Opinie o Link Sp. z o.o. - oddział Spedycyjny Warszawa Centrum Koneser oraz Bazy Transportowe

Mati

Polecam firmę, przestrzegają prawa pracowników

Donald

Kierowca to ciężki zawód, generalnie praca bardzo trudna, warunki też często odbiegają od oczekiwań. Sam pracuje w zawodzie już wiele lat, nie jedno widziałem, nie jedno przeszedłem, na nie takie warunki się napatrzyłem i chore sytuacje jakie dzieją się w polskich firmach. Jedno mogę powiedzieć, link na ich tle mocno się wyróżnia. Są uczciwi, starają się jak mogą, szanują ludzi. No i atmosfera nie jest chora, nikt nikomu nie jest wilkiem.

Lord

Ja nie mam do firmy zastrzeżeń, nic mnie złego nie spotkało jako pracownika.

Junior

przeważnie jest tak żeby wymagać od innych trzeba też troszkę kultury wypowiedzi wymagać od siebie a wady widzi się tylko w innych ;)

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Link Sp. z o.o. - oddział Spedycyjny Warszawa Centrum Koneser oraz Bazy Transportowe? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
Harry

Oj chyba komuś kierownik z Gliwic nadepnął na odcisk ;) Reprymenda czy zwolnionko?

Kierownik z Gliwic to burak który nie potrafi rozmawiać z ludźmi

Kazan

Postoje na parkingach strzeżonych, nowe auta, warunki ok.

Vigor

Potrafią docenić pracowników z wieloletnim stażem, nie to inni.

Kokosowy

Ładne stawki, nie próbują na wszystkim co możliwe przycinać. Pensja taka jaką przedstawiają już na rozmowie, bez żadnych małych druczków.

Musci

Dobra rodzima firma transportowa

Czesio

Na podwójnej i międzynarodówce ładne stawki, dobrze można zarobić. Auta sprawne nie trzeba się martwić na zapas.

gary

Dobre warunki, pieniądze na czas, mili spedytorzy. Nie trzeba się o nic martwić po drodze, tylko wykonywać swoje obowiązki ze spokojną głową

Kabura

Firma się rozwija, utrzymuje tylu pracowników, pieniądze zawsze na czas, nowa flota ma hajs na roszerzanie działań więc to chyba najlepsza opinia jaką można wystawić.

Kekeke

Jonas na podwójnej lepiej bo na międzynarodówce więcej zarobisz

huts

3/1, 4/1, 2/weekend, 3/weekend

gutek

jakie systemy jazdy są w Gliwicach?

Ratal

Jak ktoś nowy naściemnia że ma doświadczenie i jeździć nie umie i go wwalą na podwójną na 4:1 to może i ciasno, chociaż i tak zawsze na początek sam nie jeździśz na przyuczeniu. Ja sioferuję już od lat a w linku 2 lata stacjonuję i nie zamierzam zmieniać póki co

Hami

No co Ty, dobre auta żadne ciasno ja tak wole, ja teraz non stop jeżdżę, 2:1, 3:1 na podwójnej.

Jonas

Koledzy a jak jest na podwójnej? Da się wytrzymać czy ścisk?

Wac

Dobrze że i taki i taki znajdzie coś dla siebie.

Zostaw merytoryczną opinię o Link Sp. z o.o. - oddział Spedycyjny Warszawa Centrum Koneser oraz Bazy Transportowe - Wiązowna

• Jak się pracuje w Link Sp. z o.o. - oddział Spedycyjny Warszawa Centrum Koneser oraz Bazy Transportowe?

Zobacz opinie na temat firmy Link Sp. z o.o. - oddział Spedycyjny Warszawa Centrum Koneser oraz Bazy Transportowe tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Link Sp. z o.o. - oddział Spedycyjny Warszawa Centrum Koneser oraz Bazy Transportowe?