Groene Hart Service

Opinie o Groene Hart Service

Krzysiek

Spoko agencja, nie oszukują i płacą na czas. Wszystko jasno tłumaczą. Mnie nie podobała się praca przy odpadach budowlanych to przenieśli mnie na zieleń. Było ok, to ściągnąłem do pracy też szwagra.

Sylwia

Pani Jadwigo jaka pracę pani wykonuje w sensie przy czy jest praca?

Wiktoria
@Sylwia

Czy jest praca? Ty szukasz pracy czy jak? Nie bardzo rozumiem Twój wpis. Jak możesz, wyjaśnij

Fly

Witam , czy ktoś pracował może przy konserwacji rusztowań budowlanych? Każdy opisuje sortownie. Czy ktoś może coś powiedzieć o innych pracach?Czy jest szansa trafić na pokój jednoosobowy.Chcialbym wyjechać na półtora roku co polecacie?

Darek

Czy jest ktoś tu kto może się wypowiedzieć na temat tej pracy -Konserwacja rusztowań budowlanych w mieście Gouda? Jakie wypłaty za 40h? Jakie kwatery ? Dziękuję za pomoc :)

Darek
@Darek

Mała pomyłka nie Gouda! Tylko Alphen aan den Rijn

Sylwia

Czy są oferty bez znajomości języka?z zakwaterowaniem?

@Sylwia

Dzień dobry Pani Sylwio, Posiadamy zarówno oferty pracy z, jak i bez znajomości języka obcego. Większość naszych ofert jest z zakwaterowaniem. Zapraszam do kliknięcia tutaj: https://www.groenehartservice.nl/pl/oferty-pracy, aby przejrzeć wszystkie ogłoszenia. Gdyby pojawiły się jakieś pytania, prosimy o kontakt! Team Groene Hart Service

Aktualność
Blog Groene Hart Service

Czy wiesz, że Groene Hart Service prowadzi również bloga z praktycznymi poradami na temat życia w Holandii? Ponadto znajdziesz tam również nowości z samego biura, a także ciekawostki o kulturze.

Regularnie dodajemy nowe wpisy, które cieszą się dużym zainteresowaniem naszych odbiorców! Uważasz, że powinniśmy opisać jakiś temat? Daj nam o tym znać, a my chętnie przygotujemy i opiszemy te treści.

Kliknij tutaj, aby zacząć czytać nasz blog!

Aktualność
Groene Hart Service – biuro pracy od serca!
Zastanawiasz się nad wyjazdem do pracy w Holandii? W Groene Hart Service możemy Ci w tym pomóc! Oferujemy pracę w różnych sektorach takich jak recykling, zieleń miejska, metalurgia, budownictwo, logistyka, produkcja i więcej. Kim tak naprawdę jest GHS i co sobą reprezentujemy? Czytaj dalej, aby dowiedzieć się więcej!

Groene Hart Service istnieje od ponad 25 lat. Zaczęło się od jednej osoby, w tym momencie GHS jest organizacją działającą z pięcioma holenderskimi oddziałami oraz polskim oddziałem rekrutacyjnym. Pierwsze biuro GHS powstało w roku 1997 w miejscowości Gouda, która mieści się w holenderskim rejonie Groene Hart. Stąd również pochodzi nazwa firmy – Groene Hart Service. Wtedy nie wiedzieliśmy jeszcze, że po latach będziemy działać na terenie całego kraju, a teraz nazwa ta nabrała zupełnie innego znaczenia. Nasze polskie biuro rekrutacyjne powstało w 2004 roku, ponieważ pojawiało się coraz więcej i więcej pracy w sektorze recyklingu. Poza biurem w Reeuwijku kontynuowaliśmy swój rozwój i tak powstały po kolei oddziały w Nieuwegein, Apeldoornie, Amsterdamie oraz ostatni, otwarty w 2020 roku, Rosmalen.

Groene Hart Service: Pośrednik pracy z sercem dla ludzi. Słowo „hart” w języku niderlandzkim oznacza „serce”. Jest to w naszej nazwie i DNA naszej firmy. Idziemy o krok dalej dla naszych klientów i pracowników, myślimy razem i jesteśmy gotowi, gdy nas potrzebujesz – krótko mówiąc – wprowadzamy w życie nasze DNA. Chętnie opowiemy Ci o nas więcej!

Nazwa biura pochodzi naturalnie z języka niderlandzkiego, ale ma również swoje głębsze znaczenie.

G od groei (wzrost)
Zależy nam na tym, żeby nasi pracownicy cały czas mogli się rozwijać. Zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. Regularnie wszystkich motywujemy, dając szanse na nowe stanowiska oraz możliwości wzrostu.

H od hart (serce)
Motywacją naszej organizacji i przełożonych jest serce dla ludzi. Praca z innymi i pomaganie w dalszym rozwoju daje nam energię. Jeżeli ktoś bez konkretnych kompetencji zrobi dzięki nam kurs na wózek widłowy i dostanie stałą pracę, to po to tu jesteśmy!

