Groene Hart Service

Opinie o Groene Hart Service

Baran

Witam, chciałbym się wybrać do pracy do Holandii na sortownie odpadów i chciałbym się dopytać jak to teraz wygląda, jak wyglądają zarobki, jak traktują pracowników. Proszę o opinie osoby które tam pracują.

Madej

Hejka podzielę się z wami moją opinią na temat pracy przy sortowaniu odpadòw budowlanych przy taśmie praca fajna tempo jest ok trochę się kurzy około 10 godzin dziennie sortowanie drzewa,plastiku,kabli i gruzu do wyznaczonych pojemnikòw ja pracowałem w Amsterdamie fajnie było polecam i pozdrawiam całą załogę

g3j
@Madej

jak zarobki (usunięte przez administratora)

Agnieszka
@Madej

Skoro kurzy to może macie jakieś dodatki za pracę w trudnych warunkach? Przecież to może jakąś alergię chyba spowodować czy coś?

Nie polecam Sortowni RENEWI W NIEUWEGEIN Rysiek tam jest szefem kogo chce to wywali jeden wielki konfident podpieprA do biura W wszystkim co się dzieje w domu na swoich kolegów co z nimi mieszka psioczy fałszywy człowiek praca ciężka pełno szczurów flaków i strzykawek ludzie codziennie nowi bo nie dają rady z tempem taśmy jest nastawiona na maxa szefostwowo się z tego śmieje bo widzą jak Polaczki nie dają sobie rady i robią zdjęcia haha jeden wielki SYFF a biuro szkoda pisać. Nie jedzcie ludzie szKoda nerwow

Dorota
@Tomek

A czy ktoś zgłaszał sytuację, w której ludzie pełniący swoje obowiązki na taśmie nie nadarzają z jej tempem? Nie do końca rozumiem twój komentarz, w którym to pracodawcy mieliby się śmiać ze swoich pracowników, którzy nie nadążają z wypełnianiem swoich obowiązków. To przede wszystkim ogromne starty dla firmy.

Siwy
@Tomek

Masz rację tam jest (usunięte przez administratora)pracy

Szymon
@Dorota

To znaczy nie pracowałaś za granicą koleżanko o ile w ogóle wiesz co to praca.

Witam jak wygląda kwatera i praca w untrach i jak z pieniędzmi ?!

Jaki jest okres rozliczeniowy w Groene Hart Service? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Niek

Za pierwszy Tydzień pracy w następnym tygodniu w czwartek i piątek

Ilona
@Niek

Dzięki wielkie za informacje! Ja także miałam później o to dopytywać :). Chętnie dowiedziałabym się też czegoś więcej, jeśli chodzi o system wynagradzania pracowników w firmie Groene. Czy Wasza pensja składa się z samej podstawy, czy można liczyć także i na jakieś dodatki, premie, itp.?

Mily

Witam nie polecam potrafia z dnia na dzien czlowieka wywalić z pracy bez konkretnego powodu poprostu mamy sygnaly że to i tamto i tyle dziękujemy za w wspulprace i do niedzieli ma pana nie byc a informacja o zwolnieniu w piatek nawet ciezko sobie cos innego ogarnac bo wiekszosc biur jest w weekend zamknieta (usunięte przez administratora)

Pracowilnik Renewi
@Mily

Jak to dobrze znam,tylko z innej agencji tak zrobili że w piątek wieczorem telefon że wypad a przez weekend nic nie znajdzie i trzeba do Polski

Bonus
@Mily

To są ludzie którzy nie mają cie za człowieka tylko za jakiegoś smiecia ,szmatek itp

Albert
@Bonus

Wiem bylem tam szkoda komentować,,dno

@Bonus

Nie polecam pracy w tej firmie nikomu groNe ponieważ na paro.sortownia furmanem jest Henik konfident który ludzi nie szanuje i dzwoni do biorą żeby się podlizać. żeby mu tylko umowę przedłożAli .bo gdzie indziej by miejsca nie znalazł bo tyle ludziom zaszkodził juz dawno powinno bioro go zwolnić(usunięte przez administratora)

Sylwuśka26

Witam czy jest jakaś dziewczyna która się wybiera przez tą Agencje Pracy i nie ma z kim jechać i byłabym chętna jechać ze mną jak jedzie zarobić i do pracy jak ja czekam na wiadomość meila: polcia.bart@op.pl

NIK.
@Sylwuśka26

to jedz sama.

Czy rozmowa kwalifikacyjna odbywa się w siedzibie firmy Groene Hart Service?

Telefonicznie , papiery później są wysyłane poprzez aplikację GHS

Ponad rok pracy

Witam nie mam zastrzeżeń co do firmy, wypłacana na czas, koordynatorzy w pożądku. Ale jeśli komuś polecą sortowanie w Amsterdamie na paro nie idźcie tam jest istna tura 12h 2 przerwy po 30min,(usunięte przez administratora)

GANGSTER
@Ponad rok pracy

ile zarobiles ziomie przez rok

Ponad rok pracy
@GANGSTER

Siema na tydzień 280euro 12h dziennie bez niedzieli. Nie idź na paro tam istna tura i Heniek formą nie szanuje ludzi dużo się zmienia osob

Rodak
@Ponad rok pracy

Jak tak czytam was biednych rodaków to bym chętnie tego Henia parówe roztrzaskał i odlał się na pysk. Pozdrawiam

Robert Art

Witam wszystkich Wybiera się ktoś do pracy przez tą agencję w najbliższym czasie? Jeżeli tak to zostaw maila może pojedziemy razem

Rafi
@Robert Art

Ja się wybieram, nie wiem czy kolega już tam jest. Jeśli tak to mógłbyś mi dać znać jak to wygląda pod względem zakwaterowania i placy Pozdro

Org
@Rafi

Siemka, pracujesz przez ta agencje? Jak wrażenia? Pracujesz moze na sortowni odpadów?

@Org

Wszystko zależy na jaką sortownię trafisz

@Org

Pracowałem przez GHS w Semler-Renewi w Holandii praca typowo fizyczna robisz od 8 do 17 chyba że są nad godziny normalnej pracy jest 4 -5 godz resztę godzin lekka praca np ;rozpakować z kartonów produkty do utylizacji -zasnąć można, sprzontanie hali, rożne pracę aby nie stać, co jakiś czas Rozładunek naczepa z koszami po 14 godz zjeżdżają Auta Tir do rozładunku tu się zaczyna normalna praca do 17-18 stej , duży plus i szacun dla pracujących tam ludzi są naprawdę ok pomogą, wytłumaczą po prostu jest zgranie chyba że naprawdę nic do ciebie nie dociera przez dłuszszy 2-3tydź czas i robisz po swojemu no to wtedy jazda na maksa po tobie nikt nie będzie na ciebie robił zarobki 320-370bywają ale żadko do400 na rękę po odliczanie :podatku, domu warunki spoko staraj się dostać tam na sortowniach budowlanych mają gorzej wiem co pisze znam ludzi że sortowni dla mnie żeby pare godzin więcej bym został

Ilona
@Adam

Dzięki wielkie za tak konkretne informacje, bo tak się składa, że ja również miałam tu o to dopytywać. Bardzo mi pomogłeś. A co z umowami w Groene Hart Service? Na jakich zasadach zatrudnia ta firma?

Bonus

Najgorsza agencja w Polsce

W jaki sposób rozwiązany jest problem nadgodzin w firmie Groene Hart Service? Są one dodatkowo płatne czy może jest możliwość odbioru godzin?

Sanczo

Nadgodziny nie są dodatkowo płatne, traktowane są jako zwykle godziny pracy.

Nadgodziny sa normalnie placone tak jak nalezy. Sobota 150 niedziela 200 w tygodniu 130 powodzenia

-zenada-

Renewi Amsterdam. Uwaga dwoch typow R. oraz J. Wszystkich przestrzegam kto chce tam pracować. Straszne chamy. Zwykły człowiek jest dla nich nikim. Wszystko tłumaczą krzykiem. Mam nadzieję, że trafi kosa na kamień. Ludzie w więzieniu są lepiej traktowani.

Benek

(usunięte przez administratora) tak bo nie jesteście nauczeni pracy ja już 4 lata pracuje na Paro i też jestem operatorem i razem z Henkiem pracuje od dawna a ludzie piszą (usunięte przez administratora) bo takie pajace przyjeżdżają że sam się wkurzam więc jak komuś nie pasuje niech siedzi się w domu .

