Elstar Electric Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Artur Bygar

Opinie o Elstar Electric Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Artur Bygar

viki

kocham elstar he he

Miszcz

Dno , obraz skrajnej nędzy i rozpaczy kapusie tylko w czekają aż zrobisz jakiś drobny błąd a tego nie da się uniknąć - nie pchajcie się w to gówno...

Eugeniusz Barnaba Pataszyński-Wielisławski

wchodzą we wszystko wszystkimi na wszelaki sposób, nawet w szkolnictwo , ale wszystkie sposoby na brak metody powodują że pod nogi kładą im się jedynie nie laury lecz kłody

kosztorysant krzysztof

prawdziwy automatyk krzysztof już tam dawno nie pracuje i z tego co wiem to nie tęskni

automatyk kszysztof

jeszcze trocheeee jeszczeeee może pól roku poliże dupe starego i dostane podwyzke, rudej zbrzydło wiec poszła w pizdu ale ja jestem wytrwały!!!!

janusz_panda

5 na 5 i nie mam pytań, kto wie o co chodzi ten jest po dobrej stronie barykady

niedźwiedź_panda

powinni tam jeszcze zatrudnić szatniarkę i garderobianą bo za mało jednak jest stanowisk administracyjno niepotrzebnych....

Monter Elektryk

Prawda jest taka że docenia się tam darmozjadów , którzy umieją się dobrze podlizać a ludzi pracowitych niestety się tam tępi... szkoda zawracać sobie głowy omijajcie szerokim łukiem

żaróweczka

Jak byś wykonał swoje zadania dobrze to by Ci zapłacili . A jak jesteś dziad i na robocie się nie znasz i trzeba po Tobie poprawiać to czego oczekujesz? Ciesz się, że nie dopłaciłeś jeszcze... Nawet Honoru nie miałeś przyjechać i poprawić po sobie to co spie... Taka firma jak Twoja to do wkręcania żarówek się jedynie nadaje...

Co do pierwszego może masz rację ale co do drugiej osoby to się z tobą nie zgodzę gość jest porządku dużo mi pomógł i za to mu dziękuję można na niego zawsze liczyć

a oni jeszcze sie kręcą czy już to padło?

tam jest taki waldemar magdziarz i marcin debilec mozna o nich powiedzec tylko tyle ze to kawał h..... a reszta kupa dziadów

ms

Widać ze pisał to jakiś gamoń co cieszy sie za ma byle jakom robote bo pewnie nie wiele umie, kariery sie nie zrobi w biednej firmie gdzie same głomby nawet sobie nie zawracajcie głowy nie warto , se se se se se se

Janusz_Radziej

Największą zaletą firmy jest sama osoba Szefa, kto pracował wie o co chodzi. O innych nie musze wspominać , jest też kilka wad ale nie na tyle istotnych by o nich mówić. A jad to mogą wyleważ urażone ambicje...sorki nie nadawaliście się :)

Jemeńczyk

Dobre:P, ja tam też nie narzekam.

Blob

Kto powiedział że zarabiam 1200 zł. Skoro tu nie pracujesz oznacza to że nic nie umiesz bo sie nie nadawałeś(usunięte przez administratora)Do której grupy należysz?

Mariusz

Tych co nie znają tej firmy ostrzegam, że nie warto sobie zawracać głowy(usunięte przez administratora)

Łukasz

"pensja nienajgorsza w porównaniu do tego co umiem" ok. Tu przyznajesz, że nie umiesz nic skoro zgodziłeś się pracować za 1200 netto. Dobry elektryk w porządnej firmie dostaje 2500 netto + koszty delegacji i nadgodziny.(usunięte przez administratora)

Waldek

To rozumiem, ze nie umiesz nic i nie masz żadnych ambicji skoro Ci sie tam podoba, hahahaha. Firma w której elektrycy zarabiają 1680 zł a darmozjady w biurze klika która omamiła właściciela -(usunięte przez administratora)

Blob

Niestety nie mogę się zgodzić z moim przedmówcą, mam zupełnie inne wrażenie, wszystko terminowo, pensja nienajgorsza w porównaniu do tego co umiem, co do ubrań wystarczyło kierownikowi powiedzieć i zaopatrzeniowiec przywozi, co do kwater w delegacji mam mieszane uczucia, ale nie wymagam zbyt wiele bo jade do pracy i 5- gwiazdek nie wymagam, bo i tak sie praktycznie śpi w takim hotelu. Pensje terminowo do 10 każdego miesiąca + nagodziny. Podejrzewam że przedmówca pomylił zawody, nie nadawał się do pracy i pracodawca nie przedłużył mu umowy.

Waldek

Szukają głupich do pracy w delegacji za najniższą + dieta, której i tak nie wypłacają w terminie. Warunki na kwaterach tragiczne, syf i gnój, pokoje często 4,5 osobowe, brak sprzętu do pracy i ubrań. Nie polecam firma dziad.

Zostaw opinię o Elstar Electric Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Artur Bygar - Kielce

UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie Elstar Electric Przedsiębiorstwo Elektromontażowe Artur Bygar