Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Elstar Electric Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Artur Bygar?

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w Elstar Electric Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Artur Bygar? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Bolo

Wiem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy i nie rozumiem dlaczego niektórzy tak piszą? Takie opinie nie biorą się z niczego!!!

viki

kocham elstar he he

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric prowadziła rekrutację na stanowisko Elektromonter. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Miszcz

Dno , obraz skrajnej nędzy i rozpaczy kapusie tylko w czekają aż zrobisz jakiś drobny błąd a tego nie da się uniknąć - nie pchajcie się w to gówno...

Eugeniusz Barnaba Pataszyński-Wielisławski

wchodzą we wszystko wszystkimi na wszelaki sposób, nawet w szkolnictwo , ale wszystkie sposoby na brak metody powodują że pod nogi kładą im się jedynie nie laury lecz kłody

kosztorysant krzysztof

prawdziwy automatyk krzysztof już tam dawno nie pracuje i z tego co wiem to nie tęskni

automatyk kszysztof

jeszcze trocheeee jeszczeeee może pól roku poliże dupe starego i dostane podwyzke, rudej zbrzydło wiec poszła w pizdu ale ja jestem wytrwały!!!!

janusz_panda

5 na 5 i nie mam pytań, kto wie o co chodzi ten jest po dobrej stronie barykady

niedźwiedź_panda

powinni tam jeszcze zatrudnić szatniarkę i garderobianą bo za mało jednak jest stanowisk administracyjno niepotrzebnych....

Monter Elektryk

Prawda jest taka że docenia się tam darmozjadów , którzy umieją się dobrze podlizać a ludzi pracowitych niestety się tam tępi... szkoda zawracać sobie głowy omijajcie szerokim łukiem

żaróweczka

Jak byś wykonał swoje zadania dobrze to by Ci zapłacili . A jak jesteś dziad i na robocie się nie znasz i trzeba po Tobie poprawiać to czego oczekujesz? Ciesz się, że nie dopłaciłeś jeszcze... Nawet Honoru nie miałeś przyjechać i poprawić po sobie to co spie... Taka firma jak Twoja to do wkręcania żarówek się jedynie nadaje...

Co do pierwszego może masz rację ale co do drugiej osoby to się z tobą nie zgodzę gość jest porządku dużo mi pomógł i za to mu dziękuję można na niego zawsze liczyć

a oni jeszcze sie kręcą czy już to padło?

tam jest taki waldemar magdziarz i marcin debilec mozna o nich powiedzec tylko tyle ze to kawał h..... a reszta kupa dziadów

ms

Widać ze pisał to jakiś gamoń co cieszy sie za ma byle jakom robote bo pewnie nie wiele umie, kariery sie nie zrobi w biednej firmie gdzie same głomby nawet sobie nie zawracajcie głowy nie warto , se se se se se se

Janusz_Radziej

Największą zaletą firmy jest sama osoba Szefa, kto pracował wie o co chodzi. O innych nie musze wspominać , jest też kilka wad ale nie na tyle istotnych by o nich mówić. A jad to mogą wyleważ urażone ambicje...sorki nie nadawaliście się :)

Jemeńczyk

Dobre:P, ja tam też nie narzekam.

Blob

Kto powiedział że zarabiam 1200 zł. Skoro tu nie pracujesz oznacza to że nic nie umiesz bo sie nie nadawałeś(usunięte przez administratora)Do której grupy należysz?

Mariusz

Tych co nie znają tej firmy ostrzegam, że nie warto sobie zawracać głowy(usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric - Kielce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric