, ale mamy bardzo dobrze wyposażone, komfortowe i dobrze skomunikowane biuro, z którego każda pracująca u nas osoba może korzystać dowolnie. Pracę zaczynamy między godziną 7:00 a 9:00 i pracujemy przez 8 godzin. Proces rekrutacyjny składa się z 3 etapów, z czego pierwszy to rozmowa z rekruterem, następnie odbywa się rozmowa weryfikująca umiejętności techniczne i na końcu rozmowa potwierdzająca z naszym CEO.

Kornelia
@INCAT Sp. z o.o.

Hmmm czy to jest tak powiązane, że jak ktoś zrobi dane szkolenie i je ukończy to od razu ma podwyżkę? To działa automatycznie? Czy ta decyzja, że po uzyskaniu kwalifikacji jest później podejmowana i zależy od uznania przełożonego?

@Kornelia

Podwyżka jest przyznawana w określonym w regulaminie okresie czasu, na podstawie indywidualnych rozmów, stażu pracy, czy kompetencji, które są weryfikowane dzięki naszemu systemowi ocen pracowniczych.

Justyna
@INCAT Sp. z o.o.

Czyli u państwa w firmie ścieżka kariery jest ustalana indywidualnie? :) Czy mogę wiedzieć, ile w firmie trwa proces rekrutacyjny? Z ilu etapów się składa? Jeśli to w czymś pomoże, konkretnie chodzi mi o stanowisko Senior / Mid .Net Developer. Czy w razie pozytywnego przejścia rekrutacji jest szansa na porozmawianie z zespołem?

@Justyna

Dziękuję za zadane pytania. Tak, ścieżka kariery jest ustalana indywidualnie, jest dostosowana do potrzeb, preferencji oraz możliwości każdego z pracowników. Proces rekrutacyjny zazwyczaj trwa około 2 tygodnie, ale biorąc pod uwagę czynniki, które nie zawsze zależą od nas, może się nieco wydłużyć. Składa się z 3 etapów, z czego pierwszy to rozmowa z rekruterem, następnie odbywa się rozmowa weryfikująca umiejętności techniczne i na końcu rozmowa potwierdzająca z naszym CEO. W pierwszym dniu pracy, każdy nowy pracownik przechodzi przez proces onboardingu, którego jednym z etapów jest właśnie spotkanie z zespołem. Jeśli wymaga tego sytuacja, jest możliwość spotkania się z wyznaczonymi osobami z zespołu jeszcze w trakcie trwania procesu rekrutacyjnego.

Czy w INCAT Sp. z o.o. możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Dziękujemy za pytanie. W INCAT są możliwe różne formy zatrudnienia, podjęcia współpracy w zależności od preferencji pracownika, pracodawcy czy wymagań projektowych. Natomiast wynagrodzenie za świadczoną pracę czy usługi jest wypłacane raz w miesiącu.

Monia
@INCAT Sp. z o.o.

Widziałam właśnie, że szukaliście niedawno asystentki do biura. Czy to stanowisko jest jeszcze wolne? W ogłoszeniu zaznaczono, że można pracować także dorywczo. Jest szansa właśnie na pracę dorywczą na tym stanowisku?

@Monia

Dziękujemy za pytanie. Rekrutacja na to stanowisko została już zakończona z sukcesem.

Czy w INCAT Sp. z o.o. zawierane są umowy zlecenie w okresie próbnym?

Dziękujemy za pytanie. W INCAT wszystkie formy współpracy są możliwe, a są one ustalane indywidualnie na etapie rekrutacji.

Jak wygląda ścieżka kariery w INCAT Sp. z o.o.? Czy trudno jest zdobyć awans?

Dziękujemy za pytanie. W INCAT jak najbardziej zależy nam na rozwoju pracowników. w ramach projektów jest jednak indywidulana ścieżka zawodowa. W firmie obowiązuje także fundusz szkoleniowy umożlwiający pozyskiwanie nowych kompetencji.

M

@M

Czy nowo zatrudnione osoby w INCAT Sp. z o.o. otrzymują od pierwszych dni umowę o pracę?

Dziękujemy za pytanie. W firmie INCAT możliwe są wszystkie formy współpracy, w zależności od ustaleń na etapie rekrutacji.

Ewelina

dlaczego aktualnie firma szuka CEO ? co się stało z poprzednim ?

