Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric

Łukasz

"pensja nienajgorsza w porównaniu do tego co umiem" ok. Tu przyznajesz, że nie umiesz nic skoro zgodziłeś się pracować za 1200 netto. Dobry elektryk w porządnej firmie dostaje 2500 netto + koszty delegacji i nadgodziny.(usunięte przez administratora)

Waldek

To rozumiem, ze nie umiesz nic i nie masz żadnych ambicji skoro Ci sie tam podoba, hahahaha. Firma w której elektrycy zarabiają 1680 zł a darmozjady w biurze klika która omamiła właściciela -(usunięte przez administratora)

Blob

Niestety nie mogę się zgodzić z moim przedmówcą, mam zupełnie inne wrażenie, wszystko terminowo, pensja nienajgorsza w porównaniu do tego co umiem, co do ubrań wystarczyło kierownikowi powiedzieć i zaopatrzeniowiec przywozi, co do kwater w delegacji mam mieszane uczucia, ale nie wymagam zbyt wiele bo jade do pracy i 5- gwiazdek nie wymagam, bo i tak sie praktycznie śpi w takim hotelu. Pensje terminowo do 10 każdego miesiąca + nagodziny. Podejrzewam że przedmówca pomylił zawody, nie nadawał się do pracy i pracodawca nie przedłużył mu umowy.

Waldek

Szukają głupich do pracy w delegacji za najniższą + dieta, której i tak nie wypłacają w terminie. Warunki na kwaterach tragiczne, syf i gnój, pokoje często 4,5 osobowe, brak sprzętu do pracy i ubrań. Nie polecam firma dziad.

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric prowadziła rekrutację na stanowisko Elektromonter. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric - Kielce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 3 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric