KARIERA ZDROWIT S.A.

Opinie o KARIERA ZDROWIT S.A.

Za bule i sera

Nie mają się czym bronić, to o terminowości wynagrodzenia piszą, żałosne. Ach tak, przecież wszyscy w tej najlepszej na slasku sieci powinni pracować za darmo i jeszcze dziękować,że mają taki zaszczyt. Brak słów.

Team? Dzielenie się obowiązkami?? Co za bzdura!! Wyścig szczurów,chamstwo i oszustwa, wszystko to w zamian za premie wypłacana pod stołem :)

A

Zgadzam się. Część prawdziwych wpisów zniknęła i nagle pojawił się wysyp extra pozytywnych opinii. Jaki rozwój? Gdzie?? Chyba jak pomoc co nie potrafiła recept poukładać nagle kierownikiem dzialu została...

Zzz

Prawdziwe opinie nt.tej sieci są usuwane,a te cukierkowe opinie pisane przez koordynatorów!! Co to za tekst, że sieć taka wspaniała,bo płaci na czas???? Ludzie,to tak ja jako pracodawca napisała, że szanuje u pracownika,że przychodzi punktualnie bądź na czas jak kto woli do pracy!!!!!!! No co to ma być??

o

te apteki powinni już dawno pozamykać, podejrzewam nawet, że to zdrowity wywożą leki z granice, których pozniej brakuje w naszej aptece na slasku tez zawsze brakuje lekow na recepte - ale pacjentom karza wciskac jakies preparaty, ktore sie terminuja przeciez to zenada jest, zeby takie rzeczy sie tam dzialy... magistrzy powinni doradzac pacjentowi, u nas technicy - w tym stazysci, ktorzy nie oszukujmy sie - zbyt malo wiedza, stoja po 12h za pierwszym stolem cud, ze jeszcze nikogo nikt nie otrul...

natal

Jeżeli chodzi o Śląsk to teraz Zdrowit to jeden z najstabilniejszych pracodawców. Ja zawsze chciałam pracować w aptece. Teraz robię tam doświadczenie, a w przyszłości może otworzę własną placówkę. Apteka, która się rozwija i ma nowe lokale to przyszłość. Kłótnie drobne się może i zdarzają od czasu do czasu, ale nie widzę braku szacunku do pracownika. Pod tym względem pracodawca bardzo ok. Wywiązuję się ze swoich obowiązków, wychodzę zadowolona z pracy i nikt na mnie nigdy nie narzeka.

marta

Moim zdaniem pewny pracodawca. Odkąd pracuję to ani razu nie zdarzył się problem z terminowością wypłat. Zawsze na czas. Nawet na koniec roku drobne premie się zdarzają, no i cykliczne premie za wypracowane wyniki.

lucja

Ja sobie cenię u pracodawcy przede wszystkim terminowo wypłacane zarobki, właściwy poziom obowiązków i możliwość rozwoju w optymalnych warunkach. Wszystkie te rzeczy w Zdrowicie są i szczerze mówiąc zaskoczyły mnie negatywne komentarze.

inga

Mniej więcej od 2006 roku pracuję w aptece. Jakość obsługi klienta i jakość zarządzania pracownikami od tego czasu wyraźnie się poprawiła. Mam pod sobą teraz pięć osób, pewne stanowisko i szefostwo, które stawia na ekspansję. Zarobki przyzwoite i na pewno w najbliższym czasie pracodawcy zmieniać nie zamierzam.

P.

Za staż płacą mi minimalną krajową, nie narzekam póki co. Nie chodzi o pensję. Chodzi o to, że pracę w aptece wyobrażałam sobie trochę inaczej - praktyki miałam w aptekach prywatnych i tam liczyła się tylko wiedza, podejście do pacjenta i jego dobro. A tutaj? Koszyk, lista odsprzedażowa, zalegacze, czekoladki, kwiatuszki i jeszcze brakuje "może frytki do tego?". Może to kwestia kierownika, nie wiem. Pani koordynator też, jak wparuje to choćby do sklepu osiedlowego i daje nam jakieś listy z badziewiami, które muszą zejść. To jest skandal, żeby w aptece leków na receptę nie było... bo za drogie, bo to, bo tamto, ale 50 opakowań takiego hydrominum to już mamy ;/. Jak ma się czuć pacjent, który nie może wykupić leków z recepty, a jedna z drugą techniczką mu rzucą "a może coś z promocji chcialby pn/pani?". Ręcę opadają.

