Groene Hart Service

Opinie o Groene Hart Service

Ralf

Jeżeli chcesz być kierowca nie opłaca się za mandat płacisz z zarobionych pieniędzy a za prowadzenie kierowca nie dostaje nic lepiej nie gadać że ma się prawo jazdy bo niektórzy już płacili po 500 euro na raty biuro im ściągało

Ralf

Szkoda gadać na temat paro i firmy

Praca paro

Rozmawiałem z Panią S z biura i chce mnie skierować na Paro czy możesz mi coś więcej podpowiedzieć

Majster

Nie polecam tej agencji, najgorsza z jaką miałem okazję współpracować, mieszkania to jakaś pomyłka, w Polsce mój pies ma lepsze warunki, i płacą połowie tego co inne agencje. W biurze to są mili tylko na początku a potem to stajesz się dla nich zwykłym śmieciem bo już cię mają. Wynagrodzenie na Solaris jest tak nie czytelnym że nic z niego się nie dowiesz, i lepiej nie pytać bo wszystko jest ok ????. Definitywnie odradzam nawet mojemu wrogowi.

Mario

Witam,mam w planach wyjechać do pracy przy recyklingu, był może ktos z was tam? Chciałbym tylko parę wskazówek ponieważ to moj pierwszy raz

@Mario

A co byś chciał wiedzieć ? Mogę co nieco podpowiedzieć bo pracuje na segregacji odpadów budowlanych.

Podol
@Sanczo

Co możesz ogl pow warunki i wogl ile wychodzi mies zarobek ile za mieszkanie wychodzi

@Podol

Warunki mieszkaniowe jak i kasa zależna jest od tego na jaką sortownię trafisz. Przykładowo na Paro jak trafisz wypłata tygodniowa mniej więcej bo to zależy czy były nadgodziny to takie 360-380 euro, ale w innej gdzie mam znajomego często mają wolne więc nawet 200 euro nie mają. A za mieszkanie pobierają 90euro, bardzo dużo jak na niektóre warunki

@Mario

witam ja nie polecam tej agencji pracować będziesz w (usunięte przez administratora) mało tego przelorzony zneca się nad ludzimi nie wpłacaj piniedzy i wszczymuja wyplaty

@Sanczo

szkoda ze nie na pisales ze czeba pracować po 12godzin

@voot

Nie napisałem bo na mojej sortowni nie pracuje się 12h.

voot

pracowałem dla tej agencji na sortowni belen nie polecam nikomu tam trafic a i wszystkie sprawy czeba emailem za latwiac i przedewszystki uważajcie na ta suke Pania .k. kto pracowa to się domyśli o kogo chodzi (usunięte przez administratora) i tyle

Mario

Witam chciałbym wyjechać do pracy w kierunku recyklingu polecicie mi jakieś miasto w którym jest najbardziej przyzwoicie ?

Dorota

Groene Hart Service poszukuje pracowników do kilku miejsc. Zerknijcie tutaj: https://www.groenehartservice.nl/pl/oferty-pracy/ Czy któraś z nich Was zainteresowała i zdecydujecie się na rekrutacje? Ciekawi mnie, co sądzicie.

Witam powiem wam coś o paro jako jedyna sortownia w gęś ma największy rygor jeśli ktoś tam trafi to musi nastawić się na to że musi tyrać i nie znam tego pana H. Jedynie z widzenia i słyszenia że jest ostry ja byłem u pana M i spoko koleś na prawdę z nim warto pracować nie widziałem by krzyczał prędzej starał się normalnie dogadać z każdym A sama firma może byś trochę mota ale ważne że pieniądze na czas i mieszkania też w miarę ok więc wystarczy chcieć pracować

Obiektywny

Pracuję w tej firmie już ponad 12 lat i nigdy nie miałem żadnych problemów. Chciałem się odnieść konkretnie do pracy w firmie Paro i sprostować dane podane przez poprzednika, który podawał, że za 60 godzin tygodniowo otrzymywał 280 euro, jest to nieprawdą. Ja przy stawce takiej samej za 54 godziny tygodniowo mam 386,47 euro.

Dziękuję
@Obiektywny

Ja takie pieniądze mam w Polsce za 50 godzin 1200zł. Dlaczego robicie za te psie pieniądze? - sami sobie zaniżacie kasę i bierzecie co się da.....

Obiektywny
@Dziękuję

Każdy pracuje, gdzie chce i to tyle w temacie.

Ktos
@Obiektywny

Dokladnie, kazdy robi co chce. Mi tam dobrze na smeciach. Fajna ekipa i kasa jest okej

@Obiektywny

Jak ty masz po 12 latach pracy 380 euro tygodniowki,to nic,tylko chylic czolo.Ale nie przed toba,tylko twoja glupota.Bo pracujesz za tzw.miske zupy.Zycze powodzenia.Moze jak przepracujesz jeszcze z 10 kolejnych lat,to moze do 400 euro dobijesz

Patryk

Także nie polecam tego biura (usunięte przez administratora)z biura w nieuwegain ciągle opierdzuelają (usunięte przez administratora) ludziom ten taki nie taki i się śmieją praca jest masakryczna no jeden wielki śmietnik na którym masz grzebać się w brudach podpaski pampersy kondony igły żyletki spotkałem też flaki zechle szczury itp na takim czymś naprawdę można czymś się zarazić a zabespieczenie jakie tylko mają to jedne rękawiczki na cały tydzień. Jak porwiesz pracujesz bez ... (usunięte przez administratora)

