Opinie o Centrum Dystrybucji HEMA w Utrecht

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Centrum Dystrybucji HEMA. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Centrum Dystrybucji HEMA o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Centrum Dystrybucji HEMA w Utrecht

@polka Nowy wpis

Czy to prawda że firma może odwołać urlop bo jest za mało ludzi do pracy?

Czy rozmowa rekrutacyjna w Centrum Dystrybucji HEMA odbywa się również w języku angielskim?

Czy pracodawca Centrum Dystrybucji HEMA motywuje w jakiś sposób swoich pracowników?

Początkujący

Brak motywacji a wręcz system pracy tak z organizowany żeby bez większego angażowania się agencji w szkolenia itp. wyzyskać ile się da w jak najmniejszej ilości godzin przepracowanych. Odradzam tym którzy chcieli by zarobić i odłożyc- starczy tylko na życie tutaj na miejscu

Wanda Nowy wpis
@Początkujący

Naprawdę aż tak źle z tymi zarobkami? Bo chyba gdyby jak było to nikogo by już u siebie nie mieli?

1234 Nowy wpis
@Wanda

Dlatego taka rotacja ludzi ogromna .,-Wando

Tina

Hej, czy ktoś się wybiera do pracy w najbliższych tygodniach? Planuję wyjazd, ale nie chcę jechać sama, więc może jakaś koleżanka się znajdzie która też by chciała wyjechać? Najlepiej ktoś z Krakowa. Proszę o kontakt poprzez gmail: (usunięte przez administratora)

Brałeś udział w rekrutacji na [stanowisko] w firmie Centrum Dystrybucji HEMA? Podziel się swoimi wrażeniami! Jak długo czekałeś na odpowiedź rekrutera po wysłaniu CV? Z ilu etapów składał się proces rekrutacyjny?
Magda

Jak wyglądają godziny i dni pracy? Czy zawsze dostaje się soboty?

Zzzzz
@Magda

Zalezy przez jaka agencje. Randstad ma obowiazkowe soboty. Flex nie

Magda
@Zzzzz

Ile jest godzin w tygodniu? Wypuszczają wcześniej?

Zzzzzz
@Magda

Zalezy ktora masz zmiane. Z 1 pracujesz do 15 albo 16 30 i tez odsylaja do domu a na 2 porazka totalna. Odsylaja po 4-6h do domu. 25-30h tygodniowo z sobota za 2 zmiany mi wyszlo :/

Jak się pracuje z ludźmi z Centrum Dystrybucji HEMA?

Bade st

Jest świetnie jak robisz dla HEMY. Agencje to komplikacje... Miejsce pracy jest bardzo dobre samo w sobie. Jest restauracja i serio warto spróbować. Polecam!

Zawiedziona

Praca fajna. Luzna atmosfera nikt cie nie pogania. Minus taki ze malo godzin w obecnym czasie

Czy w obrębie jednego działu w Centrum Dystrybucji HEMA są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

WoW

Jeśli znasz język i wykazujesz chęci do pracy to jak najbardziej

default

Jak znasz holenderski i dobrze pracujesz to pewnie przyjmą Cie na stałe, ale jeśli chodzi o bycie liderem to z tego co zauważyłem to liderzy (przynajmniej na moim dziale) to jeden wielki klan. Każdy ma tam jakieś koneksje.

Slashion

Witam wszystkich , chciałbym się dowiedzieć czegoś więcej o pracy Hema Utrecht , oraz orientacyjne zarobki miesięczne . Byłbym wdzięczny za każdą informację .pozdrawiam

default
@Slashion

Przepracowałem tam dwa lata na zbieraniu zamówień, ale jest tam dużo więcej działów i zależy gdzie trafisz, więc raczej nie można ugólniać.. Jedni mają lepiej inni gorzej. Więcej-mniej godzin, cięższa praca itd. Tam gdzie ja pracowałem (DPS -dynamic picking system) i większość raczej trafia to zarobki 1500-1800€, fajny klimat, praca lekka - lekkie rzeczy, ale dużo chodzenia. Plus jest taki, że często system się tam blokuje, robi się korek i wtedy się czeka - czasami 5 minut, czasami godzinę. Wtedy szef pozwala przysiąść. Ogółem z tego co zauważyłem to jak ktoś jest mało lotny to może sobie nie poradzić. Szczególnie na początku jesteś pilnowany i jak zrobisz za dużo błędów to wylecisz.

Kacper

@iwona a gdzieś są takie oferty jak jest wirus ?

Iwona

Hej chciałam zapytać jak wygląda praca Hema Ultrecht, order picker, jak warunki i zakwaterowanie, godziny, warto jechać??

Byłypracownikhema

Powiem tak. Praca na order picker dla mnie jak ta lala. Interesuje cie tylko to a jak już faktycznie nie ma zamówień to zbierasz kartony. Generalnie rzecz biorąc zrezygnowałem z innej przyczyny. Brak godzin. Jakie oni cyrki odstawiali dla mnie żeby były te godziny że no dla mnie osobiście śmiechu warte. Ogólnie ludzie Holendrzy spoko ale wózkowi dokładający towar i Polacy order picker (usunięte przez administratora) Wpychanie się w alejki , lokacje , nie przepuszczanie. Agencja stowaroij ogólnie tam przeważa i z tej agencji jest najwiecej osób. Ta agencja pomimo tego ze my nie mieliśmy normalnie godzin i pracowaliśmy po 5,6 to agencja zatrudniła 40 nowych osób. Jak to usłyszałem to serio zacząłem się śmiać. Nie wiem czemu miałem takie odczucie ze ludzie z tej agencji są najważniejsi i to takie towarzystwo wzajemnej adoracji aczkolwiek nie mówię o każdym. Ale polaczki tam to hamstwo. Nie wiem jak tam jest teraz z godzinami bo zmieniło się prawo ze musisz mieć godziny , ale no nie uśmiechało mi się pracowac po 5, 6 godzin dziennie.

Lioi

Hey. Jakie opinie macie na temat tej pracy, zarobki zakwaterowanie? Warto jechać? Jakie podejście ludzi? Na hotelu dużo cpakow?

@Lioi

Pracowałem w małej Hemie w Ultrecht. Praca lekka i łatwa czy to jako orderpicker czy na uglypack albo inpack. Bardzo pomocne i miłe dziewczyny na desku Agnieszka i Paulina. Angielski się przydaje bo jest tam jeden Turek który wyrzuca ludzi którzy nie oagrarniają ani pracy ani języka. Pracowałem 2 miesiące przed świętami i tak na tydzień wychodzi średnio 320 euro. To tak lkko przywiozłem 11000zł (ale to zależy jak kto oszczędza :) ) Zakwaterowanie 4 osobowe mieszkania w Almere Randstad 20 (trochę ćpunów ale niegroźni). Darmowe dwie pralki i 2 suszarki ( prawie zawsze wolne). Parking przed hotelem, sklepy (Action, Aldi 400m). Są jeszcze Lelystad (nie wiem jakie warunki mieszkoaniowe) i w Zeewolde (domki z polskim marketem Mieszko) z tego co znajomi mówili to normalne warunki, dwuosobowe pokoje, wspólna łazienka, kuchnia i salon. Niestety kilka km do sklepów holenderskich ale duży parking na ośrodku.

@Lioi

A co do ludzi. Mimo wielu narodowości pracują tam bardzo inteligentni i pozytywni ludzie. Polacy, Rumuni, Włosi, Hiszpanie, Tajki itd. Z każdym można się dogadać i uprzejmością można sobie zdobyć przychylność innych pracowników. W końcu to nie wyścig szczurów i każdy z nas jest tylko pracownikiem fizycznym. A co do zarobków to 320 euro tygodniowo oczywiście netto :) Najniższą wypłatę miałem 240 euro ale to było jeden jedyny raz. A tak to od 280-360 euro.

