Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric

2.3 Dodaj merytoryczną opinię

Opinie o Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric

Luidzi

Zarobki wyglądają tak jak pracujemy, proste i oczywiste, polecam pracę!

Zelp Master

Jakub W szacun

viki

kocham elstar he he

Karakan Nowy wpis

Piszcie tylko dobrze o firmie , źle opinie będą usuwane przez administratora.

Dariusz Nowy wpis
@Karakan

Nie będą o ile nie naruszają regulaminu ;D To co sam możesz napisać o firmie? Co mogłoby się zmienić na lepsze?

Jak przebiega proces rekrutacji w firmie Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric? Na GoWork.pl jest 25 listopada kilka ogłoszeń.

Nikt Nowy wpis
@Pytanie

Biorą jak leci. Każdy się przyda

Luidzi

Zarobki wyglądają tak jak pracujemy, proste i oczywiste, polecam pracę!

Karol

Doświadczenie i umiejętności są ważne w każdej pracy, więc chętnie dowiem się co spowodowało, że masz taka opinię. Napisz więcej o warunkach pracy i wynagrodzenia. Czekam na Twój komentarz.

Mr. Zelp Nowy wpis
@Luidzi

Proste i oczywiste jest , że nie każdy tak samo pracuje i nie każdy ma takie same kompetencje .Każdy też ma inny staż pracy.

Zelp master

Dominik S szacun!

Rozmowa kwalifikacyjna
Firma Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric prowadziła rekrutację na stanowisko Elektromonter. Podziel się swoimi wrażeniami. Daj znać, ile czasu trwała rozmowa kwalifikacyjna oraz z ilu etapów się składała. Co Cię pozytywnie, a co negatywnie zaskoczyło?
Zelp master

Dominik S szacun!

Aleksander

Cześć. Widzę, że jesteś aktywny w tym wątku, dlatego chciałbym dowiedzieć się od Ciebie jednej istotnej rzeczy. Mianowicie ciekawi mnie, czy w firmie Elstar Electric jest możliwość awansować na wyższe stanowisko? Bardzo mnie to ciekawi, więc będzie mi miło, jak odpowiesz. Daj znać, proszę.

Kabelek

Witam wszystkich. Kiedyś tam pracowałem i to ponad 7 lat, powiem tak jeżeli już tam pracujesz to tylko po to aby przetrwać na tym rynku kieleckim . Generalnie zero możliwości rozwoju, kasa byle na przeżycie. Jedynym plusem było to że pozwolili mi się dalej edukować. Pozdrawiam wszystkich a przede wszystkim "pierdołe" kto jest w temacie to wie o co chodzi ????

Kabelek

Zmieniłem miejsce zamieszkania na małopolske .Bez porównania .szkoda mi Kielc bo tam się urodziłem , wykształciłem ale niestety bez dalszych sensownych perspektyw .Natomiast Tobie kolego życze powodzenia !

Jak jest z pakietem medycznym w Elstar Electric Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Artur Bygar? Można dołączyć rodzinę?

Czy często w firmie Elstar Electric Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Artur Bygar zdarza się rekrutacja wewnętrzna?

Karol
Kandydat

Jak jest z wypłatą? Jest na czas w całości? Praca na miejscu 8 h czy tez wyjazdy jak z dietą ? Jak nadgodziny ? Jak Soboty pracujące?

Kabelek

Pytanie , kto tam teraz rządzi ?Stary czy młody B.?

Zelp Master

Jakub W szacun

Renata

@nick to napisz więcej o tych warunkach.

Nick

... to nie tyle opinia co fakty . Wielu wartościowych ludzi przewinęło się przez firmą , z jakiegoś powodu odeszli .Płace i warunki pracy dla nie wymagających.

bolo

... to kiepsko pracujemy.

zielony

jak wyglądają zarobki w firmie ? słyszałem , że młody pracownik po szkole zarabia więcej niż ten doświadczony z wieloletnim stażem.

mistrz ceremoni

Marcinie B. ... szacun

Kamila

Słuszna uwaga. Niewiele jednak - póki co - w tym wątku można przeczytać konkretnych opinii o pracy w Elstar Electric Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Artur Bygar. Czy Ty pracowałeś lub pracujesz w tym miejscu? Jeśli tak, to również zachęcam Cię do zamieszczenia swojej opinii o pracodawcy.

Moglibyście się podzielić się z innymi użytkownikami, swoim doświadczeniem wynikającym ze współpracy z Elstar Electric Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Artur Bygar?

A jak obecnie wygląda praca i warunki zatrudnienia w Elstar Electric Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Artur Bygar? Możecie powiedzieć coś więcej o tym pracodawcy?

Zostaw merytoryczną opinię o Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric - Kielce

Często zadawane pytania

• Jak się pracuje w Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric?

Zobacz opinie na temat firmy Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 5, z czego 2 to opinie pozytywne, a 0 to opinie negatywne. Sprawdź tutaj!

Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Elstar Electric