BLStream Sp. z o.o.

Wrocław

Opinie o BLStream Sp. z o.o.

eew2

@kogo i co zaaplikowales na to stanowisko? bo widze ze oferta w sumie ndal jest aktualna..pewnie reorktuacja w takim razie nadal u nich w firmie trwa..

kwos

Dzięki za Twój feedback! A na CV na DevOps Engineera z niecierpliwością czekamy ;-)

kwos

szczecinianin

Firma non stop prowadzi rekrutacje bo starzy pracownicy odchodzą i biorą kolejnych "na start". Pół roku / rok się nowi dają mamić że ta niska kasa to tylko "na start" i w końcu dają sobie spokój z tą firmą i szukają jakiejś gdzie normalne zarobki. Szkoda gadać, nie polecam.

BLStream

Firma dynamicznie i prężnie się rozwija dlatego poszukujemy wielu profili programistów z różnych doświadczeniem. Poszukujemy osób do pracy zarówno w Szczecinie, Wrocławiu jak i Lublinie. Współpracujemy w oparciu o umowę o pracę lub działalność gospodarczą. Zapraszamy do aplikowania http://blstream.com/join/en :)

M

Blstream jest ok, dużo ciekawsza praca niż w nsn'ach i innych kołchozach z Wrocławia. Dobra kasa, spoko warunki, i zaskoczenie - kompetencje kierowników ! Naprawdę wiedza co robią (mimo ze klienci trudni), wszyscy, od sm, po, do dyrektorów dają radę. Potrzebujemy wiecej takich firm, dużo sie można nauczyć i po ludzku byc przyzwoicie traktowanym. Będę blstream wspominał bardzo dobrze - teraz jednak wybrałem homeworking i prace zdalna ;). Życzę BLS powodzenia.

Zostaw opinię o BLStream Sp. z o.o. - Wrocław

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie BLStream Sp. z o.o.