S od samen (razem)
Pomimo że nasza organizacja szybko się rozwija i powstaje coraz więcej oddziałów na terenie Holandii, wykonujemy pracę razem, jako jedna grupa. Zależy nam na wzajemnej pomocy, rozwiązywaniu problemów i wykonywaniu usług jak najlepiej możliwie zarówno względem pracowników, jak i klientów.

Chciałbyś uzyskać więcej informacji na temat ofert pracy, które możemy Ci zaoferować w Groene Hart Service? Sprawdź wszystkie oferty pracy i aplikuj bezpośrednio lub skontaktuj się z nami, a my udzielimy Ci informacji!

Wiesz, jak wygląda wynagrodzenie początkowe, które oferuje Groene Hart Service dla potencjalnych kandydatów? Na GoWork.pl pojawiło się ogłoszenie na stanowisko Pracownik Fizyczny.

Dzień dobry, Wynagrodzenie początkowe zależy od oferty pracy, doświadczenia oraz umiejętności. Posiadamy różne wakaty, z czego większość jest w różnych sektorach. W każdym ogłoszeniu o pracę dodajemy również stawkę początkową, zapraszam więc do zapoznania się z ofertami, które Pana/Panią interesują! :) W razie pytań odnośnie do wyjazdu do pracy jesteśmy dostępni pod info@ghspraca.nl. Team Groene Hart Service

Jadwiga

pracuję od nie dawna w tej agencji, ale jestem bardzo zadowolna pod każdym względem.

@Jadwiga

Pani Jadwigo, dziękujemy za dodanie opinii i cieszymy się, że jest Pani zadowolona! Team Groene Hart Service

Weronika

Byliśmy z chłopakiem w ghs przez 5 miesięcy. Oboje pracowaliśmy na sortowni praca nie jest lekka ale było dużo godzin więc mogliśmy sobie odłożyc. Wypłaty co czwartek a jezeli jak byl raz problem to w kolejnym tygodniu zrobili poprawke i dodatkowa wyplate. Dostalismy tez samochod i zabieralismy ze soba kilka osob z mieszkania. Mielismy szeregowiec na 6 osob i niedługo wybieramy się znowu do Holandii więc też do ghs jak będą miejsca.

Pracowalem wczesniej w ghs jako operator cnc przez okolo rok wyplaty byly na czas bez bledow jak chcialem robic nadgodziny to moglem. W miedzyczasie dostalem pokoj w mieszkaniu na 4 osoby wszyscy zgrani sami sprzatalismy. Polecam to biuro

Goniek

Dobre biuro bez krecenia nie oszukuja na wypłatach.praca nie jest lekka ale da sie wytrzymac pracuje na sortowni i jest kurz to prawda ale nie jest az tak zle co niektorzy tu pisza

Zielinksi

Kontakt z biurem jest ok nie ma wiekszych problemow mieszkania nie sa najlepsze ludzie robia (usunięte przez administratora) ale sa tez fajne mieszkania na kilka osob do pracy jezdze samochodem mam dwie zmiany

Jarek

Pracuje przez ghs okolo pultora roku i w miedzyczasie zorganizowali mi kurs na jezyk holenderski ktory trwal pol roku.Normalne biuro i da sie z nimi dogadac a do tego wyhodza sami do pracownikow np jak z kursem

przemek55gts@wp.pl

Tak to prawda dla tej agencji warto pracować bo to jedyna polska Agencja która nie (usunięte przez administratora) inie robi (usunięte przez administratora) z ludzi którzy jadą zarobić

polecam ta firme nie oszukuja i nie naciagaja od poczatku mowia jak wszystko wyglada i jakie sa stawki a jak ktos chce robic to nadgodziny tez sa

Patryk

Dobre biuro wypłaty są zawsze na czas można sie z koordynatorami dogadać i organizują wszystko po przyjeździe do holandii. Pracuje 3 miesiące i nie nazekam

1972 Andrzej

Polecam Firmę zetelna i lojalna w Holandii organizuje Kursy językowe.Na inne sprzęty też robi uprawnienia dba o bezpieczeństwo swoich pracowników!Tak polecam

Najlepsza Agencja pracy w Holandi polecam każdemu kto szuka pracy za granicą

@12432

Wyplaty na czas bez oszukiwania. Balagan robia pracownicy sami

Zostaw merytoryczną opinię o Groene Hart Service - Nieuwegein

• Jak się pracuje w Groene Hart Service?

Zobacz opinie na temat firmy Groene Hart Service tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 42.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Groene Hart Service?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 26, z czego 23 to opinie pozytywne, 3 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Groene Hart Service?

Kandydaci do pracy w Groene Hart Service napisali 2 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Groene Hart Service