Joanna

@anonymous, rozumiem, że zaangażowani pracownicy mogą liczyć na dobre warunki? Czy poza podstawą przyznawane są także premie? Napisz proszę, czy znajomość języka jest wymagana przez pracodawcę.

@Joanna

Czy zaangażowany pracownik czy nie u nich na nic nie można liczyć !!! Wsumie liczyc na cos zawsze możesz heh NA SIEBIE. Norma ogromna nie zebym twierdziła że nie wykonalna bo owszem pobiega sie troche i norma jest. Ale jak nie ma to odrazu strasza rozmowa z szefem firmy. KPINA. Ogólnie jest wiele lepszych prac niż ta. Przez kilka ładnych lat nie miałam takich cyrków z żadną agencją i pracą w Holandi jak z tą tutaj. Jeszcze raz nie polecam! NIE ZA TE PIENIĄDZE I NERWY. NIE NIE NIE ...

@Joanna

Angilski wymagany choć spotkałam kilka osób które nie znały ang. (kali mówic kali czytać )czyli moze nie jest obowiązkowy. Premie??? Marzenie. Nie ma czegoś takiego. są jak wszędzie % za zmiany wieczorne i nocne (nocnych zmian nie ma).

Dd

To idź w pole pracować.

Black
@Klaudyna26

Witam. Ktoś mógłby powiedzieć w jaki sposób zbiera się zamienia w Hema? Skanerem, wózkiem czy jak?

@Black

Masz skaner na ręce, jeździsz wózkiem z 16 kartonami bądź totami (plastikowa niebieska skrzynka) , skanujesz produkt i wkładasz w odpowiedni karton lub skrzynkę. Praca naprawdę super, Normy są śmiesznie niskie. Ja tam znalazłem czas na normę, WC i rozmowy i bez problemu miałem 2 lub 3 miejsce na liście którą od czasu do czasu wywieszali. Polecam małą HEMĘ bo w dużej ponoć sami poganiacze (usunięte przez administratora) W małej Hemie dwie super pomocne i uprzejme dziewczyny na desku Agnieszka i Paulina

klaudyna

polecam prace na magazynie w hemie

Marek Nawara

pracowałem na hemie ponad dwa lata ,jest to dla mnie najlepsza firma na kturej miałem przyjemnosc pracowc w Holandi ,a jestem tu od 1987 roku .Normy holenderskie ,ciekawa praca ,atmosfera jescze lepsza ,przynajmniej jak ja pracowałem,oczywiscie mowie o małej hemie .

@Marek Nawara

@Marek Nawara Dlaczego więc pozegnałeś się z HEMA? Wynagrodzenie nie spełniało Twoich oczekiwań?

Barnaba

Firma się rozwija to i praca będzie. Taki spokój to efekt zadowolonych pracowników?

Macie jakiś powód, że od dawna nikt nie zaglądał na to forum?

Klaudyna26

Z doświadczenia NIE POLECAM. Problemy z godzinami tzn. ich brak , może teraz przed świetami jako takie są ale co z tego że pracujesz skoro NIE WYPŁACAJĄ PIENIĘDZY tylko marne grosze i trzeba się prosić o uzupełnienie godzin i prawidłowe wypłaty. W HEMIE Twierdzą ze to wina RANDSTADU a w randstad ze wina hemy i jeszcze pytają gdzie jest problem. NIE POLECAM !!!

@Klaudyna26

Rozumiem, że zdarza się tak, że wszystkie zadania zostają wykonane, czy pracodawca nie przydziela wtedy innych obowiązków? Wspominasz o problemach z płatnościami, czy próbowałaś to wyjaśnić? Może jest to jednorazowa sytuacja, niezależna od pracodawcy.

Rafał

Praca: Solidna i odpowiedzialna. Atmosfera i ludzie tam pracujący są bardzo życzliwi i uprzejmi. Atmosferę pracy oceniam na bardzo dobrą. Najbardziej podobało mi się w Centrum Dystrybucji HEMA: System pracy i solidność firmy.

