Opinie o Link Sp. z o.o. - oddział Spedycyjny Warszawa Centrum Koneser oraz Bazy Transportowe

Szoferek

Link przyjmuje podwojne obsady?

Jarosław
@Szoferek

Masz na myśli dwóch kierowców na tej samej trasie? Na stronie http://www.linktransport.eu/pl/kariera/aktualnie-poszukujemy są aktualne ogłoszenia rekrutacyjne i jest oferta dla kierowcy w transporcie międzynarodowym C+E - podwójne załogi. Zajrzyj tam, może Cię zainteresuje i napisz co postanowiłeś.

yes
@Szoferek

Tak, szukaja na Wrocław, wcześniej szukali też na Gliwice ale teraz spadło ze strony ale zawsze warto uderzyć

Jarosław
@yes

Pisząc o podwójnych obsadach masz na myśli dwóch kierowców, którzy zmieniają się podczas trasy, żeby nie robić przerw w trakcie jazdy? Chętnie dowiem się jaki grafik i system pracy jest stosowany podczas takich wyjazdów. Napisz o tym proszę.

czy?

czy trudno jest sie tutaj dostac do pracy w biurze?

Upadająca firma, jedzie na stratach, wyprzedaje flotę. Brak strategii, planu działania, szkoleń. Ludzi traktuje jak przedmioty, płaci słabo, a jak chcesz podwyżkę, to cię wyrzucają. Brak zasad premiowania, wszystko po uważaniu. Za(usunięte przez administratora)Ludzie odchodzą, rotacja olbrzymia.

Iveco
@Marcin

(usunięte przez administratora)masz rację ja myślałem że będzie ok w Linku atu jest masakra Co to znaczy placom na czas za kasą czekasz do 2tyg zaczyn rozlicza a podstawę tak płacą na czas bo muszą. Obiecują premię za paliwo jak robiłem to jeszcze nigdy nie dostałem tylko ciągle przepał bo norma masakra 23lit na 100km i 0.3 od tony co tu pisać tu lepiej szeszony mają jak rodacy

Miro

Wiecie może coś o ewentualnej pracy? Czy trudno dostać się tu do pracy?

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Link Sp. z o.o. - oddział Spedycyjny Warszawa Centrum Koneser oraz Bazy Transportowe? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Trol

Jedna z lepszych firm. Stałe trasy i możliwość rozowju od zeszłego roku. Nowa flota, więc nie jeżdzisz rzęchem. Umowa o prace i dodatki. Z góry ustalony grafik i wiesz gdzie jedziesz i kiedy zjedziesz.

@Trol

To jest własnie największy plus tej firmy ze płaca na czas i ze wszystko jest naprawdę dograne, wiesz dokładnie gdzie jedziesz, w razie czego koordynator ci pomaga to się naprawdę chwali. Maja nowe i sprawne!!!!! ciągniki wiec można bez stresu wyjechac w trase.

Krzywy

LINK to jedna z niewielu firm ktora naprawde dba o swoich kierowców. Ja jezdze u nich już drugi rok i zadnych problemów i spięć nie miałem. Wiadomo, że praca casem ciezka ale tak wyglada praca kierowcy. Przynajmniej jest ten komfort ze wynagrodzenie stosowne do pracy u wyplacane w terminie wiec nie ma co narzekać.

Ciekawy

Czy ktoś wie może, czy Link poszukuje kierowców na międzynarodówkę i jakie warunki daje?

Tracker
@Ciekawy

Poszukuje. Poszukaj ogłoszeń na większych portalach z pracą. Obecnie firma się rozwija i trasy ma praktycznie na każdym kierunku. Do wyboru kilka systemów. Umowa o prace + dieta. Dobre ciagniki bo flota nowa. Ja tam nie narzekam.

Logan
@Ciekawy

Z tego co wiem nadal poszukują, zadzwoń do nich i sie dowiedz dokładnie. Maja teraz nowa flotę ciagniki Reanult i Volvo, wypłata w terminie i dobrze dograne wyjazdy, dobry kontakt z koordynatorem.

Jaro

Duży plus za nowa flote. Poza tym kasa na czas na koncie i brak konieczności samodzielnego załadunku i rozładunku. W LINKu jesteś wsiadasz i jedziesz . Wszystko dobrze dograne logistycznie wiec jest ok.