Kamil

Zdecydowanie nie polecam nikomu tej agencji na hotelach (usunięte przez administratora) po zgłoszeniach tego do biura nikt z tym nic nie robi pokoje bardzo małe i po 3 łóżka trafiłem na pijaka i narkomana praca na sortowni była ciężka kurzyło się strasznie za 10.13 euro na godzinę brutto można całkiem coś innego znalesc i łatwiejsza prace tutaj jest wyzysk z ludzi powinni tam kontrolę wysłać każdy z domków czy żaden z pracowników nigdy nie był przeszkolony BHP a tam naprawdę można się zranić i dostać jakiegoś syfa są szczury flaki zwierzęce ptaki wszystko to co nigdy wam się nie śniło pozdrawiam (usunięte przez administratora) z nieuwegain który nigdy nic nie załatwił a liczył na łapówkę !(usunięte przez administratora) rekrutantka też nieźle kłamie gdy namawia na pracę a co najlepsze Sylwia jest córką też pani koordynator wyżej postawiona czyli jedna wielka szajka (usunięte przez administratora)nie polecam i się nie wybieraj bo szkoda zdrowia !!!

Ktos
@Kamil

Mi byla przedstwiona oferta pracy na smieciach tak jak faktycznie wyglada. Mowili ze smierdzi i ze rozne rzeczy tam sa i sie swiadomie zgodzilem. Mieszkania jak mieszkania, wiadomo ze to sluzbowki ale to ludzie sami robia (usunięte przez administratora) Ja sie tam nigdy nie spotkalem z tym, ze ktos chcial lapowke albo oszukiwal. Robota jak robota ale kontakt z biurem bez zastrzezen. Kazdy robi co chce.

Kolega Bodzia

Zdecydowanie nie polecam , Pan (usunięte przez administratora)siedzi w biurze w Ząbkowicach i wydaje mu się że tylko on daje pracę w Holandii, (usunięte przez administratora) Unikajcie tego Pana.

Mivanbazmeg

Pojechałem z kumplem mieliśmy razem mieszkać, okazało się że w innych miastach mieszkamy. Firma wypłacalna choć nie widziałem za transport. Z samymi Polakami mieszkałem i do jednej firmy. Ale bali się tak o tą robotę może 1 na 12 by cię nie sprzedał za byle co, marne pieniądze za nocki przez tydzień 12 h około 400 euro ale z taśmy rzeczy mnie trzymały

Stanley
@Mivanbazmeg

Coś tam znajdowal

Tyyy
@Mivanbazmeg

Coś tam znajdowal

Stanley

W jakich miejscach kwateruja czy są to hotele czy domy w jakich miejscowościach jaki jest dojazd autem służbowym czy rowerem

paroza

witam mogę powiedzieć tyle GHS ,ok lecz tylko nie paro(usunięte przez administratora) jak lubicie być gnojeni to proszę i trzeba tyrać 12h a ten człowiek nie szanuje ludzi wyzywa i straszy że wylecisz jak tylko się postawisz facet jest nadpobudliwy i na prawdę nie wiem jak dostał taką funkcję dla mnie powinien się leczyć a nie pełnić funkcję furmana . ale jak ktoś chce pracować niech pracuje wiem że 2 zmiana ma nowego furmana i zadowoleni

Parasite buster

Super oferta od Groene .Sortowanie odpadów budowlanych na dwie zmiany. Stawka, którą oferują od stycznia 2019 roku to € 10,38 brutto na godzinę.Ciężka tyra na dwie zmiany za €10 p/h brutto.Hahaha...nic dziwnego ,ze miesiącami szukają.Szukajcie dalej Groene ..wiatru w polu.Ide do konkurencji.

Pablo

Czy ktoś coś może powiedzieć na temat agencji pracy Groene Hart Service? Jak jest z wypłatami i mieszkaniem? Jakie są warunki?

ZIOMUŚ
@Pablo

WYPŁATY NA CZAS ,LECZ TRZEBA SPR .CZASAMI RŻNĄ,NP.KARY.ITP.. PRACOWAŁEM PRZEZ GHS NA WIELU PROJEKTACH PRZEZ OK.4 LATA,WRACASZ Z URLOPU JUŻ INNA LOKACJA-ZWIEDZIŁEM OK 10 HOTELI. PRZESTRZEGAM TYLKO PRZED KOORDYNATORKA P.ANNĄ,JAK ZAJDZIESZ JEJ ZA SKÓRĘ TO OLEWKA TOTALNA...

Orzech

Potrzebuję opinii na temat pracy w sortowni odpadów budowlanych w Holandii. Warto się tam wybrać?

Gwizdek

Robota na paro ok kasa na czas Ale odradzam zmiany na której jest niby brygadzistą (usunięte przez administratora) bo jak mu się nie przchlebisz to nie popracujesz Ale jest też druga zmiana na której zadziała cheniu starszy gościu ale jest ok nie dzwoni do biura z bzdurą tak jak (usunięte przez administratora)

Anonymouse

Nie polecam wszystkim tego biura (usunięte przez administratora) patologia ćpanie na hotelu w Soesterberg to codzienność biuro ma to w D...ie co się tam dzieje kontrola była tam od mojego pobytu 2 razy i to jeszcze na dodatek jak 5 osób nie poszło do pracy mieszkałem tam pół roku i każdemu odradzam te biuro co do pracy to by się utrzymać na stanowisku to nowego podpier.... choćby o to że poszedł do toalety

Zostaw merytoryczną opinię o Groene Hart Service - Nieuwegein

• Jak się pracuje w Groene Hart Service?

Zobacz opinie na temat firmy Groene Hart Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Groene Hart Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 23 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Groene Hart Service?

Kandydaci do pracy w Groene Hart Service napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Groene Hart Service