Abi
@Benek

No jebac po 12 godz na 24 przez 4 lata gratulacje dla Pana życzę radości z czerpania życia no i oczywiście zdrowia pozdrawiam jest Pan wielki ale pajac

@Abi

Ale proszę mieć na uwadze, że pracują też na sortowniach kobiety i dają radę bez problemu :)

kolo
@Benek

sam jesteś juz na Paro długo .NIE OSZUKUJ LUDZI .ROBIŁEM U WAS TROCHĘ I SIĘ POZNALIŚMY I Z BIURA RZUCAJĄ CHŁOPAKAMI JAK CHCĄ BO NIE PASUJE UŚMIECH TO GO CYK GDZIE INDZIEJ ...I KAŻDY KTO ROBIŁ CHOĆ MIESIĄC MA SWOJE WYROBIONE ZDANIE NA MIESZKANIE NA LUDZI .BIORA WSZYSTKICH KAŻDEGO KTO CHE ROBIĆ W NL.TO WEZMA --. NA KAŻDYM MIEJSCU TRZEBA PRACOWAĆ TYLKO Z KIM JAK I GDZIE ZOSTAWIA TO DUŻO DO ŻYCZENIA..A JADĄC DO HOLANDII NA SORTOWNIE TRZEBA SIE LICZYĆ ŻE NIE BĘDZIE TO PRACA Z TULIPANAMI W PACHNĄCEJ ATMOSFERZE.A CO DO WARUNKÓW TO LUDZIE TAM PRACUJĄCY SAMI SĄ SOBIE WINNI DOPUSZCZAJĄC SIĘ ZANIEDBAŃ ROBIĄCY Z DOMÓW CHLEW JAK UŚWIŃ KROWY W OBORZE LEPIEJ ZYJA ,,WIEKSZOSC NIE UMIE GARCZKA UMYĆ PO SOBIE A POTEM KOMENTUJA ŻE (usunięte przez administratora) ..TO NIECH POSPRZĄTAJA A NIE W COFFE SHOPI-E ŻYCIE UKŁADAJA.....PRACA OK.MONETA CO TYDZIEN .JEST.TYLKO TRZEBA DOBŻE TRAFIĆ POZDRAWIAM CHŁOPAKÓW Z G.H.S.

Rajmund
@Benek

Żal ???????????????? ja z henkiem zamkiem i frankiem pracujemy po 12godzin za psi (usunięte przez administratora) i mamy na wino przez 4lata xD zero ambicji i poszanowania samego siebie co za marne połączyli z was

Beny

Czy ktoś z was pracuje jako kierowca c/ce na sortowni odpadów w son? Bo właśnie zobaczyłem ogłoszenie i myślę o tym.

Hamilton

Żadna firma nie zwalnia bez powodu. A poza tym firma z opinią dobrego pracodawcy działa w zgodzie z prawem pracy.

Zbyszek.

jak czytam tutaj niektórych wypowiedzi to mnie śmiech ogarnia, pewnie te negatywne wypowiedzi to są tych nierobów i tych wiecznych imprezowiczów, myślą że pojadą do Holandii to nie będą pracować a tylko weekendy imprezować. ja tam dobrze wspominam Groene Hart Service z biurem miałem bardzo dobry kontakt i nie miałem z nimi żadnego problemu, sprawy które zgłaszałem były w szybkim tempie załatwiane przez biuro. Gdybym nie musiał zjechać do Polski w sprawach rodzinnych to bym nadal pracował przez te biuro.

Firma z dobrymi opiniami więc spokojnie można liczyć, że będzie się dobrze pracowało o ile są chęci do pracy.

Robert Art

Jak jest z awansem w Groene Hart Service?

Sanczo

Proszę nie liczyć na awanse :)

Zostaw merytoryczną opinię o Groene Hart Service - Nieuwegein

• Jak się pracuje w Groene Hart Service?

Zobacz opinie na temat firmy Groene Hart Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Groene Hart Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 23 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Groene Hart Service?

Kandydaci do pracy w Groene Hart Service napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Groene Hart Service