Kierowca

Podstawa jest + nadgodziny. Możliwość stałych tras. Firma inwestuje we flotę i od zeszłego roku ma system szkoleń dla kierowców. Co daje możliwość awansu na szkoleniowca. Idzie w dobrym kierunku.

Łukasz
@Kierowca

Możliwość rozwoju w firmie i związany z tym awans są na pewno pozytywnym czynnikiem dla wielu kandydatów. Czy wiesz na ten temat coś więcej i orientujesz się, jakie szkolenia są organizowane dla pracowników? Ile trwają średnio takie szkolenia i czy są one płatne?

Tadeusz

Pracuję w firmie od ponad 6 miesiacy na trasie międzynarodowej i jestem zadowolony. Wynagrodzenie jest zgodne z stanem faktycznym, na czas i w dobrej stawce. Samochody nowe. Trasy ustalone zwyprzedzeniem. Koordynacja działa bez problemów.

Natalia

@Daro, Twoja opinia jest bardzo krótka i opiera się wyłącznie na hasłach. Czy możesz napisać jaka jest aktualna sytuacja firmy Link? Czy firma aktualnie poszukuje nowych kierowców lub spedytorów? Jak oceniasz stan techniczny i flotę pojazdów? Wasza opinia o firmie jest bardzo ważna, na pewno są osoby, które szukają o tej firmie świeżych informacji.

Wiarygodne opinie dotyczące pracy w danej firmie, to cenne wskazówki dla osób, które rozważają zatrudnienie w przedsiębiorstwie. Posiadasz informacje na temat atmosfery panującej w Link Sp. z o.o. Transport Międzynarodowy Spedycja? Napisz o tym!

Daro

Zrobcie ankiety każdy wam powie co w firmie się dzieje a kierowca rezygnują.

Matek

Ja jestem zadowolony z pracy w Linku, dobre nowe auta, fajne kierunki, można zarobić i na stałe się wkręcić

Olo
@Matek

To popracuj dłużej, nie masz czym się podniecać

DANIEL

W linku liczy się Ukrainiec a nie Polak TO JEST PRAWDA

Bartek

Świetna firma, dobra praca i widać to na forum. Cisza od dawna.

@Bartek

Można więcej informacji?

Marcin_Poznań

Z tego co wiem to tak. Ale najlepiej dokładnie dowiedzieć się w firmie. W końcu każdy kierowca musi nabrać doświadczenia by być dobrym pracownikiem. Nikt z nabytym już doświadczeniem się nie rodzi. Każdy z nas się uczył. A w Linku atmosfera jest dobra i pomoc koordynatorów na wysokim poziomie.

alaszkazar

Nie wiecie panowie nadal jak po tych połączeniach z waberersem czy przyjmują bez doświadczenia?

resorak

W linku zaczynałem przygodę z transportem, przyuczyłem się i zdobyłem odpowiednie do pracy doświadczenie, mili ludzie pracują, nie wiem czy wszędzie ale na bazie na której byłem nie było większych zgrzytów, problemów

Jonas

Wyjazd z tą ftl reklamą co za ludzie...

ftl trasnport spedycja czestochowa

Firma FTL została założona w 1998 roku. W ciągu 19 lat istnienia na rynku,firma stała się firmą transportowo-spedycyjną posiadającą nowoczesny tabor, obsługujący klientów z całej Unii Europejskiej. Naszą specjalizacją stały się: transport ekspresowy po całej Europie oraz transport całopojazdowy http://ftl-transport.com/

Adrian

Przyjeli mnie mimo nie posiadanego doświadczenia. W innych miejscach sukcesywnie mnie spławiano a w Linku dali szansę rozwoju

Zostaw merytoryczną opinię o Link Sp. z o.o. - oddział Spedycyjny Warszawa Centrum Koneser oraz Bazy Transportowe - Wiązowna

• Jak się pracuje w Link Sp. z o.o. - oddział Spedycyjny Warszawa Centrum Koneser oraz Bazy Transportowe?

Zobacz opinie na temat firmy Link Sp. z o.o. - oddział Spedycyjny Warszawa Centrum Koneser oraz Bazy Transportowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Link Sp. z o.o. - oddział Spedycyjny Warszawa Centrum Koneser oraz Bazy Transportowe?