M

Również jestem zaskoczona negatywnymi komentarzami. Czy my pracujemy aby w tej samej sieci aptek? Ja pracuje w aptece Zdrowit. Atmosfera, zespół, kierownik są wspaniali. Poszanowanie pracownika, dobre warunki pracy, że niby próbki sprzedajecie?? Przymus sprzedaży suplementów niewiadomego pochodzenia?? wciskanie suplementów zamiast leków?? Ktoś tu chyba się pomylił z powołaniem i podejściem do zawodu. Nasi pacjenci bardzo, nas chwalą; za ceny, za profesjonalne podejście (ze względu na ilość otwartych okienek mamy możliwość, by poświęcić danemu pacjentowi wystarczającą ilość czasu i uwagi). Bardzo ważny na pewno jest team. My się dzielimy obowiązkami, pomagamy sobie nawzajem, wspieramy się, a to w naszej pracy jest bardzo ważne.

anka.l

magda

W Opolu pracuję. Moim zdaniem jest bardzo ok. Kadra jest dobrana tak, aby obsłużyć dużą liczbę klientów w krótkim czasie. Wymieniamy się dobrze obowiązkami. Szefowa nie ciśnie za bardzo i docenia ludzi, którzy się starają. Jest nawet szansa na cykliczne podwyżki, co w Polsce jest niezwykle rzadką sprawą.

hanka

A ile płacą Ci za ten staż?

P.

Aktualnie jestem stażystką i doznałam szoku - pierwszy dzień, od razu na okienko, nikt mnie nie pilnował, a ja świeżo po szkole ciemna - nie oszukujmy się. Mało tego, od razu dostałam listę z jakimiś dziwnymi suplementami nie wiadommego pochodzenia i polecenie sprzedaży... Roboty kupa, bo leków na recepte nie ma na stanie - jest masa OTC, supli, ale pełnowartościowych leków wieczny brak. I tak codzień jesteśmy zawalane gigantyczną ilością recept z zamówieniami z dnia poprzedniego. Magistrzy w ogóle nie wychodzą z biura... Recepture ledwo co któraś ogarnie, bo nie ma czasu - tu wizualizacja, tu zalegacze, tu znowu jakaś lista, tu coś trzeba wcisnąć... Nawet próbki sprzedajemy, bo przecież za darmo nie będziemy dawać. Jeszcze te beznadziejne przedstawienia z czekoladkami, pączkami, kwiatkami - czy to na dzień kobiet czy to na święta... Właściciel tej sieci powinien prowadzić żabkę, albo inną stonkę a nie apteki!!!

:....

Nie wszyscy technicy i mgr są bez sumienia i dociskając kity nie którzy tego nie robią przez co i premie są niższe a pracują tam bo gdzieś muszą i nie wyprzedzają jak mają ciężko znaleść pracę a rodzinę z czegoś utrzymać trzeba nie generalizujmy wszystkich tak to jest przykre co się dzieje w tej firmie nie przypuszczalam że kiedyś przyjdzie mi pracować w taki sposob i czuć się jak kasjer. w biedronce

Aneta

Zgadzam się z powyższym, wspolczuje ludziom, ktorzy sa robieni w bambuko przy kasie. Gdybym chciala byc kasjerka to bym poszla do handlowki, a nie na UM.

To co się dzieje w Zdrowitach to jest jakaś masakra, dojenie NFZtu poprzez dobijanie niewykupionych leków, które później lądują w "plusach", jakieś pieprzone listy odsprzedażowe, wciskanie suplementów zamiast leków... wieczne pitolenie, że tego za mało poszło, tamtego za mało poszło... A leków na recepte wieczny brak. Sklep z kolorowymi pudełkami. Marketingu więcej niż w Tesco czy innym spożywczaku. Mafia. Jedna wielka mafia. Jakim cudem Zdrowit ma leki za 1zł, skoro w hurtowni kosztują po 150zł? Przekręt goni przekręt. Współczuje bardzo tym magistrom i technikom bez sumienia, którzy trajkotają jak przekupy na targu, opiewając spray "nie chrap" czy inne badziewie z listy, czy z zalegaczy. Najlepiej mieć w d*pie dobro pacjenta, toż to tylko kolejna krowa do wydojenia.

Informacja prawna

Dla uściślenia powyższego chodzi o wpisy podające imiona, nazwiska oraz pierwsze litery imion i inne informacje pozwalające zidentyfikować osobę, pracownika danej firmy o której jest wpis.

Informacja prawna

Warto uświadomić sobie jednak, że pomimo publikacji nadsyłanych treści pod szyldem grupy w żaden sposób nie chroni to ich twórcy przed prawnymi konsekwencjami. W tej sytuacji właściwym jest tutaj 216 artykuł kodeksu karnego, z którego wynika: § 2. Kto znieważa inną osobę za pomocą środków masowego komunikowania,podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. Oznacza to nic innego jak to, że twórca określonego wpisu może zostać na wniosek pokrzywdzonego oskarżony o znieważenie - poprzez złożenie prywatnego aktu oskarżenia. Policja bądź prokuratura może wtedy zażądać od administratora takiej grupy danych osobowych autora obraźliwej wypowiedzi.

Zostaw merytoryczną opinię o KARIERA ZDROWIT S.A. - Bytom

• Jak się pracuje w KARIERA ZDROWIT S.A.?

Zobacz opinie na temat firmy KARIERA ZDROWIT S.A. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 54.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w KARIERA ZDROWIT S.A.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 22, z czego 1 to opinie pozytywne, 17 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy KARIERA ZDROWIT S.A.?

Kandydaci do pracy w KARIERA ZDROWIT S.A. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

KARIERA ZDROWIT S.A.