@Ewelina

Na tym poziomie w naszej firmie nie zaszły żadne zmiany :) Natomiast jako firma outsourcingowa prowadzimy rekrutacje na różnym poziomie, także na najwyższych stanowiskach i kluczowych dla naszych partnerów :)

Programista

Szybko, sprawnie i przede wszystkim skutecznie. Pomoc w procedurach szczególnie przydatna, gdy nie chcesz skupiać się na formalnościach. Polecam.

Programista

Czy firma prowadzi rekrutację na stanowisko front-end developera? Gdzie można znaleźć jakieś informacje w tej sprawie?

@Programista

Cześć, dziękuję za pytanie. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na takie stanowisko. Zachęcamy do śledzenia karty "oferty pracy " oraz zakładki "kariera na naszej stronie: https://incat.com.pl/kariera/ Pozdrawiamy!

A.

Proces rekrutacyjny jest bardzo jasny i przejrzysty. Rozmowa przebiegała w bardzo przyjaznej, bezstresowej atmosferze. Z perspektywy obecnego pracownika mogę powiedzieć, że firma dba o dobre samopoczucie pracowników a zespół jest bardzo pomocny. Polecam. :)

Ile jest etapów w procesie rekrutacji w INCAT Sp. z o.o.? Jak długo trzeba czekać na ostateczną decyzję?

Dziękujemy za pytanie. Proces rekrutacyjny zależy jest o projektu na który prowadzone jest zapotrzebowanie. Za każdym razem jednak staramy się zoptymalizować proces aby trwał jak najkrócej. Zazwyczaj ograniczając się do max 2 spotkań.

Edyta
@Natalia

Szczerze powiedziawszy to o ile treść tego wpisu nie jest sztucznie stworzona lub mocno koloryzowana, to jestem pod wrażeniem możliwościami, jakie może zapewnić swoim pracownikom firma. Zastanawia mnie czy wiadomo skąd firma czerpie pomysły na tak efektywny sposób zarządzania? Była to metoda prób i błędów czy dobrze wykonana kopia z konkurencji?

@Edyta

Warto, sporo projektów dużo się dzieje ...

Co wchodzi w socjal INCAT Sp. z o.o.?

Socjal wygląda u nas, tak, że oprócz przytulnego biura podzielonymi na strefy chill out, lunch space i work space. Oferujemy też drobne przekąski i napoje schłodzone w lodówce. Naszym pracownikom zapewniamy: + Budżet szkoleniowy + Darmowa opieka medyczna Medicover + Dofinansowanie do ubezpieczenia na życie oraz karty Multisport Plus + Wsparcie finansowe dla nauki języków obcych (angielski i/lub niemiecki) + Kafeteria MyBenefit, konto zasilane punktami, do wykorzystania na dowolny cel + Premia polecony = nagrodzony

Jak długo czekaliście na odzew z INCAT Sp. z o.o.? Oddzwaniają zawsze?

Dziękujemy za kontakt. Staramy się jak najszybciej udzielać odpowiedzi w ramach toczących się procesów rekrutacyjnych. Często jednak odpowiedź, jest zależna od klienta w ramach, którego prowadzimy projekt rekrutacyjny. Jeśli chcieliby Państwo uzyskać szczegółową odpowiedź w ramach konkretnej oferty zachęcamy do kontaktu za pomocą maila: rekrutacja@incat.com.pl Pozdrawiamy serdecznie!

Moniek

Na pierwszy kontakt czekałam około 1 tygodnia, kolejny etap nieco ponad tydzień. Procesy decyzyjny jest dość sprawny.

Dominika
@Moniek

I dostałaś się? Bo niektóre firmy to nie odpowiadają jak jest negatywna odpowiedz

@Dominika

@Paweł tak, dostałam się, ale z mojego doświadczenia rzeczywiście większość firm jeśli proces rekrutacji nie kończy się zatrudnieniem, nie daje odpowiedzi zwrotnej.

Jaki rodzaj umowy preferowany jest w firmie INCAT Sp. z o.o.?

Dział rekrutacji,

Dzień dobry, co do formy umowy to staramy się dostosować do preferencji naszych kandydatów. Proponujemy współpracę zarówno na umowie o pracę jak i na zasadzie kontraktu B2B. Jednakże zdarzają się projekty, gdzie zatrudnienie możliwie jest jedynie na umowę o pracę. Jeśli pojawią się dodatkowe pytania, zapraszam do bezpośredniego kontaktu z nami pod adresem: rekrutacja@incat.com.pl Pozdrawiamy, HR team :)

Zostaw merytoryczną opinię o INCAT Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w INCAT Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy INCAT Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w INCAT Sp. z o.o.?

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INCAT Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w INCAT Sp. z o.o. napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INCAT Sp. z o.o.