Opinie o Link Sp. z o.o. - oddział Spedycyjny Warszawa Centrum Koneser oraz Bazy Transportowe

Ernest

Ja sam też nie wiem co o tym myśleć z jednej strony fajnie można się przyuczyć i chwała im za to bo jak jesteś świeżak to wiadomo że lipnie a z drugiej nie ma to jak stary dobry doświadczony kierowca, jego znajomość obeznanie wyczucie.

Maly

taaa, ja słyszałem też że teraz wprowadzili z doświadczeniem, ma to swoje plusy i minusy, może było zbyt wielkie zainteresowanie i musieli wprowadzić jakieś dodatkowe wymogi

kerner

staje się na strzeżonych, z tym nie ma problemu. co do doświadczenia normalnie przyjmowali bez na przyuczenie, teraz w tej chwili nie mam pojecia, może coś się pozmieniało że minimum rok

Nowicjusz

Czy przyjmują bez doświadczenia. W kwietniu zrobiłem CE i kwalifikację. W ogłoszeniu rekrutacyjnym piszą o doświadczeniu min. 1 rok. Czy każą podpisywać jakieś lojalki?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Link Sp. z o.o. - oddział Spedycyjny Warszawa Centrum Koneser oraz Bazy Transportowe? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
zdezorientowany

a staje sie na strzezonych czy nie?

Waldek

normalnie umowa, podstawa doliczają ci diety, masz spokojną głowę i nie marwtisz się niczym, że cię w bambuko zrobią

zdezorientowany

A umowa jest normalna o pracę? Czy jak?

fefe

auta są w bardzo dobrym stanie, tzreba troche o nie dbać ale kto lubi siedzieć w syfie.

gemi

z tym sie zgodzę, pracowałem już w paru firmach czy to transport czy przewóz, link ma genialnie zapewnione warunki

Weno

Do takich warunków poprostu trzeba się przyzwyczaić, jak się jeździ wiele lat w spedycji to nie straszna ciasnota ;)Zresztą Link ma napradę bardzo dobrze przygotowaną flotę.

Pankleks

Dokładnie tak jest Jasiu, starymi się nie wozisz a i na dwójce jest ok, czy ciasno zależy jaki truck, w iveco itd ok.

Jaś

A nie jest za ciasno? Jak w ogóle z flotą? Na stronce jest napisane że auta mają średnio 1.5 roku i wymieniają po 3 latach, prawda to?

Roman

dokładnie tak jest, dlatego ja też na dwójce ostatnio jeżdżę i sympatyczniej i mi jakoś wygodniej tak

Jaś

panowie powiedzcie mi, czy to prawda że na dwójce płacą 55 euro? tak słyszałem ostatnio a to super stawka

Roman

zdecydowanie pracownikiem, jak wykonujesz dobrze swoją robotę to dobrze żyjesz i z szefostwem za pan brat, zresztą jest wiele udogodnień których gdzie indziej nie miałem, doceniają ludzi z doświadczeniem

Stachu

A jak oni w tym linku mają politykę wobec pracownika? Jest peonem czy pracownikiem??

Gibson

Są całkiem konkretne. Podstawa + diety krajowe i zagraniczne + premie + konkursy różne dla kierowców. Ziomek jeden ostatnio na przykład zgarnął całkiem fajnego iphona za zdjęcie ciekawego miejsca z trasy ^.^

kolektor

A benefity dobre?

Gibson

No właśnie to jest dobre że na zachód a nie na wschód na rosję i dalej :P

Koler

Pracuję w LINKU od dwóch miesięcy, na chwile obecną firma bardzo w porządku. W porównaniu do moich wcześniejszych pracodawców to tu jest lux-torpeda:D Zero problemów z autem jak się walnie w trasie, kierowca to kierowca a nie magazynier no i trasy tylko na zachód i nowe auta, także śmiga się u nich bardzo fajnie jak na razie;)

Zostaw merytoryczną opinię o Link Sp. z o.o. - oddział Spedycyjny Warszawa Centrum Koneser oraz Bazy Transportowe - Wiązowna

• Jak się pracuje w Link Sp. z o.o. - oddział Spedycyjny Warszawa Centrum Koneser oraz Bazy Transportowe?

Zobacz opinie na temat firmy Link Sp. z o.o. - oddział Spedycyjny Warszawa Centrum Koneser oraz Bazy Transportowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Link Sp. z o.o. - oddział Spedycyjny Warszawa Centrum Koneser oraz Bazy Transportowe?