Utrecht !
@Rafał

haha ile zaplacili tym lizusom za wystawianie tych smiesznych opini ... po 1 hema to ogolnie porazka wyzysk ludzi nie szanowanie nowych ludzi... po 2,3 i 10 randstad jak kazda agencja "lubi" przyjmowac nowych ludzi (najlepiej na wiekowce i bez sofi) i robi to co inne agencje daje wolne "stalym" pracownikom a w tym czasie mozna dostrzec sporo nowych...osób... Hema to taka sobie firma...zapier...dzielasz mozesz zostac ...nie masz normy raczej...papa

@Utrecht !

No chyba logiczne że jak nie wyrabiasz się ze swoją pracą nagminnie to każdy pracodawca ci podziękuje a co do godzin gdybyś nie zgłaszał zikow po wyplacie i w każdą sobotę to pewnie miałbyś godziny. Pozdrawiam

DAREK
@anonymous

Czyli godziny są mówisz ?

Hema i Ranstad. Połączenie na robienie z ludzi idiotów... Zaoferowali wam pracę w hemie?? Narobiliście sobie ochoty widząc wysokie dodatki?? 130% po 18, 150 % po godz 00:00 :D Może was też zapomnieli poinformować, że będziecie pracować 7.00- 16.30 - czyli w godzinach gdzie nie dostaniecie zadnych dodatków, czyli za stawkę oczywiście od 23 lat całe 9.37 ! Oczywiście druga zmiana też jest 3- godzinna idziecie na 16.30 a o 19.30 do domu, oplacalne :) Soboty oczywiście macie pracujące też bez dodatków. Dodatki są od godz 14 ale wtedy już wszyscy są w domach. Generalnie o godziny też trzeba błagać, ranstad zatrudnia maxymalną liczbę osob jaką pomieści na super lokacjach dla hemy- czyli bungalach, starych zaniedbanych, gdzie będziecie mieszkali w 6 osób i dwuosobowy pokoj bedzie mial 4 metry kwadratowe które będzie zajmowalo łóżko. Nie liczcie nawet na rozpakowanie ubran z walizek bo nie ma gdzie. Ludzi na domkach zawsze komplet. To się oplaca agencji ponieważ Ranstad ma taką zasade że im mniej godz pracujesz tym wieksza stawkę za mieszkanie placisz i to z kwoty netto :) W umowie musisz =mieć 120 h w ciagu 4 tyg o które tez musisz prosic. Ile zarobisz ? prosty rachunek 30 h x 9.37 = 281 euro - podatek okolo 40 euro - mieszkanie 83 euro i ubezpieczenie 20 euro = 138 euro na rękę dla Ciebie za wyproszone godziny ! A i jak jestes kierowca oplacasz podatek drogowy od auta ktore dostajesz 13 euro tyg co najmniej, nie musze chyba dodawac ze meandaty itd sam. Jeżeli jeszcze cos Ci odciagna to po prostu nie oddadza i kazdy Ci powie ze on sie tym nie zajmuje :) Pójście na prywatne tutaj tez sie nie oplaca bo i tak wiecej godz nie dostaniesz a za 240 euro tyg Ci sie nie oplaca tu siedziec :) A co do samej pracy w hemie, bedziesz zapieprzal jak glupi na dps norma 650 rzeczy na godzine do wrzucenia. beda Cie mieć za (usunięte przez administratora) Polskie kordynatorki to szmaty które tylko chca Cie (usunięte przez administratora) za glupote, nawet za sprawdzenie godziny na telefonie. Nie poznalem nikogo normalnego. Pracowalem tam miesiac, nie polecam !

@Marcin

Pamiętam Cię. Nie chciało ci się pracować, cały czas grzebałeś w telefonie, nie potrafiles dogadać się w żadnym języku a robiłeś z siebie najwiekszego prezesa. Dobrze że cie zwolnili po miesiącu

Zostaw merytoryczną opinię o Centrum Dystrybucji HEMA - Utrecht

• Jak się pracuje w Centrum Dystrybucji HEMA?

Zobacz opinie na temat firmy Centrum Dystrybucji HEMA tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Centrum Dystrybucji HEMA