Soleo PV

Opinie o Soleo PV

Sławek

Pracuję od ponad 4 lat w Soleo PV, dużo się nauczyłem i uczę, pieniądze są płacone regularnie. Właściciel jest konkretny. Jeśli ktoś chce się rozwijać, pracować i solidnie zarabiać, a nie kamuflować, to jest to odpowiednie miejsce. Dodatkowo w branży która ma niesamowitą hossę i jest przyszłościowa .Polecam

Witold
@Sławek

Dobrze że właściciel jest sumienny. Wiesz ile aktualnie trwa okres próbny w Soleo Pv? Firma przyjmuje osoby z małym doświadczeniem? Dzięki.

Julia

Co prawda nie jest to odpowiednie miejsce do zadawania takich pytań, ale być może znajdzie się ktoś, kto postanowi Ci pomóc. Czy kiedykolwiek byłeś pracownikiem w Soleo PV? Wszystkich zainteresowanych informuję, że Soleo PV, w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje partnerów handlowych na terenie całego kraju oraz Europy. Na ich stronie internetowej jest dużo więcej szczegółów na ten temat: https://soleopv.pl/o-firmie/wspolpraca/ Może ktoś z Was byłby zainteresowany taką współpracą?

Agata

Pracowałam prawie rok przy przetargach. Dużo się można nauczyć. Szef konkretny ale wymagający. Fajne biuro z klimatyzacją

Dariusz
@Agata

Doświadczenie, które zdobyłaś w firmie na pewno zaprocentuje w przyszłości. Czy miałaś także wsparcie w postaci szkoleń branżowych, a dobre wyniki wiązały się z premiami? Znalazłem dwie oferty rekrutacyjne z firmy Soleo PV. Pracodawca szuka asystenta do działu sprzedaży i autoryzowanego doradcy energetycznego. Więcej informacji na stronie https://pracodawcy.pracuj.pl/soleo-pv-tomasz-adamczak,129538. Warto tam zajrzeć.

Wiktor

Bardzo dobre opinie na forach są powodem braku opinii na tym forum?

Czy w trakcie rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Soleo PV padły pytania dotyczące Twojego poprzedniego zatrudnienia? Jeśli tak, to jakie? Podziel się swoimi wrażeniami z rekrutacji na stanowisko Praca w agencji nieruchomości.
Nie

Co mógłby zrobić pracodawca aby poprawić atmosferę w firmie: Zacząć szanować personel

Cezary

Nie mogę uwierzyć , że bez powodu firma zwalnia!

Slash

Tak zero ryzyka, zero inwestycji czysta prowizja. Jeden quasi pracodawca powiedział mi, że podpisując umowę B2B z 20 pracownikami liczy na stała współpracę może z 2-3 pracownikami. Przecież praktycznie nic go to nie kosztuje.

Justyna

Spędziłam w Soleo PV 5 miesięcy na stażu i pracy w czasie wolnym od uczelni. . Podczas pracy tutaj zdobyłam niezbędne doświadczenie w branży fotowoltaicznej. Inni pracowni chętnie dzielili się doświadczeniami oraz wiedzą. Atmosfera pracy w biurze sprzyja pracy. Bardzo dobrze oceniam współpracę.

Zostaw merytoryczną opinię o Soleo PV - Kraków

• Jak się pracuje w Soleo PV?

Zobacz opinie na temat firmy Soleo PV tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 19.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Soleo PV?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 18, z czego 17 to opinie pozytywne, 0 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Soleo PV